Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ja od rana nie mogłam się dostać do nas, wyskakiwał jakiś błąd serwera czy cś takiego. Może inne kobietki też tak mają. Siedze w pracy, mam awarię i trochę się nudzę :-( Dzidzia od wczoraj też jakby mniej się porusza. Czuję tylko jakieś pojedyńcze kopniaczki i trochę zaczyna mnie to martwić. Nie pomaga nawet zmiana smaków na bardziej wyraziste. Śpioch jakiś z tej mojej córeczki się zrobił. Mam nadzieję, ze mimo wszystko ma się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Witam wczorajsza nowa brzuchatke. U mnie dzien jak kazdy inny, za oknem tak szaro i ponuro, ze nie chce sie z lozka wychodzic. I jak zwykle zaraz biore sie za pranie, odkurzanie i obiad. Dzieki temu mamy z tatusiem fasolki wiecej czasu dla siebie w weekend. koala - wyslalam maila jeszcze raz, ode mnie wychodzi i wszystko wyglada ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze dzisiaj piatek :) zaraz bedziem paczki na mikolaja dla dziecie pakowac, oczywiscie dzieci pracownikow szkoly nie uczniow :) jest 27 dziecvi mowilam zeby kupili 27,5 paczki a nie 27 bo w koncu mnie tez musza zaliczyc jako polowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj taka ładna pogoda( w okolicach Oławy). A ja właśnie mam zamiar zabrać się do pierogów. Lubie je jesć, tylko gorzej z robotą :( Farsz jeszcze łatwy, ale przeraża mnie robienie ciasta. Zeby nie było za twarde, bo zaraz beda komentarze od wiadomej osoby ;) Moj kot tak się rozszalał,ze jak go zaczełam szukac, to okazało się,że schował się na łozku tesciowej pod poscielą.Jakby ona to zobaczyła, to wyrzuciła by mnie z domu razem z tym kocurem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki! Ja też od rana nie mogłam wejść na forum, wyskakiwał jakiś błąd. Powiem Wam, że dzisiaj od dawien dawna tak dobrze mi się spało, szybko usnęłam i miałam takie fajne sny, że byłam na jakiejś wyspie ( to chyba przez to, że wczoraj oglądałam \"Zaginionych\") ;-) U mnie dzisiaj brzydka pogoda, ale wyszłam trochę na spacerek, połaziłam dotlenić brzuszek. Nic mi się nie chce, nawet obiadu nie ugotowałam tylko znów wcinałam frytki, a zrobiłyście mi ochotę na pierożki- ojj zjadłabym takiego. Mój Bączek cały czas jakiś ospały, mało się rusza, co mnie trochę martwi. Już nie mogę się doczekać, aż pójdę w następny czwartek do gina. A i jeszcze Wam się pochwalę,że najprawdopodobniej mój mąż wróci w przyszłym tygodniu, a nie na święta. I już się cieszę.apapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
hmm..... witam w fan klubie lost'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, ze wszystko zrobione. Oprocz obiadu, bo dopiero o 17.00 bede smazyc rybke. Nie chcialo mi sie wziac ale jak zaczelam to uwinelam sie ze wszystkim w godzine. Generalne porzadki to to nie byly, ale ten tydzien obleci a na przyszly weekend znow zrobie na blysk. Przydalby sie teraz jakis fajny film w tv i herbatka. Pelny relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Muszę się Wam pochwalić, że wczoraj weczorem po raz pierwszy poczułam takie konkretne ruchy dzidzi, a dziś cały dzień czuję ją regularnie - jest to w sumie bardzo delikatne, ale zawsze coś. Zdziwiłam się, że tak wcześnie, bo mam termin na sam koniec kwietnia, więc to dopiero 18 tc, ale może to dziedziczne, bo moja mama mówi, że ja strasznie szlałam jej w brzuchu, więc może moja dzidzia też jest taka ruchliwa. Tabelkę uzupełnie dopiero po wizycie u gina 7 grudnia. Pozdrawiam wszystkie mamusie i witam nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evanikaa
Witam! tak jak mówiłam moge zaglądać do was tylko popołudniami. Paulka123 - Cola Vanilliowa to moj ulubiony trunek, zawsze jak jestem blisko granicy nimieckiej musze przynajmniej 6 butelek kupć żeby mieć mały zapas haha Jeżeli chodzi o allegro - dość często kupuje tam różne rzeczy, kosmetyki, ciuchy, sprzęt... i w sumie zawsze jestem zadowolona. Dzisiaj też wydawało mi się, że czułam dzidzię, ale ciężko jest mi to dokładnie stwierdzić bo równie dobrze mogły to być jakieś inne odgłosy mojego ciała. Poczekam jeszcze cierpliwie. Za tydzień zobacze moją kruszynę i będę spokojniejsza. Wracałam z pracy i taak mnie naszło na kluski leniwe, że od razy pobiegłam do