Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ja wpadłam się tylko przywitać i sprawdzić czy nie ma jakiejś kolejnej mamusi, która urodziła :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:-) Wczoraj byłam ogladac wozek, ale mi sie ni bardzo podobał i nadal poluje na cos interesujacego:-) rudamaxi, mam nadzieje,ze juz ok. tez mam czasami wrazenie,ze mnie cos zalewa, ale jak sprawdzam to mam tylko leciutkie upławy. Zazwyczaj po nocy wyjdzie mi jakis glut(przepraszam za wyrazenie:-) ) Jutro pojdziesz do gina to bedziesz spokojniejsza. Oj dziewczyny ja juz o twardnieniu to nawet nie chce słyszec, bo jest coraz gorzej. Brzuch napina mi sie czesciej i jakos tak bolesnie. Sofijka, ja akutrat w Anglii miałam podobnie. Brzuch od poczatku bardzo mnie bolał, a jak mowiłam o tym na wizytach to tez usłyszałam,ze poki nie ma krwawienia to sie nic nie dzieje. Postanowiłam wrocic do Polski, bo pobyt tamtylko nerwy mi szarpał. W Polsce po wizycie u lekarza po dwoch tygodniach trafiłam do szpitala z objawami zagrazajacego poronienia. Byłam wtedy w 20 tc i od tamtego czasu biore tabletki rozkurczowe, własnie na to stawianie sie macicy. Czasami zastanawiam sie czy gdybym została w Anglii dotrwałabym do tego etapu? Moze tez, ale bez takiej paniki i bez pobytow w szpitalu:-), kto wie. Wiec głowa do gory,przynajmniej porod bedziesz miała lepszy i masz meza przy sobie. Moj dalej w Anglii no i przy porodzie go na pewno nie bedzie:-( Ide cos zjesc i przenosic rzeczy do mojego miszkanak na gore:-) Tato i brat zdecydowali sie zrobic mi dzis przeprowadzke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja standard procedura, czekam na mojego pindrusia,aż się wyszykuje. Ja z nim oszaleje!!! Znów złapała mnie zgaga. Ciekawe czy to prawda, że jak jest zgaga to dziecku włoski rosną. Jakby tak było to mojej niuni mogłabym warkoczyki pleść po urodzeniu. Jestem jakaś zblazowana. Nic mi się nie chce. dzisiaj spotkam się u mojej mamy z moim kuzynem, a on ma synka Bartoszka- 8 miesięcy. A taki fajny szkudnik z niego.Nie widziałam go od Wigilii, ciakwe czy urósł. Pewnie tak. A co do upławów to mam to samo. Aż mi wstyd przed mężem, bo całe nasze łóżko jest w plamki. Ja nawet tego w nocy nie czuję, a każdego dnia rano o jedną plamkę więcej. Dobrze, że mam takie łóżko gdzie tą narzutę można prać, bo przecież obciach z takim łóżkiem. Też idę do gina w środę i zapytam co to. Mój mąż się śmieje, że może mi już wody odeszły a ja się nie zorientowałam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Aga25, tez wierze, ze jakos to bedzie. a Tobie wspolczuje, ze maz nie dotrze na sam porod. ale z tego, co czytalam wczesniej widze, ze jednak dojedzie na krotko po nim, wiec pewnie Wam to szybko wynagrodzi. nie wspomne juz o tym, ze rozplynie sie ze szczescia, gdy Was zobaczy... ale rozumiem, ze czulabys sie lepiej majac go przy boku... a co do 21, to faktycznie, juz chyba trzeci dzien sie nie odzywa. widzialam, ze wymienialyscie sie telefonami. moze ktoras do niej zadzwoni albo smska wysle? jeny, przeciez moze byc juz po...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki , jestem jeszcze w komplecie jakos osttanio nie mialam czasu usiasc na kompaaa chce jak najwiecej lezec , zeby jak najdłuzej bozeeeeeeeee mam nawet problem z pisownia nosic dzieciaki pod serduszkiem dla nich kazdy dzien sie liczyy wiec leze i leze.... jak tylko cos sie bedzie dzialoo:) na pewno napisze smska do was kochane przeciez mamy swoje numery:) podpisuje sie pod tymi uplawami ja juz nie moge z nimi raz mam galaretkowatee a czasami wreczz mokre lejace sie.np. dzisiaj wlasnie jeden z dzieciakoww ma czkawke:P lece kochane do lozeczka , bede z WAmi w kontakciee :) buzkaa dla was wszytskim milej niedzielkii taka piekna pogoda:) rudamix dziekujee za smaka.. numer zapisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Takze przyszlam sie przytwitac. Piekna pogoda dzisiaj. Pisalam do 21 ale za nim sms z Cieszyna do Warszawy dotarl to juz 21 zdarzyla nas poinformowac ze jest ok mama baczka moj maz tez wczoraj byl slaby :) jak wrocil to zaczal sie rozbijac, potem przyszed do lozka i powiedzial mi dlaczego rozebralam choinke on chcial dziecku pokazac jaka jest piekna, normlnie tak sie usmialam w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze ja zmienie tydzien w tabelce, mam nadzieje ze tak tabelka jest najbardziej aktualna NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........33....