Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam witam :) Trochę się nie odzywałam ale już nadrobiłam zaległości w czytaniu. U mnie maleństwo też strasznie szaleje że czasem wygląda to jak taniec brzucha ;) Co do przygotowań to ja już wszystko mam poprane ale jeszcze muszę poprasować ciuszki, a tak mi się nie chce. Jak dłużej teraz postoję to później bolą mnie biodra więc prasowanie mnie nie zachęca. My w sobotę byliśmy u teściów bo we wtorek będą imieniny teściowej i w sobotę robiła małą imprezkę. Ja na swoich teściów nie mogę złego słowa powiedzieć chociaż tak sobie myślę że jak byśmy mieszkali razem to pewnie dochodziło by do spięć. Moja teściowa jest taką osobą która lubi jak wszystko jest zrobione tak jak ona chce i o wszystkim lubi sama decydować a ja do osób potulnych też nie należę więć pewnie każda chciała by postawić na swoim. A tak mieszkamy oddzielnie i jak się spotkamy to jest super sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga no ja na codzień, też nie cierpię takich głupich zaczepek, typu trąbienie, czy gwizdanie, ale chyba już jestem na tyle zdesperowana, że miałam nadzieję, że to na mnie ;-) Naprawdę pogoda cudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika mój Grzesiek też ma dziś imieniny :) I wybieram się na miasto po coś słodkiego bo znając życie to pewnie wieczorem zjawią się jacyś niezapowiedziani goście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oprocz upranych pieluszek tetrowych jeszcze nic nie mam poprane czekam az beda meble. Ja od rana slecze nad moimi ulubionymi ksiazkami ,chociaz teraz mam przerwe wydepilowalam jedna noge-Boze jak sie nameczylam cala mokra jestem dzisiaj mam dzien totalnego obijania to znaczy nie robie nic do 16 tylko sie ucze moja mama robi porzadki na ogrodku juz pograbila ladnie w kwiatuszkach teraz walczy z grabiami i grabi trawe.Potem ma mi nagotowac kapusniaku bo wczoraj w \"Tancu z gwiazdami\" tak zaczeli nawijac o kapusniaku ze myslalam ze nie wytrzymam taki mialam slinotok:) O 16 ide do lekarza a potem ide na zebranie chce zlozyc rezygnacje z vice-prezesa przynajmniej na pol roku bo nie daje rady tym bardziej ze nic oprocz dodatkowych obowiazkow nic z tego nie mam jest jedna nawiedzona baba to ja zglosze ona bedzie cala w skowronkach a ja bede miala swiety spokoj:) ok chyba wezme sie za druga noge bo tak komicznie wygladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik wyslalam ci tyle zdjec ze juz wiecej ci nie bede zasmiecac skrzynki bo mnie przetracisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia - ja kupiłam mega pyszny torcik truskawkowy na bitej smietanie... dam mojemu g do pracy spakowany zeby oslodził sobie dzionek w pracy, na moje szczescie ma 2 zmiane i gosci nie bedziemy mieli, wiec nie musze nic szykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w słoneczny, piekny poniedziałek. dziewczyny dziękuje za słowa otuchy, naprawde podnoszą mnie na duchu. Wczoraj się wyzaliłam na tesciową, a ona dzisiaj jak do rany przyłóż.Bo jutro ma imieniny, a my zawsze jej cos kupujemy. Materialistka jedna wredna :P Jak to mama bączka określiła kij jej w ryj. To lepsze powiedzonko niz moje z kijem w oku :D Własnie wybieram się na poczte, musze opłacić mandat mojego meza, bo w piatek zabrali mu dowód rejestracyjny od cięzarówki, no i wczoraj kupiłam na Allegro 2 ochraniacze do łóżeczka. Mają szczescie ci sprzedawcy,ze pościel dla dzieci szyją z tych samych materiałów. No i szwagier się wprosił zebym jemu zaplaciła za aukcie, bo on nawet skarpetki w necie juz kupuje :D. Lenistwo nie zna granic. Wiecie moj Grzesio też ma dzisiaj imieniny :D Achaaa zapomniałam wam powiedziec,ze moj gin opieprzył mnie za to,ze żrę słodkie!!!!!!! Myslałam,że się spale ze wstydu :D Hmmm na mnie faceci to juz dawno nie gwizdają. ;) Jesooo ide na poczte, ale strasznie mnie kłuje w cip**lce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki,dzieciaczki i brzuszki. U mnie tez pogoda piekna,ale...u mnie znów jakieś problemy. Całą ciążę czułam sie dobrze,wyniki super.Odkąd trafiłam do szpitala cos ze mną stale się dzieje.Już od paru dni zauważyłam,że dużo przytyłam.Do tej pory wszyscy mi mówili,że nic nie przytyłam na twarzy,tylko że mam brzuszek.A teraz wyglądam jak pani Shrek.Wstaję rano,a tu gęba spuchnięta,kostki i ręce.Boję się ze to gestoza.mój M zaraz przyniesie mi ciśnieniomierz.mam dzis kontrolne ktg i obawiam sie że znów zostane w szpitalu.Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika popisz jeszcze o jakiś pysznych torcikach a na pewno język do dupy mi ucieknie. Ale wtrążaliłabym takie ciacho. Evenika to jak nie spodziewasz się gości, to ja wpadnę, zostaw mi kawałeczek ;-) wiecie co właśnie piszę odwołanie do zusu za to, że zabrali mi to świadczenie za 1/4 etatu, tylko nie mam żadnego prawnika i czuję, że jak ja sama to napiszę to może być cienko. Jak coś to za chwilkę uśmiechnę się do naszej prawniczki.Rudamaxi pomożesz jak coś. rudamaxi powiedz mi taką rzecz jak wiesz, bo dostałam z ZUS-u decyzję, że zabierają mi zasiłek bo rozwiązali jedną z firm, w której pracowałam i napisali mi, że mogę się odwołać do sądu, ale zastanawiam się, czy jakbym przegrała taką sprawę to muszę płacić koszta sprawy, czy procesowanie z ZUS-em jest bezpłatne??? Jak wiesz to napisz mi plissssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue ale się uśmiałam z Twojego zdania. Siedzę sobie i się ryje jak głupia. Ja wiem, że nieraz też takie kwasy tutaj piszę, że potem mi wstyd jak to czytam, ale to Twoje było dobre. Przeczytaj: \"Własnie wybieram się na poczte, musze opłacić mandat mojego meza, bo w piatek zabrali mu dowód rejestracyjny od cięzarówki, no i wczoraj kupiłam na Allegro 2 ochraniacze do łóżeczka\" hehehe to dlatego kupiłaś te ochraniacze, bo grzesiowi zabrali dowód??? ;-) ;-) ;-) Wredna jestem jak cholera, ale wiesz że robię to z miłości i śmieję się jak wariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki Nie odzywalam sie wczoraj, ale nadrobilam czytanie wieczorem. Jakos szybko weekend zlecial. Ale jestem dumna z mojego M. Wymyl w sobote wszystkie okna :) Az mi lepiej na duszy, bo mam tak jak wy, napada mnie od czasu do czasu panika, ze nie jestesmy gotowi a to moze byc lada dzien. Dzisiaj jest pierwszy dzien 9 miesiaca u mnie. Teraz wypiore firanki, wieczorem powiesimy i mozna myslec co dalej. Kohannah, mnie w przeciwienstwie do Ciebie zaden wozek u nas w Anglii sie nie podoba. Wszystkie sa szare i czarne, albo trojkolowe a wszystkie z malymy plastikowymi kolkami. Poza tym nie wyobrazam sobie wozic maluszka w foteliku a nie na plasko. Mnie sie podoba wszystko co ma moj wozek z Polski - duze pompowane kola, obszerna i sztywna gondola, spacerowka, fotelik i sliczny oliwkowy kolor. I tez sie bardzo latwo sklada, zreszta mamy duuzy bagaznik, wiec nie ma sie o co martwic. A co do tego co tutaj wziac do szpitala, to chyba indywidualna sprawa w kazdym, a rodzimy w innych. Nawet widze, ze w polsce jedne musza miec doslownie wszystko a inne nawet koszuli dla siebie i pieluch dla dziecka nie potrzebuja. Ja ze swojego szpitala dostalam na szkole rodzenia liste potrzebnych rzeczy. Na pewno nie musisz sie martwic werflonami i lewatywami. Jak bedziesz chciala to wysle ci na maila, co ja musialam spakowac, bo nie bede zanudzac dziewczyn z polski. Jutro mija 3 lata odkad zobaczylam pierwszy raz moja polowke. Bedzie romantyczna kolacja, bo nie mam ostatnio na tyle wyobrazni i ochoty, zeby wymyslac cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light - Magda ma racje - to zdanie jest powalajace - nie moge przestac sie smiac!! pelna troski kobiecina zamiast wspolczuc mezowi kupuje ochraniacze.. musze to przetestowac na moim Grzesku.. no no... zapraszam na torcika - tylko przynies kawe bo mi sie skonczyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze tabelka. Przestancie juz o tym slodkim, bo znow zaczne dzien od slodyczy. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........37.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........36....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........37.....+10 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............36.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........35......