Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

nikolla pocieszam Cie, ja tez jeszcze 2w1, wlasnie jestem po mega spacerku ale nic sie nie zapowiada moja kruszynka tydzien temu wazyla 3900 takze ja tez mam w brzuszku koloska :) w srode mykam do szpitala, ciekawa jestem czy od razu dadza mi cos zeby sie ruszylo czy poleze sobie tam troche Kiwiusia, dawno Cie nie bylo. Powiem Ci ze z tym fenoterolem bywa roznie, aga jak go odstawila to niedlugo po tym urodzila, ja odstawilam juz dawno i nic. Takze u Ciebie tez moze byc roznie. Co do wozka, ja juz mam upatrzony ale jeszcze nie kupiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka i ja ci dorzuciałam moją zaciązoną fotke do zamieszczenia na blogu. Jak ludzie bedą ogladac, to ubaw beda mieli po pachy. :D Aprilka powinnaś juz dawno znaleźć się u lekarza, ja z takimi objawami jak ty w zeszłym tygodniu wylądowałam w szpitalu. mika82 wozeczek super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka az tak śmierdzą zaparzone liscie malin????? Echhh no to moze skusze sie na tego seksa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessooo ale nudy, ale nawet bym nie miala sily wyjsc. Aga to pewnie szaleje ze swoimi facetami :) jutro moze zda nam relacjie z pobytu Jarka Mama baczka pewnie na spacerku z Igunia Izawik tak samo ach tylko chyba ja sie nudze. Ide dalej sie nudzic moze sie poloze bo dawno nie lezalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oznajmiam że jeszcze jestem 2 w 1 to tak dla pocieszenia dla Nikoli. o godzinie 00:01 bede przeterminowana :) mam tego dośc brzuch ciągnie ale nic sie nie zapowiada abym dziś czy jutro urodziła. Mąz wczoraj ciął drewno piłą motorową a ja uparciuch mu pomagałam myslałam że to cos pomoże i nic:( okna w domu pomyte firany zawieszone męza namawiam na seksik ale on uparciuch i cykor mówi że nie będzie dziewczynki bił po głowie. Jutrojade na zapis ktg zobaczymy jak wyjdzie i czy coś sie dzieje. zmykam miłego dzionka a raczej wieczorku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
a moj ukochany , wyobrazcie sobie ... napisal dzis smski do Polski ( do jego rodzicow , do moich rodzicow i do jego siostry ) , ze urodzilam dzis zdrowego chlopca o oboje mamy sie dobrze ... bo dzis Prima Aprilis - jakby ktoras zapomniala w co watpie ... ja tam bylam przeciwna tym smskom , twiredzilam ze sie nikt nie nabierze , bo wszyscy w domu wiedza ze dzis dzien zartow i psikusow ... jednak pomylilam sie i to jak bardzo heh rozpetalo sie pieklo rozdzwonily sie nasze wszystkie telefony na raz kazdy z Polski chcial sie dowiedziec co i jak hmmm ... nabrali sie - wyobrazcie sobie , nabrali sie wszyscy Moja mama to podobno chciala juz przebookowac bilet na jutro ( a ma przyleciec dopiero 11 kwietnia ) Wcale nie bylo mi w smiech Za to moj D. mial ubaw po pachy ... lobuz A jak tam u was ... jakies psikusy sie udaly ?? A moze kolejne baby sie urodzilo przed terminem robiac rodzicom psikusa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szybciutko z gratulacjami dla rudej lali:-) Dzieki zuzanka za info, przeczytalam wszesniej, ale dopiero znalazlam czas zeby cos napisac. Jutro przeczytam Wasze posty:-) Spijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zuzanka-miałaś rację,dzisiaj byliśmy z Gabrysią na jej pierwszym spacerze (1,5h). Spała jak aniołek. Teraz już będę z nią wychodzić codziennie. Przynajmniej moja starsza córcia też złapie trochę powietrza. Po tym spacerze Gabi cały czas śpi. Będę musiała ją niedługo wybudzać na kapiel i karmienie. Bo jak to przespi i obudzi się po 22 to będę miała pół nocki nieprzespane. Mamabączka-Ciebie też nawiedzają ciągle rodzina i znajomi? Czy jeszcze dali Wam czas? Ja dzisiaj miałam gości, inni też chcieli przyjechać ale niestety muszę im grafik układać bo nie chcę mieć tutaj tłumów. Wstępnie wiemy kiedy będzie chrzest - 28 kwietnia,bo wtedy mają wolny lokal. Jeszcze muszę iść do księdza i z nim wszystko ustalić. A jak to u Was wygląda mamusie? koala- i jak z Twoimi skurczami? Będzie coś z tego ? Nie mogę się już doczekać kolejnej mamuski. Kwietniowej mamuśki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w szpitalu z tymi moimi obrzekami i podlaczyli mnie pod KTG i wyszlo ze mam skurcze ...ale ja ich nie czulam (tzn czulam tylko lekkie twradnienie i stawianie sie brzucha). Jutro kolo 9 rano znowu mam przyjsc na KTG sprawdzic czy skurcze nasialaja sie. Pozniej pani ginekolog obejrzala moje nogi i stwierdzila ze w ciazy obrzeki to normalna rzecz :O ...wogole jakas dziwna byla, tak jakby nie ginekolog bo mialam wrazenie ze sie na niczym nie zna. Cisnienia nawet mi nie zmierzyli!!! Ale jutro dyzur bedzie mial ktos inny na szczescie. Fajny wozeczek mika, ale to jest chyba tylko spacerowka tak? Ko hanna, niezly psikus :D Dobra ide sie polozyc bo jakos dziwnie sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm - obrzęki obrzękami - ale cisnienie powinni zmierzyć :/ nie lubię takieogo olewnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia EMBA
