Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

aga gadasz głupoty, że wyrodna matka z Ciebie ;-) Ja bardzo bym chciała, aby mała mi spała jak ją odłożę od cycka do łóżeczka. A ona łóżeczko ma głęboko w dupsku, tylko na naszym łóżku jej pasuje i cycek to jej ulubiona kołysanka, zabawka itp. LightBlue pytałaś jeszcze co nam się przydało w szputalu. Jeżeli chodzi o te podpaski poporodowe, to bardzo mi się przydały. Zużyłam 5 paczek (ale ja byłam 6 dni w szpitalu), majteczki jednorazowe też super sprawa. Jeżeli chodzi o wkładki laktacyjne i laktator- mi się nie przydały, bo ja mam małe cycki i nie miałam takiego nawału pokarmu, ale Ty mówiłaś, że masz spore cycory, więc na pewno ci się przydadzą. Teraz gdybym miała kupować ubranka mojej Idze to kupiłabym całkiem inne niż mam. Najlepsze są bawełniane rzeczy, a nie żadne welurkowe. Najlepsze są śpiochy, czy pajace rozpinane w kroku, oraz body i kaftaniki tak zapinane, żeby nie przekładać przez głowę. Teraz już będę mądra, a nie jak wcześniej nakupiłam pełno ślicznych rzeczy, ale wcale niepraktycznych. dobra Iga się budzi, idziemy się dujdać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 myśmy ostatnio coś tutaj myślały za ciebie, a ty tak po cichaczu nam takie wieści serwujesz :D Gratulacje, i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. No i standardowo czekamy na zdjęcia.... A ja się wyspałam i teraz znowu w nocy bede się snuła po domu jak zjawa...Echhh nawet jak w dzień nie spię, to też w nocy mam przerypane :( Jeszcze jak staram się spac na prawym boku, to Karolka się delikatnie przeciąga. Ale już jak leże na lewym boku, to dostaje taki łomot,że az mnie bolą żebra :P Teraz te ostatnie dni są najgorsze....Żeby na łózku obrócić się z jednej strony na drugą, to potrzebuje kilku minut. Już teraz to wygladam jak wielorybica. aga o ile wogóle teciowa dostanie kiedys Karolke na spacer, to ja bede się chyba za nimi skradala po zakamarkach ;):D ,żeby miec pewność ,że mojemu dziecku nie dzieje się krzywda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka no to z ciuszkami też bede miała nie za ciekawie, bo też kupowałam wszystko co mi się podobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam się myć. Boje się co to bedzie w nocy. Znowu bede w myślach zbawiała świat. Wam zycze jak najwiecej przespanych tych nocy, nawet z maleństwem przy cycku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się żegnam z Wami na kilka dni.Jutro mam się stawić na 8 w szpitalu.Jak będę wiedziała co zamierzają to dam znać.Brzuch boli praktycznie cały dzień.Jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabijajcie sie ze mnie, nabijajcie. Ja to czuje, ze jeszcze z tydzien bede sie tak turlac. Bardzo uwaznie czytam wszystkie wypowiedzi mamus. Wam sie moze wydaje, ze piszecie o takich zwyklych rzeczach co macie na codzien a dla mnie to wszystko nowosc i cos nieznanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka- mnie położna kazała przeciągać karmienie co 2 godz. i powiedziała że nie mam jej brać na ręce za każdym razem jak Mała marudzi tylko wziąć ją za rączkę, pogłaskać , lub dać ewentualnie smoczek, lub herbatkę do picia. Dzisiaj spróbowałam zrobić jak mi radziła i muszę przyznać że Mała płakała, jak nie dała się pocieszyć głaskaniem to brałam ją na ręce ale w momencie gdy przestawała płakać to odkładałam ją do łóżeczka. I tak po kilkunastu minutach usnęła w łóżeczku. Spała ponad