Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Dzieki flowerska 😘 Bede dzwonic napewno obym tylko nie trafila na chrapiaca bo nie mam stoperow a tak apropo mamo_baczka nie wymeczylas mnie wcale mam nadzieje ze choc troszke ci pomoglam. Jesli moge was o cos prosic to pomodlcie sie za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi a wlasnie mialam napisac zebys wziela stopery :) w aptece sa kosztuja jakies 1,50 woskowe polecam. Bedzie dobrze mnie tez tak wzieli z zaskoczenia ale przezylam, mam nadzieje ze ostatni raz bede jak bede rodzila. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi pomodlimy się za Ciebie. Wszystko będzie dobrze. Może wyjdziesz już z dzieciaczkiem??? Dziewczyny ja dzisiaj jestem jak manekin jakiś. Tylko można mnie przestawiać, bo sama nie mam siły się ruszać. W szkole rodzenia wymęczyli nas trochę, a potem jeszcze na zajęciach kąpałam i przewijałam niemowlę (tzn. lalkę), ale tak się spociłam ze strachu, ze nie wiem jak to będzie jak będę musiała obsługiwać tak moją niunię. Po szkole rodzenia mój M miał po mnie przyjechać no i standardowo jak to na skorpiona przystało, spóźnił się 25 min a ja stałam na dworze jak taki przykrus i czekałam. On mnie tym swoim spóźnialstwem wykończy. Potem jeszcze zahaczyliśmy o market i zrobiliśmy zakupy, bo pusto jakoś było. W markecie śmiałam się do mojego M, żeby popatrzył na ludzi jak oni się na mnie patrzą, dosłownie jak na jakiegoś potworka. No i mnie to krępuje i szybciorem załadowaliśmy koszyk i do domciu. Rozpakowałam te zakupy i padłam. Jestem wykończona na maxa. Jeszcze wkurzyłam się, bo w naszym gościnnym pokoju mamy taki jaśniutki (biały-- ekri) dywan, który przybrał już barwy szarości i czerwieni (po tym jak mi soo od pizzy upadł na niego), więc wysłałam męża, żeby zawiózł do takiej firmy co piorą dywany. A pani powiedziała, że nie upiorą bo to dywan z wełny i oni się boją że go popsują. No i musimy uprać go jakoś sami. Tylko nie ma za bardzo chętnych. Wzięłabym się za to. Może w środę jak będzie ładna pogoda to spróbuję go uprać na balkonie. no zobaczę. A dzisiaj pani położna mnie pocieszyła, bo powiedziała, że jak dziecko się nie odwróciło do tej pory, to już się nie odwróci i czeka mnie cesarka. Kurcze z jednej strony mnie to przeraża, a z drugiej to chyba nawet bym wolała. Mniejszy ból. No za tydzień mam usg także zobaczymy. Wtedy podejmią decyzję. zuzanka śmiałam się z tego co napisałaś. czy kupić tantum rosa, czy tantum verde. Trzeba było kupić to drugie i psiknąć sobie w cipulkę, ciekawe jaki byłby efekt (bo z tego co wiem, to tantum verde to na kaszel) ;-) Zazdroszczę Ci, że Ty już wiesz, że będziesz mieć cesarkę i wiesz kiedy. A ja nie wiem nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze tabelka, bo już niezły hipcio się ze mnie zrobił NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........37.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........36....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........37.....+10 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............36.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......36......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria:) Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........35......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi napewno wszystko będzie dobrze, zobaczysz!!! nie martw sie ze nie masz wszystkiego dopietego na ostatni guzik, teraz zdrówko Twoje i Twojego maleństwa jest najważniejsze..... trzymam kciuki za Was... buźka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze tabelka, bo już niezły hipcio się ze mnie zrobił NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........37.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........36....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........37.....+10 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............36.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............36.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......36......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........35......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! Moj tata zawsze tak powtarza - wiec nie ma co sie martwic! jak już ci mowiłam wczesniej - masz mamę, ktora zaopiekuje sie Konradem i toba! głowa do góry! Przez twoja wiadomosc spakowałam polowe torby dla siebie - musze dokupic jeszcze 2 koszule, tantum rose aaa i podkłady bo jakos nie chce mi sie wierzyc, że w moim szpitalu dostane - wole byc przygotowana! chyba sie wkoncu połoze, włącze sobie jakis filmik i poogladam - chyba ze zasne wczesniej co mi sie zdaza na kazdym filmie! Miłej nocki wam życzę - dajcie buziaki swoim pociechom! - co ja opowiadam niby jak macie to zrobic - gimnastyczki z nas marne! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molimoli co sie z Toba dzialo? mama baczka ja to nawet sie ciesze ze bedzie cesarka, mam nadzieje ze nie chwyci mnie wczesniej, kurde jestem jakas przerazona, jednego dnia sie ciesze ze juz bede mama, drugiego boje sie ze sobie nie poradze ach szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku naprawdę nie chciało mi się przed kompem siedzieć. Od czasu do czasu sporadycznie wpadałam poczytać co się u Was dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to jakbym chciała. Ale za 2 tyg. jak będzie dbrze to mam się dopiero zjawić u gin. Zobaczymy. Przeraża mnie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi fajny ten wozek, ja oczywiscie wybieram z pomaranczem :) a jaka cena? bo sie nie doszukalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka sama nie wiem,jutro bede wiedziec najpozniej w srode bo go odkupie od brata mojej przyjaciolki :) na spacerze byli z tym wozkiem tylko podobno raz a tak to wystawiali w nim dziecko tylko na tarasie:) a ze cos im tam kiedys pisalam jakis pozew wiec pewnie ze mnie skory nie zedra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jakiś pechozol jestem. Znów sobie palca ucięłam. I to w przy tej samej ręce co poprzednio. Nie wygoił mi się jeszcze wskazujacy, a teraz dołączył do niego kciuk. Robiłam mężowi kanapki na jutro do pracy i sobie ciachnęłam :-( Idę spać, bo widzę, że tutaj już pusto. Do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zobaczenia brzuchatki i uwazac mi tu na siebie nie szalec tak jak ja. Ja tu jeszcze wroce w dwupaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka jakas dupa z ciebie :) ruda maxi powodzenia trzymam kciuki. Dobranoc dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Oj, ale dziś będzie pięknie. Rudamaxi - trzymaj się, wszystko będzie dobrze. Daj znać komuś jak się czujesz, jak wyniki i w ogóle. Cholera nie śpię od 6.00, bo moja koleżanka z pracy ma chyba odblokowany telefon i dzoni do nie co 5 min (już z 6x chyba) przypadkowo pewnie. Jak ja do niej dzwonię, żeby sprawdziła co się dzieje to nie odbiera. Dziewczyny, nie wiem jak u Was ale u mnie w domu panuje atmosfera oczekiwania a ja już czuję wielkie podniecenie. Nawet skórcze już mi tak nie dokuczają ostatnio. mamo bączka - mój Kamil odwrócił się w brzuchu dopiero w 38 tyg. Nigdy nie wiadomo co się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) chcialam sie tylko przywitac i zyczyc Wam dobrego dnia:) zaraz zmykam do lekarza (posluchac tetna Malenstwa i zmierzyc swoje cisnienie, hehe...). nic odkrywczego, jak zwykle. a ja bym tak np. chciala wiedziec, ile orientacyjnie wazy moj Dzieciaczek (zawsze czytam Wasze newsy na ten temat i wyciagam srednia...). albo chcialabym poznac plec:) chociaz juz tak przywyklam do tej niewiedzy, ze w sumie moze nie bedzie zle - w koncu taka niespodzianka nie zdarza sie czesto. wszyscy prorokuja, ze bedzie synek, ale nie mam pojecia, czym sie kieruja...? z wczorajszych wiadomosci, to wywinelam orla (nieszkodliwie, bo zamortyzowalam) probujac zapiac buta... nogi mi spuchly i nie dawalo rady, a ja chcialam \"ladnie\" wygladac:) juz tak dawno nikt na mnie nie gwizdal, jak na Mame Baczka:)) co do mojej torby, to mam w niej takie dziwactwa i tak tego duzo, ze wygladam z nia, jakbym wyjezdzala na miesiac. chyba mnie wysmieja.. no ale z drugiej strony skoro nic nie zapewniaja... Rudamaxi! oczywiscie, ze sie pomodlimy. mocno trzymamy kciuki. badz dzielna i nie poddawaj sie czarnym myslom! wszystko bedzie dobrze. i pewnie jeszcze wrocisz do domku, zeby podopinac ostatnie guziki... a Joe przyleci jak na skrzydlach z tej hameryki, jak uslyszy takie wiadomosci:) dobra, Mamuski. czas na mnie. moze poddusze tego lekarza dzisiaj. niech mi przynajmniej teorii troszke zapoda, jesli badac nie ma potrzeby. jakas taka sie czuje niedoinformowana. czytam wciaz i czytam i nic nie wiem. chyba licze na swoja intuicje, a przede wszystkim na matke nature i Pana Boga... buzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna sie.... wystarczy, ze jest taka ladna pogodna ja juz od 7 spac nie mogę! Nie ma co..czasem potrafie wstac o 6 rano i szukac sobie zajecia. Dzisiaj zaplanowalam sobie mały spacerek - ale bez psa. Po wczorajszym mam dwa mega odciski na 2 palcach. Zamowiłam na allegro juz nowa smycz! aaa czekam mnie dzisiaj spacer z moim dziadkiem po sklepach. On ma tempo wolniejsze od