Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

no niebylo nie dwa dnia ale za duzo nie napisalycie. Jutro ide napowtorke badan bo wyszla mi anemia lekarz twierdzi ze ubezpieczalnia cieszynska czeto sie myli, co do lekarzy to ja chodze prywatnie od stycznia bede chodzila do jeszcze jednego a to dlatego ze bede rodzila albo bardziej miala esarke w prywatnej klinie. MX3 dzieki za sie martwilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14, właśnie moje sutki teraz nie są wrażliwe. Moje piersi urosły, ale nic im nie dolega. Nie bolą mnie. Na początku nie mogłam ich dotknąć, a teraz czekam aż przyjedzie mój mąż i mi je wypieści. ahhh ale zbereźnica ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, ja nie mam takiego mlekowa, tylko jak na siłę nacisnę, to się pojawia przezroczysty płyn. Spojenie mnie nie boli... pewnie będzie, bo dwoje to inny cieżar. Juz się boję. Zamówiłam juz prezent dla męża... teraz on każe mi coś wybrać sobie, co bym chciała dostać.... a ja nie wiem. Czuje się jak słoń, więc koszulki nocne odpadają, zegarka nie lubię nosić, biżyterii full a z bursztynem jeszcze wiecej (jak hurtownia...). Co takiego mogłabym chcieć??? Co Wy byście chciały dostać na święta tak do 500 zł??? Macie jakieś typy? Może coś zgapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam jeszcze siary, a tym bardziej mleka w moich cycuszkach. Właśnie rozmawiałam z moim mężem przez telefon i trochę się zdefiłam, bo powiedział mi, że chyba po nowym roku wróci do Norwegii i zostanie tam do porodu :-( Jest mi z tego powodu smutno, bo już teraz tak bardzo tęsknię za nim. A jeszcze kolejne 3 miesiące bez niego to przerąbane. Czemu żyjemy w takim pojebanym kraju, gdzie nie można zarobić normalnych pieniędzy w Polsce, tylko marne grosze :-( :-( :-( i trzeba wyjeżdżać za granicę. Niektórzy mają jakieś szczęście, nie mają szkól a trafiają się im jakieś super roboty, albo mają bogatych rodziców, którzy im załatwiają fajną posadkę. Niestety w naszym przypadku to się nie sprawdza. Skończyliśmy dobre szkoły, a w naszym dziadowskim piotrkowie, można zarobić maxymalnie 1200 zł co mnie dobija. A wszystko jest takie drogie. Dlatego mój mąż wyjechał, ale naprawdę jest mi tak ciężko psychicznie bez niego. Myślałam, że te 3 miesiące zlecą tak szybko, w sumie zleciały, ale ja ciąglę myślę o nim i przykszy mi się bez niego jak cholera :-( Myślałam, że już więcej tam nie pojedzie, ale kasa kusi. Czemu ta pieprzona kasa jest w życiu taka ważna. Sorki, że się żalę, ale nie mam komu tego powiedzieć, bo jak gadam z moją mamą, to ona uważa, że małżeństwo powinno być razem i że mąż nie powinien zostawiać ciężarnej żony samej. Wiem, że z jednej strony ma rację, ale jeżeli zostałby tutaj to okazałoby się, że nie starczyłoby już pieniędzy dla Bączka na pieluchy. Bo wszystkie rachunki opłacić + życie to szły nasze dwie pensje. Zresztą bardzo dużo ludzi krytykuje to,że mój mąż wyjechał. Ja wiem, że jemu tam jest jeszcze trudniej. Bo jest tam sam i jest tam wiele sytuacji w pracy, które go denerwują i martwią i częściej jest szaro niż kolorowo. Ale się rozpisałam, ale jak mi to dzisiaj powiedział, że tam wróci to aż mi się płakać zachciało, bo on nawet nie będzie wiedział jak ja w ciąży wyglądam i straci taki okres w naszym życiu. A ten okres jest dla mnie bardzo ważny. A co można mu powiedzieć przez telefon??? Gdyby był to bym się do niego przytuliła, pogadała a tak to sama siedzę i gdyby nie Wy tutaj to już chyba bym oszalała z tęsknoty i nudów. Przychodzę od gina i mogę mu tylko powiedzieć przez tel jak było, on nigdy ze mną nie był na usg, nie widział nawet foto Bączka. Ale nie mam żalu do mojego męża tylko do naszego durnego kraju, że nie gwarantuje godziwej pracy ludziom, którzy chcą pracować. Dobra rozczuliłam się. Idę się wypłakać i spać. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Juz po ślubie - w sobote była czarująca pogoda - termometry w kraku - + 18 stopni - słonce jak w pełni wiosny.!!! Dzień podobno bardzo miły i udany - Ja z tych nerwów nie pamiętam !! Teraz po tej całej bieganinie będę miała więcej czasu - to się poudzielam i może nawet uda mi sie przesłać jekieś fotki. U mnie - teraz już ąż tez ma rozmowę czy wraca do pracy za granicę - i tez sie martwię - ja juz raczej odwiedzac go nie będę wstanie - ostatnio po przygodzie z powodu mgieł ( 2 dobowa podróż i zwiedzenie 5 lotnisk- zamiast 4 h ) myslę że dla dobra dziecka czas spoważnieć i ulokowac sę cichutko w domku ) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla najszczersze i najserdeczniejsze życzenia i gratulacje 🌼 dla Ciebie i Twojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski. Kurde w czwartek bylam u dentysty zaplabowac zeba i przez caly weekend strasznie mnie bol, niewiecie dlacze4go? kurde jak nie urok to sraczka, musisalam wziac apap cale szczescie ze to mozna brac bo bym chyba po scianach chodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi24
czy kochajac sie 2 dni pzed okresem moglam zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadome macierzynstwo
A skad my to mamy wiedziec? Wez kobieto test i zrob to sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie, Rzadko piszę, bo mam kupę roboty w pracy, ale staram się Was czytać w miarę regularnie. Tak jak pisałyście ja też czasem mam mokrą koszulkę, co świadczy chyba o rozpoczęciu produkcji siary, a po długim spacerze kość łonowa bolała mnie chyba ze 2 dni, ale widzę, że to normalne. Na USD połówkowe pójdę chyba 14 grudnia, ale trochę się martwię, że to może za wcześnie, bo gina mi powiedziała żebym poszła w 22 tc, a to jest 21 tc, ale później to ten profesor do którego mnie wysłała to nie wiadomo czy będzie przyjmował, a nie będę przcież czekać do nowego roku, bo nie wytrzymam z ciekawości ;) W którym tc miałyście USG połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!!! Nicolla gratuluje zamążpójścia heheheh ale dzisiaj mam stresa bo ide na 14 do gina!!! ciekawe co u mojego szkraba slychac? z drugiej strony nie chcialabym zeby mi robil usg bo we czwartek jedziemy do stolicy na usg 3d i chyba za duzo tego podgladania dzidziusia nie powinno byc, ale zobaczymy w koncu to On jest lekarzem, kurcze musze na kibelek, to naprawde z nerwow!!!! koncze juz bo durnoty pisze hehe pa acha ja nie mam jeszcze siary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski, mamo beczka swietnie Cie rozumię, bo my z mezem tez niedlugo po slubie i jestesmy takim malzenstwem na odleglosc. Obydwojgu nam jest bardzo ciezko,ale wiemy ze tutaj nie bylo by nas stac zarobic na remont mieszkania, czy samochod, a chcemy miec jakis start a nie zaczynac wszystko od kredytow. Moj maz tez po swietach wraca do Anglii ale tylko na 1,5 miesiaca. jakos musimy to wytrzymac. Z rodzina tez jest roznie, niektorzt traktuja mnie jakbym byla samotna matka,ktora facet zostawil po slubie i siedzi za granica bo nie chce byc tu ze mna. Smiac mi sie chce z tego i nauczylam sie juz nie zwracac uwagi na glupie gadanie. My podobnie jak Wy skonczylismy studia, moj maz co prawda lepsze