Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

rudamaxi, to takjak pisałam wczesiej widocznie jakis pech, mały posiedzi przez weekend w domu i sie odstresuje. Ale strasznie mi go szkoda i wiem ze teraz moje zycie tez tak bedzie wygladał, juz zawsze bede przezywac to co spotka moje dziecko. A do lekarza, to masz racje idz jak najwczesniej sie da. Niech zobaczy o co chodzi, a Ty sie narazie nie denerwuj tak strasznie. Moja bratowa w ciazy tez cały czas miala złe wyniki moczu, a powinnas teraz zobaczyc mojego bratanka....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka widzę, że już z kompem wszystko ok. To co nie piszesz tutaj do nas??? Mój M dzwoni do mnie 20 minut temu- żono za 5 min jestem możesz obiad wystawiać. Zupka na tależu, ziemniaczki- i wszystko już zimne, bo panicz oczywiście się spóźnia. Jejku czemu wszystkie skorpiony się spóźniają. Nie cierpię tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, pytałaś mnie o fenoterol. Lekarz kazał mi brać do końca 36 tyg. czyli do przyszłego czwartku. Dziś będę wiedzieć więcej, bo idę na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka - ja kupiłam pościel do wózka,ale rzeczywiście nie wiem czy to konieczne. Ja mam dziś wizytę o 20.30, też ostatnio mojemu lekarzowi zwróciłam uwagę na ten szczególny dzień - śmiał się tylko. Mam nadzieję, że wymuszę na nim choć USG z tej okazji. Co do kwiatów od męża, to mam nadzieję że je przyniesie, bo mam dziś urodziny. Chyba i tak by przyniósł, bo wczoraj kupił swojej i mojej mamie po kuferku Rafaello. Dobrze, że przypomniałyście mi o ubraniach. Muszę koniecznie przygotować jakieś ciuchy na wyjście ze szpitala, bo w tej sprawie nie mam zaufania do męża. Już to widzę, co on by mi przyniósł...:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam problemy ze spaniem. Do tego od dwóch dni potwornie boli mnie głowa i ciągle mam mroczki przed oczami. Rudamaxi - niewesołe masz te wyniki. Pędź do lekarza czym prędzej!!! 21- Twoja radość podnosi mnie na duchu - wiem, że waro wytrzymać jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala, wszystkiego najlepszego w podwójne swieto:-) Ja tez biore fenoterol do przyszłego czwartku, tylko ciekawa byłam czy Twoj gin kazał Ci odtawic wszystko od razu czy stopniowo. Dziewczyny dajcie nac jak tam po badaniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - Jak wrócę od gina albo ranoCi napiszę jak mam odstawiać. Dzięki laski za życzenia. Stawiam wszystkim po kawce, wielkim kawałku tortu i lampce szampana - a co, jak szaleć to szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌻 sofijka miałam łapke pod wodą, nawet przykładałam kostki lodu, ale myslałam wtedy,że mi ręka odpadnie :D nikolla80 mi też opadł brzuch, jakieś połtora tygodnia temu. Wieczorem był jeszcze wysoko, a z rana skapnełam się,że coś z nim nie tak bo lekko sflaczał na górze i jak siadłam na łóżku, to miałam go prawie na kolanach :D I momentalnie pojawily się rozstępy na podbrzuszu :O rudamaxi ty to powinnaś chyba porozmawiac z dyrektorka tego przedszkola, niech nie robią z dziecka za przeproszeniem komedii. Na pewno płacisz za ta wątpliwa przyjemność jego pobytu w tym przedszkolu grubą kase, więc powinni jakoś dbac o dzieci!!!!!!!!!!!!!!! Chce mi się COŚ , ale tego czegoś nie mam niestety w domu, więc musze chyba iść w takim deszczu do sklepu a jeszcze ruda_lala napisala o kawie i torcie i moja wyobraźnia już zaczeła pracowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, zjadłabym taki kawałek torcika i kawki tez bym sie napiła tylko mleczka nie mam:-( Tym czasem sie pozegnam, bo znow mnieoczy rozbolały od