Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Dzisiaj znowu zaglądnełam do lumpeksu 😭. Powinni pozamykać te sklepy. Bo ciągle cos w nich kupuje. Dzisiaj wyszłam z białymi spioszkami z naszywanym misiem, z fioletowymi spodenkami, z kaftanikiem w drobne różowe kwiatuszki, z bluzeczką w różowo-bordowo-szare paseczki i z bordową bluzeczką w kwiatuszki. To juz choroba!!!!!!!!!!! Nawet mezowi nie mówię,ze co jakiś czas cos kupuje. Bo jeszcze mnie zamknie w wariatkowie :P ;) Dziwczyny te co idą dzisiaj do gina. Jak ja wam zazdroszcze, bo byc moze pooglądacie sobie swoje maleństwa. A ja musze czekać do stycznia. I mam dylemat, bo nie pamiętam czy gin kazał mi sie rejestrowac także na usg?? A tam najwyżej się zapisze :classic_cool: I bede udawała,że dawno juz miałam robione. Echhh w między czasie jeszcze glukoza i badanie na toxo IGg i standardowe badania. Ale dzisiaj jestem nakręcona. Nie spię już od 4:40. Mam w brzuchu albo małą akrobatkę, piłkarkę albo pływaczekę albo wszystko na raz. Dzisiaj mała dała mi popalić. Ale bardzo się ucieszyłam, bo w nocy mialam porąbany sen.Ze jak byłam na badaniach, to gin załozył mi pas od tego wariata i nie było słychac bicia serduszka mojej małej! Jesooo id zrobić jeśc męzowi, bo juz tarabanił,ze wraca. Będe poźniej :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide dzisiaj ale nie bede miala usg, bo ostanie bylo baaardzo długie :) Lightblue ktory raz juz masz robione toks? ja mialam raz i wyszlo ok, wiec lekarz stwierdzil ze niemusze juz robi. Wczoraj dostalam mala paczuszke od znajomych ktorych poznalismy na wczasach w Bułagarii sa z Biaegostoku, dostalismy sliczne niebieskie spioszki i kartke na swieta, bylam w szoku :) czyli pierwszy ciuszek juz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue mój nos też jest taki wyczulony i ostatnio miałam tak samo jak Ty autobusie. Usiadła obok mnie taka starsza pani i tak mi śmierdziało od niej, że musiałam wstać i całą drogę przestałam. Ludzie aż się dziwnie na mnie patrzyli. Właśnie sobie robię obiadek- ryż z piersią i sosikiem słodko-kwaśnym. Pychotka. Miałam w ogóle dzisiaj nie wstawać z łóżka, ale nie mogłam w nim wyrobić i ubrałam się, trochę posprzątałam. I tak ostatnio gadaliście o tym kręgosłupie i kości ogonowej że Was boli, że na mnie w końcu przeszło. i mnie pobolewa. Od 3 dni walczę ze zgagą, ona to mnie wykończy. Wypijam już litry surowego mleka, żeby ją zabić, a ona wraca :-( DObra idę robić jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziała autorka naszego topiku? Izawik odezwij się kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania a wiesz ze tez o niej myslalam. Dzisiaj tak sobie przejzal;am ten topik i bardzo duzo dziewczyn niema ktore byly na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) wlasnie wrocilam do domku, i mam juz za soba test obciazeniowy ktory wyszedl ok glukoza104 po 2 godzinach jeszcze jutro wizyta u gin i mam nadzieje ze nic nowego nie wynajdzie usg napewno nie bedzie mi robil poniewaz w 20 tygodniu mialam robione szczegolowe pod katem wykluczenia wady wady serca mama baczka - na zgage sprobuj gorzka herbate u mnie to dziala albo migdaly a co do zakupow to ja w przeciwienstwie do wiekszosci z was jestem daleko w polu, moze dlatego ze moj brat ma 3 miesieczna coreczke ktora na samym starcie juz nie wchodzila we wiekszosc rzeczy ( urodzila sie 5200g i 62 cm) i te za male odkladaja dla mnie mam nadzieje ze moje malenstwo nie bedzie takim wielkoludem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 --->2 raz bede miala robioną toxoplazmpoze. za pierwszym razem IGm było w normie, ale IGg podwyższone. Teraz lekarz chce się dowiedzieć, czy się nie zaraziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzila naturalnie, i przez prawie miesiac nie mogla wyleczyc zapalenia ktore nieustannie wracalo a porod odbieral sam ordynator, a najsmieszniejsze ze lekarze wiedzieli ze dziecko bedzie duze, ale po porodzie lekarz powiedzial ze przy drugim