Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hej dziewczyny! Gratulacje dla nowych mamus 🌻!!!!!!!! Melduje sie 2w1. A juz myslalam ze porod blisko bo w sobote bylam na ktg i wykazalo duze skurcze ktore dochodzily do 100! ...polozne podczas badania mowily ze na bank porod sie zaczal itd. ale zbadal mnie lekarz i stwierdzil ze rozwarcie tylko na 1,5 wiec wyslal mnie do domu. No i akcja stanela :O Przez Swieta nic nie jadlam bo zoladek to mi do gardla podchodzil i jak pomyslalam tylko o czyms do jedzenia to mnie mdlilo :O ...skutkiem czego mam 1kg mniej. Dzisiaj bylam u gina i powiedzial ze przenosze te ciaze!!!! A jeszcze tydzien temu mowil ze rozwiazanie tuz tuz! ...niech sie wreszcie zdecyduje!!! ...juz mu w nic nie wierze :P Mnie tez wszyscy wkurzaja telefonami i pytaniami czy urodzilam. Nawet do pobliskiego sklepu juz nie chodze bo wciaz te same pytania. Aha, najlepsze ze moj gin powiedzial ze jesli nie urodze do 26!!! to mam sie zglosic tego dnia na wywolanie :O:O:O ...czy on jest madry?! ...ehhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika powiem tylko tylko tyle -szkoda slow to czesc mojej rozmowy z Joe jak spytalam sie kiedy przyjedzie i ze mi przykro ze dziecko bedzie mialo w dokumentach zamiast danych ojca NN w przyszlym tygodniu ide zarejestrowac Wiktorie w Urzedzie Stanu Cywilnego [2007-04-09 22:53:19] Jose... napisał(a):no fajnie [2007-04-09 22:54:00] Malg... napisał(a):i nie bede ukrywala ze troche mi jest przykro bo tam gdzie sa dane ojca bedzie tylko NN [2007-04-09 22:54:29] Jose... napisał(a):? [2007-04-09 22:55:37] Malg... napisał(a):NN tzn nieznany [2007-04-09 22:56:10] Jose... napisał(a):aha, muszemy rozmawiac na ten temat [2007-04-09 22:56:15] Jose... napisał(a):bo jeszcze nie wiem [2007-04-09 22:57:37] Malg... napisał(a):przyznam ci sie do czegos,wlasnie dlatego zadawalam ci ciagle jedno pytanie [2007-04-09 22:57:51] Malg... napisał(a):\"Kiedy przyjedziesz?\" [2007-04-09 22:58:07] Jose... napisał(a):aha, mysle za 3 tygodnia [2007-04-09 23:01:52] Malg... napisał(a):czy chcesz zebym zorganizowala chrzciny Wiktorii na ten czas jak ty bedziesz? [2007-04-09 23:02:42] Jose... napisał(a):ok...ale musze napewnic czasu i nie chce ze plany sa zrobiony i moj plan wypadlo [2007-04-09 23:03:50] Malg... napisał(a):ok tylko daj mi znac troche wczesniej bo chrzestna jest ze Szczecina i musze im dac znac troche wczesniej [2007-04-09 23:04:03] Jose... napisał(a):ok [2007-04-09 23:04:05] Jose... napisał(a): jak zobaczylam ze musimy porozmawiac na ten temat to poczulam sie jakbym dostala w policzek dla mnie to jest jasne moge liczyc chyba tylko na pomoc finansowa z jego strony i to wszystko,dlatego czuje sie jak sie czuje i chce mi sie ciagle wyc a ze jestem sama z Wiktoria w domu to placze do woli moze mi przejdzie jak sie wyplacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynyyy
możecie napisać czy paulka urodziła sn czy miała cc? ten temat co podała LightBlue nie istnieje dlatego nie wiem nic o niej więcej jak tylko to co jest napisane w tabeli. paulka gratulacje! cieszę się bardzo razem z Tobą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś Ania75..........08...........40.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata flowerska......11............40.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........39......+18...........zach- po m.......S ...... Szymon LightBlue......17.........38......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........40......+13..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....39.....+19.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 38 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........38.....