Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Izawik moj e-mail maxii2mm@gmail.com Bylam wczoraj u gina ale tylko sie przeszlam bo pol godziny wczesniej dostala telefon ze szpitala i musiala jechac takze dopiero bede cos wiedziala w poniedzialek . Strasznie sie mecze i dzisiaj cos nie moge chodzic cala pisia mnie boli. Facet wreszcie przyjechal ale jak go zobaczylam to zwatpilam bo przyjechal ze swoim synem -ludzie to maja tupet co on mysli ze ja bede zabawiac przez caly dzien jego dziecko ,za bardzo nie mam teraz czasu dla Konradka a co dopiero dla dziecka ktoremu na wszystko sie pozwala w domu.Wiec jak weszli to od razu sie spytalam o ktorej godzinie przyjdzie jego zona po dziecko ,bo ja mam troche rzeczy na dzisiaj zaplanowane i nie dam rady sie zajmowac dwojka dzieci tymbardziej ze mam duzo nauki i potrzebuje spokoju,a po drugie przychodza dzisiaj do mnie klienci i musze miec spokoj jak bede z nimi rozmawiac a nie uspokajac dzieci. I chodze jak chmura gradowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no takiej padaki to chyba jeszcze u nas nie bylo! Co sie z wami dzieje, nie przesadzajcie z porzadkami, bo macie sie oszczedzac! Ruda maxi, kurcze Ty to masz jednak pecha do ludzi, od kiedy to sie dzieci do pracy zabiera? Ale za to pokoik bedziesz miala juz slicznie zrobiony:-) Zuzanka, napisz czy juz sie zdecydowałas na łozeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho? Weekend weekendem ale nie przesadzajcie!!!!!!!!!!!! Kurcze chyba kupie ten kojec co mama baczka podoba mi sie widzaialm go na zywo i jest fajny. Najlepsze jest to ze moj maz nadal niechce nic kupowac, wszystko mam wybrane i jak ja bede w szpitalu to on wezmie sobie moja siostre i tesciowke (moja mame) i to wszystko kupi bez komentarza to zotawilam niechce widziec tych zakupow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light blue musisz zwrocic adze honor bo to ona pierwsza zapytala co sie z Toba dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! Właśnie wróciliśmy z mężem ze szpitala, gdzie mój gin zrobił mi zaległe USG. Potwierdził, że na 100% dziewczynka i nawet pedofil jeden zrobił jej zdjęcie maleńkiej cipeczki. Milenka waży 2500 kg. Ułożona główkowo. Główkę ma już baaardzo nisko, szyjka spłaszczona zupełnie. NA 99% URODZĘ W MARCU. Pytałam go też o poród - mam zabrać ze sobą lewatywę, wenflon zielony, podpaski i pampersy. Przed chwilą zamówiłam mojej kruszynce pościel na Allegro, ale nie wiem czy nie za cukierkowa. Jak myślicie? http://www.allegro.pl/item172312828_ekskluzywna_haftowana_posciel_8el_135x100_darland.html Rudamaxi, ty to masz ostatnio pecha... Zuzanka14, miej trochę zaufania do męża. Może CIę zaskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Bylismy dzisiaj w poludnie na obchodzie w szpitalu, w ktorym bede rodzic. Tak, ze juz sie troche rozjasnilo mojemu M co gdzie i jak. No i teraz trzeba byloby sie zabrac za jakies porzadki, powoli myc okna, ale tak mi sie nic nie chce. Jejku, zeby mi sie tak chcialo jak sie nie chce, to wszystko byloby juz gotowe. Mezulek nawet chetny pomagac, jak tylko skonczy swoje rzeczy na ogrodku robic ale nie chce siedziec i dyrygowac nim, bo jakos to nie w mojej naturze. Rudamaxi, jak juz bedzie wytapetowane to pusc jakas fotke, nawet bez mebelkow. I bez stresow dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczyny Ale sie dzisiaj czuje chyba tak samo jak kon po westernie:) Tak mnie kobitka wymordowala co mam jej pomoc w sprawie w sadzie ,tylko powiedzialam jej zeby zastanowila sie czego naprawde chce do wtorku bo ja za nia decyzji podejmowac nie bede moge tylko podpowiedziec i poinstruowac ale nic ponad to. Myslalam ze pokoik bedzie dzis wytapetowany ,ale niestety poniewaz tak pozno przyjechal to raczej nie da rady,ale troche mi przeszlo bo gosc ma jakiegos kolege co przywozi meble z Holandii i nimi handluje i juz do niego zadzwonil