sklepu a tam nie ma klusek wiec kupiłam pyzy ziemniaczane i zjadłam prawie całą paczkę... pycha.. właśnie męczę się przy ostatnich dwóch. Ja się nie cieszę, że dzisiaj piątek bo bidulka muszę iść jutro do pracy! mam spore zaległości w fakturach więc muszę się poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu :P Ufff biedna się umęczyłam z tymi pierogami, ale warto było, bo moj mąż zjadł ich az 15 :D. No, ale niestety stanie przy stole przypaciłam bólem brzuchai pleców, więc leżałam grzecznie chyba z 2 godziny. Teraz siedze w necie i piszę zapytanie ofertowe do firm na Ukrainie o możliwości zakupu sprzetu budowlanego :( Echhh jak ja tego nie lubie. I jeszcze ta zgaga :( I ze strachem spogladam na komentarze dla sprzedawcy od którego kupiłam sweter( jeszcze go niestety nie dostałam)> W ciągu kilku dni załapał mnóstwo negatywnych. Mam nadzieje,ze w moim przypadku wszystko bedzie ok !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) LightBlue dostaniesz sweter spokojnie jest strajk paczuszki zalegaja na pocztach tydzien temu od tego sprzedawcy dostalam sliczny sweterek:) trzebaa czekac.... dzis tez przyszla mi paczuszka z perfumikami fm rozprowadzam te perfumy jesli ktoras chciala by zrobic prezent na mikolaja , gwiazdke wyslee ofertee zapachow:) jej 17 a tu tak ciemno.....zaraz zrobie sobie miete i usiade przed tv i bede myslala co tu wykombinowac na kolacyjke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 mialam kiedys prefum z tej serii chyba 26 Hugo, ale teraz mezulek kupil mi oryginal bo bylam grzeczna :) Ja znowu dzisiaj sama, mezulek w pracy, wiadomo jak to przed siwtami, niemyslalam ze sprzedaz solariow moze tak isc, ludzie szaleja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 nio mam nadzieje,że w koncu dojdzie ten mój sweter :) Perfumy, kusząca propozycja, ale juz upatrzyłam sobie albo Flower by Kenzo albo Belong Celine Dion lub w ostateczności Litlle Black Dres z Avon-u. zuzanka14 szaleją jak nie wiadomo co, jakieś imprezy, balangi w między czasie Sylwester. Tylko my bedziemy takie jakies inne :P Właśnie przed chwilką umówiłam się na styczeń 2007 na podłączenie Neostrady. Jeszcze przemęcze się do konca tego roku. Mozecie sobie wyobrazić, jesli od ponad 3 miesięcy nie miałam mozliwosci wysyłania poczty z programu Outlock Express, myslałam,że to moja wina lub kompa. a tu wczoraj pracownik, ktory naprawiał mi net, wygadał się,że to oni zablokowali i nie uprzedzili, bo \"ktos\" wysyłała spam. Tylko co mnie to obchodzi???? Czasem godzinę czasu logowałam sie, aby odebrac jakies mapki lub zdjęcia. I nawet słowa przepraszam. Nie miałam pomysłu na kolację. Więc bedzie pizza z tunczykiem, z zamrażarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam bluzke ciążową na allegro, czekałam na nią ponad dwa tygodnie a jak po przypominaniu się kobiecie dostałam, ale rozmiar większy... Zostawiłam sobie bo może będę miała okazje ja ubrać jak troszkę zwiększę swoje rozmiary. Po całym opakowaniu pyz ziemniaczanych nie mam ochoty na nic jedyne co sobie zrobiłam to malutką kawkę więcej mleka niz kawy. Zasanawiam się, w którym momencie należy zacząć stosować kremy zapobiegające rozstępom, nie widzę żeby mi się coś zaczynało a chciałabym ich uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na allegro Mustelę za przystępną cenę .. może się skuszę. Nigdy nie stosowałam kremów na rozstępy i podobnego typu więc jestem absolutnym laikiem, nigdy nie musiałam a teraz przydałoby się zapobiec.. chyba, że może mogłabyś polecić mi coś innego w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile kosztuje Mustella. Wiem,że dziewczyny uzywają oliwek dla dzieci. Osobiscie miałam stycznosc z kremami: Fissan za 23 zł a teraz uzywam kremu na rozstpy czy coś tam ;) Gerbera , dałam za niego całe 27 zł, ale warto było. Lepiej się wchłania jak ten Fissan i nie zostawia łustej powloki na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam sobie na karteczce i jutro ruszę na poszukiwania czegoś odpowiedniego! Siedziałam jakiś czas i wyszukałam stronkę z prześlicznymi ciuszkami dla dzieci. http://www.babystyle.pl/ takie słodki, ale ciągle mam obawy czy nie za wcześnie na zakupy więc tylko oglądam. hah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Witajcie