godzinę. Obudziła się na karmienie, odłożyłam ją i zasnęła (spała 3h). W nocy też śpi w łóżeczku. Tak więc druga połowa dnia należy do udanych. Na spacerze też śpi. W nocy budzi się przeważnie 1 raz.Tak więc nie jest najgorzej,ale nie wiem co czeka mnie jutro. Modlę się o ładną pogodę, żebym nie musiała siedzieć z dzieciakami w domu. Wcześniej pisałam że kąpię Gabrysię w kranówce,ale zapomniałam wspomnieć że buźkę i oczy przemywam jej wodą przegotowaną. Dobra, chyba będę zbierała się do spania,bo trzeba wykorzystywać na odpoczynek każdą wolną chwilę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 moje gratulacje i fajnie ze juz jestes z nami🌼 kar ja tez sprawdzilam dzisiaj swoja wage i tydzien po porodzie zgubilam juz 10 kg :) Co do papieru \"sciernego\" to rzeczywiscie rolka to malusko:) Duze podpaski bardzo sie przydaja ja jeszcze z nich korzystam . Z laktatora w szpitalu nie korzystalam bo nie wzielam na swoje nieszczescie ,mam bardzo male piersi a pokarmu sporo wiec musze ciagle odciagac bo inaczej mnie zalewa tak jest co noc. Swoja niunie karmie 10 minut ona w sumie tylko na poczatku mocno pociagnie a potem tylko bidula musi szybko lykac wiecej jej nie pozwalam bo potem jej sie ulewa ,chociaz moj slodki glodomorek jadl by i jadl . Moja ksiezniczka bardzo lubi sie kapac i strasznie glosno protestuje jak ja wyciagam wiec dzisiaj jej pozwolilam na blogie lenistwo na moich rekach w wannie:) Moja niunia zaczyna sie rozgladac po domu jak z nia spaceruje chyba juz bacznie obserwuje. Jeszcze wam nie pisalam jak badali sluch mojej krolewnie w lewym uszku wszystko bylo ok ale z prawym sa problemy w pierwszy dzien nie zbadali w drugi dzien ponowili badanie i dalej nic mam sie zglosic na kontrole w przeciagu dwoch miesiecy ,i troche sie denerwuje mam nadzieje ze poprostu zle oczyscili uszko z plynu owodniowego i dlatego nie przechodzily fale podczas badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dzisiaj pierwsza na forum?!!!rudamaxi nie martw sie wszystko z Niunia bedzie dobrze zobaczysz..... ja własnie jem sniadano i ide pod prysznic bo przychodzi o 11 do mnie kolezanka, no to trzeba jakos wygladac no nie hehe potem jeszcze tu wróce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Dziś nie wierzę i narazie nie chce zapeszać. W nocy wstałyśmy tylko 3 razy do jedzonka i rano malutką nakarmiłam i śpi w łóżku, a nie na ręce. Nie wiem jak ja to zrobiłam, że ona tam usnęła, ale jestem szczęśliwa, bo śpi w drugim pokoju już godzinkę. Ciekawe jak długo ;-) Ale dobre i to. Ładna dziś pogoda więc idziemy w południe na spacerek. Wreszcie wyjdę z nory. heeh przechwaliłam niunie. Już płacze. spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberekk wiec ja jestem drugaaaaaaaaaaaaa na forum jest tak piekna pogoda , czekamy do 14 na tatusia jak wroci z pracy pomoze mi wyniesc dilizans i ruszamy z chlopakami na spacer:) madziulka27 trzymam mocno kciuki worcisz juuz do nas z bobaskiem:) mama baczka masz racje nalepsze z ciuszkow dla dziecakow sa pajacyki rozpinane u dolu body najlepiej zapinane tez na boczku , ja mialam problem z wlozeniem przez glowkee laktator i wkladki tez mi sie nie przydały w szpitalu ze wzgledu na mojee malenkie piersiatkaa -w domu oczywiscie tak!!!!! zadowolona jestem z masci Linomag zielonej , sudocrem tez mam ale to w razieeee koniecznosci aaa i jeszcze bephanten na brodawkii rewelacyjny jest dobra pedze do mojego mniejszegoo syneczko bidulekk