dziecku zrobia jej cesarke ( ciekawe czy po tych przejsciach zdecyduje sie na drugie dziecko) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_a moj gin powiedział,że bede miała duze bobo :D I jak ja to przeżyje ???? :P Cholera, ale mnie zgaga smali :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem,jestem. Czasami coś napisałam,ale muszę przyznać ze smutkiem że moje wypowiedzi przechodziły bez echa. Nikt nie podejmował tematu. Wiem że macie już swoje grono bardziej zżytych mamusiek,ja cały czas Was czytam,ale nie zawsze mogę napisać. Więc pewnie dlatego jak coś napiszę to nawet tego nie zauważacie :-( Co do kurtek na zimę to ja myslę że za jakies miesiąc też będę miała problem z dopiećiem płaszcza. No ale w rezerwie mam stary (ale jary) płaszcz więc się nie martwię. Dzisiaj dostałam miły prezent. Bardzo miły. Prezes banku w którym pracuję (teraz akurat nie) zrobił prezent wszystkim pracownikom. Dał nam kartę z kwotą 1500 zł do rozdysponowania. Odkąd jestem zatrudniona w banku ( 5lat) nigdy czegoś takiego nie było,więc tym bardziej jestem mile zaskoczona. Nawet prezenty świąteczne były kiepskie. A tu proszę. W weekend wyruszamy z mężem na zakupy. Chcę mu kupić w prezencie jakiś fajny portfel. A reszta...? Na pewno znajdę jakiś pomysł. Dla mnie będzie jakiś ciuch ciążowy. A co. Jak szaleć to szaleć. Dla córci też coś poszukamy :-) Ostatnio podjęliśmy z mężem decyzję-będziemy się budować. Chcieliśmy kupić mieszkanie,ale za takie pieniądze (100m kw. - 230 tys. zł) to wybudujemy sobie dom z ogródkiem. Będzie grill i miejsce zabawy dla dzieciaków. Jestem w trakcie wybierania projektu domu. Fajnie... Teraz czekam własnie na gości (moja mama i siostra). Córcia nie może się już doczekać i ciągle pyta kiedy będą :-) No i tabelka NICK......TERMIN.......TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ.....IMIONA....WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8......warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6.....Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......5......Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik.......02.04.07......25.....1.....Poznań......90% córeczka......54.......168 mika82......03.04.07.....24.......7......Łódź........synek....Tomuś......67,5....169 aga*25** ... 04.04.07......22....5.......L-ca.....?....43...160cm nikolla80 ...04.04.07...... 24 ..+4.5 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.......04.04.07.......23....+3.....Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......23......2,5.....W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm kamil_a 09.04.2007.....23.....+6....Chełmno...prawdopodobni córka-ANTONINA Paulka123...11.04.07.......23......3...Kraków....Prawdopodobnie dziewczynka... Marysia....70...160cm flowerska....12.04.07......22......+6.....Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......22....+3,5...................? zuzanka14...13.04.07.......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......22......6.....W-wa......dziewczynka.Julia,Agata..60kg..174cm Doreta........17.04.07.......18.....1,5.......W-wa sarita.........17.04.07........22.....6......Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07.....23......5...zach-pom.......chłopiec...55...170 LightBlue....17.04.07........22.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79....Jola.....27..18.04.07....22....3..Węgrów.........dziewczynka?...Hania...73....170 Aprilka .......18.04.07.......21.......7....wielkopolska.....synek......58...165 margolcia1...20.04.07.......22......7........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21.04.07......21......2....Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4.....W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki mama bączka....16.04.07......20.....+7...P-ków Tryb....?...Iga, Tobiasz Kasik26...26.04.07...20...+7...Zgierz..córeczka-chyba Aleksandra? Ewita2510......27.04.07......20......5.....Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.04.07......20....