+10...........Starga r d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....??? kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....??? Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Antonina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Gosiak, Gosiak.. masz racje chyba szkoda słów. Moze rzeczywiscie przyjedzie za 3 tygodnie i wtedy na świezo z Wiktorka na rączkach bedziecie mogli porozmawiac... mam taka cicha nadzieje... a tym czasem nie powinnas sie smucic i płakac bo córcia wyczuje twoje zmartwienie i tez bedzie sie smucic... juz przestan mi tu sie smucic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to same nic nie wiemy na temat Paulki.Niby ktoś w jeje imieniu podał,że urodziła,ale nie wiemy jak czy naturalnie czy przez cc.Faktem jest że Paulka sie nie odzywa od paru dni,ale nic poza tym nie jest 100%pewne.Musimy poczekać na sama Paulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynyyy
acha, dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi mimo wszystko uszy do góry, twoje dzieciaczki nie powinny czuc ,że jesteś zmartwiona. W każdym bądz razie, co by się nie działo, wiedz,ze masz tutaj takie forumowe ciotki, ktore zawsze chętnie przeczytają to co napiszesz, i ze ci doradzą......... Nie wiem, co stało się z tematem, w ktorym ktoś o nicku K*** informował o narodzinach dzieciątka Paulki123....Myśle jednak,że to była nasza Paulka, bo to by bylo za dużo zbierzności: Mąż Filip i córeczka Marysia.....Pożyjemy- zobaczymy co to bedzie.... Dziewczyny właśnie (jak widac) szykuje sie do lekarza. Już sama nie wiem, co bym chciala od niego uslyszec.....Pomyślcie o mnie(chociaz troszke) od 16:10.......... Jak wroce, to się odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. To moje piąte podejście dzisiaj żeby coś napisać. Iga daje mi dzisiaj w kość. Od 3 w nocy nie spałam, bo malutka co chwilkę płakała, chciała cyca i tak non stop. Dopiero teraz usnęła, ale pewnie długo nie pośpi. Była dziś położna i powiedziała, że mała rośnie, takż podbudowała mnie, bo zaczynałam wierzyć w opowiastki mojej mamy, że moje mleko jest chustkowe. Tak w ogóle, nie przeczytałam jeszcze wszystkich postów od wczoraj, ale zauważyłam, że Mania Pulki jest już z nami na świecie. PAULKA WIELKIE GRATULACJE. A TAK MARUDZIŁAŚ, ŻE SIĘ NIE DOCZEKASZ :-) :-) :-) Zuzanka co do słodyczy to podobno można jak się karmi, np. jabłecznika zjeść, ale ja nie jem nic słodkiego, poza biszkoptami. Aaaa i położna powiedziała mi komplement że zauważyła, że przez ostatnie 2 tygodnie schudłam. Miło mi się zrobiło. Bo wszędzie gdzie idę, to moje babki mi tylko mówią \"dobrze wyglądasz, taka okrąglutka jeszcze jesteś\". Myślą, że mi zrobią chyba przyjemność :-( Moja Niunia nadal śpi, jestem w szoku. Ona co pół godziny by jadła. Dziś położna powiedziała mi, żebym jej nie dawała cyca częściej niż co półtorej godziny i dlatego ona chyba taka nerwowa. dziewczyny a pokazujecie jakieś zabawki dzieciom??? Bo ja nie wiem co mam robić z malutką jak ona nie śpi, jak ją zabawić. A za Flowereske trzymam jutro kciuki, mam nadzieję, że Cię zbierze i jutro będzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra doczytałam wszystko. Rudamaxi przykro mi, że się smucisz, ale chyba Cię rozumię, bo żadna z nas nie chciałaby zostać sama. Pamiętaj że masz tu nas. I nie denerwuj się, już poradziłaś sobie z jednym facetem, teraz dasz radę z drugim. I tak jak powiedziała evenika, może jak przyjedzie i zobaczy Vikę to się zakocha i mu przejdą jakieś fochy. Nikolka fajnie, że jesteś z nami już. Co do bólu, to ja też chciałam skakać przez okno :-( i