Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

kohanah tak na picieszenie powiem Ci, że u mnie żadnych wcześniejszych objawów zbliżającego się porodu nie było. A tu chlup- wody odeszły w nocy i zaczęło się. Dopiero potem przyszły skurcze. Także wszystko się może zdażyć. A jeszcze Wam powiem, że ja też wcześniej mialam wrażenie, że mi chyba wody odchodzą, a to były fałszywe alarmy. A jak naprawdę zaczęły mi odchodzić, to było to takie wielkie chlupnięcie, że z niczym innym nie da się tego pomylić. To normalna woda z ciebie leci, znajdują się w tej wodzie takie drobinki krwi, ale przede wszystkim to woda i jeszcze raz woda. U mnie w ilościach ogromnych. Zachlapałam cały korytarz, łazienkę, zaczym wyszłam z domu to pół paczki tych podpasek poporodowych i włożyłam te podpaski w majtki, a jak dojechałam do szpitala to miałam portki mokre po same kostki. Jakbym się zsikała. I tak te wody mi płynęły do samego porodu. Dzisiaj miałam kiepską noc. Iga prawie wcale nie spała. Co chwilkę budziła się do jedzenia. I ona się męczyła i ja. Dzis rano nadal jakaś nie w umorze była. Potem usnęłyśmy na 3 godzinki, a teraz babcia ją trochę wzięła w obroty. Ciekawe jak tam zuzanka, czy już tuli swojego chłopaka do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaka cudna wiadomość. Bartuś taki cudny. Taki maleńki. Mężu zuzanki wyobrażam sobie jaki jesteś dumny. A dostaliście od razu Bartosza do siebie, czy zabrali go Wam narazie??? Ucałuj mamuśkę i synusia od nas. I Ty też badź teraz kochany dla swoich maleństw---> I NIE SPÓŹNIJ SIĘ DO SZPITALA ABY ODEBRAĆ SWOJE SŁONKA, TAK JAK MÓJ MĄŻ ;-) Ale fajnie, że kolejne maleństwo jest z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla zuzanki i szczesliwego taty!! 🌻 Oby teraz doszli szybciutko do siebie i mogli byc juz w swieta w domku. Tak sie biedna zuzanka bala, a to juz po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 Zuzanka trzymam kciuki za szybkie odzyskanie sił po porodzie, zdrówka dla maleństwa, a dla ciebie mężu zuzanki dużo sił i wytrwałości. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZANKA GRATULACJE!!!!! NO OCZYWIŚCIE TWOJEMU MEZUSIOWI TEZ GRATULUJE!!!!! ZYCZE CI ZEBYS SZYBCIUTKO WROCILA Z NIUNIEM DO DOMKU!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez dolaczam sie do gratulacji!!! Az mi dreszcze przeszly... ;) mamo baczka, to widze ze mialas ciezka nocke :( ...troche sie boje ze moj maly bedzie chcial byc przy cycku caly czas a ja bede wygladala jak zombie :O Ale czego sie nie robi dla najwazniejszej osoby w naszym zyciu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZANKA GRATULACJE!!!!! NO OCZYWIŚCIE TWOJEMU MEZUSIOWI TEZ GRATULUJE!!!!! ZYCZE CI ZEBYS SZYBCIUTKO WROCILA Z NIUNIEM DO DOMKU!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie GRATULACJE DLA ZUZANKI.Buziaczki dla małego Bartusia!!! Ja jestem po wizycie u lekarza.Niby ok,szyjka nieznacznie skrócona,tętno w porządku.Na razie na poród sie nie zanosi.Ale ponieważ mój termin porodu był ustalany 3 krotnie.