Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Czesc kochane... tak was czytam i czytam i moze napiszemy wposlnie jakas ksiazke o pielęgnacji niemowlaczków! Jejku, jak ja mam spamiętać te wasze wszystkie rady i zalecenia. Jak ja urodzę wy będziecie mnie odsyłały do stron poprzednich - buuu. Moja mała nadał twardo sobie siedzi, skubana jedna! Jutro jade do szpitala, ciekawe czy mnie zatrzymaja czy jeszcze wysla na pare dni do domu. Niby u nich mozna przenosic ciaze tylko 5 dni - pozyjemy zobaczymy! Ja też mam zamiar przewiez moja Kamę ze szpitala w foteliku i tez sie obawiam czy będzie jej wygodnie. Ale chyba po to produkuja takie foteliki dla niemowlaczków żeby wygodnie je przewozić. Od dwoch dni wieczorami mam takie geste, galaretowate, podbarione na brązowo upławiki (przepraszam, że o tym piszę), czy to może być ten czop, o którym tyle razy już pisałyście. Bo już sama nie wiem. W ciagu dnia nie mam nic tylko wieczorami. Wczoraj przez to straciłam jakos humor. WOlę wiedziec co mi dolega a nie tak czekac i oczekiwac! Jest taka piekna pogodna i chyba skocze sobie na lezaczek z ksiazka i zrelaksuje sie.. nie ma to jak bezsenna noc! Znowu nie spałam i ciagle sie zamartwiałam i zastanawiałam kiedy juz bedzie po wszystkim, kiedy mała bedzie z nami i czy poradzimy sobie z opieką - tego tyle jst. A jak jeszcze was czytam to włosy stają mi dęba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa zobaczysz , jak juz bedzie malenka na swiecie sama bedziesz dokladnie wiedziala co robic , i bedziesz dla niej najwspanialsza matka ja tez myje w oilatum jestem zadowolona , chociaz od dzis przechodzimy juz na mydelko wiec zobaczymy... bo jednak na dwojke idzie tego wszytskiego , a narazie staramy sie oszczedzac na rzeczach na ktorych sie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa zobaczysz , jak juz bedzie malenka na swiecie sama bedziesz dokladnie wiedziala co robic , i bedziesz dla niej najwspanialsza matka ja tez myje w oilatum jestem zadowolona , chociaz od dzis przechodzimy juz na mydelko wiec zobaczymy... bo jednak na dwojke idzie tego wszytskiego , a narazie staramy sie oszczedzac na rzeczach na ktorych sue da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki- znowu majówka wam sie wtrynia- ja tak a propo kupek- nie wiem czemu panuje przesąd że dziecko sie przyzwyczaja do środków pomocniczych.. mój mały mial piekielne problemy jak zaczęłam dawać mu butelkowe mleko- i jedynym sposobem na niego było dawanie mu rno odrobiny przegotowanej wody i wkładanie czopeczków, oraz przyginanie nóżek do brzusia - co pomaga wystękać kupke- kiedy zaczęłam wprowadzać inne podstawowe pokarmy - jak np tarte jabuszko i więcej picia sytuacja unormowała sie sama - wiec nie wiem czy jest sens kazać maluchowi cierpieć ze strachu że sie dupcia przyzwyczai - powodzenia małym dupkom w robieniu pięknych kupek i wam kwietniowe mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzadkowa majowek
Ike wracaj do siebie! :-P Pozdrowienia dla Kwietniowek od Majowek. Fajnie, ze juz wiecie jak to jest [przynajmniej wiekszosc], bo my nie mozemy sie jakos doczekac STARTU! 🖐️ 👄 dla Waszych Sloneczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide przeciez ide :(............znowu mnie wyklną.............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz zasnłą , spi jak kuleczka zauwazylam ze bardzo dokucza mu ta przepuchlinaa cholerna , dzis dzwonilam do szpitalaumowilam sie na konultacje z chirurgiem , zobaczymy co powie jej na sama mysl o operacjiii echh tak mi go szkoda tak jeczy czasmi , stracil apetyt Kacper znow ma problem z kupka jestesmy wlasnie po masazyku brzuszka , tylko pierdyyy:)puszczal ale to dobrze przynajmniej gazy odchodzaa a ja mam juz przyszykowany laktator i smigam aa wlasnie do mam dokarmiajacych lub karmiacyh medyfikowanym czy mozna zrobic takie mleko zostawic i np. za pare godz wlozyc do podgrzewacza , bo tak wode godotwac 10 min poznie czekac az ostygniee i to tyle czasu zajmujeeeeeee Kacperek trzyma glowke juz 2 minuty jak lezy na brzuszku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a Mateusz sam trzyma smoczekkk:)oczywiscie jak