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie:) jakos zlecial kolejny nudny weekend. zadnych przygod z tesciowa (Light - wyrazy uznania za cierpliwosc!), bo my tu sami na wygnaniu.. zaleglam w lozku i zabila mnie prawie ta bezczynnosc. jedyne, co zrobilam, to spakowalam torbe. tylko chyba jeszcze sie przepakuje, bo torba jakas za mala.. pampersy nie weszly. no i paru drobiazgow brakuje. nie wiem np. ile par tych szalenie powabnych gatek powinnam nabyc..? wiecie moze, tak orientacyjnie? teraz zmienie dane w tabelce, bo juz daaawno nieuktualne. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........37.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........36....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........37.....+10 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............36.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............36.......+13........Irlandia.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........35......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper no:) kilogramy przybywaja, tygodnie mijaja... wczoraj przeszlo mi przez mysl, ze moze mi brakowac tego Szkraba w brzuchu. jakos tak sie zzylismy:) ale byla to tylko chwilowa mysl:) tak naprawde to chce juz Szkrabka na zewnatrz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!!!! ale pięknie dzisiaj na dworku!!!! kurcze a ta Weronisia moja kochana siedzi w brzuszku, szkoda ze jeszcze jej nie ma z nami, bo bym ja zapakowala do wózia i w drogę na spacerek!!!! Ja niedawno wstałam, wstawiłam pranie, pije kawke rozpuszczalna z mleczkiem, zjadłam już prince polo xxl i jogobelle musli, niezbyt pożywne to śniadanko ale nie mam na nic ochoty, no oprócz na słodkie :-) :-) ide dzisiaj kupic druga koszule do szpitala, jakis cyckonosz dla karmiacych i inne duperele, bo sie boje ze jak mnie cos chwyci to nic nie mam, a tak to sie spakuje i niech sie dzieje wola nieba.... potm ide do tp przedluzyc umowe neostrady, nie wiem czy dobre warunki: umowa na 2 lata, jak zwieksze predkosc do 512 to bede przez pierwszy rok płaciła 33 zł a drugi 66 zł. ale nie mam sily szukac innych dostawcow netu, bo neostrada nam odpowiada hihi..... życzę miłego dnia..... jak wróce to odwiedzę Was znowu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka wiem,ze do mnie dzwoniłas. Niestety nie mogłam odebrac, bo nie mam telefonu w domu a w samochodzie. Moj mąż mi tylko zakomunikował,ze dzwoniła jakas zuzanka14, ale nie miał odwagi odebrac.... Mam nadzieje,że nic się nie stało?????????????????????? Normalnie chyba zgłupne z tej niewiedzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka i evanikaa kurde dopiero wy mi uświadomiłyście jakie ja pisze głupoty.:D:D:D Ale ja najpierw pisze a poźniej jak juz jest tekst na forum to dopiero czytam, a jeszcze ta moja inteligencja ;). No, ale jak wam się poprawił humor, to cała przyjemnośc po mojej stronie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę Dziewczynki, że na spacerki chyba powychodziłyście- taka śliczna pogoda. U mnie tak pięknie świeci słoneczko. Superancko. Ja napisałam to odwołanie do tego ZUS-u z pomocą rudamaxi, która musiała się ze mną męczyć ;-) Jeszcze raz dzięki. Mam nadzieję, ze wygram z tymi dziadami. Chociaż kto wie, to taka dziadowska instytucja :-( Zrobiłam zupkę grzybową. Miałam w zamrażarce jeszcze grzybki mrożone i wyszła pychotka. Teraz czekam na mojego M, który dziś w pkowie i mam nadzieję, że wróci z pracy przed 16, żeby mnie zawieźć do szkoły rodzenia. Nie wiem czy mam tam chodzić czy nie. Gin mi zabronił, ale ja się dobrze czuję, więc jeszcze dziś idę. Ale pojadłam tej zupki,aż mnie brzuch boli. Moja Iga dzisiaj jakaś spokojna. Wcale się nie rusza. Chyba śpi. Zauważyłam, że ona ma napady aktywności tak koło 23-24 wieczorem. Wtedy nie daje mi usnąć. Ciekawe jak się urodzi, to czy też będzie z niej taki nocny marek. LigtBlue a ja ci powiem, że mam to samo. Napiszę sie tutaj, a potem jak moja wypowedzieć jest już na forum to ją czytam i zastanawiam się co ja za bzdury wypisuję. Ale Twoje dzisiejsze zdanie byo the best :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie nasiedziałam