(od 28III do 4 V) zaraz po Świętach kładzie mnie na oddział.Ja sama nie wiem kiedy zaszłam w ciążę,bo była nieplanowana.Okresy ostatnie miałam nieregularne(półroczny pobyt w Szkocji i ciągłe zmiany klimatu) a ostatni okres to właściwie plamienia i nie wiadomo czy to okres czy plamienia już w ciąży.Także miałam wszystko pokotłowane.I termin mam wyznaczony wg. USG,a tak naprawdę to mogę być już przeterminowana od marca.I niestety mam obrzęki i wysokie ciśnienie.I z tego względu 12 kwietnia czeka mnie szpital.Z tym ciśnieniem to też jakoś dziwnie.W domu jak mierzę to mam normalne,wręcz niskie.A jak idę do niego to mi skacze(myślę,że to z nerwów)W każdym razie mam nie łazić,dieta małosolna i wysokobiałkowa i w razie wysokiego ciśnienia dzwonić do mojego gina.Naprawdę ta końcówka ciąży to juz jest wykańczjąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka, co do obrzekow i wysokiego cisnienia to mialam ostatnio podobnie. Podejrzewano zatrucie ciazowe, ale okazalo sie ze moje nerki nie pracuja tak jak powinny :( i stad te puchniecie. Gdyby nie to ze termin mam dopiero za 2 tygodnie to juz by mi wywolywali porod ale to za wczesnie na wywolywanie ...no chyba ze cesarke mi zrobia ale to dopiero po swietach 10 kwietnia sie dowiem co moj gin postanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
No to gratulacje zuzanka14!!!! Ja dzisiaj zamierzam jechac po laktator i kilka innych rzeczy. Myslalam, ze mezowi zlece te zakupy, ale potrzebuje polatac troche po sklepie. O tak dla pewnosci, ze wszystko mam. Ciekawe ktora bedzie nastepna? Mi pozostalo 7 dni, potem co drugi dzien beda mi robic ktg oraz amnioskopie, zeby sprawdzic kolor wod plodowych. Jutro znow mam wizyte u lekarza i badanie moczu. Co do picia, to mnie sie az tak bardzo nie chce, nic mnie nie suszy, wrecz musze sie zmuszac, zeby nie nie odwodnic organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka14 najszczersze GRATULACJE dla Ciebie i dla Tatusia 🌻 Maleńki Bartoszek jest śliczniutki :-) A ja się dzisiaj wściekłam. KTG wyszło ok, żadnych skurczy, przy badaniu okazało się, ze rozwarcie minimalne, szyjka jeszcze długa na 2cm, więc do spzitala mam się zgłosić w terminie, czyli w święta. Ale to jeszcze nie jest takie złe. Najbardziej wpieniła mnie wizyta w poradni cukrzycowej. Miałam wizytę na 13:00 przy czym przy rejestracji okazało sie, ze pani doktor jest w ciązy i nie ma jej w pracy - ani razu od zapisania się do poradni ( styczeń ) jej nie widziałam- i będzie zastępstwo. Po godzinie oczekiwania na lekarrza zastępującego okazało się, ze jest on przy jakimś zabiegu i nie wiadomo kiedy będzie mógł przyjść do gabinetu. Tak więc po prawie 1,5 godz oczekiwania wyszłam z polikliniki z kwitkiem i nowym terminem wizyty już po porodzie. Nie miałam siły siedzieć i czekać nie wiadomo ile. Zła jestem jak diabli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez oczywiscie gratuluje zuzanko Tobie i mezowi. Cudowne malenstwo:-)!!! A teraz zmykam karmic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane.... wpadłam na chwilke bedac u rodziców! jestem na biezaco ze wszystkimi waznymi wydarzeniami - dzieki Zuzance - a tu taka wiadomosc! Gratuluje kochana!! U mnie nic sie nie zmienia. Nadal Kamilka siedzi mi w brzuszku i wyjsc nie chce! Wczoraj na wizycie pani doktor powiedziała, ze raczej bede rodzic w terminie i ze mam zjawic sie w szpitalu dokladnie 23 kwietnia. Moze wie co mowi! Przeprowadziłam sie na mja wioske - a od dzisiaj miałam miec tam net.. moze do swiat monterzy zbira siły i wkoncu podlacza moja wtyczke ze swiatem. Napisałam smsa do Zuzanki - Macie od niej gorace buziaki! aaa kupiłam wkoncu wozek - nie taki jak chciałam, ale było mi juz wszystko jedno. Okazja sie nadarzyła i nie mogłam z niej nie skorzystac. Nie wazne, ze nie chciałam wozka Tako a jednak taki kupilismy. ech. najwazniejsze zeby malej bylo wygodnie. teraz majac chwilke czasu chyba was zaczne czytac i nadrabac zaleglosci - chociaz moj G poradzil mi zebym zostawiła to sobie na weekend swiateczny bo nie mamy zamiaru wychylac swoich nosow od nas z domku! Brakuje mi podczytywania was.... spojrzałam na tabelkę i chyba bede na samym koncu z porodem z dziewczyn, ktore sa \"czynne na forum\"..... ojjja ale bede miała kogo podpytywac sie o kazdy drobiazg! Bojcie sie dziewczyny. buziaki wielkie.... mam nadzieje, ze w weekend bede mogla was juz poczytac i z wami poplotkowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaaa, wrzuc linka wozeczka :) ...brzuch mnie cos boli lekko co jakis czas-moze to skurcze?! Dajjj Bozeeeeee!