myślę, że gdyby był ze mną tam Marcin, to byłoby jeszcze gorzej, bo bym wyzywała na niego za to że mnie boli. Już wyzywałam na położną, czemu mi nie powiedziała, że to taki ból. Także ja np. nie żałuję że rodziłam sama. Bo gdyby M miał patrzeć jak sikam z bólu na podłogę to byłoby dla mnie jeszcze gorzej. Ale co będziemy straszyć dziewczynki ;-) Pojdą i zobaczą jaki to ból ;-) OKROPNA JESTEM :-) O moja Paniusia się budzi!!! Trzymajcie się moje kochane!!! A co do imion, to mnie się podoba i Tymoteusz i Maks też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo baczka wlasciwie nie wierze, ze to moze sie stac jutro. Dopiero jak to napisalas to w sumie doszlo do mnie, ze dlaczego nie, przeciez moze sie zaczac nagle, bez znakow ostrzegawczych. Ojejku, chyba mam pietra. Co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kwietnióweczki Gratuluje mamusią które maja już przy sobie , maleństwa , a za mamusie które których dzidziusie smacznie sobie leża w brzuszkach trzymam kciuki , Pisze do Was „ za ściany „ to znaczy od majówek , zarówno miesiąc moja córeczka powinna być już z nami w związku z tym mam parę pytanek do Zuzkanki 14 , po pierwsze gratulacje , ja jestem z bielsk i będę rodzic w eskulapie , prze cięcie właśnie , jest już umówiona na 10 maja , po wstępnej konsultacji lekarz kazał mi wziąć do szpitala tylko klapki i koszule czy rzeczywiście ? nie potrzeba żadnych podkładów poporodowych i tego typu środków higienicznych ? z tego co czytała m Ty wyszłaś na trzecią dobę tak ? Będę wdzięczna za wszelkie uwagi na temat samego zabiegu i pobytu w klinice oraz Twoje spostrzeżenia , jeśli tylko znajdziesz chwilkę miedzy opieką na BARTUSIEM , a swoją droga śliczny bobasek , powodzenia i cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka- wieeelkie GRATULACJE!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 :) ....czekamy na relacje i pierwsze wrażenia z bycia MAMĄ! :) nie wiem czy pamiętasz ale spotkałysmy się na topiku \"Clostilbegyt....\" ...ja zaczynałam dopiero \"pobyt\" na tym topiku a Ty własnie pochwlilaś się nam ze wkońcu zobaczyłaś II kreseczki :)...teraz czekamy na Ciebie i zdjęcia maleństwa...pozdrawiam serdecznie pozdrowienia dla wszystkich \"kwietnióweczek\" !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue i mama baczka bardzo wam dziekuje za dobre slowa to zawsze dodaje sil. Wiecie co w takich sytuacjach mam wrazenie ze jestem do niczego ze cos ze mna jest nie tak .I chyba tak jest skoro nikt ze mna nie moze wytrzymac na dluzsza mete dlatego ciagle dostaje po tylku od zycia tylko w ktorym miejscu robie blad? Musze sie jakos pozbierac bo Konradek juz sie pyta co sie stalo ze jestem smutna,a ja tak bardzo bym chciala sie smiac i tak swobodnie cieszyc sie z narodzin Wiktorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle na chwilke wpadlam, bo maly spi:-) Co z ta Paulka, bo juz sama nie wiem:-)? W kazdym razie jesli informacje byly prawdziwe, to serdecznie gratuluje! Kamila dla Ciebie oczywiscie tez wielkie gratulacje. Nikolla faktycznie porod mialas ktotki i ja sie zgadzam z mama baczka, ze gdyby moj Jarek byl przy mnie chyba bym nie urodzila, bo siedzialabym i plakala, a tak musialam wziasc sie w garsc i dac rade sama:-) Mi podoba sie bardziej Maks, bo Tymoteusz ma dziwne zdrobnienia, ale to moje zdanie. mamo baczka, poplakalam sie ze smiechu jak czytalamo Twojej kłótni z mama:-) Zuzanka, dzieki! Flowerska, moj maz podobno wpadl do Primarka jak po ogien i kupil tylko ten sweterek i bluze. W Matercare kupil fajna katane i na tym koniec. Zaszalec ma teraz przed przyjazdem. Ma juz bilet na 29 kwietnia. Wreszcie bedziemy