Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

jestem jak miś - wszystko mi zwisa - ciśnienie marne -planuję krótką drzemkę nie miaław wiekszych zachcianek tera marzy mi sie wszystko co tłuste - zdradzę - golonka !!! dobrze że nikt u mnie tego nie je - bo bym miła mozliwość skonsumowania czegoś takiego --- po porodzie miłabym obrzydzenie sama dla siebie :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ruda Lala - powiem ci, że rzeczywiście masz taaaak intensywny rudy kolor na włoskach, że ho ho ho.... sliczny kącik macie dla swojej dzidzi!! OOO ja a dzieci sa tak urocze i tak słodkie, że chciałabym az dac im duzego buziaka - i jak slicznie razem wygladaja - szczegolnie na tym ostatnim zdjeciu, gdzie sa zwrocone głowkami do siebie - po prostu przepiekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mnie dzis tez rano obudzilo sloneczko nie spie juz od 6 i wrocilam z usg i nieplanowanej wizyty u gina:( na usg wszystko ok lekarz potwierdzil ze bedzie dziewczynka:)))))) ale pozniej jak poszlam z wynikami do poloznej to ta skierowala mnie do lekarza bo mam za wysokie wyniki watrobowe:( alat - 157 lekarka bez gadania wypisala mi skierowanie do szpitala wiec od jutra ide lezec :(:(:(:( a myslalam ze szpital zobacze dopiero jak zawioza mnie do porodu wpadne jeszcze wieczorkiem teraz zmykam bo mam jeszcze troche spraw do zalatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APEL DO CZYTAJĄCYCH A NIE UJAWNIAJĄCYCH SIĘ KWIETNIÓWEK - popatrzyąłm na tabelkę wiele z was nie odzywa juz od dłuzszego czasu - dajcie znać czy wszystko oki - po prostu uzupełnijcie tabelkę :) - niedługo powstanie nowa tylko narodziny - mam nazizeę że wszystkie przejdziemy przez to szczęśliwie i bez kłopotów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........37.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........36....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........37.....+10 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........35......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka-nic jeszcze nie dostałam... zaraz spróbuję przesłać zdjęcia wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik - przesłałam do Ciebie zdjęcia już rano. Ale jak nie doszły to spróbuję jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawi - śliczna ta Twoja Wiki. Mam wrażenie,że podobna do Ciebie. Wózek też zajefajny. Wiki musi mieć radochę, że macie go już w domu. Pewnie wozi w nim swoje lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam to pierniczone renni na zgagę no i trochę przeszło. co za ulga. Wiecie co Wy piszecie, ze dzieciaki mają czkawkę, a ja nie zauważyłam czegoś takiego. Natomiast ostatnio bardzo często wiecie co mi się dzieje- w tej szyjce macicy łapie mnie coś takiego, nie wiem jak to wytłumaczyć, tak, że cała mi drży. I zapomniałam wczoraj zapytać gina co to. A dzisiaj cały czas mam takie uczucie. CO chwilkę dosłownie. Nudny ten dzień. Nie mam żadnych ksiązek ani gazet, ani filmu. Zanudzę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik wózek bardzo fajny, a córcia Twoja dosłownie śliczniutka. A jaka z niej już pannica :-) Niedługo tatuś będzie chłopaków odganiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - swietny ten wózeczek! Kurcze ja nie moge sie zdecydowac... mam nadzieje, że zdąże kupic jakis... A twoja córcia jest sliczna - i ajka pamietam z poprzednich fotek bardzo do ciebie podobna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka-tatuś stweirdził że będzie ją na dyskoteki woził a przy okazji pilnował...tylko nie wiem kto potem kogo miałby pilnować :-D cały czas nie mam zdjęć mx3 i rudej napiszę Wam jeszcze raz adres: iza.lewandowska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację...Wiktoria wozi już lalkę w tym wózku i jeszcze nosi w foteliku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza wysłałam do Ciebie drugi raz. Wróciło z powrotem. Na ten właśnie adres. Może coś z Twoją skrzynką nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - pusciłam dalej do ciebie fotki..... mam nadzieje,że dojdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka ładna pogoda, a ja nie mam sił by wyjść z Wiki (byłam z nią już rano i ledwo się dowlokłam do domu). Poza tym chyba zaraz się położe,bo czuję zamiast łydek wielkie kamloty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem dlaczego miałaś problem z wysłaniem fotek do Izy... miedzy nazwiskiem a @ jest spacja - juz wysyłała z poprawionym adresem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia czy coś jest nie tak z moją skrzynką. Tym bardziej że ostatnio ją czyściłam i nie jest przepełniona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi. Widocznie miało pójść do kogoś innego. Oki, już poprawiam ten adres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) czy mogę też poprosić o zdjęcia wózeczka? sarita82@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbujcie proszę jeszcze teraz, bo polikwidowałam kilka kolejnych plików... bardzo chciałabym zobaczyć te zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzękuję za zdjęcia:) córcia to chyba taka mała modelka:) wózeczek rzeczywiście ładny, też od poczatku mi się takie modele podobaly ale te co ja upatrzyłam były bardzo ciężkie:( a wasz ile waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita-wózek waży 18 kg,ale ma pompowane koła i wydaje się lekki. Wcześniej miałam wózek Adbora,ale jakoś nie byłam z niego zadowolona więc go sprzedaliśmy. Ten faktycznie wydaje mi się duży ale taki przytulny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pół godziny temu pisałam Wam,że nie wiem jak to jest jak dziecko ma czkawkę, a tu niespodzianka. Ale jej sie czka. Tak mi się chce śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka ma podobny i jest z niego zadowlona. Poza tym nie jest niski jak niektóre wózki i ma gondolę na której bardzo mi zależało. Bo na razie mieszkam na IIIp i jakoś będę musiała znieść dzieciątko i sprowadzić Wiktorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa-między nazwiskiem a @ nie ma spacji. Pomyliłam się iza.lewandowska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×