brzuszki. Dawno u was nie byłam , ale nie miałam wogóle czasu aby posiedzieć przy kompie.Byłam tydzień temu u lekarza i miałam nadziję ze mi zrobi usg ale on stwierdził że zrobi 14 grudnia.A ja zaczynam sie już naprawde martwić dlaczego nie czuję jeszcze ruchów mojego maleństwa.To już 19 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ja dziś też miałam problemy z wejściem na stronkę a teraz już jest ok. Witam nową mamusię :) Fajnie że jest nas coraz więcej. Jeśli chodzi o ruchy bobaska to ja chyba też muszę się zaliczyć do tych gruboskórnych bo na razie nic a nic nie czuję. W czwartek idę do gina i z pewnością będziemy słuchać serduszka, za karzdym razem jak je słyszę coraz realniej myślę o moim maleństwie. Na pewno też dostanę skierowanie na połówkowe usg (już się nie mogę doczekać). Co do objawów ciąży to w tym miesiącu najbardziej widoczny jest mój ogromny apetyt. Staram się wprawdzie jeść więcej owoców i warzyw ale i tak najbardziej smakuje mi to co jest najmniej zdrowe. Dobrze chociaż że nie ciągnie mnie tak bardzo do słodyczy, bo w innym wypadku pewnie niedługo trzeba by mnie było wytaczać na spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ......WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8........warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6........Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......5.........Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik.......02.04.07......22......0.........Poznań.........?..........53.......168 mika82......03.04.07......21.....3,5........Łódź............?..............67,5.........169 aga*25** ... 04.04.07......20......5.........L-ca.............? nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ........ ? Krzyka.......04.04.07.......21....+3.........Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5.......Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......21......2..........W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm Paulka123..11.04.07.......20......3..........Kraków........? flowerska....12.04.07......20......5..........Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......20....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......20......0,6.......Cieszyn..........SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......21......5.........W-wa..........?......60kg....174cm Doreta........17.04.07.......18.....1..........W-wa sarita.........17.04.07........20.....5.........Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07........20..,..3,5.......zach-pom.......chłopiec...55........170 LightBlue....17.04.07........19.....5.........Oława...........?...88.....178 koala-79......18.04.07.......20.......3.......Węgrów.........dziewczynka?....73....170 margolcia1...20.04.07.......19......5........Białystok......chłopiec......57kg....172cm Doroteczka....21.04.07......19......2........Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4........W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1........Gliwice.......2 chłopaki mama bączka...25.04.07......19.....+5.......P-ków Tryb.....?.....63 kg...166 cm Ewita2510......27.04.07......19......4........Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.04.07......15....1,5........W-wa...........? Wica............29.04.07.......15......3........W-wa............? evanikaa.......23.04.07.......18.....+4......Stargard........?......59.......165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam ze wiekszosc z nas albo jeszcze nie czuje ruchow albo przestala je czuc, a moze tak jest pod koniec 5 miesiaca? Ja dzisiaj tak jakby czuje ruchy. Kurcze jakos spac mi sie chce zreszta jak zawsze, gdzie siade tam moge spac. Dzisiaj moja siostra przezyla horror jej synek (3 m-ce) przy braniu lekastwa sie zakrztusil caly zsinial to ona go za nogi do gory i zaczela nim trzepac, Boshe niewiem jak ja bym sie zachowala podziwiam ja za zimna krew, wlasnie takich sytuacji sie strasznieboje popadam w jakos paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do uzywania kremow na rozstepy od samego poczatku uzywalam babydream zestaw-zel do kapieli balsam do ciala i oleejek przeciw rozstepom kupiony w rossmanie teraz tesciowce udalo