zjadll i teraz ma czkawkeee a tak wogole to moi chlopcy czesto maja czkawkee do pozniejj przewiduje ze dziss ktorass urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje ze karmie wiecznosc jeden 30 minut potem nastepny 30 hehee uwielbiam jak ssaja piers i postekujaa tak slodkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No i jestem jeden dzien przeterminowana. Dzisiaj w nocy pierwszy raz czulam jakis bol. Przypominalo to taki jak na miesiaczke, bol brzucha na dole i troche plecy ale chycilo mnie tak moze 5 razy w ciagu calej nocy i przeszlo. Ale jezeli to jest TEN bol, ktory jeszcze sie bedzie nasilal to ja Wam pieknie dziekuje. Dlaczego mi nikt nie powiedzial, ze to az tak boli!!??? Doslownie trzeba oddech wstrzymac bo inaczej nie jest wesolo. Nie wiem czy samo zaczyna sie cos dziac czy to tylko efekt naszych wczorajszych przytulanek z mezem. Ide dzisiaj do poloznej na standardowa wizyte, pewnie jeszcze przez najblizszy tydzien nie beda mi nic robic tylko kaza czekac i duzo chodzic. Jak ja bym chciala, zeby mnie tez odwiedzila jakas kolezanka albo ktokolwiek, a tu siedze znowu sama jak palec i tradycyjnie obiad i dom i nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki... jak was tak czytam to zaczynam panikowac... kapikapi - ja tez jak tylko przeczytałam o papierze \"do twarzy\" od razu poleciałam do toalety i spakowałam go do torby. Z ciuszkami (tak mi sie wydaje) nie bede miała problemu - kupiłam sporo rampersów i bodziakow zapinanych na całej długosci, wiec moze nie bede miała problemu z ubieraniem malej.. wczoraj rozłozylismy łózeczko - stoi sobie dumnie i czeka na swoja towarzyszke. Powiedziecmi kochane - kiedy ubrałyście poduszeczke, kołderke, kiedy załozyłyscie przescieradło i wogóle wyposazyłyłyscie łozeczko? głupkowate pytanie, ale jak laik to laik.... siedze sobie w pizamce i zastanawiam sie czy sie ubrac..poszłabym na spacer, ale samej mi sie nie chce, moj pies jest za ciezki wiec go nie utrzymam, kolezanki maja za ciezko zeby do mnie dojechac... jak ktos nie ma auta jest faktycznie problem. Echh a teran wokol domu nie posprzatany i nadal wyglada jak plac budowy, wiec nie mam przyjemnosci posiedziec sobie na lezaczku... ale ze mnie maruda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerskaa kochana twoje szczescie nadchodzii wielkimii krokamii:):):) ja tez siedze saama jak palec , ile bym dala zeby wpadla do mnie jakas kolezanka zebysmy posiedziały pogadały posmiały sieee oj...... nie mam tutaj w Warszawie zadnej kolezanki niby jak mam jaaa poznac jak nie wychodzee wogolee z domuuu a jak wyjde to na 5 minut do sklepu z psemm i tyle mojegooo pamietam bedac jeszczee z wielkim brzucholem jak kladlam sie na plecachh i brzuch mi siee stawiall a jak glupiaa tak sie cieszylam ze dzieciaki figlujaaa a to byłyyy skurczee )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, marza mi sie takie ploteczki przy kawie i paczku o zyciu i serialach i niczym konkretnym. No ale coz, maz jest teraz moja najlepsza przyjaciolka. A, szukam sobie problemow, jeszcze troche jak sie fasolka pojawi i nie bede miala na nic czasu to mi glupoty wyjda z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska - trzymam kciuki za ciebie kochana mi brzuch sie stawia srednio co godzine..czasem jest nie do wytrzymania, szczegolnie jak spaceruje, wtedy musze sie zatrzymac i pomasowac moj brzucholek! ja nadal sie nie ubrałam, no takiego lenia jeszcze