mu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ike.......ale ciii.....można trzymać w lodówce i podgrzewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś* nie ma za co dziekowac jakby co to pisz smialo jak tylko bede mogla pomoc to z przyjemnoscia to zrobie. Ja tylko na chwilke bo w sobote Moja ksiezniczka ma chrzest i staram sie posprzatac domek tyle ze malutka co chwile sie dzisiaj mi budzi i troche ze sprzatania nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie spia... tzn KACPEREK spi jak myszka pod miotla co 15 minut pobudka i jeszcze wiercic komus na gorze sie zachciało przy kazdym wierceniu chlopcy rece w gore ze strachu bozeeeeeeeeeeeeee oszalec mozna z domu wyjsc nie moge , sama sobie nie poradze z wozkiem bliaczym na pol pietrze nie ma zjazduu fuckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk a taka piekna pogodaa a my sie kisimyyyyyyyyyyyyyyyy Paulka swietny pomyslll , juz gotujee wode wyparzam plastikowa butelke duza(moze byc plastikowa)?i nie bede sie meczylaaa a i dzieci nie beda musiały sie niecierpliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ile twoja Manka wypija z butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjaaa ale tu cisza panuje!! jeszcze w tygodniu tak nie było! ojj Mamuski, mauski! Myslicie, ze ze mnie cwanira, bo sie jeszcze nie rozpakowalam i moge sobie tak marudzic! ech własnie marudzic. Ciagle marudze, dobrze, że jutro dowiem się czegoś wiecej. Mogłby czas troszkę szybciej leciej?? Rudamaxi - mam nadzieje, że przeslesz jakies fotki ze chrzcin!? dzisiaj zadzwoniła do mnie moja kolezanka i przez 20 minut radziła mi w sprawach pielegnacji dzidziusia. Chciała mnie ustrzec przed błedami jakie ona popełniała na poczatku. Miłe, bardzo miłe! Tylko kiedy wszystkie te rady mniejsze i wieksze bede miała okazje wyprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekazuje wiesci od sofijki 24.04 urodzila sie jej Zosia, wazy 4 kg. Jest jeszcze w szpitalu slaba i z anemia ale szczesliwa z niespodzianki. A u mnie rutyna - maly przy cycu non stop. Czuje sie coraz lepiej ale zaczyna mi brakowac powietrza, musze troche na ogrod chociaz zaczac wychodzic. Probuje malego oduczyc spania na moich rekach, bede go systematycznie odkladac bo teraz jak jest juz wiecej pokarmu sa szanse, ze sie uda. Wczesniej chcial caly czas dojadac. CHolera jakie to wszystko skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj flowerska skomplikowane i to bardzo trzeba uczyc sie wlasnego dziecka ja mam takich dwoc ktorzy sa calkiem innie i temperamnety tez sa rozne a odrozniacze placz jak wasze pociechy sa glodne od placzu ze cos im dolegaa bo np. mi wczoraj przydarzyla sie taka fajna historyjka Mateuszek najedzony smacznie spal ,a kacper ogldalal w lozeczku sufit naglee placz okropny wiec lece na zaboj najpierw cyca - nie potem pileuszka -sucho pozniej raczki -tez nie wkoncu wzielam kocyk zawinelam i przytulilam i tak sie polozylsimyy o to dzieckuuuuuuuuuuu chodizlo hehehe i badz tu madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wietam melduję Maks nie miał kupy od wczoraj około 9.00 - bedą problemy :/ ja za to biegam do ubikacji co chwilka- jakiś chyba wirus - bo na koszkach ,kruniczkach pochrować się nie da - boję się zeby dzidziusiowi się nie udzieliłó pytanko - jak cyc to nie trzeba dopajać ? czy esputikon jest dosręny bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks - od dłuzszego czasu lezy w bujaczku i przyglada się tulipanom - uśmiecha się i wydaje dzwięki typu GE jest uroczy - to takie króciótkie chwile :0 potem ryczy kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! ależ mam zaległości..... molduję wszystkim że 19.04 o godz. 15.55 urodziłam Kasię:) niedługo napiszę coś więcej a teraz lecę bo księżniczka się budzi:) buziaczki dla wszystkich:) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon Aprilka ........17.....40.....+19.....wielkopolska...S.. . Oskar evanikaa.........23..........40.....