Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ja podaje espumisan (lekarz mi pozwolil) i cukier mlekowy i mlody wali kupale straszne a tez strasznie sie meczyl i plakal. Light wlasnie mi przyslalm mmsa z Karolcia sliczniutka czarna jak moj Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :0) troszkę mi przeszło - ale tylko troszkę - dzisiaj moj M spi piwrwszy raz poza domem - maluje -zostały dwa pomieszczenia - wyzaliłam mu sie - moze coś zrozumie :) jutro umówilismy się ze bedzie o 17.00 - pozyjemy zobaczymy MAKS - tez juz interesuje sie wszystkim tylko nie spaniem - uwielbia firanki - mógłby sie w nie wpatrywać :/ eheheh - inteligencja po mamusi dzisiaj obudził się z okropnym rykiem - takeigo jeszcze nie miał - cały się prężył - boshe samej serce mi się krajało - zrobiłam mu kompresik ciepłu pomasowłam brzuszek - i po 20 min była kupka - całe szczęście - bo nie wiem co bym zrobiła - pod r,eką nie mam nic zadnych kropelek też zaczełam analizować co zjadłam - i kurcze nic podejrzanego jestem 16 dni po porodzie - ale dalej krwawie zastanawim się czy to nie powinno już inaczej wyglądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostało jeszcze 9 pre-mam .Nie wiecie co z Moli? a Paulka 123- amm nadzieję ze nie amsz nic przeciwko że mam blog w stopce? ze mnie taka ciapa - zawsze zapwodziewałam gdzies linka -a tak wpisze się i mam - super sprawa - jak przegram zdjęcia to to dostarczę -napstrykałam setki heheh -najtrudniejsza selekcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwiusia
Gratuluje nowym mamusiom Nikola - dzieki za rade w sprawie skorki Ja siedze i rycze z Malym - wlasnie mam go na reku i nie wiem co robic - kupki robi, ale placze i prezy sie caly chyba to te wstretne kolki Co dajecie na kolki ? Espumisan jest na kupke czy na kolkę ? Nie daje rady - dzis caly dzien nie spi. Karnie go chyba co godzine - cycki mi odpadna ! Ratunku ! Nie tak mialo byc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie gratulacje kohana:) oby synus zdrowo sie chowal:) Przyszla moja mama ponosila Viki i ta po wysluchaniu opowiadan i spiewow babci tak slodko zasnela ze mama miala 3 godziny dla siebie wiec zdazylam posprzatac dwa pietra i teraz zostalo mi tylko jedno . wpadne jeszcze potem narazie wielkie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u nas dzis wzgledny spokoj, ale najgorsze czeka nas po kapaniu, czyli ryk przy karmieniu. trzesie mnie na sama mysl. flowerska dzieki za zdjecia, kawal chlopa z Twojego Tomusia i chyba niedlugo czeka Cie obcinanie pazurków. kohannah, gratulacje!!!Wy juz w domku? Strasznie szybko. Widze,ze jednak bole Cie dopadły. Flowerska i Kohannah, opiszcie Wasze porody i jak to jest ze znieczuleniem, bo jestem ciekawa co mnie ominelo. Oj z tymi kupami to widze problem wszystkich, bo Bartek od dwoch dni rano tez ma problem mimo kropelek. Aha pozwole sobie uzupelnic w tabelce imie dzidzusia mammonki, bo malenstwo to Karolinka. kiwusia ja daje Esputikon, przepisala mi go lekarka na kolki. acha podaj imie swojego szkraba bo tez nie ma w tabelce. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA Moli.............12...........39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia Aprilka ........17.....40.....+19.....wielkopolska...S.. . Oskar evanikaa.........23..........40.....+13...........Starga rd...... C...Kamilka Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....Maksymilian kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja mika82........06.04.2007..........4300................57 .........Tomuś Kiwiusia ......07.04.2007..........3050................52.........? maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....Karolinka Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia justaaaaa....09.04.2007..........3200................52 cm....Szymon kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Wiktoria Ania75........13.04.2007..........3700................59 cm...Agatka margolcia1....14.04.2007.........3550................56c m...Karolinka koalka79.......19.04.2007........4900.................62 cm....Małgosia Doroteczka....19.04.2007........3740................55cm ...Weronika Flowerska......19.04.2007........3880................54c m....Tomuś LightBlue.......20.04.2007........4100................54 cm.....Karolinka Kohannah .... 20 .04.2002 ........ 3256.............. 50 cm .... Antos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska, wielkie dzieki za zdjecia Tomaszka:) jest przecudny:) jeszcze raz gratuluje Tobie i mezowi! wszystkiego dobrego dla calej rodzinki!! u mnie nadal cisza - 8 dni po terminie, ale juz nawet tego nie skomentuje... jutro przylatuje moja mama. moze ona mnie odczaruje.. cudownej niedzieli dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaaa
gratulacje dla nowych mamusiek!!! widze ze nie tylko ja mam problem preżenia sie malucha, coprawda dzisiaj byl spokoj ale wczoraj to myslalam ze umre , maly byl u mnie caly dzien na rekach ciagle masowalam mu brzuszek a on mimo to plakal i sie prezyl, mam w domu herbatke kooperkową ale jest na niej napisane ze od 1 miesiaca zycia :( wczoraj byla u mnie polozna i mowila ze chlopcy mają wieksze sklonnosci do gazow i powiedziala zebym pila te herbatki mlekopedne bo w nich tez są ziola ktore dzialają kojąco na maluszka , nie wiem ile w tym prawdy bo dopiero kupie je w poniedzialek, jak ubieracie swoje malenstw w taką pogode?? bo ja wogole nie mam pomyslu jak mojego synka ubrac , dzisiaj byl pierwszy raz na dworze, poszlismy do tesciowej na obiad pare blokow dalej no i maly byl juz lekko osmarkany. ile czasu bylyscie na spacerze za drugim razem, bo jutro chce wyjsc a nie mam pojecia ile czasu moge spacerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia Aprilka ........17.....40.....+19.....wielkopolska...S.. . Oskar evanikaa.........23..........40.....+13...........Starga rd...... C...Kamilka Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....Maksymilian kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja mika82........06.04.2007..........4300................57 .........Tomuś Kiwiusia ......07.04.2007..........3050................52.........? maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....Karolinka Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia justaaaaa....09.04.2007..........3200................52 cm....Szymon kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Wiktoria Ania75........13.04.2007..........3700................59 cm...Agatka margolcia1....14.04.2007.........3550................56c m...Karolinka koalka79.......19.04.2007........4900.................62 cm....Małgosia Doroteczka....19.04.2007........3740................55cm ...Weronika Flowerska......19.04.2007........3880................54c m....Tomuś LightBlue.......20.04.2007........4100................54 cm.....Karolinka Kohannah .... 20 .04.2002 ........ 3256.............. 50 cm .... Antos Moli..............5.04.2007..........3840...............56cm....Aleksandra Przepraszam nie miałam czasu przy moim cukiereczku. Gratuluję rozpakowanym, buziaki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wielkie gratulacje Moli Boze jaka ja jestem szczesliwa ze moja Viki nie ma problemu z kupkami ale to pewnie dlatego ze ja od pazdziernika tylko herbatka koperkowa i teraz jeszcze dla matek karmiacych .Tak tez robilam przy Konradku i kolek na szczescie nie przezywalismy oby i teraz tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koanah wielkie gratulacje. Moja Iga też należy do tych prężących się. Dziś pół nocki maleństwo nie mogło się wykupkać. Masowałam jej brzuszek no i po tylu męczarniach zrobiła. Aż mi jej szkoda. Teraz usnęła tatusiowi na brzuszku. Wyglądają słodko :-) Kiwusia co do kolek to jak będzie tak płakać to weź jej na brzuszek pogrzej suszarką, tylko nie taką gorącą. Mówią, że to się sprawdza. Ja nie próbowałam, ale podobno sprawdza się. Nicolka co do krwawień, to ja jestem miesiąc po i krwawienia dopiero niedawno ustały, ale nadal są takie upławy z delikatnym zabarwieniem krwi. Jeszcze nie sprawdzałam poczty, ale mam nadzieję, że i ja dostałam zdjęcia Tomaszka Flowerski. Idę zaraz sprawdzić. Miłej niedzieli życzę Wam i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję herbatki mlekopędne od dnia porodu i niestety moja Iga też ma problem z kupkami, więc chyba to nieprawda, że sprawdzają się. Przynajmniej u nas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska jaki śliczny ten Wasz Tomaszek. Pogratuluj mężowi, że piękny synek Wam wyszedł :-) Cieszcie się teraz swoim maleństwem. Spokojnych nocy rzyczę :-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) Bartus dzisiaj tak slodko spal do.......2, potem do 5 sie prezyl, marudzil itp teraz z tatusiem spia, ciekawa jestem czy zasnie bo zawsze o tej porze jezdzilismy na spacer i zasypial w wozku :) Moli gratulacje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