razem, tylko nie wiem jak dlugo, bo jak nie znajdzie przez miesiac pracy to wraca do Anglii na 2 miesiace. Ruda maxi mam nadzieje,ze z Twoim chlopem, bedzie jak z mezem mx. A wlasnie mx co u Ciebie? Maz chyba juz pojechal? Ja tez na pokarm pije herbatke z HIppa, ale jak sie skonczy to mam zamiar kupic ta z herbapolu, bo faktycznie smak jest ten sam a cena rozna:-)Pije tez bawarke. Moj maly jes srednio co 3 godziny. Zuzanka, nie mart sie zobaczysz ze pokarmu bedzie coraz wiecej, a to ze dokarmiasz wcale nie znaczy ze jestes gorsza matka nie wiem skad taki pomysl! Moja tesciowa nadal ma odpały!Ale nawet nie chce mi sieo tym pisac. jak Jarek tu bedzie to jej ukroci:-) Dzis byla u nas polozna srodowiskowa, spedzila z nami 10 min, a zastala mnie w lozku, w rozbabranej poscieli i wogole poczulam sie jak z rodziny patologocznej:-) Dostalam swira na punkcie sepsy! Caly czas mysle tylko zeby zaszczepic malego i juz sama nie wiem co robic, bo polozna dzis mi odradzila. W nastepnym tygodniu ide z Bartkiem do lekarza i zobaczymy co ona mi powie. Jesli chodzi o nastroj to tez caly czas rycze, szczegolnie doly lapia mnie wieczorami. Bardzo brakuje mi pomocy Jarka i jego obecnosci. Flowerska, to jak jutro pojawi sie fasolka w postaci chlopczyka lub dziewczynki? Dowiemy sie w koncu kogo tam ukrywasz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewuszki!!! Ja juz wrocilam od gina, moja Weronisia wazy juz 3600 gram......kurcze +/- 15 % moze wyniesc blad przy obliczeniach wagi dzidziusiam przez usg.....to i tak juz niunia duza hhehehe, glowke ma juz bardzo nisko, szyjka skrócona, zero rozwarcia....acha i widzialam psiutke mojej córuni, wiec mam nadzieje ze przy porodzie nie okaze sie ze masza Weronisia tylko udawala dziewczyneczke hehehehe......moze mnie chwycic w kazdej chwili ale jak nie urodze do swojego terminu to 23 mam isc do gina i wtedy zobaczymy..... wiec zmieniam tydzien w tabeleczce: NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś Ania75..........08...........40.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata flowerska......11............40.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........39......+18...........zach- po m.......S ...... Szymon LightBlue......17.........38......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........40......+13..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....39.....+19.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 38 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Doroteczka......21..........39......+11..........Siedlce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........38.....+10...........Starga r d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....??? kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....??? Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Antonina Lightblue a jak ty po wizycie u gina? co ci powiedział? rudamaxi tak jak dziewczyny ci pisały dałaś sobie rade z jednym facetem to i z drugim sobie poradzisz, jestes dzielna, nie płacz bo przez nerwy stracisz pokarm......a dzieci też będą smutne..... główka do góry....... a ja mam liczyc ruchy mojej córci....pd jutra zaczynam... to narazie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga zdjatka Bartusia sa w ponizszym linku nie zdarzylam jeszcze poslac Paulce zdjec malego Rudamaxi jestes dzielna, mysle ze jak Joe przyleci i zobaczy malenstwo to zmmieni zdanie, glowa do gory. GRATULUJE nowym mamusia, ale fajnie coraz wiecej nas. Tak jak flowerska napisala jeszcze niedawno cieszylysmy sie z rosnacych brzuszkow a teraz juz z malenstw Sarax jestem bardzo zadowolona z esculapu, wszystko w