Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Aga bardzo c i współczuję tego postu. Ja na szczęście ani w pierwszej ciąży ani teraz nie musiałam się nawet ograniczać. Bo chyba bym tego niezniosła :D I teściowej współczuję. One to potrafią napsuć nerwów. Zuzanka super, że wyniki masz dobre. Ja jutro rano idę na krew. Najgorsze, ze mam zrobic toxo i nie wiem, czy do poniedziałku będzie wynik. A ja w poniedziaek do ginka. Ale cóż, jak nei będzie to jakos to przeżyję. ?A baby w urzędach jak teściowepotrafią nerwów napsuć. Ja teraz jak wchodzę do jakiegoś urzędu czy biura to brzuch do przodu i jakos jest lepiej. hi hi polecam ten sposób. Jadę do koleżanki na herbatkę. Bo już się nudzę w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 to super,ze się okazało,że masz dobre wyniki :), tylko nie potrzebnie się denerwowałaś. Ale mnie zmęczył ten dzisiejszy dzień,ze musiałam się chwilkę zdrzemnąć. A jak sie obudzilam, to głodna. Właśnie wrąbałam 2 kanapki z zółtym serem i pomidorem. I jak tu nie przytyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już 2 dzień nie biorę Duphastonu. Mam nadzieje,ze tym razem wszystko bedzie już dobrze..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala, ja na toxoplazmoze czekalam tydzien, ale nie ma tego zlego, bo na wyniku sama widzisz co i jak bo normy sa wyraznie podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj nie zagladałam do was ze dwa dni... a wy taaak aktywne jestescie... Gratuluję świeżej mężatce!! Kochane bóle pleców mam od początku trzeciego miesiąca i cierpie potwornie. Byłam wczoraj na badaniu kontrolnym, dostałam skierowanie na badnie \"cukrzycy ciążowej\". Zrobiłam szybki wywiad i okazało się, że nie bedzie to badanie drogie 21 zł, meczarnie jednak beda. Na czczo mam przyjs pobiora krew, pozniej zbadaja dadza do wypicia glukoze, po godzinie kolejne badanie krwi i po dwoch godzinach jeszcze jedno - w sumie trzy godziny bez jedzenia. Jak ja biedna to wytrzymam.?? ;) Moja pani doktor zapytala mnie czy chcem isc wkoncu na zwolnienie, mowie jej ze nie może w styczniu, ale powiem jej na kolejnym badaniu 8 stycznia. A ona mi na to, ze jak w takim tempie bede się decydować na urlop to poród mnie zastanie! Kupiłam sobie dzisiaj truskaweczki (mrożone), zrobie sobie ze śmietaną i bede miała posmak lata! A teraz zasuwam do kuchni bo musze mojemu pieskowi ugotować jedzonko na 2 dni. Mam strasznego glodomora. Owczarki maja chyba podwojne zoładki? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa tos teraz narobiła z tymi truskawkami :D Ostatnio też nie wytrzymałam i w taka pogode jak dzisiaj jadłam lody też truskawkowe. A teraz uciekam. Zyczę mamom i brzuszkom spokojnej , przespanej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenikaaa to ja mam tak jak Twój pies- dwa żołądki hihi. Aga25 Ty jakoś przeżyjesz tą obstynencję sexualną, bo kobietą w ciąży mniej się chce, ale Twój mąż- biedaczek. Zarezerwowałam dzisiaj mężowi w końcu ten bilet, ale chyba fuksem, bo jeszcze rano było kilka wolnych biletów, a jak poszłam o 16 to zostały tylko na 22.12 i musiałam wziąść właśnie na ten dzień. A myślałam, że 21 pójdziemy już razem na usg, ale niestety, zobaczę się z mężem dopiero 23.12 :-( Ale jego widok będzie dla mnie prezentem na gwiazdkę. Już się nie mogę doczekać. aga widzisz to już będziesz miała z teściową sprawę wyjaśnioną. Już nie będziesz musiała jej unikać. A Ty evenikaaa jesteś terminatorem- od miesiąca słyszę, że chcesz iść na zwolnienie, ale ciągle coś tam jeszcze się dzieje i odkładasz to na później. hehe dobra jesteś. Mi dobrze na zwolnieniu, śpię do 10, mało co robię, nudzę się. CHociaż jak wczoraj byłam w pracy i trochę popracowałam to nawet mi tak fajnie było. dzisiaj moje dzieciątko naprawdę jakieś jest nad wyraz aktywne. Zaskakuje mnie. Tak się kręci moja niunia. A jak już dotknę brzucha i jak kopnie to czuję aż na zewnątrz. A wcześniej tak nie było. Ale powiem o tym tylko mojemu mężowi, bo jak komuś jeszcze się pochwalę to będą mnie od razu macać. Tak pomyślałam, ze będę musiała iść jakoś pokupować jakieś prezenty i znowu mam problem. Powiedzcie mi co można kupić dziewczynie 13 lat, która ma prawie wszystko. COś do 50 zł. Bo nie mam zielonego pojęcia i zawsze mam z nią największy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację z tym terminatorem, wkoncu bede musiała zafundować sobie odpoczynek.. bede miała wolne od 22 grudnia do 2 stycznia. Trosze wypoczne i zastanowię sie czy iśc na to zwolnionko, chciałabym tak jak ty pospać sobie do 10. Codziennie wstaje o 5:50 lub 5:25 w zalezności czy jade swoim autkiem czy autobusem i za kazdym razem prawie krzycze, ze chce dluzej spaccc! Te truskawki nie chca sie rozmrozic i nie chca...musze im pomóc haha bo mi jezyk juz ucieka na samą myśl o pysznym deserku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka07