monitora. Wpadne wieczorkiem na kontrole, czy duzo napisalyscie za moimi plecami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamówiłam książkę ze Świata Ksiązki(bo niestety należe to tego klubu), nie chce żeby poźniej przysłali mi jakieś badziewie :P No coż moje łakomstwo nie zna granic, ide jednak do tego sklepu :D i zrobie sobie kawe, a co !!!!!!!!! Jutro mam do ginekologa, na 12:50, już dzisiaj się stresuje. Musze się przyznać ,że do wczoraj nie wiedzialam co to jest ból krocza, szyjki macicy i twardnienie brzucha. teraz już wiem, i choler**e wam współczuje. No i dostaliśmy z mezem zaproszenie na ślub, 08.04.2007, ale chyba raczej napewno nie pojdziemy ;). Jeszcze bym się zaczeła rozpakowywac podzczas mszy, ksiądz to by chyba zeszedł z tego świata na zawał serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda lalo, wszystkiego co najlepsze. Ale masz podwojne swieto! A ja juz po wizycie u mojej poloznej. Mocz ok, dzidzius glowka w dol, cisnienie w normie i tyle. Ale pochodzilam sobie dluuugo, bo jest po prostu jak w lato. Goraco, slonecznie, pieknie!! Nareszcie jakas odmiana od londynskiej paskudnej pogody. Sofijka, zapisz sobie tez moja komorke +447732734985, jak ci napisze, ze rodze to tez podaj dalej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuszki,mamuśki i dzieciaczki.Ja jeszcze w całości.Właśnie wróciłam ze szpitala.Trochę mój gin wysłał mnie tu na wyrost,ale przynajmniej wiem że mnie nie olewa.Jak byłam u niego na wizycie to mały miał tętno 110,a wcześniej nie mógł go złapać.Więc powiedział,że trzeba mnie obserwować.W szpitali podłączali mnie 3 razy dziennie do KTG na 30-40 min.Wszystkie zapisy w porządku.Dziś miałam usg i mały jest nawet większy jak powinien,tak ok 35-36 tyg.Ale szyjka zamknięta,skurczów nie mam.Jutro mam jeszcze raz w szpitalu zjawić się na KTG. Doczytałam Was na razie do 290 str.Przepraszam,ze się nie odzywałam,ale wkółko mi coś robili,albo spałam.Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i Nicolli za sms-ka.W szpitalu nie było żle,nawet miły personel.Cieszę się że rodzę tam gdzie pracuje mój gin bo gdyby nie on to niewiele bym wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska - juz mam Cie zapisana! zaraz sprawdze, na kiedy masz termin, zeby byc w pogotowiu i samej z wrazenia nie zaczac rodzic:) no chyba, ze ja bede pierwsza... Ruda lalo - przesylam moc usciskow zza wody! niech z ta wiosna rozkwitnie w Twoim sercu wszystko, co najpiekniejsze. a porod niech bedzie takim ot malym \"plum\":) Aga25 - ja tez sie zastanawiam, w co wskocze po porodzie, tyle, ze na ubrania sprzed ciazy nie licze:( mam tylko nadzieje, ze nikt nie zada tego okropnego pytania: \"a ty jeszcze nie urodzilas?\" wrrr... slyszalam takie historie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziunka:) jak dobrze, ze z Maluszkiem wszytko w porzadku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze.Mały ułożony główkowo,wody ok,łożysko na ścianie przedniej bez cech odklejania.A dzidziuś waży ok 2400 kg.Dopiero jak wylądowałam w szpitalu,to dotarło do mnie,że to już niedługo.Muszę się sprężyć z praniem i ostatnimi zakupami.Mój M jedzie 20 marca do Włoch do swojej siostry po kołyskę,wózek i inne rzeczy.Mam nadzieję,że nie urodzę właśnie wtedy...A w szpitalu spotkałam 2 dziewczyny ze szkoły rodzenia.Oj śpieszy się nam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No madziunka, napedzilas nam stracha. To dobrze, ze wszystko ok Dbaj o siebie kobietko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka!Waga załamująco ciągle w górę.Niestety pojawiły się u mnie lekkie obrzęki i stąd ta waga tak ciągle rośnie.Ale nie mam zatrucia ciążowego.Po prostu uroki ostatnich tyg. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........37.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........36....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........37.....+10 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda lala wszystkiego co najpiekniejsze na poczatku wiosny ,Jak soczysta jest zielen mlodej trawy by taka byla milosc od ludzi ktorzy ci ja ofiaruja,jak piekne kolorowe sa pierwsze kwiaty by twoje zycie bylo przepelnione takimi barwami radosci.A slonko by zawsze ci mocno swiecilo 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 LightBlue dyrektorka przedszkola to druga wychowawczyni w grupie Konradka (bo w tym przedszkolu kazda grupa ma dwie wychowawczynie ) i to wlasnie dyrektorka zafundowala Konradkowi sznyte na polowe czola Madziulka dobrze ze wszystko jest wporzadku bo my tu strasznie sie denerwowalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikap ja kupuje meble mlodziezowe tylko łozeczko jest nie od kompletu najpier bedzie standardowe dla dzidzi a potem mozna je przerobic na zwykle lozko z ktorego mozna kozystac chyba do 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znow tu jestem:-) madziunka, ale ulga ze sie pojawilas i ze nic sie powaznego nie stało:-) sofijka moja bratowa miala lepsza sytuacje. Pare tygodni po porodzie pojechała z malym i ze swoja siostra do marketu, a Pani przy kasie mowi do jej siostry \"ale sliczny dzidzius i patrzy na moja bratowa i mowi \"o a tutaj drugi bedzie\":-) Bratowa myslała,ze ja krew zaleje:-) kapikapi, ja tez bede kazała sobie przywiesc ciuchy ciazowe, bo sie boje ze nie wejde wnic innego i w szlafroku bede musiała wracac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet:) szczególne życzenia śle rudej lali z okazji urodzinek:) a ja jestem dzisiaj taka jakaś smutna - może dlatego że cały czas sama siedzę... no i ta dzisiejsza deszczowa pogoda... zmykam zanim wszystkim się smutno zrobi:( papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ruda lala wszystkiego naj z okazji urodzin suuuper data zrobilas kiedys tam mamie swietny prezent na dzien kobiet. Dzisiaj rano dostalam smsa od kolezanki ze urodzila wiec kupilam spioszki i polecialam do szpitala boshe jakie malenstwa ja to chyba Bartusia to polamie. Porod miala niby krotki bo od 3 rano do 5 ale potem okazalo sie ze macica zaczela sie szybko zamykac i musieli ja uspic i czyscic wiec czuje sie jak po porodzie nturalnym i cesarce zgroza!!!!!!!!! 21 super ze sie odezwalas maluchy daja ci popalic? Tez chce zdjecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ubrania powrotnego ze szpitala to tez raczej wyjde w spodniach ciazowych i tez mam nadzieje ze nikt sie mnie nie zapyta na kiedy mam termin, przykleje sobie na czolo kartke ze juz jestem po porodzie. Dziewczyny ktore dzisiaj lezaly na sali to fakt wygladaly jakby jeszcze nie urodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) na poczatku wszystkiego naj ... dla wszystkich pań:) ruda lala sto lat .... i tez wszystkiego naj .... z okazji urodzin 21 super ze wszystko ok i ze do nas wrocilas:) madziu witaj dobrze ze wrocilas do nas w dwupaku :) a ja dzis padnieta wstalam o 6 bylam na standardowych badaniach :) i mialam dzis lekcje w szkole do domu zladowalam o 16 i jeszcze mialam awarie samochodu wyciekl mi caly plyn z chlodnicy a wczoraj moj Ł byl u mechanika moze moja chandra ma zwiazek z pogoda po u mnie dzis plucha :( a wczoraj bylo tak ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka26 jak się ciesze,że jesteś i,że z