Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastazje

!!! peeling do ciała !!!

Polecane posty

Gość Anastazje

czy możecie polecić jakiś bardzo dobry i MOCNO złuszczający peeling do ciała (jakiś pewniak) Podajcie też jego cene, gdzie go można kupić i jaka ilość jest w opakowaniu. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza jest po prostu
KAWA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazje
jak to kawa? podasz przepis jak moge zrobić peeling z kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza jest po prostu
wersje sa bardzo rózne i jest ich sporo na kafeterii. Najprostsza to bierzesz troche mielonej kawy, mnie wystarczaja ok dwie łyzeczki i nacierasz sie nia pod prysznicem, druga wersja to fusy z kawy zaparzonej ale to wersja łagodniejsza. Mozesz dodac do kawy zel pod prysznic, żeby było łatwiej, choc ja nie lubie np i dodać do kawy odrobine cynamonu, wtedy silnie rozgrzewa skóre.Tani, łatwy i pachnacy sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis kupilam
i wypróbowalam peeling- masaz z eris lirene (pomaranczowa tuba) kosztował nieco ponad 11 zł! Najmocniejszy jaki miałam! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez polecam kawe
najlepiej nacierac sie nia reka w skarpetce... najlepszy i najtanszy sposob na gladziutka skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja aktualnie używam kilku różnych :D mam peeling cukrowy Bielendy, brzoskwiniowy Yves Rocher, i 2 Erisu Under 20 (mam trochę więcej :D ) malinowy i arbuzowy wszystkie są b. dobre :) niestety peelin z kawy drażni mnie zapachem, a już z cynamonem w szczególności, bardzo fajnie wygładza też skórę dobry żel pod prysznic z cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahaha
eeee.....??? jak sie uzywa peelingu? podczas prysznicu czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam kawe, absolutnie fenomenalna bez dwóch zdań! Ja robię to tak: 2 łyżki stołowe kawy mielonej trochę cynamonu, lub olejku cynamonowego (działa rozgrzewająco, pobudza krążenie, ponoć działa antcellulitisowo) trochę wody łyżeczka oliwy z oliwek Peeling wykonuję na końcu, już po umyciu się. Nacieram cale ciało, spłukuję i wycieram ręcznikiem. Skóra jak u niemowlaka i ten zapach :) Trzeba uważać z dodawaniem żel, bo w połączeniu z kawą zapach może wyjść średnio przyjemny - najlepiej dodać jesli się chce koniecznie użyć żelu jakiś zbliżony zapachowo - np, AA Masło Kakaowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka______
dla mnie osobiscie kawa troche podraznia cialo, dla delikatnej skory polecam kaszke manne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martensik
najwygodniejszy, najprzyjemniejszy, najskuteczniejszy, najtańszy... ... peeling sól kuchenna+oliwka jak pisałam na innych forum, można się uzależnić, tak jest fajny, ja stosuje go juz regularnie pierwszy raz kiedy go stosowałam to wymieszałam sól kuchenną z olejem kuchennym i powiem szczerze, że zadnej różnicy nie było jeśli chodzi o porównanie z oliwką kosmetyczna, trzeba po spłukaniu peelingu umyć sie gąbką i mydłem, ale jak tak robię takze teraz, w mieszance z oliwką kosmetyczną ten peeling to fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×