No i powtórzyłam mocz-i wszysstko negative.....na szczescie a jak jest u Was?jakie macie wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika zabije cie z tymi truskawkami i co ja mam teraz zrobic? do skelpu niechce mi sie isc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tez jeszcze pracuje i chce jak najdluzej popracowac fajnie mi w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam troszke obawy jezeli chodzi o prace. Przeniosłam sie do nowej firmy dokladnie 24 lipca! Nie sądziłam, że zajde w ciąze tydzien pozniej. W sumie o ciazy dowiedziałam sie dopiero 7 wrzesnia. Umowe mam do 24 kwietnia czyli do dnai porodu haha. Nie umiem jednak tak z dnia na dzien odejsc sobie na zwolnienie, boje się też rekazji ludzi, i ich szeptów po katach.. a w mojej firmie pracuje naprawde duzo ludzi i duzo kobiet a one sa czasem wredne. Gdybym wiedziała nie zmieniałabym pracy. Praca zawsze dawała mi duzo swobody i satysfakcji więc chce pracować ale czasem, nie ukrywac marzy mi sie wolne dzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam maila z takim sobie fotkami dzieciaczkow! a teraz zuzanka tylko nie krzycz...tak sie najadlam truskaweczkami.. pysznymi, rewelacyjnymi slodkimi po prostu truskawkowymi, ze musze sie polozyć i odpoczać, w dodatku moje plecy daja juz o sobie znac i strasznie mnie bola. Buziaki robaczki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu zaczynam nowy dzień na topiku :) Ale dziś noc bez porównania do wczorajszej, wprawdzie wcześnie wstałam ale spałam jak dziecko. Co do tych moich plecków to tak właśnie myślałam że to od tych zmieniających położenie kości, i że trzeba to przetrzymać, ale człowiek zawsze się łudzi że może znajdzie jakiś sposób :) Wczoraj byłam na USG i wzwiązku z tym muszę zmienić tabelkę. Będziemy mieli 🌼 córeczkę 🌼 To dopiero niespodzianka bo na poprzednim badaniu lekarz powiedział że będzie chłopiec. Wczoraj natomiast stwierdził że to wtedy musiał się pomylić bo teraz ewidentnie widać DZIEWCZYNKĘ. Wszystko z nią w porządku, serduszko zdrowe i skręci się jak najęta. Jest ułożona główką w dół i już wiem co to za ucisk na wątrobie czuję od tygodnia : to jej nóżki :) Innych ruchów mojego maleństwa jeszcze nie czuję ale gin powiedział że wszystko z nią ok i by się tym nie martwić. Strasznie się rozpisałam ale te wieści są takie przyjemne że nie umiem się powstrzymać i najchętniej wszystkim bym o tym opowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie, dzisiaj ide do ginekologa na 18.15, jak ten czas niedawno pamietam jak bylam ostatnio czyli 15 listopada zeby poznac plec dzidzi :) a tu juz miesiac minal. Margolcia a to mialas niespodzianke :) czyli nam sie tez moze jeszcze plec zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuszki Szykuje sie i jade w poludnie zobaczyc mala Amande. Ma 1,5 miesiaca i mam zamiar jej zrobic duzo zdjec. Moze jakies wam potem pokaze. Przynajmniej ten dzien bedzie wygladal odrobine inaczej niz wszystkie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Dzisiaj od rana mam czkawke :P a słowo daję nic nie piłam !!! Ostatnio zauwazyłam że zmieniłmi się chód- śmiesznie jak niedzwiadek się kołyszę - a przecież nie mam jeszcze gigantycznego brzuszka - co będzie za 3 miesiące? do gina też idę dzisiaj - ale płci dalej nie chcę poznać - tylko czy wszystko jest oki - ostatnio miałam tyle wrazeń . Dzidzia równiez kręci się - ma swoje ulubione miejsca do kopania :) Dziewczyny - wiem ze kiedyś gromadziłyście adresy internetowe zeby nie robić na nowo zamieszania podaję swój - jak któraś ma ochotę wymienić się fotkami - zrobiłam w koncu sesję brzuszka to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla, chyba tylko my dwie nie bedziemy znaly plci maluszkow. Wyslalam Ci juz moja fote i czekam na Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu - ale moja linijka przestała się wczytywać www.szipszop.pl/tickers/12497.gif - niedługo studniówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia a to Ci psikusa maleńka wycięła. A Was dziewczyny podziwiam, że nie chceci wiedzieć czy będzie syn czy córcia. Ale wiem, jaka to będzie niespodzianka przy porodzie. Wiecie o której dzisiaj wstałam, o 11. Pobiłam już wszystkie rekordy w spaniu. Ostatnio nie mam wcale problemu z usypianiem. Jest dobrze. Tylko na dworze tak leje deszczysko, że nawet mi się do sklepu nie chce wyjść. Dziewczyny, któe idziecie dziś go gina- powodzonka! Zdajcie później relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzialam sobie dzisiaj w sekretariacie szkoly i przyszla uczennica ktora tez jest w ciazy :) tylko ze ma termin na 18 stycznia i pogadalysmy sobie, ona taka doswiadczona w te klocki, boshe jakie to dziwne uczucie rozmawiac z uczennica na temat ciazy, ale bardzo mile :) bedzie miala corcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc przyszle mamy, ja po raz pierwszy na waszym forum termin takjak wy mam na kwiecien 2007 ( obecnie 23 tydzień) a co do spania to wlasnie dzis zaspalam i nie zdazylam juz zaprowadzic synka do przedszkola, podrzucialam go bratowej, bo siedzenie ze mna w przychodni to nie dla niego:) wlasnie jestem w trakcie testu obciazeniowego glukoza o 12:30 ide na ostatnie pobranie krwi, a ze mieszkam tuz przy przychodni to nie musialam siedziec tam drugiej godziny:) Bedzie mała ANTOSIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_a fajnie, że do nas wpadłaś. Ale nas już tutaj dużo. W marcu wymienimy się nr komórek i ze szpitala będziemy pisać do siebie sms\'y, bo przynajmniej ja będę martwiła się sobą i zastanawiała się czy, któraś z Was już urodziła.hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka a wiesz co sie bedfzie dzialo na forum, jak tylko ktorejs nie bedzie dzie to juz bedziemy myslaly ze rodzi :) mysle ze na poczatku pojda mamusie bliznakiow :) ja moze koniec marca jak bede miala cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to sie wpisuje do tabelki:) ICK......TERMIN.......TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ.....IMIONA....WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8......warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6.....Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......5......Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik.......02.04.07......24.....1.....Poznań......90% córeczka......53.......168 mika82......03.04.07.....24.......7......Łódź........synek....Tomuś......67,5....169 aga*25** ... 04.04.07......22....5.......L-ca.....?....43...160cm nikolla80 ...04.04.07...... 24 ..+4.5 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.......04.04.07.......23....+3.....Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......23......2,5.....W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm Paulka123...11.04.07.......23......3...Kraków....Prawdopodobnie dziewczynka... Marysia....70...160cm flowerska....12.04.07......22......+6.....Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......22....+3,5...................? zuzanka14...13.04.07.......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......22......6.....W-wa......dziewczynka.Julia,Agata..60kg..174cm Doreta........17.04.07.......18.....1,5.......W-wa sarita.........17.04.07........22.....6......Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07.....23......5...zach-pom.......chłopiec...55...170 LightBlue....17.04.07........20.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79....Jola.....27..18.04.07....22....3..Węgrów.........dziewczynka?...Hania...73....170 Aprilka .......18.04.07.......21.......7....wielkopolska.....synek......58...165 margolcia1...20.04.07.......21......6 ........Białystok...chłopiec...57kg..172cm Doroteczka....21.04.07......21......2....Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4.....W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki mama bączka....16.04.07......20.....+7...P-ków Tryb....?...Iga, Tobiasz Kasik26...26.04.07...20...+7...Zgierz..córeczka-chyba Aleksandra? Ewita2510......27.04.07......20......5.....Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.04.07......20....+3.....W-wa...........?...56...165 Wica............29.04.07.......15......3.....W-wa............? evanikaa.......23.04.07.......20.....+5....Stargard....córcia - Amelia?......60.......165 kamil_a 09.04.2007.....23.....