Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam mamuski, kasia gratulacje coreczki, sarita suuper ze u Was wszystko dobrze :) Cos widzie ze powraca bum na dziewczynki :) Milego dnia dzisiaj mikola to spodziewam sie prezentow, na dzien dobry dostalam od dyrektora czekoladke, od kolezanki marcepana a mysle ze i uczniowie cos dadza :) nooo niewspomne o mezu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! a ja dostałam od mikołaja - męża rafaello:) mniam, mniam:) a teraz szykuję się do wyjścia. jadę do szpitala dziecięcego robić ankiety do mojej pracy mgr. bardzo chciałabym każdemu ankietowanemu dzieciaczkowi dać czekoladowego mikołajka, ale niestety wszystkie \"moje\"dzieci chorują na cukrzycę- brrryyy. pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki, ale Wam dobrze, że Mikołaje do Was przychodzą. Do mnie gdzieś zabłądził. To na Mikołaja ode mnie dla Was wielki cmokassss. Dzisiaj w nocy męczyły mnie znów moje ulubione sny dotyczące porodu. Śniło mi się, że na poród czekałam 6 godz. w kolejce tak jak czeka się u lekarza na korytarzu. I, że nikt nie był mną zainetersowany, i nawet jak do męża dzwoniłam, żeby mi wody przywiózł to powiedział, że nie ma czasu. A potem zrobili mi cesarkę i nie wiem co urodziłam bo się obudziłam. Takie chore sny mnie dopadają. U mnie dzisiaj ładna pogoda, tak cieplutko, że na pewno wyjdę na jakiś spcerek. Przede wszystkim muszę zaliczyć pocztę, bo naprawdę poodłączają mi te wszystkie rachunki. Właśnie zjadłam śniadanko- bułeczkę z konfiturami porzeczkowymi i wypiłam kubek kakao. Pychotka. Paulka odezwij się bo się martwimy. Widzę,że naprawdę już 3/4 z Was wie co będzie miało, czy córcie czy synka. Ja teraz muszę czekać do 21.12, a też bym już chciała wiedzieć. Ale widzę, że teraz same córcie się rzucają. No i mx3 parka, to sie wyrównuje. heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja juz co prawda dostalam prezent w sobote ale dzisiaj rano na stoliku lezala wielgachna czekolada z orzechami dla naszej fasolki, z prosba od milkolaja, zebym przekazala doustnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Ja dzis znowu w pracy... tak bym sobie pospala. Ale jak sobie przypomne wczorajsze usg to od razu mi sie mordka smieje. Taka ulga ze wszystko jest ok. No i ze malenstwo nie zakrylo sie i dalo nam zobaczyc ze jest nasza malutka coreczka. Tylko tak sie zastanawiam czy czesto sa pomylki. Na ile takie zwykle usg jest dokladne. Niby lekarz powiedzial ze na 99 proc. widzi ze to dziewczynka ale sam zaznaczyl ze pomylki sa. Wiecie, czlowiek chce czy nie che to sie sam juz nastawia, ubranka jednak chociaz troche kupuje sie pod katem oczekiwanej plci a jak sie urodzi chlopczyk to troche sie zdziwic mozna. Wiadomo ze najwazniejsze zeby bylo zdrowe ale tak sie wlasnie zastanawim nad tymi pomylkami. Czy znacie kogos komu sie taka pomylka trafila? Ciekawa jestem, bo ja osobiscie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra do dnia porodu była pewna że będzie dziewczynka bo na 2 usg gin jej to potwierdził, a teraz ma Kacperka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam znajomych, ktorzy byli pewni ze beda miec syna, a ten lekarz mial niezly sprzet, a przy porodzie lekarz mowi, mam pani sliczna coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to to juz calkiem niezle... ale z dziewczynek jest wiecej pomylek niz odwrotnie co nie znaczy sie sie nie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra na dwóch usg otrzymała info od lekarza, ze będzie chłopiec, a urodziła się Nicole. A wydawać by się mogło, że w USA sprzęt trochę chociaż bardziej precyzyjny od naszego :-) A jednak....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się lekarz pomylił przy pierwszym dziecku. Powiedziął że ptaszka nie widzi, a za dwa dni urodziłam i ptaszek zdążył urosnąć. W dodatku teraz codzę do tego lekarza, który sie wtedy pomylił. :) Paulka co u Ciebie? MX zapomniałam pogratulowac parki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co w radiu leca juz swiateczne piosenki i tak milo mi sie robi :) pryszedl do mni emikolaj i diabel w postaci naszych uczniow i dostalam ciasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik tobie juz pogratulowalam na innym forum :) Mx super miec parke, bardzo, bardzo fajnie. Paulka, halo, halo jak tam po wczorajszym usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka - Jeśli chodzi o sklepy w Łodzi to z tego co pamiętam w manufakturze jest większy wybór niż w galerii. Jednak najlepsze miejsce z wózkami i łóżeczkami to moim zdaniem Słoń ul. Brukowa 8 i podobno (bo sama nie sprawdzałam) Dino ul. Piotrkowska 91 http://www.dino.sklep.pl/strona_glowna.htm Co do usg 3D to moja znajoma robiła rok temu i była