nie miałam... chyba zabiore sie za mycie nowego lozeczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika, ja przebralam posciel jakies dwa tygodnie temu, bo robilismy generalne porzadki wiosenne i na swieta. Ale wszystko jest przykryte przescieradlem i czeka. Poza tym nie wiem po co to zrobilam, bo tutaj nie pozwalaja przez chyba pierwsze 3 miesiace uzywac poduszki, maluszek ma lezec na plasko, poza tym ochraniacz nie ulatwia dostepu swiezego powietrza wiec tez go zdejme. A kolderka jest tak ogromna, ze chyba raczej na poczatku bede przykrywac rozkiem albo kocykiem jak bedzie cieplo. Wlasciwie to ubralam sobie to wszystko zeby sie przyjrzec i nacieszyc, a narazie i tak pojdzie w odstawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez własnie sobei tak mysle... zaczyna sie okres ciepla - wiosny i lata, w domu jest cieplo i kolderka jest chyba troszke zbedna. ja tez slyszalam, ze nie powinno sie uzywac poduszeczki w pierwszych miesiacach zycia... ech ubiore, zobacze jak wyglada.. mam w sumie dwa ochraniacze na lozeczko..jeden taki, ktory zaslania cale łózeczko dookola, a drugi tylko tam gdzie jest głowka.. wyprobuje jeden i drugi.. zaczynam sie nudzic w domku wiec szukam sobie jakiegos zajecia. Nie wiem czy to dobry pomysl zakładac teraz to wszystko.. do szpitala mam sie zglosic w dniu mojego terminu 23 kwietnia i nie jest powiedziane, ze wlasnie wtedy bede rodzic.. zrobia mi badania i zapewne puszcza do domku...wiec mam jeszcze 1,5 tygodnia, a nie chcialabym zeby wszystko sie kurzyło! dzisiaj to zupelnie mam dzien lenistwa - obiad zrobilam wczoraj - tyle sosu do spagethi, ze na dzisiaj jeszcze zostalo..dogotuje tylko makaron, wiec nie musze sie wysilac, dla psa mam mega duza puszke...a na kolacje dzisiaj bedzie chilli con carne.. wiec zabiore sie za nie dopiero po 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie i brzuchatki :) U nas w wielkopolsce dzisiaj pieeekna pogoda! ...akurat na spacerek, tylko ze samej to mi sie jakos nie usmiecha :O Patrze przez okno i doslownie co 2 min. przejezdza jakas mama z wozeczkiem! Tez tak chce!!! Rudamaxi, nie martw sie te aparat czesto zawodza i pozniej okazuje sie ze wynik jest ok! Badz dobrej mysli ❤️ mamo baczka jak ja ci zazdroszcze ze mozesz wstawac w nocy do karmienia ( a nie zeby pojsc do wc jak ja :O) ...wiem glupio gadam i pewnie zmienie zdanie jak moj chlopczyk sie urodzi :D 21, podziwiam cie za to ze tak swietnie sobie radzisz! Jeszcze nie przeczytalam nigdy zebys narzekala jak ci ciezko itp. ...widze ze masz tylko problem z wozeczkiem :( ...no tak bo jest pewnie taki dzuy jak pol malucha :D A ta masc Linomag to na co ja stosujesz? do pupci? flowerska, ja takie bole mam czesto i to od dluzszego czasu i jak widzisz nadal spakowana jestem! Ale ty jestes juz po terminie wiec wszystko moze sie zdarzyc, trzymam kciuki aby rozwiazanie nadeszlo jak najszybciej! evanikaaa, hehe ja z tym papierem to zrobilam identycznie jak ty ;) ...zmiescilam 2 rolki. Moja torba jest juz tak napchana ze smiesznie to wyglada :D Spakowalam tez ciuszki dla malego bo u nas w szpitalu jest mozliwosc ubrania maluszka w swoje rzeczy a wole aby poczul sie tak \"swojsko\" hihi! A brzuch tez stawia mi sie dosyc czesto ale nastawilam sie na odlegly termin porodu tak jak mi moj gin powiedzial. Narobilas mi smaka na te chili con carne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ja dopiero zauważyłam że Ty jesteś z Siedlec. No