+3.....W-wa...........?...56...165 Wica............29.04.07.......15......3.....W-wa............? evanikaa.......23.04.07.......20.....+5....Stargard....córcia - Amelia?......60.......165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik super,ze macie plany dotyczące budowy. Teraz są takie superowe projekty, ktore czasem można kupić za pare groszy. No tak nowe dziecko :D. Nowy dom.... My z meżem pomyslimy o tym gdzieś za ok 2 lata. Teraz mamy troszkę inne plany i wydatki. A powiem,ze bardzo bym chciała być na swoim😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! Po pierwsze izawik jak to nikt nie reaguje na to co piszesz, ja jestem nikt? A kto ostatnio o Twoje nudnosci pytal??? No, no kochana :-)!!!! Po drugie witam Cie kamila tym bardziej serdecznie,ze termin masz w moje urodziny:-) Po trzecie to nudy u mnie jak zwykle potworne, jutro wybieram sie na wyniki. A te obciazenie glukoza naprawde robilyscie z cytryna, bo nie wiem jak sie przygotowac? Light, moze na lumpy tez jutro wpadne po drodze, tylko ze przez te ciagle wizyty u gina i wyniki mam pustke w portfelu, dobrze,ze mezulek niedlugo bedzie:-) Po czwarte 21 odezwij sie jak jesli jestes juz w domy! martwie sie co z Doroteą, strasznie dlugo sie nie odzywa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Blue, mam ten sam problem co Ty z bezzwrotna dotacja z UP, strasznie sie na nia napalilam,ale jak sie dowiedzialam,ze zyrantow trzeba ze soba po urzedach ciagac to mi zapal minal:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** włąsnie przed chwilką się zastanawiałam co u Dorety. Juz dawno jej nie było. A ty myslisz,że mój mąż tak chętnie dawał by mi kase,jakby wiedział na co ją wydaje???? Na szczeście teraz jest okres przedświateczny i sobie dorabiam. Z zawodu jestem fryzjerką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelka: NICK......TERMIN.......TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ.....IMIONA....WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8......warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6.....Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......5......Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik.......02.04.07......25.....1.....Poznań......90% córeczka......54.......168 mika82......03.04.07.....24.......7......Łódź........synek....Tomuś......67,5....169 aga*25** ... 04.04.07......24....5.......L-ca.....?....43...160cm nikolla80 ...04.04.07...... 24 ..+4.5 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.......04.04.07.......23....+3.....Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......23......2,5.....W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm kamil_a 09.04.2007.....23.....+6....Chełmno...prawdopodobni córka-ANTONINA Paulka123...11.04.07.......23......3...Kraków....Prawdopodobnie dziewczynka... Marysia....70...160cm flowerska....12.04.07......22......+6.....Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......22....+3,5...................? zuzanka14...13.04.07.......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......22......6.....W-wa......dziewczynka.Julia,Agata..60kg..174cm Doreta........17.04.07.......18.....1,5.......W-wa sarita.........17.04.07........22.....6......Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07.....23......5...zach-pom.......chłopiec...55...170 LightBlue....17.04.07........22.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79....Jola.....27..18.04.07....22....3..Węgrów.........dziewczynka?...Hania...73....170 Aprilka .......18.04.07.......21.......7....wielkopolska.....synek......58...165 margolcia1...20.04.07.......22......7........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21.04.07......21......2....Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4.....W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki mama bączka....16.04.07......20.....+7...P-ków Tryb....?...Iga, Tobiasz Kasik26...26.04.07...20...