maleństwem wszystko dobrze. rudamaxi to masz sytuacje nie do pozazdroszczenia w tym przedszkolu ale trzeba być dobrej myśli. Po porodzie też mam zamiar wskoczyć w spodnie ciązowe. To najpewniejsze co moze być. No chyba,że moj mąż przywiezie mi dres :D I mam nadzieje,że nie bede musiała sobie naklejac kartki na czole,że ja już po porodzie :D Właśnie skonczyłam strzyżenie tesciów. Padam na twarz ;) Oni się w ten sposób zabezpieczają bo nie wiedzą kiedy bede mogła znowu im coś przy głowach zrobić. No i najważniejsze. Dostałam na Dzień kobiet od męża zegarek. Myslałam,ze sobie zartuje, ale nie. Jestem w szoku, bo u G. to musiał być jakiś przypadek ,że on mi coś kupił :D ;) A teraz uciekam. Odezwę się jutro, po wizycie u ginekologa. Mam nadzieje,że zostało mi jeszcze troche czasu,że tam na dole nie ma jakichs nieplanowych rozwarć ;), no i,że nie przytyłam jak słonica :D Buziaki i spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ide sie polozyc bo oslepne niedlugo od kompa:-( Jakby ktoras z Was dostała zdjecia od Moniki to mi podeslijcie. Buziaki, do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Ja po wizycie u gina. To była chyba moja najgorsza wizyta jaka mogła być. Jak poszłam to przede mną były 2 dziewczyny w ciąży tak7-8 miesiąc więc ja sobie usiadłam po nich i czekam w kolejce. A tu nagle wchodzi taka lalunia (nie w ciąży, albo w 1 tygodniu bo nic nie było widać) i pyta na którą byłyśmy umówione. A my do niej- a Pani? ona że na 17, a ja do niej że ja też na 17, to ona że nie, na 16.30, a jedna z tych dziewczyn przede mną mówi, że to ona na 16.30 i poczekalnia graniczy z apteką gdzie ta dziewczyna się schowała, po czym wysłała szpiega (jakąś pielęgniarkę) do lekarza i patrzę tamta panna ładuje się do gabinetu- wkurzyłam się i mówię do niej- czy nie wsytydzi się pani wejść bez kolejki widząc że siedzą 3 dziewczyny w zaawansowanej ciąży- ona spojrzała na mnie jak na głupka i wlazła. Po czym wyszedł mój gin i mówi- Brzuszki nie obraźcie się to jest siostra mojej kierowniczki. Wkurzył mnie głupi dupek, bo co to ona inna niż my. Za chwilę przyszła taka dziewczyna z płaczem i mówi że jest w 3 mcu ciąży i dostała krwawień i czy może wejść bez kolejki. Ją rozumiałam i oczywiście wpuściłam. Ale w sumie siedziałam 3 godziny w poczekalni. Zaczęło się badanie i jak mój gin zaaplikował mi swe paluszki do mojej cipci to zawyłam z bólu. On do mnie, że wcale nie czuje szyjki macicy i jak zaczął mi tymi palcami mieszać w mojej małej to aż się poryczałam. On mnie przepraszał, ale powiedział, że musi. Dziecko pcha się na świat. Kazał mi wytrzymać jeszcze 2 tygodnie. Dał mi następne leki- 140 zł w aptece i dzienne sporzycie moich leków to 15 sztuk na dobę. Masakra. Aaaa i dziecko nadal ułożone pośladkowo. Także moja wizyta byla beznadziejna. Miałam poprostu dosyć. A teraz boli mnie cała cipulka. Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek mój M znów dzisiaj w nocy wyjeżdża w trasę i tyle się nim nacieszyłam -5 godzin, albo nawet nie. I znów zostanę sama jak ten palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj bidulko! Połóz sie i odpocznij! A to niezłe ziółko z twojej dzidzi, ze tak szybko pcha sie na swiat.. przepowiadałas innym porod a jeszcze wyjdzie, ze ty bedziesz nastepna! Odpoczywaj! Ja tez miałam ostatnio balace badanie... chyba to juz powoli nasz czas.. Mam pytanie.. czy któras z was robiła juz badanie na HBS? Nie wiem czy mam odpowiedni wynik!!?? ruda - szystkiego najlepszego!! madziunka - ciesze sie, ze z toba i dzidzią jest wszystko dobrze i że jestes juz z nami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×