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+8 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......31......+11......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........17..........32.....+15..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale dzisiaj cicho na forum, jak to w niedziele. Za jakieś 2 godziny zejdą się goście do mojego teścia na urodziny. My kupiliśmy mu krawat i koszule. Hmmm, tesciowa nie była zadowolona,że w kolorze delikatnej zieleni. Najważniejsze ,że tesciu już załozył,i,ze pasuje :D. Przez tą impreze nie pojade do domu. Taka dzisiaj ładna pogoda,że u mojej siostry mogłabym wybrac się na dłuższy spacer.... Odkąd się wyprowadzilam z domu , zauważyłam,że mało tam jeżdze. a teraz tym bardziej. Prowadzenie samochodu w ciązy stało się udręką. Hmmmm, dowiedzialam się,że moja \"kofana\" siostrzyczka jedzie sobie ze swoim facetem na tydzien do Francji. Takim to dobrze, nie dośc,że pracują, to jeszcze na siłe wysyłaja takich na urlop, a ci się woża :PJuż dla siebie zamówiłam musztarde Dijon( w Polsce też jest , ale chyba podróba), no a dla mojego szkraba ciuszki. Tam akurat , gdzie moja siostra jedzie, sa ogromne lumpeksy, więc jak sobie bedzie coś kupowac, to ma pamiętać o Karolce!!!!!!:D:D I ja musze się podpisac pod lista upławów. Jednego dnia jest spokojnie, a następnego szok. I jeszcze zauważyłam,ze zaczeła mi się łuszczyć skóra na brzucholku. Mimo,ze smaruje kremem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 dobrze,ze jestes i ze jeszcze z maluszkami w brzuszku:-) zuaznka,ale sie usmiałam z Twojego meza:-) Chłopy to jedenak maja problemy jak sobie popija:-) Light, a co tesciowa ma do koszuli? To nie dla niej prezent:-) Zycze udanej imprezy. sofjika, ja sie czesto zastanawiam jaka bedzie reakcja mojego meza na synka, chyba sie porycze na ten widok:-) mamo baczka, kupiłas cos wczoraj na giełdzie, bo nic sie nie chwalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Doroteczka ❤️ dzięki Ja juz po obiadku u mamy oczywiście. :) Misiek może wróci we wtorek, może w środę. Mam nadzieję, że posiedzi w domu chociaz ze trzy dni. Szymon wyciągnął dziadka na spacer nad rzekę. A ja mam chwilę dla siebie. Od wczoraj nie mogę przestać myślec o mx3. Chciałabym wiedzieć, co z jej dzieciaczkami. Ciekawe jak długo będą w szpitalu. Do upławów i ja się dopisuję. Różnie jest, raz mniej raz więcej. A jeszcze ostatnio w moczu miałam jakieś bakterie i gin mi dał globulki dopochwowe. A po nich to mi się dopiero zrobiło. Idę zrobić sobie małą kawkę, bo coś mi się oczy kleją, a mam trochę zaległości z pracy do nadrobienia. Miłego dzionka wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie meble dalej nie przeniesione, bo tate bola plecy a kolega ktory miał pomóc dotarł jak juz moj brat pojechał do domu:-( Ale co sie odwlecze to nie uciecze:-) Dzis mam nawet dobry humor, a to sie rzadko zdarza ostatnio:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradzcie mi:-) Szczególnie mama baczka, bo wiem,ze Ty masz taki typ łózeczka-kojca. Zastanawiam sie nad kupieniem go na allegro, tylko jestem ciekawa czy materac na wyzszym poziomi jest stabilny, bo jakos nie moge sobie wyobrazic jak jest podtrzymywany. Mozewyda Wam sie to głupie,ale widocznie moja wyobraznia jest uboga:-) Wiec dziewczyny jak cos wiecie to piszcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga co do giełdy, to nic nie kupiłam :-) A co do kojca, to ten materacyk jest stabilny, na pewno utrzyma dziecko, tylko że jest bardzo twardy, tak jakby z deski, więc trzeba jeszcze dokupić taki normalny materacyk np. ten kokosowy, czy jakiś tam grykowy. Właśnie wróciłam od mamy. Najadłam się pączków mojej babci. Były przepyszne. W ogóle jestem taka obiedzona. Był mój kuzyn z synkiem. Ale ten mały jest fajny. Ma 8 miesięcy, a już tak cieka za rączki. Kurde teraz po tym słodkim, to bym pizze zjadła. Idę podpytać mojego starego, czy przypadkiem nie ma ochoty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka ja chyba tez wezme takie lozeczko-kojec jak Ty bardzo mi sie podoba. 21 a coz to za dziwny numer komorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest rok swini boshe dziwnie to brzmi, ale nasze dzieciaczki, beda zdrowe, bogate i szczesliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Chciałam się tylko przywitać. Staram się cały czas leżeć. Również podpisuję się pod upławami. Skurcze jak były, tak są. Jutro jadę do lekarza - już się nie mogę doczekać, co tam u mnie słychać. Rudamaxi - uważaj na siebie, jeszcze tylko troszkę... Sofijka - jak już wcześniej pisałyśmy te skurcze to norma jeśli jest ich mniej niż 10 na dzień - macica przygotowuje się w ten sposób do porodu... 21 - odpoczywaj dziewczyno, niech dzieciaczki rosną - w twoim brzuszku jest im najlepiej... mamo bączka i zuzanko - witam w klubie słabych mężów, ja przez swojego nie mogłam z kolei zasnąć, tak chrapał. Nigdy tego wcześniej nie robił... miło mi Cię poznać Koala79 - my się chyba jeszcze nie znamy :) Light, przynajmniej teść jest fajny (tak wynika z opisu) Przed chwilą zjadłam płatki fittness z jogurtem i zaraz po nich pół pojemnika śledzi z buraczkami (!!!) Rzeczywiście coś jest w tym, że kobiety w ciąży mają zachcianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda lala znamy się. Z tego co pamiętam masz już jedno dziecko z pierwszego związku tak, jak ja. Chyba że to ja coś mylę :) Ale minęła ta niedziela. Ja już po kąpieli, będę usypiac mojego brzdąca. Zawsze konieczna lektura, chociaż jedna bajka. Pod skurczami i twardnieniami brzucha też się podpisuję. A w tym tygodniu miałam ich wyjątkowo dużo. Dziś trochę odpoczęłam, może się poprawi. Czy Wy kupujecie tylko te kojce? I w tym na codzień będą dzieciaczki spały? Bo ja też taki bym chciała, ale nie wiem, czy dziecko tak na codzień może spać w kojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upawy, skurcze tez to mam. Kurcze ale dzisiaj do tej dupy napakowlam fuj az mi niedobrze, ale tak stwierdzialm ze jeszcze arbuz sie do mnie usmiecha i juz dowlilam konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ieczór wszystkim... Mój mąż stwierdził dziś że zbzikowałam...od rana coś robię w domu. Wiem, wiem, niedziela to dzień odpoczynku, ale ja miałam dziś taki power że nie sposób mnie było powstrzymać. A zaczęło się niewinnie, od uprasowania kolejnej partii ciuszków dla malutkiej. No ale jak już zajełam się ciuszkami, to stwoerdziłam, ze przecież to co już mam kupione do szpitala, to mogę spakować. Tak więc prawie cała toba dla mnie i dla maluchy jest już gotowa, brakuje tylko kilku kosmetyków i pieluszek jednorazowych. Potem naszło mnie na prasowanie pościeli, no a co za tym idzie zrobiłam porządki w szafie gdzie trzymam pościel i ręczniki. Potem zrobiłam przegląd ubrań starszej córeczki i porządek w jej szafkach( moje i męża przejrzłam w tygodniu ) A teraz cierpię z powodu bólu kręgosłupa, boli jak diabli. Także chyba się pożegnam i pójdę się trochę położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, faktycznie Koala, jakaś zakręcona OSTATNIO JESTEM... Podobno kobietom w ciąży obniża się poziom IQ. Jestem w stanie w to uwierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka :) no tak, typowe zachcianki! Też