+7...Zgierz..córeczka-chyba Aleksandra? Ewita2510......27.04.07......20......5.....Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.04.07......20....+3.....W-wa...........?...56...165 Wica............29.04.07.......15......3.....W-wa............? evanikaa.......23.04.07.......20.....+5....Stargard....córcia - Amelia?......60.......165 Dziewczynki odezwijcie sie jak tam dzis po badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie , chciałam sobie otworzyc mały zakładzik fryzjerski, ale mój zapał minal, jak dowiedziałam sie co i jak w tym UP. Teraz czekam, na dzieciątko. I nie mysle, prwaie wogóle o moich planach. Zobaczymy, co przyniesie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkad nie biore Duphastonu znowu zaczeło się to ciągniecie w podbrzuszu. Ide sie położyc troszke. Moze mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ci zazdroszcze Light, ze masz konkretny zawod:-) Ja kilka lat temu dorabialam korkami z niemieckiego,a teraz to mi wszystko z glowy wylecialo i jestem na utrzymaniu meza. Ale slyszalam cos o zasilkach dla kobiet, ktorych mezowie przebywaja za granica. Podobno niedawno cos bylo w wiadomosciach na ten temat. Gdyby ktoras z Was cos przypadkiem slyszala prosze o jakies informacje, szczegolnie mx i mame baczka. Jutro i tak wybieram sie do MOPSU to moze tam mi cos powiedza, chociaz podobnie jak Wy nienawidze urzedow, a jutro to mi sie tym bardziej nie chce isc, bo nigdy nie bralam zadnych zasilkow, ale jak cos jest to szkoda nie skorzystac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light, ostatnio w szpitalu slyszalam od pani dr,ze dupasthol pomaga tylkona poczatku ciazy jak sie lozysko buduje, wiec moze to nie od tego. Poloz sie i odpocznij,wszystko bedzie dobrze. Mnie tez co chwile cos w tym brzuchu boli, ale zaczynam sie juz przyzwyczajac, bo nie przypominam sobie takiego dnia zeby wszystko bylo z moim samopoczuciem ok od kiedy zaszlam w ciaze:-( Widocznie przejdzie jak urodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide za godzine do lekarza, lekko mam pietra :) light suuper ze jestes fryzjerka wpadne do ciebie w piatek, :) moja maz ma wigilijke z pracownikami (zajmuje sie sprzedaza solariow) ja od skonczenia szkoly pracuje w papierkach i cyferkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 a wpadaj do mnie :D Tiaaa taka ze mnie fryzjerka,ze tylko skonczyłam szkołe. Poźniej zrobiłam jeszcze liceum i takie tam. Al nigdy nie pracowałam w swoim zawodzie, tylko,przez ostatnie 3 lata jako asystentka w biurze prezesa. aga*25** lezałam, jakies 10 minut :(. Przypomniałam sobie,ze mam mnóstwo kartek światecznych do zaadresowania. I tyle zostalo z tego mojego lezenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, Aga, niestety, ja nic o dotacjach nie wiem. Nie orientowałam się nawet, bo ja sama już mam za wysokie dochody... tylko becikowe nam się należy na dwoje dzieci, no i jakieś tam pieniądze z ubezpieczalni z życiówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nie wiem nic o tych dotacjach, ale jak się dowiesz to daj znać a ja chętnie skorzystam. LightBlue widzisz jaki ruch sobie zapewnisz przed świętami, tylko musisz trochę poćwiczyć w robieniu koków, trwałych itp. Ale ja też myślę, że fryzjerka to super zawód. Kiedyś pracowałam w salonie fryzjersko-kosmetycznym, ale jako recepcjonistka, i wiem jak dobrze jest fryzjerką. Zarobią w salonie a ile kasy mogą sobie dorobić prywatnie. izawik to właśnie Ty powinnaś najczęściej być na tym topiku, bo ty jesteś jego właścicielką :-) Ja właśnie czekam na moją mamę, która jest niesamowita. Dzwoniła do mnie i powiedziałam jej że marzę o budyniu, ale nie mam mleka a u mnie już sklep zamknięty, a ona powiedziała, że mi przywiezie i jedzie do mnie. A powiem tylko, że mieszka jakieś 20 min samochodem ode mnie. To się nazywa poświęcenie. Wiem, że ona jest kochana. Ciekawe czy mąż będzie o mnie tak dbał jak wróci. O właśnie dzwoni domofon, lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×