Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

LightBlue zaraz dostaniesz klapsiora w dupsko, narobiłaś ochoty na gyrosa i sobie poszłaś. Nieładnie zostawiać koleżanki z wywalonym jęzorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuczko rolnika dzięki za rady. Niestety już ją zjadałam i teraz już musztarda po obiedzie. Mam nadzieję, ze mi nie zaszkodzi. Ale co teraz tak naprawdę jest zdrowe. Paulka mam nadzieję, że maleństwo nie zrobi Ci takiego psikusa jak mi i ukaze całe swoje wdzięki w postaci ptaszków bądź cipeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka pewnie,ze teraz to juz z gorki! Moj przyjedzie dopiero w drugi dzien swiat,juz ma bilet zarezerwowany:-) A problemow z choinka Ci zazdroszcze, bo tez chcilabym byc juz na swoim i miec takie dylematy:-) No ale moze w przyszlym roku juz sie uda:-) A Paulka jak zwykle o jedzeniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka a ja wlasnie czytam ten topic o Nicolach, czy Nikolach i umieram ze smiechu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w całym domu pachnie już gołąbkami. Jeśli smakować będą tak jak pachną to już mi ślinka cieknie ;) Co do przygotowań świątecznych to ja już najchętniej bym choinkę ubrała, bardzo lubię te nastrojowe wieczory przy lampkach choinkowych. U mnie niestety sztuczna bo na Święta jedziemy do rodziców i teściów więc by się obsypała. Dobra biegnę pomieszam jedzonko i zmyję farbę z włosów bo jestem w trakcie malowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlam tylko na chwile a Wy juz 2 strony zapisalyscie. Ja jestem dzisiaj jakas bez energii takpisalyscie o jedzeniu az zglodnialam co do imienia to mi sie podoba Bartosz :) Bylam dzisiaj z siostrzenica ale ona jest slodka a Maksiu (3 m-ce) jest boski jak tylko uslyszal moj glos to zaczal sie glosno smiac mam nadzieje ze sie ze mnie nie nabijala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia to widzę, że gołąbki robione po raz pierwszy wyszły. Gratulacje. Ja często robię gołąbki jak jest mój mąż, bo on też je uwielbia. Zajdłabym takiego. Boże ja bym wszystko zjadła, dziewczyny co sie ze mną dzieje. Ja mam na wszystko ochotę. Paulka to mówisz, że Twoje dzieciatko będzie posłuchane i już teraz w poniedziałek się o tym przekonasz. Życzę CI tego Kochanie, ale jak Ci się schowa tak jak mi to nie obraź się jak będę się śmiała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, to jak dobrze pojdzie nasze Bartosze beda miec imieniny 21 kwietnia, a ja mam 20-tego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to dzieciaczki urodzą się Wam na urodzinki i imieninki. Fajnie macie. A święta Wielkanocne są w kwietniu w 2007? jak tak to którego, bo ostatnio się zastanawiałam, ale nie mam jeszcze kalendarza na przyszły rok. To u zuzanki też będzie Bartoszek. Ładniutkie to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ale napisałam bez sensu. Czy w 2007 są Św. Wielkanocne? heheh ale jestem głupia. Chodziło mi o to, którego kwietnia, bo może akurtat 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka Ty spryciaro, jednak to Ty przeskoczyłaś. Acha, czyli ja jeszcze Święta spędzę w domciu, no ale Ty możesz zahaczyć. Juz bym chciała aby był marzec. A będzie marzec i powiemy, ale zleciał ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 4-tego i modle sie zeby swiat nie spedzic w szpitalu:-( A moja mama wlasnie przerabia mi dzinsy na ciazowe:-) A Gabrysia mialaby imieniny dopiero w grudniu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak macie takie kalendarze to sprawdzcie mi, kiedy byłoby Igi i Tobiasza. Bo jak mam cały kalendarz wertować to mi się nie chce, a jak masz aga taki kalendarz z imionami i datami to sprawdz mi plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka Iga 11 maja-ładny miesiac:-) Tobiasz — 13 czerwca, 2 września, 2 