Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Dzięki dziewczyny.. chyba za szybko spanikowałam. Lekarka powiedziała mi że to na tle uczuleniowym, ale same wiecie - teraz myslę tylko o tym żeby dziedzia była zrowa. madziunka - ja może nie miałam skurczy łydek, ale bolały mnie mieśnie przy żebrach i lekarz przepisał mi Aspargin (magnez z potasem) miałam łykac tabletki 3 razy dziennie po jednej i mi przeszło. Ale sama nie radziłabym dawkowac sobie leków, lepiej skonsultować to z lekarzem... A mi sie nie chce wychodzić z domu, jest zimno i ponuro. Chciałabym mieć taki zapał i iść i ogladac ciuszki, wózki i łózeczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa-mam zapał,bo po pierwsze u mnie akurat swieci piekne słoneczko,a po drugie-sama nie idę tylko zawiezie mnie chłopak,który ma dziś mało pracy.Gdybym miała jechac sama to też pewnie bym sie nie ruszyła.Mój samochód stoi od 4 dni nieruszany i pewnie nawet nie zapali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dobrze, że przynajmnie odnalazłam w sobie troszkę zycia i obrałam ziemniaczki do obiadu. Wczoraj zrobiłam watróbkę w papryce, nie wiem czy ja zjem, ale cała reszta na pewno wszystko spałaszuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja wlasnie wrocilam ze spacerku z mama i bratankiem, dzis mu sie bardzo podobala jazda na sankach i nie chcial wracac do domu:-) Na dworze mroz ale bardzo slonecznie i nie odczuwa sie go wcale:-) madziunka ja na skurcze tak jak evanikaa biore aspargin z tym,ze 2 razy dzienne, ale zgadzam sie z evanika,ze najpierw lepiej zapytac lekarza. evanikaa, ja to dopiero jestem hipohondryczka, bo naprawde wychodzi na to,ze wszystkie dolegliwosci o ktorych piszecie tez mam, lub mialam. Wysypke podobna do tej ktora opisujesz mialam jakies dwa miesiace temu. Nawet nie powiedzialam o niej lekarzowi, bo sama zeszla po tygodniu. NIc na nia nie bralam i niczym nie smarowalam,a wysypane byly uda i biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę byc świnia, ale cieszę się że nie jestem i nie byłam sama w moich dolegliwościach... W życiu nie pomyślałabym, że tak przesadnie będę się martwic. Zawsze sama się leczyłam, nawet nie chodziłam do lekarzy ogólnych, czy grypa, czy angina - potrafiłam sama sie wykurować. A teraz? Moj mąż dał mi drugie imię \"Panika\". I od wczoraj nie mówi \"kochanie\" \"ewuniu\" Tylko Panika!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! ja juz po wczorajszej wizycie , nie mialam sily usiasc wczoraj na kompa , a wiec znow musze szukac ginekoloszki moja odchodzi co mnie bardzo zdenerwowalo szyjka w miare moze byc jak na ciezar dwojki dzieci , z badaniami juz gorzej plytki krwi nadal mi spadaja w temie expresowym przez to czuje sie slaba zmeczona a wczoraj to wygladalam jak sciana . wogole osttanio jestem bardzo blada na 2 lutego mam usg Kacperek i Mateuszek daja o sobie znac , macie racje ja tez nie odczuwam takich typowych kopniakow jakie bywaly na poczatku teraz czuje takie rozpychanie wiercenie hihih evanika z dzidzia wszytsko na pewno wporzadku nie denerwuj sie ciesze sie ze skurcze lydek przeszly nieprzyjemne uczucie:) aaaa i uzypelnmiam tableke NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....31.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........31.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........30....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........30.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............29......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........29......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........29......