Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

rudalala nie choc kiedys mialam taki zamiar teraz studiuje prawo a potem zobaczymy a ta bron to Beretta Josepha:) Ide chyba rozpalic w piecu bo cos mi sie chlodno robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudalala faktycznie jakos mi umknelas! wybacz, juz naprawilam blad!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam rudamaxi i pokazały mi sie 3 zdjecia, a nie ma zdjecia dzidzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofijka, dzieki za fotki, a Twoj komentarz do mnie i 21 Ciebie tez sie rownie dobrze moze tyczyc chudzino:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga kliknij na pozostale moje zdjecia,pisze chyba zobacz wiecej zdjec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light dobry pomysł z tym nr tel, ja tez podaje w opisie na gg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** juz sobie ciebie zapisałam w komórczaku ;) Kurde chce mi się budyniu smietankowego 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra znalazłam w szafce budyń, idę walczyc w kuchni. Jak by co , to spokojnej nocy brzuszki :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spadam bo musze wkoncu w kominku napalic rudamaxi, fajne gotki:-) Wiktoria sliczna i jak wyraznie ja widac:-) Dobrej nocki, 21 trzymaj sie mocno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam... parę minut po 15 wyszłam z domu do apteki i nie było mnie do tej pory... Skończyły mi się witaminki, wiec musiałam wyruszyć w poszukiwania nowych. Po drodze spotkałam moja przyjaciólkę i nie mogłam odmówić jej spacerku i nasiadówki w jej wyremontowanym starym-nowym mieszkanku. Ech tak narzekałam, że siedze dzisiaj cały dzień w domu a wystarczyło tylk owyściubić nos z domku... Budyń mnia mniam... waniliowy..pycha, czekoladowy...mniam mniam.. ja za to zjem sobie dzisiaj tarta marchewkę z selerem a do tego smażoną rybkę.. nie ma co dieta - mus to mus... light i aga wpisałm własnie i wasze numery tel... nie dość, że lista kontaktów mi sie mega wydłużyła to w telefonei niedługo zabraknie miejsca haha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi fajna ta twoja wiktorka :) Ty tez laseczka :) Light kurde zas narobilas smaka, i co teraz? niemam budyniu w domu!!!! A zreszta i tak stracilam smak wiec... 21 trzymaj sie i daj znac!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wszystkie slowa uznania ale co do Wiktori to przykladalismy sie z Joe jak widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialyscie czerwcowki 2007? kurcze one z wpisami juz nas przegonily, musi tam byc goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co z 21... rudalalo, brak mi slow do siebie samej... teraz chyba sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - miała po 20 jechac z mezem na izbę.. moze jest w drodze. Oby wszystko było dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie tylko niesmialo spytam, czy któras z was zna dobrze angielski? bo musze pare zdan przetlumaczyc z ang na pol i jak ja zaczne to robic to mi sie slownik zagrzeje........🌻 a mama mnie prosila zebym jej cos przetlumaczyla, a to jest dla niej bardzo wazne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofijka- wielkie dzięx... moja cierpliwość została wynagrodzona... Swoją drogą fajna z Ciebie laska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zjem jeszcze paczka bo jutro to juz bedzie niesmaczny,prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam do spanka musze nabrac sily bo w sobote mam zajecia na Uniwerku od 8.30 do 18 mam nadzieje ze jakos wytrzymam tyle godzin Dobranoc mamusie i babelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w domu spi, czy w szpitalu? doroteczko dzisiaj juz nie bede miala jak i kiedy, ale jutro moge sprobowac Ci pomoc, jesli jeszcze nie uporalas sie z ta angielszczyzna. orlem nie jestem, ale moze... mozesz wyslac mi ten tekst na maila, jesli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczko ja sie tez oferuje. To zalezy jakie to slownictwo, czego dotyczy tekst, ale moge pomoc. Sofijko, tez nie dostalam zdjec, podaje jeszcze raz maila ewqa@op.pl Dam wam tez komorke +447732764985 Dobranoc brzusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska i Sofijka dziekuje bardzo slicznie 🌻 za chec pomocy mi w tlumaczeniu tekstu ale jakos sobie chyba poradzilam, dopiero skonczylam, wyszlo mi moim zdaniem maslo maslane ale mama mowi ze zrozumiala o co chodzilo......a to najwazniejsze. teraz ide spac bo bola mnie plecy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×