ekspresowym tempie, zajebisicie miala obsluga. Do szpitala bralam koszule i kapcie no i przybory myjace, wklady i podkladki oni daja tak samo jak poampersy dla malenstwa. Rodzilam w srode a w piatek bylam juz w domku tydzien po cesarce jedziesz sciagnac szwy. Na dzien dobry dadza ci kroplowke i zrobia ktg, potem pojdziesz za nim na sale porodowa i tam sie polozysz na stole witowski zrobi ci zastrzyk ktorego wogole nie czuc, bedziesz pozniej czula takie chlupanie to wted wyciagaja ci dzidzie ktora po wyjsciu z brzuszka wedruje do tatusia:) a ciebie w tym czasie zszywaja potem malusze przychodzi do ciebie sie przywitac. Po skonczonej cesarce jedziesz na sale gdzie czeka na ciebie dzidzia z mezem po 8 godzinach wstajesz za pomoca poloznej idziesz sie kapac, bardzo nieprzyjemna sprawa ja mdlalam z bolu ale to byl bol chwilowy. Potem juz ganialam na sali :) Jak masz wiecej pytan to pytaj :) Troche to nie skadniowo ale mam nadzieje ze sie rozczytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga zdjatka Bartusia sa w ponizszym linku nie zdarzylam jeszcze poslac Paulce zdjec malego Rudamaxi jestes dzielna, mysle ze jak Joe przyleci i zobaczy malenstwo to zmmieni zdanie, glowa do gory. GRATULUJE nowym mamusia, ale fajnie coraz wiecej nas. Tak jak flowerska napisala jeszcze niedawno cieszylysmy sie z rosnacych brzuszkow a teraz juz z malenstw Sarax jestem bardzo zadowolona z esculapu, wszystko w ekspresowym tempie, zajebisicie miala obsluga. Do szpitala bralam koszule i kapcie no i przybory myjace, wklady i podkladki oni daja tak samo jak poampersy dla malenstwa. Rodzilam w srode a w piatek bylam juz w domku tydzien po cesarce jedziesz sciagnac szwy. Na dzien dobry dadza ci kroplowke i zrobia ktg, potem pojdziesz za nim na sale porodowa i tam sie polozysz na stole witowski zrobi ci zastrzyk ktorego wogole nie czuc, bedziesz pozniej czula takie chlupanie to wted wyciagaja ci dzidzie ktora po wyjsciu z brzuszka wedruje do tatusia:) a ciebie w tym czasie zszywaja potem malusze przychodzi do ciebie sie przywitac. Po skonczonej cesarce jedziesz na sale gdzie czeka na ciebie dzidzia z mezem po 8 godzinach wstajesz za pomoca poloznej idziesz sie kapac, bardzo nieprzyjemna sprawa ja mdlalam z bolu ale to byl bol chwilowy. Potem juz ganialam na sali :) Jak masz wiecej pytan to pytaj :) Troche to nie skadniowo ale mam nadzieje ze sie rozczytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Ty swojego chlopa przypilnuj jak przyjedzie, zeby faktycznie tej pracy szukal i niech bierze co mu na poczatek wpadnie. Bo to tak jest, ze jak sie tu sprobuje to bedzie marudzil na zarobki i warunki a przeciez najwazniejsze teraz zebyscie byli razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Ty swojego chlopa przypilnuj jak przyjedzie, zeby faktycznie tej pracy szukal i niech bierze co mu na poczatek wpadnie. Bo to tak jest, ze jak sie tu sprobuje to bedzie marudzil na zarobki i warunki a przeciez najwazniejsze teraz zebyscie byli razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja po wizycie u gina. Lekarz był zaskoczony,że się jeszcze turlam w komplecie po tym świecie(rymuje nie świadomie)........ Zbadał moje ciśnienie, ktore jak zwykle było wysokie, mimo,że przed samym wyjściem do lekarza wziełam Dopegyt. Na ciśnieniomierzu wyskoczyło 145/100 :( Karolka na początku zapisu(miałam dzisiaj zapis ktg u mojego gina!!! SZOK!!!! )miała 143 uderzenia serduszka, ale w miare jak się denerwowała,że ktoś ją podsłuchuje, to podskoczyło do 160. Lekarz stwierdził,że oby dwie nie lubimy służby zdrowia :D:D Nie miałam robionego usg, ale gin mnie ucieszyl,że \"malutka\" najprawdopodobniej +/- bedzie wazyła 4 kg. Więc w związku z faktem,że mam ciągle wysokie ciśnienie oraz to,że moje dziecko bedzie duże, istnieje duze prawdopodobieństwo C.C.. Nie uśmiecha mi się,ale wszystkiego dowiem się na następnej wizycie , ktorą mam zaplanowaną na 17.04. Wtedy mam dostac skierowanie do szpitala. co by mnie poobserwowali, jak tam moje ciśnienie. Jesli bedzie ok, to beda na siłe wywoływac poród :o Tak więc mam zabronione przekopywanie grzadek na działce :P, mam nie nosić cięzkich rzeczy..... Dzisiaj znowu wykupiłam sobie Dopegyt oraz dostałam leki na bakterie w moczu. Cholerstwo nie chce się ode mnie odczepić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka dzieki ja trzymam kciuki za ciebie by wszystko poszlo szybko i bezbolesnie.Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Ty swojego chlopa przypilnuj jak przyjedzie, zeby faktycznie tej pracy szukal i niech bierze co mu na poczatek wpadnie. Bo to tak jest, ze jak sie tu sprobuje to bedzie marudzil na zarobki i warunki a przeciez najwazniejsze teraz zebyscie byli razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś Ania75..........08...........40.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata flowerska......11............40.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........39......+18...........zach- po m.......S ...... Szymon LightBlue......17.........39......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........40......+13..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....39.....+19.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 38 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Doroteczka......21..........39......+11..........Siedlce ....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........38.....+10...........Starga r d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....??? kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....??? Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Antonina I ja na szczeście zmieniłam tylko tydzień w tabelce. Dobrze,ze nie przybywa kilogramów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tak duzo napisalam i mnie wywalilo :( Aga to juz wiesz gdzie sa zdjecia :) Moj Bartus to dzisiaj dal mi popalic od 12 do 4 rano nie spal marudzil o jesoooo ale jestem niewyspana, mam nadzieje ze dzisiaj nie bedzie powtorki z rozrywki Sarax jestem bardzo zadowolona z pobytu w esculapie, trzeba miec tylko koszule i kapcie no i przybory myjace :) Po przyjeciu wezma cie do pokoju dadza kroplowke i zrobia ktg potem pomaszerujesz za nimi do sali operacyjnej Witowski zrobi ci zastrzyk w kregoslup ktorego wogole nie czuc, potem wyciagna malenstwo dadza tatusiowi ciebie w tym czasie beda zszywac potem malenstwo trafi do ciebie dadza ci go do policzka zebys je wycalowala, po tym wszystkim pojedziesz na sale gdzie bedzie czakal na ciebie Twoj maz i malenstwo, po 8 godz wstaniesz z pomoca poloznej ja mdlalam z bol (mam niski prog bolu) ale to bylo chwilowe na drugi dzien juz ganialam :) W esculapie bylam 8.10 a na sale operacyjna weszlam o 8.30, 8.45 byl juz Bartoszek, jakmasz pytania to ptaj :) Ruda mxi glowa do gory przylaczam sie do tego wszystkiego co pisaly dziewczyny. Light cesarka to nic strasznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblu uwazaj na siebie i odpoczywaj jak najwiecej.odpoczywaj bo teraz to masz na to szanse a potem to juz nie bedzie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla wlasnie obejrzalam Twojego synusia. Ale fajny szkrabek, szczegolnie jak golutki jest to taki fajny okraglutki ;) Jeszcze raz gratuluje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×