Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam mamuski. Ania i doroteczka fajne te wozeczki, ale troszke ciezkie chociaz mi tez raczej nie powinna przeszkadzac ta waga bo tez mieszkam w domu, ale jak wraca z miasta to mam wiecznie jakies gorki, ale i tak bardzo fajne ja bym pewnie wziela z dodatkiem pomaranczu ) Paulka to mowisz ze czeka cie ostatni egzamin i pozniej laba :) Kurcze ciekawe to horoskopy ja bede miala barana oj ciezko bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj w miescie i mnie prawe zasypalo musialam sobie kupic fluid kupilam z erisa zobaczymy co to bedzie, ja autem jak na razie nie jezdze mam uraz jak 2 lata temu mialam wypadek i od tego czasu nie wsiadam za kierownice jakos niemoge sie przelamac :( dobrze ze wszedzie mam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, wozek bardzo fajny i faktycznie nie jest drogi i Doroteczka Twoj kojec tez bardzo mi sie podoba:-) Fajnie,ze macie juz niektore zakupy z glowy. Do mnie dzis dzwonila Pani z komisu w sprawie łozeczka, bo bylo jakies do odebrania, ale ja sie pierwszym lepszym nie zadowalam:-) Tesciowa jak byla zamawiac powiedziala tylko,ze lozeczko, a ja dzis w rozmowie z ta kobieta powiedzialam,ze ma byc z reguloanym poziomem materaca, z szuflada i najlepiej na biegunach. Baba chyba mysli,ze zwarjowałam, ale powiedziala,ze takie lozeczka bywaja, a mysle,ze skoro mam czas do kwietnia to moge sobiejeszcze chociaz przez miesiac powybrzydzac:-) Pozniej w akcie desperacji bede pewnie brala co popadnie:-) Moja tesciowa robi takie zamieszanie wokół tych zakupow, ze mam juz ich serdecznie dosyc. To jest głowny powod dla ktorego chcialabym juz wszystko miec i nie sluchac jej rad:-) A ostatnio Light Blue narzekala,ze jej tesciówka sie niczym nie interesuje, na dzien dzisiejszy chetnie bym sie zamienila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie brzuszatki w piekny sobotki dzionek Ania75 powiedz mi kochana a widzialas na stadionie wozki dla blizniat? moze i ja bym sie wybrala na stadion przynajmniej moglabym jakis namacalnie obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 ten wózek dla bliźniaków widziałam właśnie na stadionie. Kolorystycznie podobny do mojego, ale pewnie mają też w innych kolorach. Z ciekawości zapytałam o cenę, żeby Wam napisać, bo może któraś z podwójnych mamuś wybierze się właśnie na stadion - zawsze to trochę taniej. Oczywiście wózeczek jest z roczną gwarancją, no i polskiej firmy, więc gdyby się coś działo, to można załatwić wszystko szybko. Te wózki były od strony Al Zielenieckiej. Dziś z powodu opadów śniegu otwarte były tylko 2 budy, zwykle jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa na temat wózeczka. Bardzo się cieszę że Wam też się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo? To ja tez spadam, najadlam sie jak bąk i ide teraz polezec:-) Moje zycie jest baaardzo ekscytujace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po obiadku poszłam z moją córą na górkę, żeby sobie pozjeżdżała na sankach. Nie powiem, bo mnie się taki spacer też przdał. Zwłaszcza, ze nie jest bardzo zimno. Taki lekki mrozek. Fajnie było :-) Teraz już w domu, lubię sobotnie popołudnia, kiedy już jest posprzątane, nigdzie nie trzeba wychodzić....taki luz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, gratuluje zdanego egzaminu. Aga mysle, ze kurs jest jeszcze wazny. Ja jestem dalej chora, leze w lozku, mam cholerny kaszel, az mnie wszystko boli jak sie odrywa. Vhyba sie zdrzemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam ze spacerku z pieskiem mroznoo musze Wam powiedziec .Kupilam sobie rozniez gazetke baby za jedyne 2,50 i jest tam swietny reportaz o mamach styczniowkach , ktore tak jak my piszaa ze soba od samego poczatku dziela sie radosciami smutkami , roznymi dolegliwosciami dzis ich dzieci maja juz roczek!!!!!! spotykaja sie nadal.... wydaje mi sie ze to swietna sprawa facet nasi mezowie nie zawsze sa w stanie dobrze nas zrozumiec wysluchac a czasem my nie mamy ochoty im cos powiedziec ..... ale jest to forum nasze forum w ktorym sie spotykamy fajnie bedzie sie kiedys spotkac zrobic jakis zjazd :) Paula123 zasypalas nas fala wozkow blizniaczysz z czego ci dziekujee juz nieraz na nie patrzylam ale jakoss szerzej mi sie otworzyly teraz oczkaa:):) Ania75 wiec i ja wybiore sie na stadion , zobacze co i jak mozeee akurat i bede cos mi sie spodoba i bede miala problem z glowy jutro jedziemy do ikei po lozeczko zdecydowalismy sie na najzwyklejsze i narazie na jedno zobaczymy jak sprawy sie potocza:) mysza123 kupujesz dwa lozeczka czy jak narazie twoje blizniaki beda spały w jednym :)? LightBlue wstawajj nie spij tyleeeeeeeeeeeeee Aga25 pobudkaaaaaaaaaaaa hallo 17 godzinaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 nie spię, ale mam zabiegany dzien jakoś :D Ania75 a ja ostatanio oglądałam wozeczek, do ktorego podałaś link właśnie w kolorze zielono-groszkowym, w cenie 499 zł.To naprawde swietne wozki, pomimo swojej wagi :) Mieszkam w zapyziałej wsi, i w domu jednorozdzinnym, wiec takie cudo napewno mi się przyda. aga*25** ja juz nie wiem, czego mogę się spodziewac po mojej teściowej. Wczoraj