Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Nie było mnie od soboty i jeszcze nie zdążyłam przeczytać wszystkich postów ale właśnie przeczytałam wypowiedź mx3. Trzymaj się dzielnie :) Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i już niedługo będziesz mogła tulić w ramionach swoje maleństwa. Zdjęcia są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jem sniadanko standardowo..... serek wiejski i chleb z pomidorem. mama baczka krem do depilaji veet zajebiscie na mnie dzialas wszystkie wloski usunie. Light blue zrob mi tez zupe bo ja nie umie :( Ja spie zawsze tak do 10 bo wtedy czas mi szybciejleci. Dzisiaj upragniona wizyta i usg :) ale dopiero na 18.15 czyli wejde gdzies o 19.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nam wczoraj znajomi przywieźli kołyskę dla maleństwa. Jest po prostu śliczna. Mniejsza niż łózeczko, ale cudna. Kojarzy mi się z taką starodawną kołyską, ma na obu końcach wycięte serduszka :-) Niestety zapomnieli wziąć wkręty do niej i musimy poczekać ze złożeniem :-( Szkoda tylko, ze taka kołyska nie wystarczy na długo i pewnie jak mała skończy 5 m-cy i zacznie siadać, to będzie ją trzeba przenieść do łóżeczka. Moja bratowa zaoferowała się że odda nam kojec po moim chrześniaku, więc zakup łóżeczka nam odpadnie. Ale to jeszcze zobaczymy. Musze poprosić żeby teściowa uszyła mi poszewkę na mniejszą kołderkę, bo taka standartowa jest za duża. No i kupić mniejszą podusię i prześcieradełko. Już się cieszę na te zakupy :-) Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po śniadanku. Dzisiaj było pychotka . kanapusie z serkiem ale takim prawdziwym wiejskim dostałam od mojej mamy jak ostatnio byłam u nich i sobie zamroziłam. Pycha. Wiecie wczoraj mój mąż złożył łużeczko, męczył sie z godzine.Ale później sie cieszył jak dziecko. Mówi że teraz widać że czekamy na naszą Karolke, że jest już w naszym pokoju coś dziecinnego. Dzisiaj miałam straszną noc bardzo mi twardniał brzuch dopiero nospa o 3 nad ranem troche przyniosła ulge. Kurde znów mam ciśnienie troche wyższe. U mnie za oknem piękna pogoda bym wyszła na spacer ale bartosz nie pozwala mi samej sie wypuszczać Ciekawe jak mx3 i jej maluszki ciekawe czy już troszeczke przybrały na wadze. oki zajże po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ja też jutro mam wizytę u gina. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę moją królewnę, którą nie widziałam już przwie 3 miesiace. U mnie na obiadek dzisiaj będzie biały barszczyk z kiełbaską. Taka naszła mnie ochota. Zuzanka ja też Cię mogę przeszkolić w robieniu zupki ;-) A dziś kupię sobie ten krem i wypróbuję. Zobaczymy co to cudeńko potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo baczka to widze, ze obie bedziemy poscic bo ja tez mam zurek z wczoraj z jajkiem i kielbaska. Nie mam nawet jak isc do kosciola glowe posypac bo za daleko. Moze w niedziele sie wybierzemy. Tylko tu koscioly przeladowane i nawet mi pewnie nikt miejsca nie ustapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja wlasnie tez planuje zakupic ten krem ktory tak chwalicie veet aloesowy tak? ja mam dzisiaj rybke , ziemniaczki i cos jeszcze wymysle...... kochane poscimy poscimyy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, że ja zapomniałam że dziś Środa Popielcowa i wyskoczyłam z tą kiełbaską na obiadek. Mogłam zrobić rybkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robiłyście wymaz z pochwy. Wyczytałam na marcówkach o bakterii która może być bardzo szkodliwa dla dziecka, jeśli się jej nie wyleczy Podobno nie daje żadnych objawów. Trochę się zdenerwowałam. Jutro mam wizytę u gg i chyba go będę molestowała o te badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robiony wymaz z pochwy ale naszczeście wszystko oki. Tylko posiew moczu słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zadnego wymazu niemilam a co to za bakteria? My ciezarowki to mamy dyspenze jezeli chodzi o posty Mama baczka to podeslij mi na emile przepis na zupe ale napisz tak jak przedszkolakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim! jak byłam w szpitalu to robili mi taki wymaz i wszystko jest oki :) do kościoła pójdziemy z mężusiem wieczorkiem jak wróci z pracy a narazie zabieram się za prasowanie ciuszków Kasi:) evanika, a dlaczego nie możesz używać słodziku? mi tego nie zabronili, w sumie to nawet za bardzo o tym nie gadali ale dziewczyny na oddziale używały więc już sama nie wiem. ok. no to lecę do tych ciuszków:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka napisałam Ci na gg przepis. Mam nadzieję, że go zrozumiesz, bo tak trochę pokręciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam - i wcale się nie namęczyłam. Mam już gotową łazienkę - chyba si e do niej wprowadzę haah... moja mała tez upodobała sobie lewą strone mojego brzucha - ciągle sie rozpycha, wyciąga i co jakiś czas robi mi sie taki wzgorek... Sarita - nie wiem dlaczego diabetolog zabronił mi uzywać słodzik. Powiedział, ze nie wolno i przyjełam to do wiadomosci. Zresztą ja nigdy nie lubiałam słodzików. Też czytałam u marcówek o wymazie, ze powinno si e go zrobić, bo bakteria, która nie jest szkodliwa dla matki moze wyrzadzic szkode maluszkowi przy porodzie. Ja mam wizyte dopiero 5 marca, ale wiem ze bede wypytwac moja Gin o te wymazy. Jutro natomiast mam wizyte na badaniach USG, zobaczę moja kruszynkę - wkońcu! Już sie nie moge doczekać!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niooo tez sie ciesze!! Moj G ciagle mi powtarza, ze jeszcze ma szanse na synka! Zobaczymy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka-----> a co sie sprawdza na takim szczegolowym usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem czy mozg dziecka sie prawidlowo roziwja ale to sie dzisiaj dowiem, czy pepowina nie zaciska szyjki malego itp wszystklo Wam opowiem jak wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - na takim szczegółowym badnaiu sprawdza kształt czaszki, twarzoczaszki, układ nerwowy, kręgosłup, przeponę, serce, czynność serca, przepływ przez przwod żylny, brzuszek, żołądek, nerki i w sumie wszystko co nalezy sprawdzic. ja miałam takiebadnie w 20 tyg i jutro mam ponowne! A zdjecie zawsze dają! Przynajmniej powinni. Ja dodatkowo (tak jak za pierwszym razem) biorę sobie plyte z filmem dvd z moim maleństwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ja mądra ... no wiesz. Sprawdziłam z poprzedniego badania co mi tam wypisali. Czyli co badali... hahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja tylko na sekunde w malej przerwie [odczas wkuwania. Na szczegolowym usg lekarz sprawdza czy dziecko nie ma jakis wad czy jest prawidlowy przeplyw krwi tetniczej w mozgu,serduszku i w pepowinie,sprawdza stan lozyska,ilosc wod plodowych,uklad kostny dzidziusia,czy twarzoczaszka jest prawidlowej budowy,czy organy wewnetrzne sa rozwiniete prawidlowo jak na wiek plodu-To chyba wszystko:) Trzymajcie dzisiaj za mnie mocno kciuki o 18 bo bardzo sie denerwie;) Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×