czasami jakprzemyślę swoją dietę to sie zastanawiam dlaczego nie wymiotuję. Ania75 no idź odpocznij koniecznie. Ja ostatnio też mam chęci na porządkowanie szafek. Tym bardziej że już musiałam :D Siostra mojego Miśka dała nam już kiedyś cały bagażnik ciuszków. A za kilka dni zadzwoniła imówi że nie wie, comy wzięliśmy, bo wszystkie najmniejsze zostały. A jak my barliśmy to był tylko jej mąż, a ona była w pracy. I teraz jechali w nasze strony i też przywieźli bagażnik ciuszków. Ale już mam poprzebierane. Większe pochowane w pawlaczach, mniejsze poprane, poprasowane ipoukładane. Kapikapi dzięki za informacje. 🌻 Więc pewnie się na taki skuszę. Ale ja to musze pomacać zanim kupię :) Ruda lala ja też w to wierzę :D I widzę to po sobie. A wiecie że w końcu Misiek pojechał ze mną na zakupy dla Niuńki! Ale bylo super. Dużo nie musieliśmy kupowac, ale chociaż trochę przyjemnośi miałąm. Byliśmy w Babicach Starych. Kupiliśmy takie rzeczy jak wanienkę, rożek, kocyk i przewijak. No i trochę ciuszków. Sobie kupiłam stanik do karmienia, koszulę do karmienia (czerwoną w żyrafę :D ) i majtki poporodowe. I robię listę rzeczy które muszę dokupić, bo w połowie marca mamy znowu wyruszyć na zakupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam że wymieniałyście sie numerami gg. Mój to 8047464. Ja już wasze wpisałam. Tylko ostrzegam, że najczęściej jestem niewidzialna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim brzuchatkom i mamusi MX :-) Ja już od 7 na nóżkach, coś mnie energia rozpiera od rana. Zaraz pewnie wynajdę sobie jakieś zajęcie. Musze wykorzystać to, ze dziś mąż jest cały dzień ze mną w domu i mozemy spokojnie posiedzieć i porozmawiać o tym co jeszcze jest do zrobienia przed narodzinami dzieciątka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberekk kochane!! wstalam troszeczke rozprostowac kosci ilezz mozna lezec ale jak mus to mus:) Bylam wczoraj w aptece taka jedna ampuleczka-sol fizjologiczna do przemywania oczek kosztuje tylko 30 gr. zdziwiona bylam ze sa jeszcze tak tanie rzeczyy:) wiec sie zaopatrzylam kupila jeszcze gaziki leko i masc na popekane brodawki w nocy mam atak normlanie -swedzi mnie cale cialo dzisiaj myslalam ze wydrapie w ramieniu dziure , brzuchh jest najgorszy swedzi całyyyyyyy zuzanka14 ten dziwny numer to numer nowej sieci ktora wejdzie za pare miesiecy P4 moj Lukasz dostal telefon i testuje siec ..czy wszystko ok , ma do wykorzystania 150 zl miesiecznie , ( za darmo w ramach testu) w tym musi dzownic pisac smsy i korzystac z internetu w telefonie , wiec nawet jak bede w szpitaluuuuuuuuu to bede mogla wejksc na forum:D:D:D: nic skarbyyy pedze dalej lerzec bede zagladac co jakiss czas:) buzka myszki dla wasssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ślicznotki hihi 🌻 ja tak na moment bo zaraz lece do endokrynologa.... potem sie odezwe papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Ja dopiero wstałam. Ostatnio cały czas mi się tak dobrze spało, ale chyba koniec tego dobrego. Dzisiaj budziłam się chyba co 15 min. Tragedia. Teraz wstałam i wcinam na śniadanko jajecznice. Mój M znów wyjechał na dwa dni. Pojechał na Pomorze i Wielkopolskie. Miałam się z nim zabrać i odwiedzić evenike i izawik, ale chyba bym nie dojechała ;-) Aga bardzo fajny ten kojec, co wybrałaś. Dzisiaj znów mam szkołę rodzenia, a nie mam autka i będę musiała zachrzaniać MZKą :-( Pamiętacie jak Wam mówiłam, że wygrałam na allegro 12 \" mamo to ja\" za 1 zł. Ostatnio pani zaczęła mi robić straszne problemy i jestem ciekawa czy mi przyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś wstałam ok 9 tak mi się dobrze spało. W nocy moje maleństwo postanowiło zgnębić mamuśkę bo chyba z godzinkę kopała mnie po całym brzuchu. Idę zaraz trochę się ogarnę i może wreszcie wezmę się za prasowanie bo mam całą stertę rzeczy i wcale mnie do tego nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×