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa mi tez zawsze razniej jak moge poczytac,ze ktos ma podobne dolegliwosci:-) Wczoraj wieczorem mialam straszny krwotok z nosa, ale cieszylam sie,ze to z nosa a nie z.....:-) 21 dobrze,ze z szyjka ok, dopisz w tabelce Mateuszka, bo Kacperek osamotniony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam- przespałam się jeszcze po sniadanku- szybciej czas minie :) co do dolegliwości ciązowych - to miałm przez tydzień b miednicę - myslałam że sie rozpadam - bolał mnie wszystko w niej :P piersi - hmhmmhm 75 C - bułam zawsze zadowolona były ładne jędrne - echchh tęsknię za nimi teraz 80 D - dobrze wypełnione - i ich konsystencja jak dwie welkie kluchy - otoczka brodawki ogromna - słowem Zmieniłay się w dojki -karmicielki :) mam nadzieję ze po spełnieniu funkcj wrócą choc troczę do poprzedniego stanu ogólnie nie mogę narzekać - wiem że może być gorzej to nire wywołuję wilka z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a moje piersie o dziwo sie nie powiekszyly zbytnio. Mialam rozmiar 75B i spokojnie moge nosic staniku sprzed ciazy. Moze dlatego,ze urosly minimalnie nie mam na nich poki co rozsępów:-) (odpukac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farciara!! JA myślałam, że i mnie rozstępy ominą a tu masz ci babo placek - lewy cycuch ma słoneczną otoczkę rozstępową. Bedę się tym martwic juz po ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25 mnie pobobnie jak Tobie piersi wogole nie urosły wchodze spokojnie w biustonosze sprzed ciazy tzn na poczatku ciazy zauwazylamm ze sa wieksze a teraz wrociły do normy jak narazie na piersiach rozstepów brak co mnie bardzooooooo cieszy :) wogole to zastanawiam sie czy bede karmila piersia jak tam bedzie z moim pokarmem czy dam rade dwojke wykarmic ojejjej kupujecie laktator? NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....31.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i..Mateusz izawik..........02...........31.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........30....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........30.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............29......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........29......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........29......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla- mnie z biustem podobnie.Z mojego 75C byłam zadowolona.Teraz mam biustonosz 75D,ale nie oszukujmy sie powinien byc większy-myślę,że jak u Ciebie 80D albo 75 E.Z jędrnością nie jest jeszcze tak źle,o ile można mówic o jędrności przy takim rozmiarze.Odpukać,ale rozstęów na razie jeszcze nie ma.Na jednej piersi tylko dwa lekko czerwone.Wyglądają jakby odcisnął mi sie szew z biustonosza.Co do brodawek to niestety jak u Ciebie...Po prostu piersi kobiety ciężarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! 21 ja kupuję laktator, tzn. mama mi obiecała, że kupi. Moja mama powiedziała, że nie używała czegoś takiego i potem porobiły się jej torbiele na piersiach. Dlatego kupuję. Znalazłam taki aventu za 130 zł. Fajne też są jakieś elektryczne, ale drogie 400 zł. Co do skurczów, to ewidentny brak magnezu. A w ciąży trzeba go brać. Ale podobno tylko magnez b6. Ja taki biorę od początku ciąży i skurczy nie mam, a wcześniej bardzo często mnie łapały. Dzisiaj wreszcie kupiłam kojec dla mojej ślicznotki. Na allegro. Ładniutki, przyjdzie w poniedziałek. Ale się cieszę ;-) Wybierał mój mąż. Jest granatowy, a ja chciałam coś jaśniejszego, ale i tak mi się podoba. Jak chcecie zobaczyć to podaję link: http://www.allegro.pl/item158479327_2o2_lozeczko_turystyczne_kojec_kolyska_lampka.html Ja chciałam coś z baldachimem różowego, ale niech będzie i taki. Teraz myślimy nad tym wózkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, ja laktator dostane w spadku po bratowej, wiec chociaz ten wydatek mnie ominie, ale uzywanie go kojarzy mi sie z automatycznym dojeniem krowy:-) Ale uzywac bede, jesli tylko pokarm bedzie, bo tez sie czesto martwie czy bede miala wystarczajaco. mamo baczka, bardzo fajne to lozeczko, a kolory to chba raczej tylko takie sa, bo gdzie bym nie ogladala nie trafilam nigdzie na zadne zywsze, a o rozach