+13...........Starga rd...... C...Kamilka Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....Maksymilian kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja mika82........06.04.2007..........4300................57 .........Tomuś Kiwiusia ......07.04.2007..........3050................52.........? maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....Karolinka Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia justaaaaa....09.04.2007..........3200................52 cm....Szymon kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Wiktoria Ania75........13.04.2007..........3700................59 cm...Agatka margolcia1....14.04.2007.........3550................56c m...Karolinka koalka79.......19.04.2007........4900.................62 cm....Małgosia Doroteczka....19.04.2007........3740................55cm ...Weronika Flowerska......19.04.2007........3880................54c m....Tomuś Sarita...........19.04.2007........4150................58cm......Kasia LightBlue.......20.04.2007........4100................54 cm.....Karolinka Kohannah .... 20 .04.2002 ........ 3256.............. 50 cm .... Antos Moli..............5.04.2007..........3840............... 56cm....Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofijka i sarita ogromne buziaczki dla was i dla waszych dzieciaczkow 😘🌼 Ogromne gratulacje i nabierajcie szybko sily. Ja padam ze zmeczenia a jeszcze tyle musze zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pediatra przepisala mi czopki na kupke, tzn. na zatwardzenie. kupilam, ale one sa takie wielkie,ze bym sie bala sobie wlozyc, a tam jest napisane, ze takiemu dziecku wlozyc jednego, ale calego??? napiszcie czy ktoras stosowala czopki. a co termometra to mi polozna zakazala, bo powiedziala, ze udowodniono, ze po termomeetrze ludzie w przyszlosci maja hamoroidy, i zeby stosowac czopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita to normalnie prawie w tym samym momencie rodzilysmy!!! bo ja tez 19 kwietnia tylko ze o 15:25 moja kruszynka wyszła z brzuszka!!! a twoja o 15:55 hehehe dziewczyny ale kupa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak bardzo sie martwilam ze niunia nie robi 3 dzien kupki a tu taaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkaaaaaaa kupka ze wszystko zakupkala!!!!! wylazlo z pieluchy wszystko!!!! to pierwsza kupa nie smolka!!! duzo jej i taka raczej rzadka...nie wiem czy to dobrze..ale zobaczymy nastepne!!! a mam pytanko: jak rano wstaja wasze maluszki to myjecie im buzki? wacikiem i przegotowana woda? czy jak? a ta sol fizjologiczna do oczek to po co? do przemywania jak oczka ropieja? a jak nie to tylko przegotowana woda? kurcze banalne pytania ale co tam....dzis bedzie kapiel w krochmalku ze wzgledu na potowki!!! no i nie bede oliwkowac i zobaczymy czy cos sie poprawi, tylko kurcze mala jeszcze ma sucha skore od narodzin wiec nie wiem czy jak nie naoliwie jej to czy jej gorzej skorka nie popeka.... grauluje nowym mamusiom!!! lece do malej bo sie budzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze czesto nie pisze tutaj, ale jak cos to zawsze mozna do mnie na gg kliknac bo mam kompa wlaczonego....ale nadrobilam zaleglosci w czytaniu.....wiec juz czesciej postaram sie kliknac.......pozdrówki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka ja stosowalam - wiem ze wyglądają na wielkie ale mój mały nawet nie czuł że sie je wkłada- a przynajmniej efekt był wielki i mało pachnący prawie natychmiastowy a tak na marginesie- my majówki mamy pierwszego dzidziusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, przede wszystkim gratuluję kolejnym mamuskom :-) rudamaxi-ja też mam w sobotę chcrciny,ale my poszlismy na łatwiznę i robimy w lokalu. A tak naprawdę to nasze mieszkanie nie pomieści 18 gości, tym bardziej że Gabrysia ma jeszcze łóżeczko w pokoju gościnnym :-( mama bączka,aga- Wy rodziłyście w tym samym dniu co ja,więc chcę Was zapytać czy Wasze maleństwa mają już łezki. Bo na początku ich nie ma, nie wiem kiedy powinny się pojawić,ale od kilku dni moja Gabrysiajak płacze to ma mokre oczka. I jak pije i zmęczy się trochę przy tym to też ma czerwone i mokre łezki. No i nie wiem czy to dobrze. Nie pamiętam jak to było w przypadku Wiktorki. Dziewczyny, większość z Waszych pociech ma problemy z kupką. Moja zrobiła wczoraj i do tej pory jeszcze nic. Czy