i ma przyjechac w poniedzialek po wypoczynek z pokoju (teraz juz Wiktorii pokoju:) ) takze bede mogla od razu przy zamawianiu mebli dla Viki zamowic lozko dla Konradka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik dziękuje za zdjęcia 🌻 super ten wózek! I córcia ładniutka ❤️ ale nadal nie mam zdjęć dzieciaczków MX :( Rudamaxi ale facet miał tupet, ja nie mogę! Postaraj się jednak nie denerwować. Choć kurna sama wiem, że to nie możliwe. Może postaraj się denerwować jak najmniej ❤️ dla Ciebie, Konradka i dzidziusia Ruda lala ale Ci zazdroszczę że już coś wiesz. Ja nie mogę się doczekać poniedziałkowej wizyty u ginka.Pościel śliczna! Zuzanka no właśnie, może mężuś Cię mile zaskoczy. Chociaż rozumiem, bo najlepiej jak my same wybieramy. Flowerska mam ten sam problem :D Żeby mi się tak chciało, jak się nie chce Mi skurcze trochę przeszły. Ale jakieś upławy się zaczęły :( Dobrze, że wizytę u gina mam już w poniedziałek. Trochę jestem coś zdenerwowana. Mój Misiek wraca, zaraz poneigo jadę. Ale boję się że znowu się pokłócimy. A wręcz jestem tego pewna, bo znowu nie będzie miał dla mnie czasu. Jak zawsze. Ależ mnie to wkur..... :( Postaram się jeszcze odezwać wieczorkiem Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda lala pościel prześliczna, hehe my tez chcemy kupic podobna, taka jak jest na tej stronce http://www.feretti.pl/PL/index.php?option=com_content&task=view&id=174&Itemid=0 pościel dwu czesciową, tylko poszewka na kolderke i podusie bo ochraniacz nam do kojca nie potrzebny. rzeczywiscie chyba coraz mniej piszemy w weekendy, ciekawe jak to bedzie jak juz beda z nami nasze malenstwa hehe papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala 79 pozwolilam sobie wyslac Ci ostatnie zdjecia slodkich maluszkow mx, bo wlasnie przeczytalam ze ich nie otrzymalas... caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kwietnioweczki wieczorowa pora !!! Tak czytam i czytam i az sie boje , bo mieszkam w Londynie i nie wiem czy ja tez powinnam wziasc lewatywe i wenflon zielony czy niebieski ... czy te wymogi to tylko w Polsce czy tu tez ? W sumie to nigdzie o tym nie czytalam na angielskich stronach wiec wydaje mi sie , ze nie potrzebuje ale jak potrzebuje a nie bede miec to bedzie problem . Moze Flowerska wie ?! Tylko gdzie ona sie podziewa ??? A poza tym to juz na maxa wlaczyl mi sie instynkt budowania gniazda nie wiem tylko czy nie zapozno . Panikara jestem , prawda ?! Bylismy z moim D. na zakupach , cos mu sie ostatnio odmienilo i nawet sam to zaproponowal . A mowia ze mezczyzni ni emaja instynktu gniazda heh . Moze moj ma ? Kupilismy troche potrzebnych rzeczy , buteleczki , odciagacz do pokarmu i podgrzewacz ... troche kosmetykow i srodkow higienicznych ... Najbardziej jednak przerazily mnie biustonosze dla karmiacych . Sa takie brzydkie , biale albo czarne , bez koronki ... i takie duuuuuuuuuuuuuze ! Ja jestem przyzwyczajona do mich push up\'ow z koronki ja nie moge nosic nieseksownych stanikow . Znaczy cos czuje ze bede musiala sie przywyczaic tak samo jak do tych podpasek o rozmiarze spadochronu . Czy wy tez od czasu do czasu miewacie takie jazdy jak ja . Czasem mysle ze oszalalam , takie gadam pierdoly !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ko-hannah staniki sa obrzydliwe fuuuj, u mnie czArnych nie widzialam same biale, czarne pewnie lepiej wygladaja, juz sobie siebie wyobrazam w tym staniku i w jakis seksownych majciorach. Light blue a Ty mialas dzisiaj napisac gdzie ta Twoja szyjka zwiala ze jej niemasz. Aga i mama baczka co sie obijacie, jestescie najbardziej aktywnymi kwietniowkami na forum a tu klapa cisza taka. Moj mezus poszedl sobie na piwko z kolegami, niech idzie juz niedlugo mu sie skonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Ale z Was pisarki się zrobiły :D. Postaram się wszystko jakoś szybko przeczytac. Pierwsze co, to aktualizacja tabelki. Strach się bac jaka się ze mnie wielka baba zrobiła od ostatniego wazenia. A prawda jest taka ,że ginekolog fundnął sobie nową wage , bo tamta była zepsuta :D. czyli ja pewnie od początku ciąz nie źle narozrabiałam z wagą. Tabelke skopiowałam z 299 str naszego topiku, mam nadzieje,ze to ta aktualna. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........37.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........36....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........37.....+10 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia.......C. ....Karolinka koala79.........18...........35......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najzabawniejsze jest to ze wiem iz musze kupic i to z dwa trzy na zmiane ( te obrzydliwe staniki ) i to przeraza mnie najbardziej , bo od podstawowki nie nosze niczego innego jak komplet bielizny koronkowej , a tu nagle z kazdej stornoy atakuja mnie duze bawelniane majciorki i stanik nie wiadomo skad ... ale coz taki nasz los - przetrzymam jakos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Radek zobaczyl ten stanik to zaczal sie smiac i zapytal \"Coz to jest\" zostawilam to bez komentarza TRAGEDIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jestem normalna !!! hurra !!! a juz sie martwilam ze moze tylko mi sie te staniki nie podobaja heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc, na wizyte do mojego gina przyszło mi czekac ponad 2 godziny. Jak już do niego dostała, kazał mi się od razu zważyc, co wiązało się ze ściągnięciem butów, ktore do tej pory nosze jeszcze wiązane. Jak sie zwazyłam na nowej wadze, i podskoczyło mi ciśnienie, totenm zabral się jak na złość za mierzenie ciśnienia, a tam jak zwykle powyzej 140/90. No bo kto normalny po takich wyczynach mierzy ciśnienie. W kazdym razie dostałam lek na nadciśnienie, nazywa się Dopegyt(czu ktoras z was brała??), wyniki z krwi mam rewelacyjne, ale jak zobaczył wyniki z moczu to się chłop załamał. Pełno bakterii i rożnych takich dostalam 1 saszetke antybiotyku o nazwie Monural. Mam zakaz kąpieli w wannie :( Lek na nadciśnienie mam brac az do porodu, ale ja pieprze pranie tego leku. Przeczytałam w ulotce,że lek moze spowodowac uszkodzenie płodu :( No i przypomniałam lekarzowi,że moze by mnie zbadał, bo dawno tego nie robił. No i ten moj opadniety brzuch. Tak jak wam już wczoraj pisałam, szyjka macicy baaaardzo skrócona, nawet nie wiem o ile i ile w tej chwili ma, ale jeszcze zamknięta. Pomacał ,że Karolcia pcha się główką. I niestety musze zwolnić tempo, tak jakby do tej pory było zawrotne. I mam lezec, ale jak to wykonac. Cały czas jest coś do zrobienia. Moze jytro troszke odpoczne. Chociaz musze przyznac,że od wczoraj nic nie robie i az mi się chce wyć z nudów :D koala-79 wiem,że są takie przesądy o prezentach :D, ale mam je gdzieś. To w sumie moj mąż nie powienien też kupowac mi butów, bo też moze byc coś nie tak :D Dzięki za fotki dzieciaczków mx3, jakie one są słodkie :) aga*25** wiem, wiem,że mnie zauważyłaś,że mnie nie ma i zwracam ci honor :P :D Wczoraj miałam w sumie udany dzień. Kupiłam 2 komplety poscieli wraz z prześciradłami do łózeczka, kołderke i poduszeczke. Zrypałam po drodze moherowy beret płci męskiej, bo zaczął mi ublizać,że krzywo koszyk postawiłam w sklepie :D Chyba się dziadek nie spodziewał,że baba w ciązy moze byc taka agresywna. Ale mnie wkurzył totalnie, bo co go to obchodzi, jak ja koszyk stawiam, a jak mu to przeszkadzało, to mógł poprawic po mnie, przeciez korona z głowy mu nie spadnie :D:D Dzisiaj poprałam reszte ciuszków Karolinki i pościel... Do ginekologa musze iść jeszcze raz 23 marca, o ile zybciej się nie rozpadne. A teraz uciekam leżec, bo mam wrazenie,że Karolka mi zaraz wyskoczy między nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak ktoś ma wrażenie,żeto powyzej pisała analfabetka, to być moze tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! LigtBlue to ta Twoja szyjka jak moja- czyli jej nie ma.Tak naprawdę to nie wiem o co chodzi, ale perspektywa leżenia mnie przeraża i wcale aż tak bardzo na nią nie zważam. Dzisiaj rano pojechałam z moim marcinasem do mojej mamy. Zjadłam obiadek, potem poszłyśmy sobie na ogród pochodzić, pooddychać, posłuchać tamtejszych plotek (moja mama mieszka na osiedlu domków jednorodzinnych i tam jak na wsi, każdy wszystko chce wiedzieć, ale ja tam lubiłam mieszkać). Spotkałam sąsiada, który ma swoją firmę budowlaną i pracował gdzieś na jakiejś budowie w firmie produkującej świece i dał mi tyle różnych, pięknych świec, że aż mi się fajnie zrobiło- pachnące, pływające- śliczne. A na koniec na \" poprawę\" humoru pyta mojego Marcina \"co on ze mną zrobił, że się tak upasłam i żeby mi przykrócił żarcia\". Wkurzył mnie, bo jego żona to dopiero jest matrona, a on się mnie czepia. Ale kit mu w ryj. Przeżyłam. Potem sobie poszłam do mojej \"ulubionej i jedynej\" bratowej i o dziwo nawet fajnie mi się z nią gadało. Siedziałam u niej cyba z 3 godziny i bawiłam się z ich córcią. Oliwcia ma prawie 2 latka, a jest taka cudowna, że boki zrywałam z tego małego urwisa. Jak ja bym chciała mieć takie odchowane dzieciątko. Wycałowała mnie, ukochała. Taki mały cukiereczek. Chodziła i pokazywała na mój brzuch i krzyczała \"dzidzi\" ;-) :-D O 18 przyjechaliśmy do domciu z dwoma filmami z wypożyczalni i zaczął się nasz seans filmowy- po 20 minutach filmu usnęłam ja, obudziłam się po jakiejś pół godziny, a patrzę a mój M tak samo śpi. I tak to się naoglądaliśmy filmów. Czuję się fatalnie, nie mogę w jednym miejscu wysiedzieć 15 min. Czuję,że do końca marca jak wytrzymam to będzie sukces. Ciekawe. Dzisiaj rano to myślałam,że niunia mi wyskoczy z cipuli, ale po tabletkach przeszło. Idę spać. Jutro znów obiadek u mamy i potem mąż mnie ciągnie do jego kolegi, któremu urodziło się dziecko miesiąc temu i mamy iść zobaczyć. Chcę iść je obejrzeć, ale nie wiem czy dam radę wysiedzieć. Dobra zmykam, bo czuję się jakbym tu bloga pisała. A co do staników dla karmiących, to powiem Wam że są wstrętne, ale widziałam raz śliczny, koronkowy, ale był bardzo drogi jak dla mnie i go nie kupiłam. Jedyna rzecz jaka mnie cieszy w tych stanikach to taka, że całe życie nosiłam push up\'y bo Bóg mnie chojnie nie obdarzył, a teraz po raz pierwszy założę taki bawełniany, nie usztywniany stanik bo moje piersi to wkońcu pełna miseczka B, a nie jak wcześniej między A a B ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czytałam tak pobieznie, bo weszlam tylko na chwilke, Light, jak juz pisałam wybaczam:-) ruda lala, sliczne sa te kompleciki:-), no i przybedzie nam klejna marcowka. Szykujesz sie juz na "po czwartku", bo ja cały czas tak mysle:-) ko-hannah chyba wszystkie jestesmy tu troche zakrecone:-) fowerska dobrze,ze wiesz co i jak bo mnie moja nieswiadomosci jak to wszystko bedzie w szpitalu wygladało strasznie stresuje:-( Chyba bardziej niz sam porod. Napiszcie mi ktory Wam sie najbardziej podoba, bo zaraz zwarjuje chyba:-( http://www.allegro.pl/item171008334_lozeczko_turyst_beebee_kolyska_wibracje_lampka.html http://www.allegro.pl/item172507814_lozecz_baby_dreams_wys_0zl_10xgratis_poduszk.html http://www.allegro.pl/item172748629_duzy_kojec_r_baby_z_przewijakiem_torba_od_ss.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Ty to masz kurcze szczescie to upierdliwych dziadkow, nie ma co! mamo baczka, sasiad rodzicow wyjatkowo taktowny, nie ma co....:-( Ja wlasnie mieszkam na takim samym osiedlu, ale tu z kolei wszysscy \"o Boze a Ty juz rodzic bedziesz a taki maly masz brzuch?\" Tez mnie to wkurza i zawsze mowie,ze brzuch maly ale za to dziecko duze:-) Dobrze,ze nieczesto z domu wychodze i nie musze glupich uwag wysluchiwac. Dzwonil przed chwilka moj steskniony maz, tak bym chciala zeby juz przyjechał...