to wogole pomarzyc mozna. Wózek kupisz rózowy:-) Mi sie te rozowe wózeczki strasznie podobaja, no ale Bartusia do takiego przeciez nie wloze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka - świetny ten kojec. A łózeczko też kupujecie, czy tylko kojec będziecie mieli?? Moim zdaniem kojec jest baaardzo praktyczny, zawsze możesz go ze sobą zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika będziemy mieć tylko kojec. Mam nadzieję, że wystarczy. Praktycznie ma te same funkcje co zwykłe łóżeczko, regulowane dno itp. Ostatnio ktoś nam powiedział , że kojec jest niezdrowy dla dziecka, bo jak będzie chciało wstać to nie będzie miało się czego złapać.A takto za drążki drewniane się łapie. No ale nam się bardziej podobają kojce. Aga no właśnie i tutaj z wózkiem będzie problem, bo mojemu mężowi podoba się taki ciemny. Mój mąż robi wszystko, żeby każdy myślał, że ma syna (heheeh ;-) o którym tak marzył. Dlatego te granaty, heheh. Mi podobają się wózki łączone z pomarańczowym, no ale jeszcze nie znalazłam takiego co by mi się spodobał do 1000 zł, bo tyle zamierzam maksymalnie przeznaczyć na wóziu. Właśnie zjadłam objadek. Dzisiaj robiłam zupkę ogórkową, ale taką oszukaną, na samych kostakach bulionowych, bo nie miałam żadnego mięska. ALe dodałam dużo przecieru ogórkowego, także była kwaśna i dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka, przynajmniej Igunia sie nie poobija o drązki jak bedzie stawac, to jest plus takiego łóżeczka. My sie jeszcze zastanawiamy, ale chyba jednak zostaniemy przy tradycyjnym drewnianym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekacie na to że Wam piersi urosły, hihihi, u mnie 75DD to standard sprzed ciąży, teraz jest 80E, a po urodzeniu jeszcze się zwiększą, wiem to z autopsji. W trzeciej dobie po urodzeniu Gabrysi, wyglądałam tak, że Pamela ze swoimi silikonami mogła się schować. Teraz pewnie będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zachlanna i chciałabym miec dwa łózeczka w domku.. jednow sypialni drewniane a drugie (kojec) w pokoju na dole. Ale przy moim skromnym budzecie bedzie to chyba niewykonalne. Musimy przedyskutować to z moim mężem. Za każdym razem jak myślę o takich poważnych zakupach wydaje mi się ze mam jeszcze kupę czasu..a tu zostało już 12 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykuję się na jakieś małe wyjście. Wypije może jakąś małą kawke u przyjaciółeczki... ciekawe tylko jak się do niej dostanę?? Od 14 ciągle sypie śnieg i zaczyna przypominać to wstrętną zime... auta nie ruszam, nie chce drugiego wypadku dzisiaj... podjade sobie autobusem... bedzie bardziej bezpiecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Jestem strasznie zdechla niewiem co sie dzieje poszlam na spacer zeby sie przewietrzyc i jak wrocilam to padlam Evanika pzypomnialas mi ze malo czasu zotalo, chyba lepiej brzmi 2 miesiace niz 12 tygodni bo tydzien to tylko 7 dni:) Lightblue aTy juz kafelki ukladasz w lazience ze sie nieodzywasz?:) mamabacza fajny ten kojec ale ja tez zostaje przy tradyji chociaz kto wie moze kojec tez kupie :) Latator dostane w spadku od mojej siostry jest elektryczny ale smiesznie to wyglada jak sobie mleko oddciaga sutka jej tak wsysnie i faktycznie jakby krwe doic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 hehe jestem, jestem , ale strasznie leniwa i ciągle spie :D mama bączka super kojec :) Kurde moje piersi chyba dalej się rozrastają, bo od kilku dni swędzą jak zwariowane. Po urodzeniu dziecka zamiast biustonosza, to bede nosiła dwie duze miski plastikowe na gumce :P ;) I nic mi sie nie chce 😭 a jutro trzeba szykowac na niedziele małą impreze, bo i tesciowa i mąż mają urodziny....Echhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, mamo baczka, mi sie tez podoba ten kojec. Dziewczyny, ja tez mam skurcze giganty- biore ten magnez b6, nie przeszly, moze sa rzadziej i mniej intensywne. Ja sie niestety rozlozylam, mam kaszel, lamie mnie w kosciach. Troszke sie zdenrwowalam, bo tez mam krostki- coprawda tylko na brzuszku, na powierzchni tak ok. 10cmx10 cm, za uszami nie mam, ale swedza, mam je od dwoch dni i nie rozniosly sie, wiwc mam nadzieje, ze to nie rozyczka, jak do poniedzialku nie przejdzie to sie wybiore do lekarza, wszyscy, ktorym to pokazywalam, mowili, ze to uczuleniowe, oby... Jeszcze wam sie pochwale, wczoraj zdalam egzamin na prawo jazdy a dzis kolejny na uczelni, straaaasznie ciezki mialam tydzien. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh co do byka to zgadzam się 100%. Ja już taki duży byczek jestem, a słodyczę uwielbiam. Ja dopiero co wstałam. Muszę obmyśleć co mam dzisiaj robić. Narazie zmykam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! a ja jestem baran i nie ze wszystkim sie zgadzam w tym horoskopie:-) Paulka i Wika gratuluje pozaliczanych egzaminow. Wika szczegolnie egzaminu na prawko do ktorego ja od 5 lat sie szykuje i jaz mi chyba kurs przepadl. Po porodzi maz mi nie przepusci i na pewno bede musiala wkoncu zrobic to prawko! Od 4 rano nie moglam spac i chyba zaraz sie poloze, bo siedze przed komputerem i ziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dziś kupiliśmy wózek. Nie ten który mi się tak bardzo podobał, ale rano wybraliśmy się na stadion i trafiliśmy do alejki z wózkami. No i zdecydowaliśmy się na inny. Mamy taki: http://www.allegro.pl/item160686427_freelander_emjot_tanio_.html tylko w kolorze granatowo-błękitnym z delikatnymi błekitno - kremowymi wykończeniami przy daszku, torbie i pokrowcu na nóżki. Jest trochę ciężki, ale na szczęscie nie będę musiała go nigdzie dźwigać, bo mieszkamy we własnym domu. Prawie za miastem, więc dużo pompowane koła były najważniejszym elementem, na tutejsze wertepy. No i zapłaciliśmy taniej niż proponowana cena w tym linku :-) Taki wózek jak nasz, dla bliźniąt, kosztuje 750zł, a my za nasz, na popmpowanych kołach, takich ze szprychami zapłaciliśmy 500zł. mam nadzieję, ze będzie się dobrze sprawował. Biorę się za sprzątanie, pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo tego że nie zauważyłyście tego, że już długo nie pisałam, to postanowiłam jednak przypomnieć Wam dziewczynki o sobie. Nie pisałam ale cały czas czytałam....... Moje piersi troche tylko się powiększyly ale jeszcze moge nosic staniki z przed ciąży, tylko te brodawki i sutki mam takie dziwaczne heh My będziemy mieli dla Weronisi kojec, tzn takie łozeczko-kojec a drewnianego nie kupujemy, kojec kupili nam moi rodzice, a wózek kupią rodzice męża, więc spoko, bo tak to by było nam ciężko finansowo, wiadomo.... co do ubranek to tak powoli budze sie ze snu i zaczynam cos tam kupowac, juz mam 3x body z dlugim rekawkiem, czapeczke i skarpetki, oprocz tego tesciowa wczoraj dala nam tez pare ciuszkow takich slodkich dla swojej wnusi.... wiec juz po trochu kazdy sie angazuje w zakupki, moja mama tez zaczyna biegac po sklepach, tata twierdzi ze mama to teraz szalona babcia hehehhe a tutaj podaje link do kojca: http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=9952GLR&productID=1037&CategoryID=3&subCatID= a tutaj do wozków ktore nam sie podobaja: http://www.wozki.alefajne.pl/product_info.php/pName/wozek-uniwersalny-sprint-polak-002/mName/polak?osCsid=148c590cc74e983a459d464cfe57e570 albo http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=1_157&products_id=760 ale tak sobie ostatnio myslalam ze to nosidelko w takich wozkach to tylko moze chwile na poczatku sie przyda, bo tylko wtedy gdy bedzie jeszcze niezbyt cieplo, a potem to juz sie to przeciez wyjmie i dzidzius bedzie lezal w wozku bez tego, przynajmniej mi sie tak wydaje!!! a podobaja mi sie tez wozki z tako i jeden z emjot... ale nie wiem co bedzie jak naprawde pojedziemy juz kupowac to chyba tam w sklepie bede nocowac bo nie bede mogla sie zdecydowac..... no dobra robaczki no to pa.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×