Zuzanka :) jeszcze jeden dzień i bedziesz tulić dzidziusia:))) Ale Ci dobrze:) . Ja jeszcze nie urodziłam - czekam! na swój dzień::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no i stało sie jestem przeterminowana:) ja już po śniadanku Bartuś wczoraj wędził szyneczki na świeta więc pokusiłam sie na taką kanapusie ze świerzo wędzoną była pycha. noc miałam straszną, bolał mnie brzuch i od 3 nie mogłam spać, chyba przeżywam, a gdy o 5 już usypiałam to obudził mnie budzik męża do pracy. ja już zrobiłam pranie i mam zamiartroche pograbić w ogrodzie a co mi tam może to pomoże. życze miłego dzionka odezwe sie po ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! kurcze cos nam nie idzie ostatnio to pisanie postów....... :-( zuzanka kurcze ty juz pojutrze bedziesz miala dziecinke przy sobie, jak sie czujesz z ta swiadomoscia? cieszysz sie napewno ale pewnie tez jestes pełna obaw....my tu oczywiscie bedziemy trzymac wielorne kciukasy za Was...... ja z moim P dzisiaj mamy swoje święto bo mija 2 lata od naszego ślubu....ale mój mąż to pewnie zapomni.....chociaz ja tez nic nie szykuje bo jestesmy nieco splukani....hihi ale miloby bylo gdyby pamietal i chociaz cos wspomniał...... koalka i co nic nie wyszlo z tych twoich skurczow? ja nie mam odwagi probowac przyspieszyc porodu, to znaczy piciem malin czy przytulankami z mezem hehe......za bardzo sie tego boje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka gratulacjie rocznicy, my wczoraj mielismy 7 rocznice zareczyn :) No tak zbliza sie moj dzien, jakos to do mnie niedochodzi, wydaje mi sie ze tyle czasu jeszcze zostalo, Mamonka chociaz jedna przeterminowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak mamonka juz sie przeterminowala......ciekawe jak to bedzie ze mna hehe dzieki dziewczynki....a moj P jednak wie ze to dzis bo kolezanka pisala do nas smski z zyczeniami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja tez jeszcze w komplecie, chociaz moja data jest odległa :o Własnie wybieram się po gazety do kiosku i widziałam z okna,że w naszym wioskowym rynku ustawili się sprzedawcy lumpeksowi :D Moze bedą mieli cos ciekaego dla mnie ;) Dzisiejsza noc to koszmar, budziłam się co poł godziny. Podczas takich bezsennych nocy jak się za duzo mysli, to mozna świat zwojowac. :D Bardzo mnie dzisiaj boli brzuch, tak pod pępkiem i strasznie mnie ciągnie w dół. Echhh pewnie tylko straszenie :( Doroteczka wszystkiego naj 🌻 zuzanka ja juz dzisiaj trzymam kciuki za pomyslne i szybkie i lekkie i bezbolesne rozwiązanie u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! Wlasnie wrocilam z KTG i nadal mam skurcze. Ale tylko lekko je czulam. Moj lekarz prowadzacy powiedzial ze w ciagu kilku dni sie u nich zjawie! ...zaczynam sie troche bac :O ale z drugiej strony chcialabym juz miec swojego Oskara w ramionach :D zuzanka, tobie to dobrze! masz wszystko ladnie zaplanowane i przez ten caly czas oswajalas sie z ta mysla ze to akurat 4 kwietnia nastapi rozwiazanie a my tu panikujemy przy kazdym bolu brzucha i sie zastanawiamy czy to juz?! ;) Teraz zdalam sobie sprawe ze musze zrobic male przemeblowanie w pokoju bo jeszcze lozeczko nie rozlozone ...ba, nawet posciel nie wyprasowana :D Zmykam na sniadanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
czesc zuzanka ty chyba masz z nas najlepiej, bo wiesz kiedy kolej na ciebie. A widze, ze wszystkie czekaja tylko na jakikolwiek sygnal ze moze u nich juz cos sie ruszylo... a tu d...pa. Moja mama ktora od tyg jest u nas codziennie mi mowi no dalej!! tak jakby to ode mnie zalezalo. Ale synka rodzilam w terminie dlatego nie licze, ze to ja bede nastepna. Niczym tez nie przyspieszam.. zadnych malin... przytulanek (myslec mi nawet o tym trudno)... Mamonka....to pewnie glupie uczucie, ze ta magiczna data juz za toba co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja ćwikam w te kulki jak oszalała!!!!! a powinnam isc pod prysznic i wreszcie sie ubrac ale mi sie nie chce!!! dzień bez kulek dniem straconym.... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężarówki :) Doroteczka mam prośbę podaj mi linka do tych kuleczek ok ?? :) Pozdrawiam i szczęścia życzę 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Nie wiem, czy się nie wepchnę przed którąś w kolejkę do rodzenia, bo niby mam termin na 28 kwietnia, ale na wizycie moja lekarka powiedziała, że jak wreszcie nie przestanę pracować to urodzę przed Śwqiętami, a tego bym nie chciała, więc od dziś jestm na zwolnieniu. Moja szyjka ma już tylko 0,5 cm, ale z drugiej strony brzuch w ogóle mi nie twardnieje, żadnych objawów zbliżającego się porodu nie mam, więc nie wiem jak to będzie z tym terminem. Pozdrawiam wszystkie, a zwłaszcza nowo upieczoną mamusię Rudą Lalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×