niz ja:-), ale zarobic na jakis start jest bardzo ciezko. Glowa do gory Madzia,wiem ze Ci ciezko,ale czas szybko leci a moze w przyszlosci dzieki terazniejszym poswieceniom bedzie Wam łatwiej gdy juz pojawi sie baczek:-) Ja chwilami mam wrazenie,ze oszaleje,ale jeszcze tylko 15 dni:-) Wczoraj dodatkowo wkurzyl mnie tesc ze swoimi teoriami iplanami na temat naszego zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla gtaulacje:-) Janika, dobrze ze napislas o kosci lonowej bo juz sie zaczelam martwic ze to ze mna cos jest nie tak. Siare mam ale nie w takich ilosciach zeby mi moczyla koszulke:-) Dototeczka, nie martw sie, wiem ze latwo mi powiedziec a sama zawsze sie telepie przed wizyta:-) Moze dzis wreszcie poznasz plec :-) Daj znac jak wrocisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyb asiary jeszcze iemam, nic mi nie leci z piersi a tez ich nie sciskami zeby zauwazyc czy cos z nich leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, ja nicisnelam jedna brodawke, bo juz mnie ciekawosc zzerala, balam sie bolu, ale wscibstwo zwyciezylo:-) No i polecialo troszeczke siary, ale bardzo malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bączka, doskonale Cię rozumiem.... załaszcza teraz, kiedy okazało się,że zostanę w kraju do porodu i trochę po nim... Tęsknota mnie zżera, wszyscy się nade mną użalają - czuję się fatalnie samotna. Trzymaj się, bądź dzielna... może byś mu wysłała kilka zdjątek z brzuszkiem??? Kobiety, kupiłam na allegro meble, jadę dzisiaj je odebrać koło 20, bo są z tego samego miasta :) http://www.allegro.pl/item148807592_meble_szafa_2_szafki_regal_okazja_tanio_.html o takie :D będzie akurat na ciuszki dziecięce, regalik i komoda pod przewijak (chcę zrobić nakładkę, którą połączę te dwa elementy i położę na to coś miękkiego dla wygody dzieci :), szafka na buty też się przyda, wywalę swoje rozklekotane półki na buty z garderoby i wstawię w to miejsce zamykaną szafeczkę... ale jestem happy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny poniedziałek :) I wykrakałam, byłam na izbie przyjęć w szpitalu. Naszczęscie nie trzeba było przyjmowac mnie na oddział. Wszystko ładnie mi poogladali i stwierdzili,że cierpie na zaparcia :o(jakbym nie widziała ) i,że to właśnie było przyczyną owych skurczów. Dostałam czopki glicerynowe i jest już lepiej. mama bączka wiem,że można przyzyć szok cenowy,ale istenieje prawo rynku :( Im mniej sklepów z ciązową dzieżą , tym bardziej można rżnąć kasę. Szlag mnie jasny trafia, ale cóz można zrobić. Albo zaciśkać zeby i kupować, albo kupowac w necie o połowe taniej albo wogóle nie kupowac. mx3 wydrukowałam to co wczesniej napisałaś i zaraz dam mezowi. Niech się przygotuje psychicznie, chociaż...... nikolla80 🌻🌻 wszystkiego najjjj z okazji ślubu :) I tak na koniec. Moje piersi jeszcze tez nic nie produkują :( A są ogromniaste, nie mówiąć już o sutkach, ktore są cholernie wrażliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light dobrze,ze to nic powaznego. Teraz Ty odpoczywaj dziewczyno, a ja Cie bede gonic do lezenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** też się ciesze,ze to tylko były moje jelita :D Właśnie troszkę poleżałam i odpoczęłam. Ale ile można ????;) Moj szwagier właśnie pojechał bo akumulator do swojego auta, wiem,ze jedzie też na zakupy, więc naciągnełam go,żeby mi kupił bombki na choinkę. Od wczoraj jestem posiadaczką takowej. Moja mam kupiła sobie taka 1,80 a druga mniejsza 1,0 😭 byla gratis. W przyszłym roku i tak kupię większą :classic_cool:. Dzisiaj