Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość podrazniona

Jak wybielić zęby ???

Polecane posty

Zależy od efektu jaki chce się uzyskać. Ja oprócz stosowania past wybielających miałam też piaskowane zęby w Centum Demed. Dało bardzo fajny efekt wybielenia, ale raczej za jakiś czas zdecyduję się też na wybielanie gabinetowe, które polecała mi dentystka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej od razu zdecydować się na wybielanie u specjalisty. Ja wybielałam sobie zęby już jakiś czas temu w Eurodental w Warszawie i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, warto jednak zrobić profesjonalnie żeby nie zaszkodzić sobie. ja się zdecydowałam na stomatologię Cichonia i nie żałuję. bardzo dobrze i dokładnie to zrobili i przede wszystkim teraz nie wstydzę się swojego uśmiechu! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna pasta nie działa, a jedynie ściera szkliwo. Wybierz się do dentysty, a potem utrzymuj efekt dobrą szczoteczką i białą dietą. Moja szczoteczka z haxe ma specjalny tryb do wybielania. Jestem już rok po wybielaniu i widzę, że zęby nie zmieniły swojej barwy. Lekarz powiedział, że takie wizyty z wybielaniem mogą być co roku lub dwa, w zależności od pielęgnacji, ja się wybieram dopiero za rok, bo jest ekstra efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozjaśnienie zębów to temat, który zwykle zależy od indywidualnej sytuacji każdego z nas. W domu można spróbować odpowiednich past do zębów, płukanek czy pasków wybielających, ale dla bardziej zaawansowanych efektów zwykle trzeba udać się do specjalisty. Zauważyłam, że https://molarr.pl/ oferuje różnego rodzaju profesjonalny sprzęt stomatologiczny, który może być stosowany w gabinetach do wybielania zębów, jeśli was taki temat interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×