mam się już martwić? Poprutuje sobie , jest wyjątkowo spokojna i prawie cały dzień śpi. Ile dni takie dziecko może nie robić kupy? Cały czas waliła w pieluchy po każdym karmieniu, a teraz cisza... Dzisiaj mam dobry humor bo wstałam rano i przymierzałam wszystkie swoje spodnie. No i we wszystkie wchodzę :-D Chociaż mam jeszcze małą oponeczkę (widać gdy siedzę). Ale już się cieszę,bo przynajmniej mogę się \"odwalić\" na chrzciny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ike- gratuluję Wam pierwszego dzidizusia. Zobaczysz że teraz to Wam się posypie. Oj, posypie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik sliczna ta twoja Gabrysia!!!! ja nie zapne sie w niczym, jesli chodzi o spodnie!!! mam wage jak z przed ciazy ale widocznie jeszcze bioderka mi sie rozeszly,,,, myslicie ze wroca na swoje miejsce? ja to bylo z Wami? izawik a ty z pocztaku nie miescilas sie w swoje rzeczy? chyba nie z tego co piszesz, a teraz to fajowo masz bo nie musisz zmieniac garderoby na wieksza heheheheh caluski!!! to co mam nie oliwic skory niuni po kapieli? chodzi o potowki..... tylko kapiel w krochmalku i wsio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka-ja miałam tak samo jak Ty. Waga zeszła ale zostały cm w talii i 2cm w biodrach. Ale już zaczęłam się mieścić w swoje ciuchy. Gorzej z bluzkami ;-) Martwiłam się że Gabrysia nie robi kupy,a tu proszę ..taka big niespodzianka. Zesrała się aż po pępek :-) Ale tu dzisiaj pustki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik moja Iga ma tak samo jak Twoja Gabi. Ma mokre oczka, ale nie ma jeszcze łez. Chyba musimy jeszcze poczekać. Dzisiaj odwiedziła moją Igę ciocia (siostra M) i przyniosła jej taką super matę edukacyjną. Igunia jest jeszcze za mała, ale myślę, że za miesiac będzie reagowała już na te wszystkie rzeczy, takie jak grzechotki, melodyjki, lustereczka. Naprawde fajna- i fajna ta ciocia, że coś takiego kupiła ;-) A dzisiaj też przyszedł leżaczek, bujaczek dla Igusi. Taki śliczny. Jeszcze nie wsadzałam królewny w niego, ale mam nadzieję że też jej się spodoba. Nadal walczymy z kupą. Ja bałam się włożyć tego czopka i szwagierka zrobiła to za mnie, ale narazie nie ma efektu w postaci kupy, tylko są mega pierdziawki. Mam nadzieję, że do rana wyprodukuje troszke kupki. Zmykam spać. dobranoc evenika trzymam kciuki jutro za Ciebie i za Kamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik to nasze dzieci baluja w sobote razem:) Ja mam znowu za duzy dom zeby robic taka imprezke w lokalu no i moja mama jest szefowa kuchni juz od jutra bedzie rzadzic w kuchni a jutro tez przyjedzie moja kuzynka ze Szczecina i tez bedzie robic swoje specjaly.Ja doprowadzilam dom do porzadku.Jutro jeszcze wyniose stol i krzesla na taras i wyniose na ogrod hustawke,jestem taka zmeczona ze az zasnac nie moge. Co do wizyt patronazowych to u mnie jeszcze nie bylo wczoraj sie pytalam miala babka zadzwonic i do dzisiaj cisza.Jak jutro nie przyjdzie to w poniedzialek bede musiala isc z Vikunia do lekarza bo przeciez musi dostac Wit.D3. A co do zdjec z chrzcin to nie ma sprawy napewno beda na fotosiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) gratulacje nowym mamusiom i ich baczkom :) dziekuje za przeslane zdjecia dzieciatka takie sliczniutkie :) paulka jak moge to przesle ci moje zdjecia do naszego bloga bo ja to totalna noga w te klocki:) aaaaa Paulka jak twoja mala ma sucha skorke to nie smaruj juz Alantanem bo Alantan wysusza skore (mowila mi neonetolog jak lezalysmy w szpitalu), ja moja mala smarowalam Oilatum kremem do skory suchej i wrazliwej (jest super) a teraz kapie ja tylko w Oilatum i nie oliwkuje wiecie co od 2 dni wieczorem musze Wiktorie dokarmiac mlekiem sztucznym :(, malej nie starcza i na razie dostaje tylko 30 ml mam nadzieje ze sie wszystko unormuje co do kupek to nie mamy problemu mala robi praktycznie po kazdym karmieniu, i niektore taaaaak ogromne ze az sie wylewa z pieluchy :) dzis mam ostatni patronaz i jak tylko polozna pojkdzie spadamy na spacerek:) tak pieknie na dworku:) ciekawe czy ktoras z nierozpakowanych dzis urodzi pobudka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×