slimaka, wiec nie bede musiała sie meczyc. Bedzie tylko ubaw bo chce sobie kupic marynarke a do szczuplutkich nie należy. pozniej mam zamiar odwiedzic moja przyjaciólkę, tak dawno sie nie widziałysmy - haha az tydzien czasu. Sofijka - mi moja doktor tez tylko takie badania ogolne robi, ja o wadze dziecka wiedzialam w 20 tygodniu i ostatnio jak bylamna usg. Wiem, że jest jeszcze taka metoda jak mierzenie brzucha przez gina i na podstawie tego moze podac orientacyjna wage dziecke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski! Dzisiaj i ja w miarę wcześniej wstałam, tzn. mój mąż mnie obudził, bo rano włączył sobie tak głośno muzę, że wystartowałam do niego od samego rana z mordą. Ale chyba się mnie wystraszył i ściszył ;-) Teraz mam na niego sposób. Jak włącza głośno muzę (on tak lubi, ja nie za bardzo) to tłumaczę mu, że nad nami urodziło się niemowlę i może właśnie śpi a on je budzi. No i skutkuje. Ścisza. Właśnie wcinam śniadanko i piję kawusię. Dzisiaj ma przyjść do mnie moja bratowa z córcią i się zastanawiam czy mnie odwiedzi. U mnie w rodzinie też jakaś już panika nastała. Każdy czeka aż urodzę. Wczoraj dzwoni moja mama i pyta co słychać, a ja do niej w żartach, że na porodówce już jestem, a ona mówi, że jej się nogi ugięły. hehe dlatego mam zamiar urodzić i dopiero ich poinformować, bo inaczej im serca wysiądą od zamartwiania się. Wczoraj jak byłam w szkole rodzenia, to następne trzy dziewczyny urodziły. Rodziły po 2-3 godziny. Ja nie wiem jak one to robią, że w takim tepmpie ekspresso. Jednej z tych dziewczyn był mąż i opowiadał wrażenia z porodu. Taki przejęty, mówi, że drugi raz by nie poszedł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że cały czas zostaje mi do napisania pół rozdziału pracy mgr mojego męża, ale nie mam skąd wziąść materiałów i czeka to tak na mnie. Wkurzam się, bo chciałabym już to gówno skończyć i mieć święty spokój. I myślę, że dopuki tego nie skończę to nie urodzę, dopiero jak to napiszę to spokojnie będę mogła iść rodzić. Nie będę gdzieś podświadomie myślała, że to na mnie czeka. Muszę kupić sobie jakiś nawilżacz powietrza do małego pokoiku, bo tak strasznie mam suche powietrze, że jak rano się budzę to aż oddychać się nie da. A właśnie tutaj ma spać dzidzia, więc koniecznie muszę się w coś takiego zaopatrzyć. Powinnam jechać dzisiaj do ZUS-u zawieź to odwołanie, ale marcin zabrał mi auto, a nie mam zamiaru jechać mzk. Idę sobie jeszcze poleżeć. Cały czas taka ładna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie spiochy.... ja cierpie na bezsenność.. aaa Magda śniłas mi sie dzisiaj - ale nic nie zwiazanego z ciążą! Siedziałas w kuchni i bawiłas sie jakims wisiorkiem i kokietowałaś mojego kolegę... nie wiem skąd biorą sie u mnie takie sny...a pozniej moja przyjaciólka chodziła z nosidełkiem i gołym dzieckiem a na dworze było chyba z -10 stopni i mi jeszcze tlumaczyla, ze musi hartowac dziecko za mlodu żeby nie chorowalo! Ide zrobić mojemu męzulkowi kanapeczki do pracy - jako dobra, posłuszna żonka haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika wiesz, że mi też się dzisiaj śniło, że podrywałam jakiegoś faceta i że on później zadzwonił do mojego marcina i powiedział mu, że chce się ze mną umówić i czy marcin wyraża zgodę. A i w tym śnie byłam taka ładna sprzed ciąży (czytaj--->chuda). Ja też nie wiem skad takie sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski wlasnie wstalam. Zamierzam isc do miasta i mam nadziej ze juz zadne auto nie wybuchnie na moich oczach. Jak ja lezalam w szpitalu to dziewczyny z mojego pokoju tez rodzily ale im to zajelo minimum 15 H jedna to jak zaczela rodzic w sobote o polnocy to skonczyla we wtorek o 22 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka - mozesz kochana nie straszyc...na sama mysl, że poród ma trwac dłuzej niz 1 godzina zaczynam sie bac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz nie spie od 7 ale ogladalam na tvn style miasto kobiet. Bylo o macierzynstwie. Dzisiaj mam zrobic ta romantyczna kolacje przy swiecach, ale co ja mam kurka wodna ugotowac?? Jak sobie pomysle, ze 3 lata zlecialy od tak. Chyba wtedy nie pomyslalabym, ze tak szybko zostane mama i w ogole jak sobie przypomne, ze wydawalo mi sie, ze cale zycie bede sama... hehe. Jestem dumna z mojej polowki, bo wczoraj wieszal firanki i poszlo mu to bardzo sprytnie. Biedak, jak pokazal, ze potrafi to teraz juz bede go chyba gonic do takich robot. Wiosna poszla do Polaski z tego co widze za oknem. Juz nie ma takiego slonca jak wczoraj. Trzymajcie sie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×