Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amelia_23

Skończyłam studia...i co dalej?

Polecane posty

Jestem załamana! Miesiąc temu ukończyłam studiaa, byłam szczęśliwa....Dzis chce mi się płakac, nie mogę znaleźc pracy, utrzymuje mnie mąż, który na ironię losu ukończył szkołę zawodową.Denerwuje mnie to trochę. Cała ta sytuacja jest bardzo upokarzająca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez skonczyulam studia rozstalam sie z chlopakiem kilka miesiecy temu. nie wiem co ze soba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
wdech wydech..Spokojnie prace nie zdobywa sie w ciagu miesiąca .Czasem i rok trzeba czekać ..Nie masz sie czym przejmować .Takie jest życie .Szczegolnie w Polsce .Dajesz z siebie wiele ,ale nie otrzymujesz nic ..Podczas gdy inni nie dają z siebie nic ,a otrzymują wiele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej księżniczka
musi się życia nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamroczkowa
jak miesiac temu skonczyłas studia, to trovche szybko się załamujesz . Spokojnie tez znajdziesz, ale to moze trochę potrwac. co skonczyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japa
niektore sa ksiezniczkami a niektore chlopkami i tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej księżniczka
wysiliłaś się na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. od kilku dni coraz bardziej przygnębia mnie sytuacja w Polsce. haruje po kilkanascie godzin, biore 1200 nic z tego nie mam...szkola, rachunki, zycie... a pracuje po 10 h 25 dni w miesiacu. nie mam czasu czasem nawet prania zrobic. szukalam pracy ponad rok - nic... dobija mnie brak pracy dla normalnych uczciwych ludzi, bo w polsce mozna sie dorobic albo garbu albo szmalu ale tylko wtedy kiedy cale zycie cwaniaczkujesz albo robisz walki, czasem zdarzy sie ktos kto ma talent do czegos, np. jest urodzonym handlowcem i taki to pozyje. reszta - wegetuje, tak cale zycie. studia sa kolejnym ciosem dla kieszeni szaraka. chciałam pojsc na kierunek ktory zapewni mi prace w przyszlosci, niestety miesieczne czesne to 700 zloty, czyli moja miesieczna wyplata, znalazlam ze dwie trzy szkoly na ktore moge sie wybrac bo po prostu mnie stac na nie. chociaz nie wiem po co ide na cholerne studia skoro je skoncze i nic to w moim zyciu nie zmieni. bo tak jak ktos napisal, ty pracujesz a kto inny spija cala smietanke. nienawidze kraju w ktorym mieszkam. czuje ze zaczynam gnić od środka. marze o emigracji. mam nadzije ze kiedys to marzenie sie spelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakajest
mnie zastanawia jedno, jak to jest zakłada taka topik, rzuca zdanie i nie raczy sie pokazac. To w koncu ona chciał pogadac czy WYGŁOSIC ZDANIE. Jak tylko wygłosic zdanie to juz , i po krzyku i temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz moze was to pocieszy...
ze ja na czysto po odliczeniu biletow mam ok 300 zl :P i pracuje tez od rana do wieczora :) tak wiec 1000 zl to szczyt marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam polonistykę.Niech nikt nie nazywa mnie księżniczką, skoro mnie nie zna. Pochodzę z przeciętnej rodziny , pracowałam już także. Wkurza mnie to , że poświęciłam nauce tyle czasu, a teraz nic z tego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciezz
polonistyka to dobry kierunek, napewno cos w najblizszym czasie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
też skończyłam polonistykę, no wiem, że nie jest łatwo o pracę, ale na pewno znajdziesz. wiesz nie słyszałam żeby ktoś po miesiącu szukania znalazł sensowną pracę, no chyba że bardo intensywnie szukasz po 10 h dziennie. a jakiej pracy szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
aha. no ja nie chcę i nie mogę być nauczycielem, bo nie mam specjalizacji nauczycielskiej. a gdzie kończyłas studia? wiesz moja jedna koleżanka wyjechała do Aten uczyć polskie dzieci przy ambasadzie polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZROBOCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppp
a;le polonistyka to naprawde dobry kierunek, przeciez potraficie poprawnie mowic i pisac po polsku. Wiec wszystkie firmy reklamowe, przy redagowaniu ulotek, reklamowek itp, przy tworzeniu haseł reklamowych, jako korektorki w Wydawnictwach, we wszelkiego rodzxaju czasiopismach, jest duzo mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
aha, a byłaś uż w jakiś szkołach na rozmowach, dowiadywałaś się, czy może potrzebują polonistki? generalnie sytuacja moich znajomych po polonistyce jest taka, że obecenie mało kto robi, to co by chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez urazy ale pracy w szkole szuka sie w marcu-kwietniu bo wtedy wiadomo juz kto odejdzie na emeryture i kogo będą potrzebowac, teraz jest już za pozno. Ja mam 23lata (w list. skoncze 24) dyplom licencjata anglistyki i od wrzesnia zaczynam prace w SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie jestes cianka
Propotor Ci nie pomagał? pracy szuka sie juz na studiach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma promotor do mojej pracy zawodowej? On kontrolował miją pracę magisterską, a nie szukał pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia ja we wrześniu bronię licencjata na tym samym kierunku i poważnie zastanawiam się nad sensem uzupełniających magisterskich. O pracę w szkole trudno, jeśli już to szukaj w okolicznych wsiach, a najlepiej idź do tv, gazety lokalnej, radia etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gszy gszy
to trzeba było wcześniej szukać, a nie siedzieć nad tymi swoimi "mondrymi" książkami , leniu na utrzymaniu męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do roboty
Truskawki zrywać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheh
Amelia urwala sie z choinki z szukaniem pracy w szkole w wakacje !!!! Lepeij sobie poszukaj kolejnego kierunku do wkuwania gupi kujonie, bo do życia sie chyba nie nadajesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa bieedronki
do biedronki na kasę już ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisznu i sziwa
kolejne pokolejne magisterkow, że pożal-się-Boże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie to jestem jeszcze na zasiłku wychowawczym, który kończy mi się za kilka mięsięcy. Nie siedzę tylko nad ksązkami, ale zajmuję się także dzieckiem, Mondry człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×