z moim mężulkiem..wpadł do domu jak po ogień, zjadł gołąbki mojej mamy, wcisnął kawałek torciku (imieninowego), dal mi buziaka i pognał do pracy.. zobaczę sie z nim dopiero jutro. Nie ma to jak praca przed praca. On spi u nas na budowie, rano wykancza co moze a pozniej praca. Normalnie jestem w szoku, ze zdązyłam zamienic z nim dwa słowa - \"cześć\" i \"głodny\".... Może jutro skończe zdanie, które zaczełam mowic dzisiaj do niego. Myusze isc do apteki..a pojde do tej, która połozona jest dalej mojego domu zeby zrobic sobie spacer. Chociaz nie wiem czy to wskazane.. jak rano poszłam do cukierni stawałam co chwilka bo miałam wrazenie jakbym za chwilke miała zrobic siku.. takie mam dziwne uczucie jak chodze za duzo.. innym odczuciem jest jakby mała Kama chciała wystawić mi reke przez ci***kę i pomachac mi.... aaa teraz bede czekac az nabiore ochoty na ubranie sie... w patece kupie tez te a\'la waciki - Leko nasączone spirytusem dla pępuszka mojej gwiazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dzisiaj cicho. mama bączka to super,ze podobała ci się moja dzisiejsza wypowiedz. Starałam się jak mogłam ;):D Mam zamiar zabrac się za prasowanie ciuszków mojego brzdąca, ale nie mam weny. To pewnie wina obiadu, ktory właśnie zjadłam. Mam ochote na lody, ale mam zakaz jedzenia słodkiego :o. Więc siedze i nie wiem co mam z sobą zdrobic w tej sytuacji :D Własnie przyszła mi paczka od sprzedawcy z Allegro. Gaziki do przemywania pępuszka, ktorych nie mogłam dostać w aptece, ceratki do łóżczka co by Karolka nie zasikała całego :D, podklady do przewijania i pieluszki flanelowe w kolorze rozowym, z kotkami. Od wiadomej osoby T. był odpowiedni komentarz co do moich zakupów :o T.jeszcze nie wie, ze za kilka dni listonosz przyniesie ochraniacze do łóżeczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te waciki Leko nasączone spirytusem są tanie- 15 gr jedno. Ja też je kupiłam, ale w spiryt też się zaopatrzę. Wyszłam na balkon. Rozłożyłam polowe łóżko i wytrzymałam 5 min bo tak grzeje słonko, że nie idzie wyrobić. Uciekłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaa na chwile obecną do szpitala się nie pakuje, bo nie mam w co. Własnie wyprałam torbę podrózną. No chyba,że wszystko popakuje w reklamówki z Tesco :D Ciekawe co u Paulki, bo dzisiaj chyba miała byc u ginekologa na wizycie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Ania75, ciekawe co u niej??? mama bączka ale rozumiem,ze spirytus do do odkażania a nie do picia????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha.. ja nawet nie wiem gdzie jest moja torba... po przeprowadzce mam wszystko wymemłane - nie ma co moze w sobote przy przeprowadzce do naszego domku znajde torbe.. a jak juz znajde zaczne zbierac rzeczy do szpitala - haha tylko najpierw trzeba je kupic! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa a ja tak na prawde to w dalszym ciągu nie wiem co mam zabrac do szpitala. W piatek rozmaiała ze znajomą, ktora ma termin na 07 kwietnia i ona mi poioedziała,ze nie mozna miec majteczek poporodowych ani tych wkładów,wiadomo jakich. Wiem,że koszule do porodu,w wersji bardzo skróconej oferuje szpital. Tylko się tak naiwnie zastanawiam, jak mozna chodzic po sali, czy nawet do toalety z gołym dup**kiem????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz... skrocona koszula - wiem jak mozna chodzic - bedziesz opierala sie plecami (czyt. dupka) o sciane i ruchem posuwistym przemieszczała sie przytulajac sie sdo sciany.. mi moja prowadzaca powiedziala, ze mam wziasc tylko koszule, klapki, cos do mycia cialka, recznik i szlafrok - reszte zapeniaja oni. Ile w tym prawdy.. nie wiem..jak bede czegos potrzebowala bede wydzwaniac do mojego meza zeby mi dowiozł co nieco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, a czerwcówki mają juz 384 strone topiku .... A ja pisze sama do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na zapewnienia szpitala trzeba brac grubą poprawkę. Ja do mojego to nawet biore ze sobą sztućce, talerzyk i kubek. I pewnie tez bede dzowniła do mojego G.jak mi czegos bedzie brakowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×