Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Czesc dziewczyny Dziekuje ze sie o mnie martwicie (chociaz wy) ja nadal mam dola przez J. A pozatym pomagalam dosprzatac domek mojej mamie nie wiem po cholere on jest taki duzy. I jeszcze przygotowania do dzisiejszej rocznicy smierci Jana Pawla II mam nadzieje ze wytrwam do godziny 20 bo o tej godzinie mam mala pogawendke o swoich przezyciach z pogrzebu Jana Pawla II . A tak pozatym to jestem spuchnieta i mam dalej to wstretne przeziebienie ,od wczoraj mam skurcze ale nie robie paniki bo da sie z nimi zyc a pozatym czop sluzowy ani troche sie jeszcze nie pokazal wiec chyba jeszcze przez swieta bede perelke nosic pod serduszkiem.Mam nadzieje ze gwiazda nie bede i nie zaczne dzis rodzic w kosciele bo dopiero beda \"przezycia\":) Ruda lala moje gratulacje Margolcia zazdroszcze ci ze juz masz studia za soba ja nie wiem jak to bedzie ze mna :( Doroteczka wszystkiego najlepszego i trzymajcie sie razem jak najdluzej Dla wszystkich pozostalych duze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez chcialam zapytac o wyniki ja dzisiaj mialam 75 tys i zapisalam a jak weszlam rano to juz tego nie bylo :( i teraz maz mi niewierzy ze tyle wygralam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwiusia ty z nami troszke posiedz na forum, popisz sobie. Przynajmniej dla mnie kontakt przez net to taka odskocznia. I mozesz byc pewna,że nie tylko ty masz obawy i duzo myslisz. My tu wszystkie się boimy :) zuzanka to super,że miałaś kontakta z rudamaxi i,że ona w komplecie ;) Siedze w domu i dostaje głupawki, dzisiaj już chyba poraz setny rozpakowywałam i pakowałam od nowa torbe do szpitala. Jutro zrobie to pewnie kolejny raz. Dzisiaj dokupiłam sobie nową koszulke do karmienia i coś mi się wydaje,że jak wyschnie po praniu, to ją wymienia z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się dzisiaj zalogowac ,zeby wam coś przekazac, a tu taki psikus i od poł godziny walcze z kompem. Mam nadzieje,że tym razem mi sie uda UWAGA!!!!!!!!!!!! Nasza ruda_lala dzisiaj, o 6:45 urodziła córeczke. Milenka waży 2890 i mierzy 51 cm. Już jej przekazałam od nas wszystkich gratulacje, i poprosiłam aby wycałowała swoje szczescie od wszystkich ciotek Więc co, ukatuaniam tabelke az mi się łapki trzęsą NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......39......+18......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+18...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........38......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie jaka jestem zakrecona zamiast skopiowac tylko tabelke to wkleilam wszystko. Wlasnie skoro juz teraz sobie nieradze to co bedzie potem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki LightBlue Dziewczyny wszystkie fajnie wygladacie z brzuszkami ,ja niestety nie mam takich zdjec:( buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja po KTG dzisiaj miałam ekstremalne przeżycia. Połozna podłancza mie pod ktg a tam nie słychac bicia serduszka. zrobiłam sie mokra maz zbladł i oparł sie o futryne. trwało to z 3 min i wreszcie wusłyszeliśmy takie cichutkie ledwie słyszalne bicie. pózniej było słychac ale nierówno i ciągle uciekała po 20 min sie ustabilizowało ale ile ja pozycji obierałam aby dobrze ja słychac było. po ktg zbadała mnie gin i ciśnienie miałam 149/90 zbaała mnie tez ginekologicznie i mówi że szyjka twarda i zamknieta i nic niesłychac aby cos sie działo. za 2 dni znów nmam sie zgłosić a 10 jesli do tej pory nie urodze kładzie mnie na oddział i wywoływany bede miała poród. Zuzanka ale ci zazdroszcze. już niedługo bedziesz tuliła swego bartusia. Oki zmykam Myć teściową. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
jednak ta moja biegunka to chyba nie objaw zblizającego sie porodu , bylam u lekarza i mam szyjke zamknietą az sie zdziwilam bo myslalam ze w tym tygodniu to juz zaczyna sie rozwierac, wiec do szpitala mam jechac 11 a 12 bede miala cesarke, dokladnie w urodziny zony mojego gina:P, a synek wazy juz 3055 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
