Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość podrazniona

Jak wybielić zęby ???

Polecane posty

Gość hellenka322
Ja natrafiłam na strone http://srodkiwybielajacezeby.pl/ jest tam ranking środków wybielających zeby. " Idol White " ja zamówiłam ten i ząbki nabierają kolorów, Powooodzonka w wyborze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0sweetness0
Używałam pasków wybielających i efekt był świetny za niską cenę :) STYLOWI.PL Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina berczyk
Ja po prostu myję zęby systematycznie pastą ajona i efekty są naprawdę pozytywnie zaskakujące. Nie mam jakichkolwiek problemó z moim zębami. Przy okazji jednak nie piję kawy i nie palę papierosów. Zęby mam utrzymane w perfekcyjnym stanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia m.
I co? Ta cała ajona wystarczy? To jest pasta wybielająca? Ile ona kosztuje? Bo szczerze mówiąc to pierwsze słyszę tą nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina berczyk
To nie jest pasta wybielająca, ale zęby o dziwo wybiela ;-) Kosztuje kilka złotych, ale nie jest łatwo dostępna - znajdziesz ją przykładowo w aptece ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia m.
Bez jaj, nie mieszkam na jakiejś wiosce. Kupię ją sama i przetestuję - wtedy ocenię. Czytałam pochlebne wypowiedzi od kilku osób na temat tej pasty - zobaczymy czy mają pokrycie w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zala_zala
Ja piję sporo kawy i moje zęby są żółtawe niestety. Teraz zaczęłam stosować Alta White. Nie jest to pasta do zębów tylko wybielający proszek. Coś takiego: http://dermalab.pl/73,alta-white.html. Jak dla mnie rewelka, bo zęby powoli stają się jaśniejsze, naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta metoda opalescence (czy jakoś tak) również jest skuteczna jak się pali papierosy? Może trzeba przestać palić na czas wybielania? Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo można by mówić o skutecznych i nieskutecznych metodach wybielania zębów... Metod jest od groma, a i tak niektórzy nigdy nie będą mieć śnieżnobiałych zębów, bo po prostu taki a nie inny mają ich naturalny kolor. Bardzo dobry artykuł na ten temat można sobie poczytać np. tutaj: http://kobieta.info.pl/pielgnacja-twarzy/1709-wybielanie-zbow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala Prokop
Moim zdaniem wybielanie powinno robić się u dentysty. Ja robiłam dwa lata temu i zęby utrzymują się w dobrym stanie. We Wrocławiu mogę polecić gabinet z Bezpiecznej. Ich strona http://www.dentalproject.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadenka87
ja również jestem zdania, że tak delikatnego i poważnego zabiegu, jak wybielanie nie powinno się przeprowadzać w domu, samodzielnie. Raz, drugi zastosujesz jakąś tam metodę (paski, żele, soda, czy inne kwaski cytrynowe) i zobaczysz jakiś efekt, ale po pierwsze nie będzie on trwały, a po drugie jeśli zaczniesz to regularnie powtarzać to możesz sobie tylko zniszczyć zęby!! Ja leczę się w toruńskiej klinice DENmed i to tam właśnie moja pani doktor pierwszy raz powiedziała mi o profesjonalnym wybielaniu. Metoda wybielania zębów może być różna, wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Najpierw pani doktor oceniła mój stan zębów i dopiero potem dobrała odpowiednią metodą wybielania. Poza tym taki wybór żelu, preparatu itp. zależy również od tego, czy mamy do czynienia z wrodzonym ciemnym kolorem, czy przebarwieniami powstałymi na skutek palenia, picia kawy, czy brania leków. Tak przynajmniej mi tłumaczyła moja dentystka. Ja wybielalam zęby w gabinecie, w DENmedzie i pół roku później jestem bardzo zadowolona, efekty utrzymują się cały czas, a ząbki wyglądają rewelacyjnie :) Polecam profesjonalne wybielanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1991
Ja używałam pasty Blanx White Shock efekty są świetne:) Dentysta mi ją polecił i używam jej już długo:) W domowe sposoby nie wierzę i nie chcę sobie niszczyć zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriankotek
lamusy soda tez jest do pieczenia i nie ma innej se poczytajta co pisze na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniczunia
ja zamówiłam sobie drugi produkt z rankingu http://srodkiwybielajacezeby.pl/, czyli zdecydowałam się na niebieskie światło ;) już niedługo będę mieć bielutkie ząbki, które z pewnością będą pasowały do mojej hebanowej opalenizny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia__
Profesjonalne wybielanie w salonie jest chyba najlepszym rozwiązaniem, ja wybielałam zęby kilka miesięcy w white&beauty w Warszawie. Efekt jest bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmrrrrr
Ja probowalam naturalnych sposobow by wybielic zeby zeby ich nie zniszczyc ale nic nie pomagalo, pasty wybielajace tez nie pomagaly dopoki nie natrsfilam na to http://track.ibright.pl/product/iBright/?pid=134&uid=4300 nie jest strasznie drogie w porownaniu do niektorych specyfikow ktore uzywalam akurat to moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś napisać więcej na temat tego salony white&beauty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki rodzaj tego Blanxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetele
Ja mogę polecić W&B. Odcień poprawił mi się o 7 tonów :) Tylko ta biała dieta (3 tygodnie bez kawy itp.). Ale jak się chce efektów to trzeba się przemęczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetele w jakim mieście wybielałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatele
Ja byłam na zabiegu w Warszawie ale z tego co widziałam na ich stronie mają salony w większości większych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak stoją z cenami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatala
Na stronie masz ich cennik. Ja załapałam się na promocję na Grouponie więc wyszło trochę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myję zęby pastą blend a med 3D White, jak się myje 2 razy dziennie to już po pierwszym myciu widać różnicę. Ta pasta jest dla osób, które mają problem z kolorem o kilka odcieni ciemniejszym niż biel. Jeśli ktoś ma zęby jak żul pod sklepem czyli ciemny brąz to nie wiem czy pomoże. W każdym razie ja używałam Denivit i nic nie pomogło, jedynie ta blend a med 3D White u mnie daje radę. Minus jest taki, że jak zmienicie pastę albo z jakichś powodów nie będziecie myć zębów przez około 3 dni to kolorek ciemniejszy szybko wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia1993
Ja myję sodą 2 tydzień i jestem bardzo zadowolona widzę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie... żadne wybielanie zębów nie daje trwałych efektów. Jeśli palisz paczkę fajek dziennie i poprawiasz trzema mocnymi kawami, to trudno oczekiwać jakichkolwiek efektów. Jeszcze pasta - u mnie była to ajona. Nie ma drogi na skróty. Żadna zabiegowa metoda wybielania po prostu nie zapewni wam ładnych zębów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wy macie pojecie o Opalescence 35% ? widziałąm wpisy ze zakladacie na noc ? ! 35 nosi sie tylko w ciagu dnia na poł godziny nie wiecej !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×