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka, jeszcze od cioci Agi w prezencie:-) Iga - imię żeńskie pochodzenia łacińskiego. Znaczenie: ignis - ogień; Imię oznaczające osobę o płomiennym sercu, pełną ognia wewnętrznego, żaru myśli i uczuć, gotową do poświęceń bez granic. Polski odpowiednik tego imienia to Żegota. Osoba o tym imieniu jest sprawiedliwa, ambitna, posiada stały charakter, ma wyczulony honor, jest uczuciowa, sprawiedliwa, poważna. W sposobie bycia tkwi w niej coś z ognia, bowiem nieraz jest raptowna w swych poczynaniach, innym razem znowu powolna, melancholijna. Z gruntu to kobieta o stałych zasadach, dyplomatycznym sposobie bycia, dbająca o dobro swojego imienia. Nie rzuca słów na wiatr, postanowienia realizuje z żelazną konsekwencją. Osiąga wybitne sukcesy w nauce i w swoim zawodzie. Służy przykładem innym ludziom, którym także udziela pomocy. Iga nie jest zazdrosna, złośliwa ani nerwowa. Bywa uosobieniem staropolskiej gościnności. Chętnie uczestniczy w biesiadach, podejmuje gości. W rodzinie jest prawdziwym przywódcą rodu. Iga - Osoba zdecydowana, ma uzdolnienia kierownicze, nie lubi by jej ktoś wydawał polecenia lub rozkazywał. W postępowaniu przede wszystkim jest sprawiedliwa, szlachetna i prostolinijna. Dodatkowo jest energiczna, zdecydowana, wrażliwa - niektóre sprawy załatwia intuicyjnie. Ceni towarzystwo, lubi otaczać się osobami przeciwnej płci, choć osoby o tym imieniu pozostają wierne tym, których wybrały. Z Tobiaszem jest gorzej,ale moze cos znajde:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tej stronce o upodobeniach mojego meza Jarosława tez sie co nieco dowiedzialam. Polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej, ktora podalas znalazlam o Idze,ale z Tobiaszem bylo ciezko i trafiłam na tę felerna:-) Nic mnie juz nie zdziwi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzięki za Igę, ale z Tobiasza też się pośmiałam. Sprawdziłam również siebie i mojego męża, i przy okazji i Twojego. Uśmiałam się. O mnie: Magdalena- lubi sie opalać toples i wcale się z tym nie kryje, hehe. Ale powiem zdarzyło się nie raz hihi hehe Aga o Tobie też nieźle piszą- to cicha woda, udaje cnotkę, a jest nimfomanką, heheh Aguś to prawda? o i o Pauli też coś napisali. Paulinko słuchaj: Paulina-ma duzy, jędrny biust,daje się obmacywać, ale nie chce dawać dupy. Aga skad Ty wzięłaś te znaczenia imion zbereźnico. heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najbardziej podoba mi się polski odpowiednik Igi- Żegota. Teraz jak ktoś się będzie mnie pytał jak dam na imie córci, to będę mówić Żegota heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to wszystko przez Twojego Tobiego, bo takie imie wymyslilas, ze nigdzie nie mogłam znalesc znaczenia, no i przez przypadek znalazłam ta stronke. A o tym,ze jestem nimfomanka to nie wiedziała, ale moze odkryje w sobie jakies sklonnosci:-) Żegota, piekne imie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co, z tą sierścią to się uśmiałam... może więc moje dzieci będą miały kocie pazury, albo oczy, bo kot mi na łóżku śpi. Oj będę się musiała futrzaka pozbyć na dół, do Mamy... nie może być przy małych dzieciach, bo jest bardzo drapiąco-gryząct... dla zabawy, a jednak mocno i rzuca sie polując na cokolwiek co się poruszy. Aprilka, dobrze, że w bikini nie przesłałam, bo by się chłopak zraził do końca życia... jaka to ze mnie mamuśka... hehehehehe Z imionami, to gdzieś jest taka księga na necie.. muszę poprzeglądać. Jakoś mi się odwidziały imiona, o jakich zawsze marzyłam by nadać: Maria i Jan. Poza tym, jak wyjdzie, że mam dwie córki? Prosiłam męża, by trochę pomyślał nad imionami zanim do niego przyjadę... ciekawe co mu się uroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz (to taka mała bakteria ;) wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×