przyszła do niej zamówiona ksiązka z magazynu \"Świat ksiązki\" i okazało się,ze kupiła robótki ręczne. Bedzie teraz dziergała na szydełku sweterki i sukieneczki dla Karolkinki . Przy okazji oświadczyła,że ma schowane kilkadziesiat pieluch tertowych. Ciekawe tylko czy nie sa zleżałe? Pochwale się wam, moja siostra wczoraj zdała egzamin na prawko. A kilka dni wczesniej dostala swoją pierwsza kase za staż. I z tej okazji kupiła dzisiaj mojej córci kilka par spioszków i sukienke sztruksową w kolorze zielonym. Moja mama zaś kupiła tez jakiś komplecik, tyle,że w kolorze niebieskim. Powariowały baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle dziewuszki, to wszystkie kojce i wózeczki są śliczne, echhhh tylko miec kase i kupowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 wyobraz sobie,ze nie sapalam tylko lezalam i gapilam sie w sufit:-) Ksiazki mi sie nie chce czytac, telewizji ogladac tez nie, na nic nie mam ochoty. Tak sobie w myslach przebieglam przez wszystkich znajomych i doszlam do wniosku, ze wszyscy dzis w parach spedzaja dzien, maja jakies zajecia, dzies wychodza, a ja sama jak palec. Tak bym chciala zeby Jarek juz wrocil:-( Alez mam dzis podły nastroj:-( Moze wpadnie ktoras do mnie? Zrobie cos dobrego do jedzenia? Co? :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo! Przynajmniej nowa strone udalo mi sie zaczac, jak tak dalej bede tu sama smecic to moze dobije do 200:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze - dzisiaj wyszłam z domu - ale zima cieszę sią jak dziecko !!!! co prawda na krótko i pod kontrolą ( i ta udało mi sie poslizgnąć ) - ale co za ukojenie dla mojej duszy :) dzisiaj w szkole rodzenia babeczka od laktacji stwierdziła ze karmienie piersią to 1500 żł oszczędności - echch zapowiedziałm męzowi że odbiję sobię t kwotę w fitness i u kosmetyczki - nigdy tam nie bywałam - ale myśle ze w dojsciu do formy po porodzie może ię sprzydać :P ale tak n aprawde to chciąłbym kupić lekii wózek - głęboką spacerówkę - takę sportową uuuuu a na razie pensja pójdzaie na piecuk i piekarnik............. generalnie te wydatki to taka fantazja :) - a ja mam teraz dużo czasu i się nudzę. podreperuję chyba swój angielski - na studiach skończyłam nakę - i czuje że bredzę jak mam się wypowiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam was zapytac: czy wy tez macie czasem takie dziwne kołatania serca??Niby serducho pracuje nromalnie, a raz na jakiś czas zabije mocniej. I wogóle musze sobie zmierzyc ciśnienie, bo jestem pobudzona jak nie wiem po czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kołatania- ale czasem wydaje mi się że za dużą przerwę - ale chyba jestem przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** czuje się jak nakręcona :D I wiecie co zasypało moja wioche. I nie ma zadnej pługo-piaskarki zeby zrobila porzadek A tak po za tym to ciągle mam zgage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light ja mam kolatanie serca, ale moja wypowiedz jest nieobiektywna, bo biore fenoterol na twardnienie brzucha i jego skutki uboczne to min przyspieszone bicie serca, a dzisnienie dla odmiany mam niskie. Ale z tego co dziewczyny kiedys pisaly to 21 ma, o ile dobrze pamietam i pewnie cos napisze o tym jak sie pojawi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałyscie konsultację z internistą ? podobno zalecają zrobienie ekg - ale nie wiem czy to obowiazek lekarza 1 kontaktu - bo jak nie to nie mam sie nawet co wybierac. mój lekarz nawet jak zwijasz się , ewidentnie coś jest to nie chce za żadne skarby dać skierowań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisnienie mialo byc:-), pewnie przez nie jestem taka zamulona. Zgagi nie mam ale jak nawiedzona wpieprzam jablka,a zalatwic moich fizjologicznych potrzeb juz 2 dzien nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** dzięki Stresuje się tym,ze w ten piątek co bedzie mam jechac do ginekologa, a jak bedzie taki snieg, to nie pojade bo się boje. Straszna ze mnie panikara. Ale w zeszłym roku w styczniu wpadłam w poślizg(mialam wtedy malucha), więc uraz mam ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla EKG robili mi w 12 tyg jeszcze jak bylam w Londynie, teraz lekarz nic takiego mi nie zalecal, choc nie wie nic ze mialam takie badanie, a u internisty bylam po nowym roku, bo mialam zapalenie krtani i tez nic nie mowila o zadnych konsultacjech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla80 nigdy nie miałam problemów z ciśnieniem. To kołatanie mojego serducha zaczelo sie przed wczoraj. EKG miałam robione w sierpniu , przed operacją i wszytsko było w jak najlepszym porządku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie Light, do piatku pewnie snieg stopnieje, mam taka nadzieje przynajmniej, bo tez sie boje gdziekolwiek sama z domu ruszac i siedze tu sama jak palec:-( Mam nadzieje tylko,ze dla odmiany po sniegu zadna powodz do nas nie przyjdzie, bo dolny slask ma cos do nich pecha:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** nawet mnie nie strasz powodzią. Nie umiem pływac a teraz z brzuchem , łomatko jak amfibia bym wygladala :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×