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zobaczylam te fantastyczne powtorzenia w dwoch pierwszych zdaniach w poprzednim poscie i normalnie mi wstyd za siebie:-) No i oczywiscie nie ma nikogo:-( To ja tez ide, napiszcie mi z laski swojej jak bedziecie miec chwile, ktorybyscie wybraly kojec, a ja pewnie jutro znow pol dnia przesiedze na allegroi dozuce nowa porcje. Fajnie,ze Wam mezowie pomagaja decydowac, bo ja sama yo jedna wielka porazka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga co do kojców to wyświetliły się te dwa pierwsze i powiem Ci moje zdanie. Ten pierwszy jest bardzo fajny, a ten drugi widziałam na żywo i też jest bardzo fajny. Podoba mi się ten ostatni kolor, taki niebiesko- turkusowy. Tylko ten kojec jest mniejszy niż łóżeczko. Bo tam chyba nie ma materacyka standardowego 120x60 tylko mniejszy. Ale mówię. widziałam ten kojec na żywca i jest superancki. Także chyba Ci pomogłam ;-) I ten fajowy i tamten również. Musisz zadecydować. Ja natomiast nie wiem co zrobić z wózkiem, bo tamta baba mnie wykończy. Już tyle razy nam obiecała, że wyśle ten wózek i dupa blada, do dzisiaj wózia brak. Musimy wybrać coś innego, ale u mnie w mieście, to same takie dziadowskie a jak już mnie się coś podoba na allegro to się boję kupić bo wyobrażam sobie że na zdjęciu wygląda fajnie a w realu będzie badziewny, jak te u mnie w sklepach. No i mam dylemat. Podobał mi się ten scout owal, ale evenika słyszała że dziadowski no i też boję się go teraz kupić. Wiem, że duży wybór wózków jest w częstochowie, to jakaś godzinka drogi z mojego pkowa, ale myślę, że podróż tam byłaby dla mnie męczarnią, a zresztą mojego M i tak ciągle nie ma więc nie mam o czym marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga napisałam Ci że ten kojec baby dreams, ma na pewno mniejszy materacyk, a tu teraz czytam, że nie, że też standardowy. To może on jest niższy od innych i wydawało mi się, ze jest mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Madzia:-), ja juz sie chyba zdecydowałam na ten pierwszy, z tego drugiego podobaja mi sie dwa niebieskie z dodatkoami, ale pokoj jest pomalowany na niebiesko i boje sie,ze mi sie wszystko zleje. Materacyki sa standardowe, bo pod tym kątem tez juz patrzylam, wogole napisałam sobie na kartce co ma miec zeby nie zapomniec i tak przeleciałam te 19 stron na allegro, na a chciałam jeszcze cos w przystepnej cenie:-) Za to ja Ci z wózkiem nie pomoge niestety, bo o tych co pisałyscie z evanika nic nie slyszalam. U mnie w miescie głownie Taco i Polak i Adbor kroluja:-) Ja swoj kupiłam na allegro uzywany i jego stan mnie az zaskoczył, wiec jesli Ty chcesz nowy to wydaje mi sie,ze nie bedzie tragedii, ale wiem ze zawsze lepiej zobaczyc na wlasne oczy co sie kupuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja taka jedna ruda z brzusiem:) Wpadlam na genialny pomysl jakby tu troche jeszcze zarobic prawie nic nie robiac moge sie zatrudnic do pokazow tanca brzucha ja sobie wygodnie usiade a moja Vikusia zaczyna szalec rusza tak umiejetnie mamusi brzuszkiem jak zadna z tancerek :) Pokoj oczywiscie nie do konca wytapetowany ale to co jest zrobione bardzo mi sie podoba mam nadzieje ze w poniedzialek skonczy,tylko musze porozmawiac z mama zeby przyszla bo ja najpierw mam wizyte a potem musze sie pojawic na zebraniu:( dzisiaj dostalam fajne nagranko na poprawienie humoru i to dziala tak sie smialam ze az sie poplakalam:) Jak chcecie to wam poprzesylam. Izawik🌻 Wozeczek fajny a co do corci to moze ubijemy interes:) Jest bardzo ladna mojemu synkowi tez nic nie brakuje wiec moze spiszemy (jak to dawniej robili ) umowe .Moglabym miec taka ladna synowa:) Co ty na to? ale zanim odpowiesz to zastanow sie nad tym bardzo powaznie:) A teraz chyba po tym ciezkim dniu udam sie do sypialni dobrze ze chociaz do \"jaśka\" moge sie przytulic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×