Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość sarita
no i lipa. chyba muszę zaczekać na męża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam ze spacerku do sklepu. Mialo byc tak fajnie i na spokojnie a rozpadalo sie i strasznie zmoklam. Teraz susze spodnie. Z tym Noe to chyba zbyt trudno w codziennym zyciu, ani to zdrobnic ani odmienic. Ja bym sobie dala spokoj, chociaz madra nie jestem bo dla swojej fasolki nie mam nawet propozycji. Nic mi sie nie podoba. A jeszcze mamy dlugie nazwisko i nie wszystko pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 właśnie doczytałam,ze idziesz na USG. Bądz dobrej mysli i odezwij się jak juz bedziesz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski jesli chcemy uaktualnic tabelke to bierzmy ta ktora ostatnia sie tu pojawila poprawiona bo ja juz 3 raz poprawiam, poniewaz kazda bierze i sobie poprawia ta tabelke ktora popadnie.....prosze.... :-) NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07.......20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik.......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82......03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** ... 04.04.07......19......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.......04.04.07.......20....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia......??????? Ania75.......08.04.07......20......1..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......19......3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska....12.04.07......19......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli...........12.04.07.......19....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......19......0,6...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Doreta........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.........17.04.07........19......5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa.....17.04.07........19..,..3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue....17.04.07........16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1...20.04.07.......17....,.4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21..............18......2........Siedlce...??....??...... anika78........28.04.07.......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? Kiwiusia ........22.04.07.......17.....-4.......W-wa.......?.........Noe, Gabriel, Nely z góry dziekuje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwiusia, imię Noe, mało spotykane jest w Polsce. Najważniejsze jednak, aby nie był to chwilowy kaprys i co najwazniejsze trzeba by przemyslec , jak dzieci będą reagowały na to imię. Zeby się nie smiały poźniej,ze imię odziedziczyl po właścicielu Arki :D. No i ostatnia rzecz, czy wogole mozna nadac takie imie, czy wyrazą na to zgode w USC ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwusia,imie Noe jest ładne i Biblijne,ale nie wiem czy pasuje do dziecka, ja w kazdym razie nie nazwalabym tak swojego. Chociaz moja znajoma dala swoim synom Jonatan i Joachim,nie maja teraz łatwo w zyciu:-( Light Blu jak napisalas o piesku to ja przypomnialam sobie sen, ktory mialam jeszcze w Anglii. Snilo mi sieze moje dziecko bylo wiewiorka. To pewnie przez to,ze tam jest duzo wiewórek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja tez sie z tego smieje, bo naprawde komicznie to wygladalo, ubieralam ja i karmilam, moj maz sie tez nia zajmowal jak na tatusia przystało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Dzięki dziewczynki za opinie. Mam właśnie takie same odczucia jak pisałyście: niby ładne, ale jak ludzie będą reagować, a szczególnie dzieci, bo dzieci są naprawdę okrutne - czego doświadczyłam na własnej skórze. W USC chyba by przeszło - przecież biblijne -w razie problemów nastraszyła bym ich Giertychem ;-))))) Najgorsze, że tu już 5 miesiąc na imienia nie ma.Jak już mi się jakieś podoba i ma pozytywne znaczenie to okazuje się, że nosił je ktoś znajomy, kogo nie lubiłam. A ja myślałam, że to tylko ja mam takie chore sny ;-))) Bo mi się przyśniło, że urodziłam - kotka !!! ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec wrociłam :) Wszystko suuuper, lekarz sie smial i pytal mojego meza czy mama duzo rozmawia przez telefon bo mały (tak juz wiem ze bedzie syn) mial raczke kolo ucha i ruszal ustami, cos tam opowiadal, strasznie sie wiercil. Starsznie chcialam dziewczynke i troche tak mi sie dziwnie zrobilo, ale teraz juz jestem przeszczesliwa. A co do snow to ja tez mam jakis chore sny, a to ze mi dziecko pod samochod wpada a to znowu ze sie zdlawilo no chore to jest boje sie kurde tych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, kiwusia z kotkiem tez niezły sen:-) A imieniem sie nie martw, bo cos Ci na pewno do glowy przyjdzie, jest jeszcze troche czasu. Tez mam 100 mysli na minute i teraz zamiast Bartka wolałabym Blażęja, ale to chyba nie przejdzie, bo mezowi sie nie podoba. Zuzanka super,ze wszystko jest ok i ja Ci synka zazdroszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz pora na zmiane tabelki :) NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07.......20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik.......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82......03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** ... 04.04.07......19......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.......04.04.07.......20....