Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość podrazniona

Jak wybielić zęby ???

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej udać się do gabinetu stomatologicznego i tam profesjonalnie wybielić zęby. Ja już próbowałam pasków, past itd. i praktycznie nic nie przynosiło dobrego efektu. Dopiero wybielanie za pomocą lampy przyniosło super efekt wybielenia. Ja wybielałam zęby w gabinecie www.popkoadam.pl jeśli ktoś by chciał info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczotkujcie systematycznie i wtedy będzie lepiej. U mnie te zęby powróciły do normalności i dało się w taki sposób wiele uzyskać. Nie zrobiłam tego od razu, zrobiłam to stopniowo, ale podstawowymi krokami i do realizacji celów doszłam - mam ładną barwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnym podstawowym szczotkowaniem, a nie jakimiś tam cudami. To właśnie podstawy wystarczą dla uzyskania normalności. Do szczotkowania potrzebna jest systematyczność i zdrowe podejście - wtedy ono przynosi korzyści. U mnie na poprawę trzeba bylo poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, podstawowym szczotkowaniem. Doprowadzenie zębów do normalności to nie jest kwestia chwili, to wymaga czasu, ale docelowo nad tym wszystkim trzeba solidnie popracować, przy czym chodzi o używki, dietę, dobrą pielęgnację - czyli podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie. Systematyczność, zdrowe podejście do tematu. Zobaczycie jak duża będzie zmiana. U nas docelowo naprawdę udało się dojść daleko, odmienić sytuację, doprowadzić zęby do normalności. Nie mamy żadnych problemów, ale też wszystko wymagało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterka55
A macie żółte zęby od palenia czy po prostu zaniedbałyście? Bo przebarwień od papierosów ciężko jest się pozbyć, trzeba naprawdę się postarać i mieć cierpliwość żeby wrócić do śnieżno białych zębów co i tak nie zawsze się udaje, polecam poczytać więcej http://chor.bialystok.pl/uroda-i-zdrowie/rzucanie-palenia-i-szczoteczka-elektryczna-oral-b/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze miałam kompleksy z powodu moich zółtych zębów,w końcu się przemogłam i będąc w Niemczech kupiłam żel dr martin schwarz home comfort,z pierwszym razem zmieniło mi ton o 6 stopni,teraz co 4 miesiące poprawiam efekt,oczywiście cały czas pamiętam o tym by na co dzień dbać o zęby,teraz już kupuję przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najlepiej zrobić to u dobrego dentysty. Ja stosowałam pasty wybielające, i mocno uszkodziłam sobie tym sposobem dziąsła i szkliwo. Były zbyt silne na moje żeby i źle wpływały na ich strukturę, dlatego nie polecam. Po wyleczeniu zębów u www.hollywoodsmile.com.pl zaczęłam tam również chodzić na wybielanie. Doradzono mi to z wielu względów, teraz nie żałuje. W końcu mam ładny, biały uśmiech. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wybielanie u dentysty niestety nie każdego stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najskuteczniejsze jest pewnie wybielanie lampami u stomatologa, ale jakoś się do tej pory nie zdecydowałam na to. Natomiast od jakiegoś czasu używam pasty Blanx Extra white i szczerze mówiąc działa. Przede wszystkim trzeba przestać kupować szczoteczki i pasty w supermarketach, wybierane przypadkowo, a znaleźć dobry sklep, który specjalizuje się w higienie jamy ustnej. Ja polecam superusmiech.pl. Duży wybór bardzo dobrych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie wybielanie lampami jest drogie,ja płacę za preparat 150zł i na 4 miesiące mam spokój,oczywiście dla podtrzymanie efektu stosuję pasty wybielające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już próbowałam wszystkiego chyba i szczerze wam powiem że nie ma co kombinować z tymi ‘naturalnymi sposobami’. Mi w końcu zaczęły pomagać pasty wybielające, ogólnie zaopatruję się w tego typu środki w sklepie internetowym superusmiech.pl. Bardzo fajną i szeroką ofertę mają, wszystko jest profesjonalne a nie takie jak większość produktów w marketach…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam właśnie pasty Blanx.Widzę w tym sklepie też jest.Efekt podtrzymuje.Usuwa aktualny osad.Jednak na początek polecam od razu wybielić żelem dr martin schwarz,a potem kupić pastę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już próbowałam wszystkiego chyba i szczerze wam powiem że nie ma co kombinować z tymi ‘naturalnymi sposobami’. Mi w końcu zaczęły pomagać pasty wybielające, ogólnie zaopatruję się w tego typu środki w sklepie internetowym superusmiech.pl. Bardzo fajną i szeroką ofertę mają, wszystko jest profesjonalne a nie takie jak większość produktów w marketach…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na efekt po pastach pewnie trzeba długo czekać.Ja miałam go od razu po pierwszej kuracji wybielaczem Dr Martin Schwarz Home Comfort+.Samo wybiealanie jest proste.Nie zauważyłam też jakis skutków ubocznych.Teraz wiele osób pyta mnie skąd u mnie tak białe zęby.Większość jest przekonana,że trzeba wydać nie wiadomo ile kasy na wizytę u dentysty.Także polecam żel dr martin schwarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już próbowałam wszystkiego chyba i szczerze wam powiem że nie ma co kombinować z tymi ‘naturalnymi sposobami’. Mi w końcu zaczęły pomagać pasty wybielające (aktualnie blanx – black is white), ogólnie zaopatruję się w tego typu środki w sklepie internetowym superusmiech.pl. Bardzo fajną i szeroką ofertę mają, wszystko jest profesjonalne a nie takie jak większość produktów w marketach…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów - http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno nie sposobami aptecznymi albo jeszcze gorzej -drogeryjnymi. Nie rob nic na wlana reke jesli chcesz miec zdrowe zeby. Polecam wizyte u stomatologa. W http://www.esdentica.pl/ sa swietni specjalisci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka_22
Pasty dają słaby efekt. Ja spróbowałam metodę Martuni i nie żałuję, bo zęby wybieliły się znacznie :) warto poczytać o tej metodzie https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćÓWKA
Jak szukacie węgla aktywnego do wybielania zębów to polecam ten: https://wieczniemloda.com/produkt/wegiel-wybielajacy-zeby-proszek Najbardziej ekonomiczny, widziałam też taki za 170 zł ale tu można kupić za 49 zł :D:D:D Kupiłam go 2 miesiące temu i chyba go będę miała do śmierci, bardzo wydajny jest. No i efekt mnie zadowala, zęby są bielsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki węgiel przeciez za 7zł jest w aptece ja wybielam raz na 3-4msc żelem i mam spokój,wcześniej kupowałem w aptece,a teraz zamawiam przez neta,sprawdzcie żel dr martin schwarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam www.hollywoodsmile.com.pl są niesamowici, naprawdę:) Za niewielkie pieniądze udało mi się właśnie dzięki nim doprowadzić swoje zęby do porządku. Polecam serdecznie, są niezastąpieni! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam lampą Beyond u swojego stomatologa w Klinice Luxdentica w Krakowie. Nie wierzę w cudowne pasty i żele, bo próbowałam i nic mi nie dały. Natomiast wybielanie w gabinecie okazało się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza że w Luxdentice mają nowoczesny sprzęt i bardzo doświadczony personel, więc spodziewałam się wspaniałego efektu :) I nie rozczarowałam się - jestem bardzo zadowolona, w końcu mam hollywoodzki uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×