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabym zrobic fotke wozka - wiec kochana nie mam jak - fotoaparta w domu a u rodzicow brak cyfrowki! poczekaj znajde cos w necie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ale ze mnie du*a blada. Wiem o zuzankce juz od samiuskiego rana, a dopiero teraz mam okazje usiąść spokojnie przed komputerem :( zuzanka14 Bartus prześliczny, a tobie jeszcze raz gratuluje, hmmm Radkowi też, no jak to świeżo upieczonemu tacie ;) i zycze szybkiego powrotu do zdrowia i oczywiście do nas 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......39......+18......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+18...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........38......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........39......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz Mam nadzieje,że nic nie sknociłam w naszych tabelkach ;) Oj przybywa nam mamuś, a ja mam wrażenie,że juz chyba zostane z tym moim wielkim brzuchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem sama na placu boju :( W moim organiźmie nic się nie dziejej takiego,co by zapowiadało porod. No chyba ,że boliący kręgosłup :o Coraz bardziej mnie to przeraża.......... Mam nadzieje,ze teraz to urodze już po świetach :D Teściowie idą sobie na weselisko, szwagier też. Nie chce , aby moj mąz zostal sam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz Zuzanki14
To znowu ja :-) Zuzanka Kazala was usciskac, dziekuje za wszystkie zyczenia "MOLI MOLI trzymam za jutrzejsza cesarke" maly z godziny na godzine jest coraz ladniejszy, i caly czas przy mamusi w takim smiesznym akwarium jak na zdjeciu. Opieka w szpitalu znakomita obchodza sie z zuzanka jak z wielkanocna pisanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męzu zuzanki14 dziekujemy za swieze informacje ty rowniez pozdrów od nas swoja zone i ucałuj synka :) Lece prasowac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja chociaz poprawie tydzień i kg w tabelce.A no i chyba imię już takie pozostanie. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......39......+18......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+18...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........38......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........39......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwiusia
Gratulacje dla Zuzanki ! Dużo, dużo zdrówka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwiusia
Kar 79 - ja właśnie tak mam - pocę sią całą noc, co chwilę się budzę, bo myślę, że coś się dzieje, już nawet śpię na wszelki wypadek na ręczniku - to jakiś obłęd !