bardzo zadowolona właśnie w tym miejscu o którym wspomniałaś Klinika Diason ul. Radwańska 1 tel. (42) 636 20 54, płaciła wtedy ok. 150 złoty. Mają tam porównywalny sprzęt do tego w Matce Polce dlatego wszyscy polecają to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka super ze u Twojej dzidzi ok, a co do pomylek lekarze co do plci to poczytaj powyzej :) wszystko moze sie zdarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 dzięki za informację. Chyba się tam wybiorę na tą radwańska na to usg, ale poczekam na męża i razem tam pojedziemy. Paulka cieszę się, że wszystko z Twoją kruszynką oki i współczuję tego wszystkiego co dzieje się u Ciebie w domu. Ale głowa do góry, będzie dobrze. Nie możesz się zamartwiać, bo niunia to będzie czuła. Ale łatwo mówić, ale co innego robić. Trzymaj się i ciesz się, że Mikołaj Ci rózgi nie przyniósł hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! mx gratuluje parki ale super..... :-) Paulka bardzo sie ciesze ze z Twoim bobaskiem wszystko dobrze a tak sie martwilas... wiem ze moze nie na temat teraz pisze ale poradzcie co moge kupic tesciowej tesciowi i meza siostrze (22lata) pod choinke???? kurcze a meza siostra ma 15 urodziny wiec musze 2 prezenty kupic ale co???? juz mi sie pomysly skonczyly dawno!!! pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, patrzę na tą tabelkę i prawie każda z Was już wie kim jest Wasze maleństwo, a ja do 21.12 nie wiem jak wytrzymam :-( Na początku czułam, że to chłopak i tak bardzo chciałam chłopczyka, a teraz nie wiem, nie mam już takich odczuć,że to chłopak i chyba marzyć mi się zaczyna dziewczynka. Wiem, że najwazniejsze, żeby było zdrowe, ale fajnie byłoby wiedzieć. A zobaczcie jak my się rodziłyśmy to nie było usg i nasze matki nic nie wiedziały. Mojej mamy siostra chodziła w ciąży i nie wiedziała, że nosi bliźnięta. Urodziła pierwsze dziecko już taka szczęśliwa, a lekarz mówi, że tam chyba jest jeszcze jedno. To dopiero zaskoczenie było. Ciekawe jak nasze córki będą rodziły to co wtedy już będą wiedzieć.... Na pewno o wiele więcej. Dobra ja zmykam na tą pocztę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka odpoczywaj teraz bo sie dziewczyno nastresowalas. Połóż sie obok swojego mężczyzny i spijcie slodko. Buziaczki p.s. oczywiscie ja wiedzialam, ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka, ja czulam ze bedzie dziewczynka, okazal sie chlopiec i jestem przeszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Paulka..wspołczuje bardzo..trzymaj sie Kobietko i dbaj o Malenstwo..bedzie dobrze..zobaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Paulka bardzo się cieszę że z Twoim maleństwem wszystko w porządku. Ja wczoraj spędziłam pół dnia na izbie przyjęć w szpitalu. Podejrzewali wyrostek robaczkowy, ale okazało się ze to chyba nie to.Ale na szczeście ból już pomału mija. Lekarz powiedział że to może był nacisk na jakiś nerw albo narząd. Ale mi ulzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no to ja nie bede oryginalna i powtorze po dziewczynach,ze tez bardzo sie ciesze, ze u Ciebie Paulka z córcia ok:-) Inne sprawy tez sie jakos uloza, ale teraz najwazniejsza jest rodzina,ktora tworzycie z mezem i dzidza. ewita2510 super,ze dolegliwosci mijają i dobrze,ze to nie byl wyrostek. mamo beczka, ja tez jestem w gronie jeszcze nie wiedzacych, zobaczymy co jutro pan dr powie,ale dla mnie jest najwazniejsze,zeby powiedział,ze z moją macicą juz sie sprawy unormowały;-) Ale milo by bylo poznac plec, to taki spozniony prezent mikołajkowy by był:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na chwilkę. Tak się mocno rozpisałyście,że muszę najpierw nadrobic zaleglości :) Wszystkiego najlepszego i najsłodszego na Mikołaja. Mnie ominął szerokim łukiem, pewnie mnie nie poznał, taka jestem gruba :D Doroteczka nie wiem, czy juz pisałam, ale dziękuję za fotki, sliczna z ciebie dziewczynka :) Z tabelki wynika, ze teraz szturm przeprowadziły dziewczynki :P Ale i tak najważniejsze, aby nasze dzieciątka urodziły się zdrowe.. Ostatnio tak się mądrowałam,że teściowa bedzie mi wieszała firanki, ale się za wcześnie pochwaliłam :( Własnie skonczyłam myć okna i wieszac firanki. Na szczescie firanki to tylko u mnie w pokoju, na 2 oknach, ale i tak wysiłek nie byle jaki. Padam, delikatnie mówiąc na twarz. Kiedy bedziecie ubierac choinkę????Bo dzisiaj ogladałam moją, i bedzie ona ubierana ostatni raz. W przyszłym roku chyba bedzie większa, bo już bedzie miał kto ją ogladac i wogóle :) Kurcze i zaczeli puszczac w radio piosenki swiateczne. I chciałabym , aby byl już kwiecien. Ogromnie tęsknie do tego dziecka. Jeszcze nie wiem, jakie bedzie, a już mną zawojowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×