byłam w banku BPH. Bo akurat taki bank napatoczyl się po drodze. A tam 4 kasy, w tym 2 otwarte. Stałam godzinę. Wiecie,ze tylko ochroniarz zwrócił uwagę,abym sobie usiadła. Oczywiście nie potrzebowałam, ale zrobiło mi się bardzo miło :)A pozostali ludzie to totalna znieczulica. Brak słów. I jak już dowlokłam się do kasy, to kasjerka stwierdzła,ze trzeba było powiedzieć, to by mnie przyjęła bez kolejki. Haaaa, zeby mnie ludzie zlinczowali ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuszki. ginekolog nie robil mi dzis usg bo jade w czwartek na to 3d, tak jak mnie badal to powiedzial ze wszystko w porzadku, pewnie chodzilo mu ze nie mam rozwarcia i z szyjka macicy ok, ale powiedzial ze mam jesc duzo miesa bo po wynikach widzi ze malo go jem, i jesli nie zaczne to wpedze sie w anemie. bo juz malo brakuje :-( a potem pobral cytologie. wiec kurcze musze sie zmuszac do jedzienia kielbasy wieprzowiny i wolowiny fuj...juz mi wszystko zbrzydło!!! bede szukac w necie co ma duzo zelaza, bo chyba w anemii to chodzi o zelazo prawda? pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ----->» Przyczyny niedokrwistości z niedoboru żelaza. Przyczyną anemii z niedoboru żelaza jest niedostateczne dostarczanie organizmowi żelaza, wzrost zapotrzebowania na ten pierwiastek (ciąża, okres karmienia piersią, wzrost i rozwój organizmu), jego niewłaściwe wchłanianie w przewodzie pokarmowym lub nadmierna utrata (krwawienia). » Właściwa dieta w niedokrwistości z niedoboru żelaza. Żelazo z produktów pochodzenia roślinnego wchłania się dużo gorzej niż z produktów pochodzenia zwierzęcego, stąd ściśle wegetariańska dieta sprzyja niedoborowi żelaza. Dlaczego tak się dzieje? W produktach pochodzenia zwierzęcego jest żelazo dwuwartościowe, a w produktach roślinnych zawarte jest żelazo trójwartościowe. Ze względu na zawartość żelaza artykuły spożywcze można ogólnie podzielić na: produkty o niskiej zawartości żelaza np. mleko, ziemniaki, owoce, produkty o średniej zawartości żelaza np. drób, mięso, kasze, warzywa, produkty o wysokiej zawartości żelaza np. podroby, warzywa strączkowe. Należy jeść więcej chudego mięsa, wątroby, chudych gatunków wędlin. Jest to źródło żelaza dobrze przyswajanego przez organizm. W każdym posiłku należy uwzględnić warzywa i owoce o dużej zawartości witaminy C. Zwiększa ona znacznie wchłanianie żelaza (nawet 2 - 3-krotnie). Bogate w witaminę C są papryka czerwona, natka pietruszki, brokuły, pomidory, truskawki, czarne porzeczki i cytrusy. Należy ograniczyć picie kawy i herbaty w czasie posiłków. Zawierają one związki hamujące wchłanianie żelaza z przewodu pokarmowego. Można je pić w czasie między posiłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! mx3 i aga25 dzięki. Dzisiaj mój szef zawezwał mnie do pracy, tzn. przyjechał po mnie bo sytuacja awaryja i magda ratuj! A ja oczywiście głupia pojechałam. Ale nawet cieszę się, że byłam w firmie bo dowiedziałam się wszystkoch nowych plotek, kto, gdzie i z kim i popracowałam intensywnie przez pare godzin. Aż dziwnie się czułam, bo na moim miejscu jest nowa dziewczyna, całkiem miła, ale tak jakoś dziwnie- zajęła moje biurko, mój komputer, moje szafy i szuflady. Stwierdziłam, że tak raz na jakiś czas mogłabym jeszcze iść do pracy, bo taki wysiłek umysłowy mi się przydaje. Oczywiście moja szefowa wychwaliła się wszystkimi nowościami ciążowymi, no ale dzisiaj nic nie dostałam :-( A sorry dostałam ochrzan, że poszłam w pkowie do ich sklepu i kupiłam sobie rajstopy, a nie zadzwoniłam do