sie kupic zestaw Musteli w sklad wchodzi preparat przeciw rozstepom i dwie male tubeczki do biustu i na zmeczone nogiii kupilaa to w aptece za 39,99 bylaa promocjaa kupila mi dwa zestawy ogolnie Mustela jest drozsza chyba sam krem kosztuje 90 zl:) jej zuzanka to okropne smutne co przydazylo sie twojej siostrze dokladnie ja rowniez takich sytuacji sie bojee margolciaa ja rowniez jak na przekor pojadam same niezdrowee rzeczyy grubne niesamowicie zaczynalam z waga 51 a tu juz 60 mi stukłaaa ewita2510 bez nerwow kochana ja tez nie czulam ruchow dlugo , a noszee dwa bobskii wszytsko przyjdzie z czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki! Wczoraj nie potrzebne się chwaliłam, ze usnęłam bez problemów, bo dzisiaj znów nie mogę usnąć, aż wstałam bo nie wyrabiam :-( Co do kremów, to oryginalna mustela jest droga, tak jak pisałyście ok 100 zł. Krem grbera jest niedrogi, a naprawdę dobry , a ja polecam Pharmaceris Dr Irena Iris, kosztuje 35 zł, a też dobry. Rozmawiałam z ginem i on mi powiedział, że nie ma różnicy w kremie za 100 zł i w tym za 35 zł. Najważaniejsze, żeby ciało smarować regularnie, a ja robię to jak mi się przypomni. A powiedział mi, że rozstępy są uzależnione od genów i jak się je ma mieć to nawet najlepsze kremy nie pomogą. Ja utyłam do tej pory tylko w brzuchu, na którym nie mam jeszcze rozstępów, a najgorsze jest to, że pojawiły mi się 3 na nogach i to takie czerwone. Okropne. Nie chce mi się spać. Porozmawiałam troszke przez telefon z mężusiem, kazał wysmerać brzuszek od niego. Zawsze jak rozmawiam z mężem przez telefon to mój bączek zaczyna mnie kopać i zastanawiam sie czy on czuje, ze rozmawiam z jego tatusiem. Tak tęsknie za tym moim mężem. Żeby móc się do niego dzisiaj przytulić oddałabym naprawdę wieleeee. Marzę, zeby usnąć przy nim. Ale się rozmarzyłam. Ale takto jest jak kobieta jest 2 miesiace bez męża. Dobra kładę się. Mam jeszcze jakąś gazetkę, to poczytam. Właśnie zjadłam jeszcze pół kg winogrona, a wcześniej kupiłam sobie ptysia. Stwierdziłam, że przesadzam już z tym żarciem. Dobrej nocki Brzuszki i Maleństwa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! wpadłam tutaj do Was na moment przed snem.... hihi ja tez kupilam krem pharmaceris Dr ireny eris przeciw rozstepom i musze przyznac ze narazie mi odpowiada bo ma fajna konsystencje i szybko sie wchlania. ja tak jak juz pisalam wczesniej kupilam 3 ubranka dla dzidziusia ale oddalam je siostrze ciotecznej mojego meza, bo ona juz termin ma na 7 grudnia, a ja nie chce jednak zapeszac, a jak mialam te ciuszki w domku to dziwnie sie czulam. pewnie powiecie ze wariatka ze mnie....ale to jeszcze moim zdaniem za wczesnie na kupowanie.... właśnie wcinam jablko przed snem i chyba mam wzdecia, czy jak to sie tam nazywa bo tak mi dziwnie... hehe caluski ide palulu.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Śpioszki. Godzina 9.30 a tutaj żadna Mamuśka się nie odzywa. Pewniie śpicie sobie słodko. Ja przed chwilką wstałam, i właśnie pałaszuję śniadanko. Później biorę się za sprzątanko, bo wieczorem przychodzi szwagierka sprawdzić jak sobie radzi samotna ciężarną bez jej braciszka. hehe A po tym cały sprzątanku idę do mamy na obiadek, bo mi znów samej dla siebie nie chce się gotować :-) U mnie za oknem tak ładnie swiecie słoneczko, aż nie chce się uwierzyć, że na koniec listopada są jeszcze takie pogody. Ale ja się cieszę, przynajmniej na spacerek można wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuszki i mamusie :) U mnie tez cudna pogoda, Doroteczko ja tez nic nie kupuje jeszcze niemam nawet jednej skarpetki :) tez wole niezapeszac jeszcze bedzie czas na zakupy :) Zycze milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a jednak udało mi się znaleźć chwilkę żeby oderwać się od pracy i powiedzieć wam \"cześć\". Ja w pracy biedna siedzę już od 7 rano i tak do 15. Dobrze, że wieczorem gdzieś wyskoczę bo wieczór adndrzejkowy został mi dzisiaj zaplanowany. Moja przyjaciółka ze swoim chłopakiem (nie widzieli mnie chyba z miesiąc) chcą popodziwiać mój rosnący brzuszek. Zjadłam przed chwilką drugie śniadanko i marzy mi się teraz krótki relaks w łóżeczku. A czas tak wolno dzisiaj leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×