dziewczyny jak ubieracie swoje malenstwa na spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) zaraz nadrabiam zaleglosci , boo znow narobilo mi sie troszeczke wczoraj wypilam lampke szapmana i niezle mi zaszumialoo w glowce hehe moglam sobie pozwolicc bo mialam urodzinki:) echhh uwielbiam szampanaaaaaaaaaaaaaaa co ja sie wam chciala m zapytac.. aa wiem jak np, sciagacie mleko i np. sciagnie sie dajmy 20 to co z tym robicie wkladacie do lodowki i przy nastepnym sicagniu dokladacie do tego co?????bo wlasnie wtego nie wie Mateuszka meczy ta przepuchlina pachwinowa , ale puki co ta bulka nie robi sie twarda i ladnie da sie delikatnie schowac jak dotkne paluszkami A Kacperek znow ma problem wlasnie z kupkaaaa i z zasypianiem , kupki nie robil trzy dni , a wczoraj jak zjadł lezal taki spokojny skupiony mysle sobie coo jestt a tu nagleeeeeeeeeeee sluchaJcie bombardowaie , skuptal sie az po szyjeeeeee kochane ja tez czasami padam z sil , lapie doly nieziemskie placze jak jestem sama ale zaraz biore sie w garsc przeciez jestem matka dwoch wspaniałych chlopców ktorzy np. nie chcieliby widziec jak ich mamcie placze dzien u mnie wyglada zawsze tak samo , pol dni na karmieniu pol dnia na zasypianiu i tak wkolkoo a przepraszam w miedzy czasie wyjde z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. U nas kolki na chwilę obecną nie są takie straszne, a maleńka od kilku dni spokojnie przesypia noc. Jak ją nakarmię po kąpaniu ok 21, to śpi do 2 w nocy a potem po przewinięciu i nakarmieniu śpi do 5 rano. Później budzi się dopiero ok 8. I tak od kilku dni, więc chyba już tak zostanie. My dziś wybieramy się na pierwszy spacer i mam nie lada problem jak ubrać Agatkę, zeby się nie przegrzała. Pogoda piękna a od jutra ma być jeszcze cieplej. Nareszcie :-) Życzę wszystkim miłej i spokojnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaczki sa sliczne jej niewinne istotkii malenkiee::)Flowerska Tomuss nie niesamowityy justaaaaaaaaaaaaa ja ubieram tak:body z dlugim rekawem , kaftanik , spioszki , i np. jakies spodnie i bluze do tego , czapeczka obowiazkowo i skarpetki , mam takie dwa kombinezoniki welurowe wiec na chlodniejsze dni zakladam im je a jak jest cieplo nie chce ich pocic , zawsze mam kocykii ahh ogolniee to dzis czuje sie do du..py wydaje mi sie ze to tylko ja zajmuje sie blizniakami , jednego nakarmie uspie biore drugiego Lukasz obudzi pierwszego , wiec znow wezme pierwszego uspie ten drugi znacznie krzyczec wiec budzi pierwszegooooooooooooooooooo booooooooooooozeeeeeeeeee oszalejee ALE KOCHAM ICH NIEZMIEMSKOOOOOOOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igunia sliczna. Bartek subaniec tak sie nauczyl usyipac przed poludniem w wozku o tej porze chodzilam na spacery i za cholere niechce zasnac w lozeczku tylko w wozku :) jesoo ciekawe czego sie jeszcze moje dziekcko nauczy. Ania ale ci zazdroszcze ze Twoja Agatka tak spi, moj budzi sie co 3 godz a o 2 do 5 nie spi niewiem cos mu sie poprzestawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Za nami wzgledana noc, Bartkowe spanie wyglada jak u Ani i strasznie sie z tego ciesze. Tylko jeden problem jest taki,ze jak zasypia to musi miec smoka, a jak mu wypada to jest krzyk i dzis tak sie bawilismy od 2 do 5.30. Myslałam,ze go zleje:-) Madziu, sliczna jest Igunia, taka ciemniutka:-) Justaaa, ja juz mialam nauczke z zacieplym ubraniem Bartka jak mi potowek na calym ciałku dostal i teraz nie przesadzam. Wole ubrac go lzej i okryc kocykiem, a jak jest chlodniej wkladam go w spiworek i na to kocyk. 21 o tym mleku Ci nie odpowiem bo ja odciagam tylko troszke zeby podac kropelki, wiec nie mam zapasow. Za tydzien wraca Jarek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 21 - temat odciaganie :) tak - dolewam do tego co juz stoi w butelce - jak się nazbiera to mrożępod wieczór tylko do tej pory popełniałam bład - powinno się mrozic chyba w porcjach na jesen raz - a po 100ml więc - póznij takie mleczko ma się roztopić w temperatrze pokojowej - do podania podgrzać -wiec nadmiar chyba trzeba wylewac - tego nie wiem - czy ten naddatek po rozmrozeniu mogę potrzymać do końca dnia w lodówce? i podgrzewać odpowiednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy mi na tych zapasach 09 . 08 idę do pracy - i muszę sobie wyrobić rytm robienia zapasów i ich pozytkowqnia nie wiem kto sie bedzie opiekował w tym czasie małym M ma sajgon w pracy - wraca pózniej - i tak coś klepie w komputer moja też jest wymagająca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój największy problem to -jaka objętosc brać pod uwagę - porcja na jeden raz brzmi dla mnie zagadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wychodzimy pierwszy raz na spacer - chyba najpierw na balkon na 5 min :P sama nie wiem moze sie za bardzo trzęsę ? werandwałyście czy od razu na spcer w wózku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×