nich, że ich potrzebuję. No ale jakoś dzionek szybko zleciał i szefostwo- jak królową podwiozło mnie pod dom. Teraz to mi dobrze, nawet szef po mnie przyjeżdża hehe. Mają szczęście, że mi ładnie podziękowali, że jak zwykle uratowałam im dupcię. Teraz czekam na m jak miłość i chyba pójdę dzisiaj wcześniej spać. Ale jeszcze nie wiem. Narazie idę zrobić jakąś kolacyjkę, Mam ochotę na jajecznicę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiuuu, ale z Was się lenie robią. Zamiast napisać co tam porabiacie, to siedzicie przed tv. Ja właśnie obejrzałam m jak miłość i zaraz idę się kąpać i spanko. Stwierdziłam, że i tak czas szybko leci, bo niedawno byłam u gina, a tu w przyszły czwartek idę znowu. I zobaczę mojego Bączka, który ukrywa przed mamusią swoją płeć. Wiecie tak bardzo kocham już mojego Bączka, że chyba naprawdę będę najbardziej stukniętą mamą na jego punkcie. W życiu nie myślałam, że już w ciąży można mieć taki instynkt. To jest takie cudowne. Och to moje maleństwo, jeszcze jak kopnie to już w oógle się rozpływam. I nieraz jak idę przez miasto i czuję, że mnie kopie, to śmieję się sama do siebie- pewnie ludzie myślą, że jakaś nienormalna idzie. Tak już bym chciała aby był kwiecień ;-) Powinnam uzupełnić tabelkę, bo już kolejny tydzień leci, ale dzisiaj mi się nie chce. Może jutro to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka07
A ja mam w moczu bilirubine,białko i zwiazki ketonowe-jutro powtarzam wynik i do lekarza,aprawdzie sa to sladowe ilosci ale jednak...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!! lightblue---- dzieki za info o anemii.....mam nadzieje ze jednak nadrobie zaleglosci w zelazie i nie dojdzie do niej....:-( mama baczka---- doskonale cie rozumiem gdy piszesz ze tak bardzo kochasz swojego baczka, ja tez z dnia na dzien coraz bardziej kocham swoje malenstwo!!!!! to jest niesamowite uczucie, miec dzidzi pod serduszkiem, moc czuc jak kopie....... nie bede pisac dalej bo sie rozkleje calkiem.... dobrej nocki zycze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana :) Miałam dziś strasznie ciężką noc. Obudziłam się ok 5 i od tej pory już nie dałam rady spać, koszmar. Pisałyście coś o bólu kości. Mam takie pytanie bo mi też ostatnio strasznie dokucza ból kości ogonowej i kości w biodrach. Najbardziej po południu i wieczorem i to niezależnieod tego czy coś robię cały dzień czy tylko siedzę i nic nie robię. Ten ból jest tak uciążliwy że pod wieczór to nawet ciężko mi się schylić by kotu do miski dać jeść. Napiszcie czy któraś z was też tak ma i jeśli znacie na to jakieś sposoby to proszę. A teraz bardziej przyjemny temat : idę dziś na połówkowe USG. Szkoda że dopiero o 16 bo już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia1 trzymam kciuki aby na usg było wszystko ok. A co do bólu pleców, ja narazie takiego nie mam, także nie wypowiem się jak pomóc. Dzisiaj wstałam a tutaj tak biało. Tyle śniegu napadało, aż mi się fajnie zrobiło, bo jeszcze dwa dni temu marudziłam Wam, że chce zimy. No i przyszła. Właśnie wcinam śniadanko. Standardowo piję kakao, na punkcie którego sfiksowałam. Zawsze nie cierpiałam kakaa, a teraz muszę wypić chociaż szklankę dziennie. Pychotka. Dobra idę szukać na necie jakiegoś promu dla mojego męża, bo się okazało, że biedny nie ma czym wrócić, bo wszystko już jest pozajmowane i najwcześniejszy wolny to 22.12 o 22 wieczorem, czyli byłby 23 w nocy w domu, a on miał wrócić wcześniej. Mam nadzieję, ze coś znajdę. narazie zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×