a ja mam pytanie do zuzanki czy ci lekarz mowil ze bedziesz dostawac przed cesarką jakies leki czy zastrzyki na dojrzewanie pluc dziecka? bo moj o tym mowil co mnie zdzwilo , bo wsumie cesarke bede miala tylko 5 dni przed planowanym porodem wiec pluca dziecka są rozwiniete , i ciekawa jestem czy bede musiala za to placic i czy wszystkim tak robią czy poprostu chce ze mnie wyciągnąc jeszcze troche kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka jak ty zgrabnie wygladasz, jejku, ja mam 3 razy wiekszy brzuch ale i sama jestem 3 razy wieksza niz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue nie martw sie ze zostaniesz sama w dwu paku.......chyba o mnie zapomnialas......u mnie narazie sie nie zapowiada, ze urodze wczesniej... margolcia gratuluje zakonczenia studiów!!!!!! 🌻 a zdjęcia superowskie!!!!! Dziewczyneczki ja tez bardzo sie boje porodu......jak o tym myśle to aż mi się gorąco robi.......ale musimy mieć nadzieje ze wszystko będzie dobrze że damy radęęęęęę, kto ma dać radę jak nie my kwietnióweczki hehehe🌻 wysłałam Wam aktualne moje zdjęcie z brzuszkiem......... ale izawik masz chyba przepełnioną skrzyneczke bo zdjęcia wróciły do mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa nie dostaje zadnych zastrzykow na plucka, wiem ze takie zastrzyki dostaje sie do 37 tyg jezeli cesarka moize byc przed tym terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka suuper wygladasz, ale ja tam zadnych komorek nie widze :) ja myslalam ze bedziesz na zdjeciach przy jakims stoisku z telefonami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zuzanko 14 tak mam cesarkę w czwartek zaraz po Tobie. A jak tam twoje nastawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nie wiem mój lekarz taki zakręcony. Jutro mam wizytę może sie dowiem. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka-już pokasowałam kilka plików, możesz spróbować przesłać mi jeszcze raz te zdjęcia. No to szykuje się cesarka w tym tygodniu,czyli zawita nowy bobas. Już nie mogę się doczekać. Dziewczyny, no dalej, zacznijcie się rozpakowywać ;-) Moja dwie Niunie śpią, a ja czekam za mężem,bo jak zwykle go nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam znieczulenie podpajeczykowe czy cos takiego do kregoslupa podobno jakies bezpieczne po 6 godzinach juz mam wstac i chodzic zobaczymy jak to bedzie, jakos to wszystko mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już wiesz a ja nie. Mój gin nie będzie mnie ciął będzie inny. Także nie wiem nawet czy jutro się dowiem jakie to będzie znieczulenie. Mój tylko przyjedzie tak do mnie. Obawiam się, że zawita dopiero po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc mamusie te tulące swoje maleństwa i te noszące pod serduszkiem. słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia EMBA
Zuzanka- jak mnie bardziej chyci:)) to w nocy jedziemy... na razie jest oki.....ale mnie spina- tyle ze nie bardzo boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka i Moli Moli prosze mnie tunie wyprzedać teraz moja kolej rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamonka śpij spokojnie. Zuzanko14 też chcę, żeby mąż był obserwatorem. Ale to zależy właśnie od znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka-ogólnie to mój mąż dość długo pracuje. Ostatnio wraca do domu średnio ok. 19-20 (a czasami później),a dzisiaj akurat był w trasie. Ja nigdy nie wiem o której wróci bo on też do końca tego nie wie. Tak to jest jak ma się swoją firmę i trzeba wszystkiego doglądać. A ponadto robi jeszcze remont więc to dodatkowy obowiązek. A ja taka bidulka ;-) siedzę w domu i mogę jedynie porozmawiać z Wiktorką i Gabrysią ;-) No ale to się zmieni jak dostanę samochód do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik wiem jak to jest moj maz niestety tez roznie wraca czesto nawet po 21 :( Kasia kurcze daj znac :) a moze spotkamy sie w Bielsku:) Mamonka czuje ze cie w nocy wezmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×