+6....Chełmno...prawdopodobni córka-ANTONINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dokonam zmian :) NICK......TERMIN.......TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ.....IMIONA....WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8......warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6.....Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......5......Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik.......02.04.07......24.....1.....Poznań......90% córeczka......53.......168 mika82......03.04.07.....24.......7......Łódź........synek....Tomuś......67,5....169 aga*25** ... 04.04.07......22....5.......L-ca.....?....43...160cm nikolla80 ...04.04.07...... 24 ..+4.5 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.......04.04.07.......23....+3.....Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......23......2,5.....W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm kamil_a 09.04.2007.....23.....+6....Chełmno...prawdopodobni córka-ANTONINA Paulka123...11.04.07.......23......3...Kraków....Prawdopodobnie dziewczynka... Marysia....70...160cm flowerska....12.04.07......22......+6.....Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......22....+3,5...................? zuzanka14...13.04.07.......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......22......6.....W-wa......dziewczynka.Julia,Agata..60kg..174cm Doreta........17.04.07.......18.....1,5.......W-wa sarita.........17.04.07........22.....6......Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07.....23......5...zach-pom.......chłopiec...55...170 LightBlue....17.04.07........20.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79....Jola.....27..18.04.07....22....3..Węgrów.........dziewczynka?...Hania...73....170 Aprilka .......18.04.07.......21.......7....wielkopolska.....synek......58...165 margolcia1...20.04.07.......22......7........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21.04.07......21......2....Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4.....W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki mama bączka....16.04.07......20.....+7...P-ków Tryb....?...Iga, Tobiasz Kasik26...26.04.07...20...+7...Zgierz..córeczka-chyba Aleksandra? Ewita2510......27.04.07......20......5.....Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.04.07......20....+3.....W-wa...........?...56...165 Wica............29.04.07.......15......3.....W-wa............? evanikaa.......23.04.07.......20.....+5....Stargard....córcia - Amelia?......60.......165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam śliczne brzuszki!!! Normalnie dzisiaj w nocy jakos nie mogłam spać, polozylam sie o północy a o 1 wstalam cos zjesc, potem znowu nie moglam zasnac, ale wstałam dzisiaj o 11:30!!!!!! to chyba odespalam ta noc. margolcia a to dzidzius robi ci niezle niespodzianki!!! gratuluje coreczki i ciesze sie ze wszystko z dzidzia dobrze!! ja jutro na 17:30 na usg 3d do stolicy i troche mam stresa ale jestem dobrej mysli....... kamil_a witam cie cieplutko!!!! ja wczoraj wzielam sie ostro za sprzatanie przed swietami i mam nadzieje ze do swiat sie wyrobie, wszystkie szafki w regalach w mieszkaniunmusze posprzatac i wypiep.... niepotrzebne rzeczy, bo zawsze jest tak ze jak sprzatam to tego czy tego nie wyrzuce bo moze jeszcze sie przyda. Ale teraz koniec chomikowania!!!!! hehehe to co nie potrzebne pojdzie na odstrzal. :-) :-) wczoraj zmierzylam swoj kozuszek i sie przerazilam bo na guzikach mi sie rozłazi na brzucholku!!! kurcze nie wiem co bedzie jak brzuszek jeszcze urosnie, bo juz wtedy to i w ta kurtke co teraz w niej chodze sie nie zmieszcze, o kozuchu musze zapomniec do nastepnego roku. kurcze a tak kupowac kurtke taka szersza to nie wiem czy jest sens bo jak bedzietaka szersza to mi sie potem nie przyda. sama nie wiem co zrobie. jak bedzie trezba to pojde gdzies na bazar i kupie jakas tania taka tylko na czas ciazy. no ale zobaczymy. papapa mamusie i dzidziusie!!! ide dalej sprzatac!!! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 ja też myślę, że na pierwszy ogień pójdą bliźniaczki, a ja chyba dopiero po Wielkanocy. Jeszcze załapę się na lany poniedziałek, a potem na porodówkę hehe. No zobaczymy jak to będczie. Doroteczka ja mam ten sam problem z kurtką. W tej, której chodzę zapinam się jeszcze, ale myśłę że tak jeszcze będzie z tydzień, bo już teraz jest opięta na maxa. Mam jescze taką różową, którą kiedyś kupiłam w lumpeksie,fajna, ale przecież w Święta do Kościoła nie wyskoczę w rózowej podfrówajce (jak to mówi moja mama). A płaszczyk taki elegancki, to już w ogóle o nim zapomniałam bo mi się już nawet guziki nie dopinają. Wyczytałam przed chwilą w książcę, że teraz do końca ciąży będzie się tyło 0,5 kg na tydzień czyli zostało mi jeszcze 8 kg do przytycia +8 kg które przytyłam= 16 kg. Masakra. To mnie najbardziej rozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu Dzień dobry :D margolcia1 gratuluję córeczki :) kamil_a witaj serdecznie wśród ciężarówek :P I jestem już po wizycie w Urzędzie pracy. Spotkała mnie tam baaaardzo nie miła sytuacja. Stanełam w kolejce za kobietą, widać,że biedna, bo była skromnie ubrana. Nie mam nic do tego,ze była ubrana tak a nie inaczej, bo nigdy nie wiadomo co jeszcze nas czeka. Chodzi mi o to,że okropnie śmierdziała potem. Na samą myśl o tym mam odruch wymiotny. I w UP tez tak mialam, tyle,ze zdąrzyłam dolecieć do toalety. Moj nos jest paskudny :(. Ale ten jej zapach nie tylko ja czulam , bo większość osób się od niej odsuwała. Cholera, jak ktoś jest biedny, to nie znaczy,że jest też zwolniony z higieny osobistej!!!!!!!! I jeszcze jedna sprawa, o ktorej chciałam wam opwowiedzieć już wcześniej, ale nie miałam odwagi. Otóż jak lezałam w szpitalu, na sali miałam taką fajną współlokatorkę. I ta dziewczyna opowiedziała mi,że jej znajomy gin miał kiedyś pacjentke, ktora była w 3 miesiącu ciązy i przyszła do niego na badania. Rozebrała się mu, usiadła na fotel, a ginekologowi coś strasznie śmierdziało. Okazało się,że pacjentka nie myła się od początku ciązy, bo słyszała ,ze cięzarne się wogóle nie myją. K..rwa szok. Myśmy się turlały ze śmiechy po łóżkach. Jak można być az takim zacofanym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......TERMIN.......TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ.....IMIONA....WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8......warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6.....Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......5......Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik.......02.04.07......24.....1.....Poznań......90% córeczka......53.......168 mika82......03.04.07.....24.......7......Łódź........synek....Tomuś......67,5....169 aga*25** ... 04.04.07......22....5.......L-ca.....?....43...160cm nikolla80 ...04.04.07...... 24 ..+4.5 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.......04.04.07.......23....+3.....Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......23......2,5.....W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm kamil_a 09.04.2007.....23.....+6....Chełmno...prawdopodobni córka-ANTONINA Paulka123...11.04.07.......23......3...Kraków....Prawdopodobnie dziewczynka... Marysia....70...160cm flowerska....12.04.07......22......+6.....Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......22....+3,5...................? zuzanka14...13.04.07.......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......22......6.....W-wa......dziewczynka.Julia,Agata..60kg..174cm Doreta........17.04.07.......18.....1,5.......W-wa sarita.........17.04.07........22.....6......Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07.....23......5...zach-pom.......chłopiec...55...170 LightBlue....17.04.07........22.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79....Jola.....27..18.04.07....22....3..Węgrów.........dziewczynka?...Hania...73....170 Aprilka .......18.04.07.......21.......7....wielkopolska.....synek......58...165 margolcia1...20.04.07.......22......7........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21.04.07......21......2....Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4.....W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki mama bączka....16.04.07......20.....+7...P-ków Tryb....?...Iga, Tobiasz Kasik26...26.04.07...20...+7...Zgierz..córeczka-chyba Aleksandra? Ewita2510......27.04.07......20......5.....Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.04.07......20....+3.....W-wa...........?...56...165 Wica............29.04.07.......15......3.....W-wa............? evanikaa.......23.04.07.......20.....+5....Stargard....córcia - Amelia?......60.......165 Mam nadzieje,ze nie narozrabiałam w tabelce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×