to mamy rzut beretem do siebie :) Powiedz mi, czy w Siedlcach jest gdzieś sklep, gdzie można kupić wózek Implast? Bo Volanta to w jednym sklepie widziałam, koło banku z żubrem, byłego Lubelskiego, tam na dole w piwnicy tak. I cholercia nigdzie więcej nie znalazłam. W internecie znalazłam w Wesołej sklep pod Warszawą, ale tu miałabym bliżej. No i do Wesołej sama już nie pojadę, a do Siedlec i owszem. Wszystkim mamusiom, którym nie składałam gratulacji, składam je teraz. Kochane, wasze skarby są takie słodkie ❤️ Życzę i Wam i dzieciaczkom dużo zdrówka. Ja już się nie mogę doczekać. Momentami już płakać mi się chce. W dodatku na moją rodzinę padło jakieś coś z chorobami. Mój tata miał operację, za tydzień teściowa. Teraz jeszcze moja mama. Cholera, a ja latam tylko od szpitala do szpitala. Nie mam czasu urodzić :( Od wczoraj znowu coś mnie łapie. Skurcze, ból pleców. Tak już bym chciała urodzić. Miłego dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala a jaki model Implasta chcialabys zobaczyc? ...ja mam Drivera 4xl i jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dostałam dzisiaj smsa od kamili: Cześć! Bedziemy leżec w szpitalu jeszcze od 7-10 dni mała ma jakąś bakterie i dostaje antybiotyk,ja się czuje dobrze jak wroce napewno zdam relacje z porodu i wogole pozdrowienia dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jestem nie przytomna :( Noc upłyneła mi na walce ze zgagą :o i z bolem du*y :(. A o 4 w nocy miałam jednego, porządnego skurcza i do tej pory cisza ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light, a mnie teraz zaczal bolec brzuch i to tak konkretnie... ide sie polozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilka no właśnie chyba takiego. W sumie to ten wózek tylko w internecie oglądałam i jestem ciekawa, jak on naprawdę wygląda. Napisz co o nim sadzisz, jak możesz. A może będziesz mogła mi przesłac jakieś zdjęcia. Masz też fotelik samochodowy do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koalka ja kupowalam w tym sklepie http://www.madar.siedlce.pl/sklep.htm tu masz link to sobie sprawdz, ale z tego co teraz sprawdzilam to sa takie wozki ale nie wiem jaki ty chcesz model, mozesz tam zadzwonic i sie zapytac czy maja taki jak ty chcesz....tam jest naprawde duuuuuzy wybor wozeczkow.... a wybierasz sie jakoś niedlugo do siedlec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech - ja nadal nie wiem co to porzadne skurcze.. stawiajacy sie brzuch to co innego - wiem doskonale, ale skurcze. Rozmawiam z kolezanka, ktora rodziła rok temu i powiedzia mi, ze na dwa tygodnie przed porodem przygotowała łozeczko dla swojego synka... a ja nadal sie zastanawiam. Zrobiłam sobie zielona herbatke i pusciłam spokojna muzyczke - tracy chapman mnie uspakaja.. wyszlam na chwilke przed dom pobawic sie z psem i tak sie spociłam, jest chyba ze 20 stopni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilka teraz stosuje tylko do pupcii ale wczesniej nie majac jeszcze tej masci ktora byla na zamowienie za jedyne 5 zl(a jest rewelacyjna swietnie nastluszcza) to linomag zielony stosowalam do smarowaniaa wsyztskiego gdzie sie pojawiaja faldki skorkii o takie miejsce trzeba uwaznie dbac bylam zadowolona teraz tylko uzywam do pupki:) ok jedyn nakarmiony przebrany wycalowany wypieszczony:d ululany do snuu zabieram sie za nasteonegoo:P a pozniej obiadek::) lecee papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×