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia......??????? Ania75.......08.04.07......20......1..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......19......3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska....12.04.07......19......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli...........12.04.07.......19....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......19......0,6...........Cieszyn..........SYN......niemam pojęcia Doreta........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.........17.04.07........19......5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa.....17.04.07........19..,..3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue....17.04.07........16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1...20.04.07.......17....,.4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21..............18......2........Siedlce...??....??...... anika78........28.04.07.......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? Kiwiusia ........22.04.07.......17.....-4.......W-wa.......?.........Noe, Gabriel, Nely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka fajnie, ze ysnek sie dobrz e bawi :) No ja tez sie obsmialam z tych waszych snow- milosniczki zwierzat :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam jeszcze na chwilke... zuzanka14 naprawde bardzo się ciesze,ze juz wiesz i,ze bedziesz miala synka :) Smuci mnie fakt,ze tak malo przytyłaś :D:P:classic_cool: Jutro ja, tak po 9:30 bede wiedziała ile przytyłam. Siedze w domu, ale na nic nie mam ochoty. Już bym chciala miec wizytę za sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz uciekam. LiGHT Blue, odezwij sie jutro po badaniu i nie martw sie niczym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja czuję się trochę źle. Dzisiaj po raz pierwszy zwymiotowałam po sniadaniu. I nie wiem dokładnie jaki to mialo wpływ,ale od tego monemtu przeraźliwie boli mnie gardło, zwłaszcza jak przełykam slinę. No i mam problem z jedzeniem. Jadłam dzisiaj zupę,która musiała być letnia,bo dosłownie wżerała mnie w gardło. Nie mogę za bardzo jeść pokarmów stałych bo ciężko mi przełykać. Mam wrażenie że ktoś wylał mi kwas do gardła, które mam teraz przekrwione. Od czego to może być, do choinki. Tak nagle i z takim skutkiem? Nic nie mogę jeść, a jak jadłam tą zupę to musiałam robić przerwy bo myslałam że zaraz ją oddam tak mi było niedobrze. Rozumiecie coś z tego ? Bo ja nic. Wczoraj jeszcze nic,a dzisiaj koszmar. Własnie zainstalowałam sobie Skype i muszę przyznać że to niezły wynalazek. No i rozmowy za darmo ( z kimś kto też ma Skypa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to naprawde uciekam, wszystkim spokojnych snów, bez zwierzątek w roli głownej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
już jest! już jest!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue lekarz powiedzial ze dobrze ze nic nie przytylam przy mojej wadze :) a to swinka jak mogl pomyslec ze jestem gruba :) czekam jutro na jakies info bede zagladala od 10 non stop co Ty nam ciekawego napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Zuzanko fajnie, że już wiesz Dziewczynkę zrobicie sobie później :-) Będzie miała starszego braciszka, który będzie jej bronił ;))) - ja tak zawsze chciałam mieć Saritko - piękny brzuszek, mój taki plaskaty, wcale go nie widać :-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki! Sarito mam mniej więcej taki sam brzuszek jak Ty ale w jeansy juz chodzić nie mogę. Cudownie, że wymyślili spodnie z gumką, bardzo wygodne. Na usg idę dopiero na początku grudnia za jakieś 3 tygodnie, dopiero może sie dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka. Rodzinka mojego mężą stawia, że to chłopczyk. Chciała bym juz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
cześć dziewczyny! czy u was też jest taka brzydka pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07.......20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik.......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82......03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** ... 04.04.07......19......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.......04.04.07.......20....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia......??????? Ania75.......08.04.07......20......1..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......19......3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska....12.04.07......19......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli...........12.04.07.......19....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......19......0,6...........Cieszyn..........SYN......niemam pojęcia Doreta........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.........17.04.07........19......5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa.....17.04.07........19..,..3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue....17.04.07........16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1...20.04.07.......17....,.4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21..............18......2........Siedlce...??....??...... anika78........28.04.07.......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? Kiwiusia ........22.04.07.......17.....-4.......W-wa.......?.........Noe, Gabriel koala-79......18.04.07........19......2......Węgrów..........?.......Hania,Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×