-)) Pójście do internisty będzie jedynym rozwiązaniem - ale ja tak nie lubię kłamać ! Wkurza mnie, że trzeba tak kombinować Saritko - gdybym ja miała pewność, że urodzę przed Świętami to już bym nic nie brała, ale tu się może okazać, że akurat w same Święta się wstrzelę Jajku brzuch coraz twardszy - pownnam leżeć Na dodatek mnie coś kłuje Idę sprawdzić, czy torba już kompletna, a właściwie to mi wyszły trzy wielkie rekalmówy a to jeszcze nie koniec - wejdę to tego szpitala jak baba z targowiska, przecież ja nawet tego sama nie zniosę ze schodów ! Muszę jeszcze sprawdzić jak się składa papiery o urlop macierzyński Interesowałyście się tym może i wiecie coś na ten temat ? Mam nadzieję, że nie ma tam jakiś drastycznych 3 dniowych terminów Lepiej już się położę, bo będę następna pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dzisiaj cicho na forum. Żeby nam go tylko nie zlikwidowali, jak nie bedziemy się za czesto odzywac ;) Mamuski pewnie na spacerze, albo karmią swoje szkraby..... Ja zamiast prasowac zasnełam. Taki ze mnie welki leń :D Moze teraz pojde poudaje,że coś robie. Jak ten moj mąż wroci z pracy to powie, jaka ja jestem dobra,bo prasuje jego koszule :P kiwiusia ja też od jakiegoś czasu spię na reczniku, ale tak sobie mysle,że mnie to raczej złapie gdzies w sklepie albo na ulicy :o Tak patrze właśnie na tabelke, juz dawno nie pojawiały się u nas: Aska_kit z wawy, krzyka to wiadomo, bo urzeduje na innym topicu :D, Doreta z wawy( o ile pamietam, to jej ostatni post był o tym,ze jedzie do szpitala), Myszolka z N Sącza, agawaa z gliwic , ktora miała zostac podwojną mamusią 2 chłopców, Kasik26 ze Zgierza i Wica z Wawy. Mam nadzieje,ze dziewczyny mają się dobrze i ich pociechy też. Że zrezygnowały po prostu z kontaktu z nami .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zanim pojde coś robić :D Moli napisze jeszcze raz... Życze Tobie szczesliwego rozwiązania i zdrowej coreczki.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej to znow ja:-) Bartek znow spi, ale zaraz czeka nas kapanie. Przed chwila obcielam mu pazurki, az sie cala spocilam:-) Evanikaa, ale Ci fajnie,ze juz jestes na swoim. Mi u rodzicow dobrze, ale marze zeby Jarek juz wrocil i zebysmy wreszcie zrobili remont i rzeprowadzili sie do swojego mieszkanka. Dobrze,ze zuzanka ma taka fajna opieke, szybciej dojdzie do siebie :-) Moj wozek doprowadza mnie do szalu, caly czas ciagnie mi na prawa strone:-( Zaraz bede przemieniac w nim kola. Moli ma jutro cesarke? Wybaczcie, ale nie ze wszystkim jestem na biezaco:-( Ale jesli tak to oczywiscie trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawaa udziela sie na bizniakach. Z tych dziewczyn co wymienilas Light, to chyba z Dorotea nie poszlo najlepiej, bo faktycznie jej ostatni post byl o tym ze grozi jej poronienie i jedzie do szpitala, a byla wtedy chyba w 17 tygodniu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę Wróciłam od gina. Szyjka miękka, delikatnie skrócona, rozwarcie na 1 palec. Powiedział że Niunia jak na jego oko będzie mniejsza od Szymona (4kg!) i że jak już sie zacznie to pójdzie szybko. To jego słowa. Zuzanka ❤️ gratulacje Postraram się odezwać wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ahaaaaaaaaa dzieki za informacje o dziewczynach :) A ja zamiast iść to siedze jak kura na jajkach :D Napisałam przed chwilka do 21 bo była dostępna na GG. Coś mi się jednak wydaje,że i ona nie chce się z nami kontaktowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo baczka, tak patrze na zdjecia Igi w Twojej stopce, mala jest cudna:-) Wogole sliczne te nasze dzieci, ale nie ma sie co dziwic,bo maja to po mamach:-) A swoja droga, jak zaczelam wychodzic z malym na spacery i przebywac wsrod ludzi, to nasluchalam sie tylu komplementow na swoj temat,ze az puchne z dumy:-) Tyle tylko,ze jak dalej bede tak pochlaniac jedzenie, to niedlugo bede grubsza niz w ciazy! Ciekawe co u mx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×