Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość ajudff
kjjjj,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
chyba nie bo na tej sa dwa rodzaje muzyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zabieralam sie za odpowiedz a mnie tu ruda lalcie wyprzedzila..haha magda - jak wykupie dzisiaj ta masc napisze ci jej nazwe - z recepty trudno mi rozczytac! Kama sie obudzila, trzyma sobie cyca a ja sie ciesze ze zdazylam zjesc sniadanko! teraz musze sie jakos ubrac i zejsc na dol, zaczac szykowac obiad! W takich chwilach ciesze sie ze mam ta mate - bede miala spokoj na chwilke. mam nadzieje, ze po poludniu nie bedzie padac bo chcialabym wyjsc z nia na spacerek. wtedy taaak ladnie spi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
mata juz kupiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam inna mate z Tiny Love ale tez jestem zadowolona i Vikunia co najwazniejsze tez:) A mnie dzisiaj cos masakrycznie boli brzuch ,oby tylko malutkiej nic nie bylo. Zuzanka ucaluj Bartusia ode mnie i moich dzieci bo on wczoraj mial przeciez dwumiesiecznice:) A moj maly skarbus wlasnie lezy kolomnie i gimnastykuje swoje nozki:) pozdrawiam was wszystkie i caluje dzieciaczki. Reszta dziewczyn wymieniona przeze mnie machac lapkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! moi mezczyzni wlasie zasneli , ja zrobilam sobie kawke i sobie pijee hihiihi kupilismy wczoraj mate eduk.ale ta z biedronki jest beznadziejna nie ma niccc ciekawego na niej , ale chlopcy sie niaa zainetesowalii :) wiec ok jest to jest, chcemy zakupic teraz lezaczek bujaczek wiec jutro moze sie po niego wybierzemyy wczoraj kacperek nie mogł zasnac budzil siee i plakal wkoncu zrobilam mu masazykkk brzuszkaa zasnął z usmiechcem na twarzyyy:) dzis zrobill wodnistaa zielonkawaaa kupke wybieram sie tez z mateuszkiem do lekarza , te zmiany skorne na twarzy wsumie zanikłyy alee wolee isc i sie upewnic ze wszystko jest ok boziuu nas na razie nie stac na tak drogaa szczepionkeee alee myslimy o niej i w przyszlosci na pewnooo chlopaki beda na nia zaszczepieniii pisalam wam kiedys ze kacperek ma na szyi jakiess plameczki przezroczystee wysmarowalam mu to sudokremem nie ma ani jednejjj ogolnie nie uzywam sudokremu jak dla nas linomag zielony jest rewelacyjnyy dziewczynyyy to prawda z tym piwkiem i pelnych piersiach mleczkaa ostanio wypilam dosłownie pol szklanki i musialam w nocy budzicc dzieciakii zeby pospijałyy bo twardee jak kamienie mialam a teraz znow flaki jej przeciez nie moge codzienniee pic piwaa wkoncuu wszytsko przenika do pokarmuu a ja stane sie alkoholiczka :D:D:D:D aleee co sie nie robii zeby karmic piersia heeh light blue moi chlopcyy wlasnie dokladnie podobnie jedzaaa przeliczajac na ml +herbatkaa 200-240 +plus herbatka 2razy 100 ml na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka walnij w łeb dentystee jak bedzie cie denerwowall a co tam........ nienawidzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dentystyy ale taka wizytaaa tez mnie czekaaa szybciej nizz sobie to wyobrazammm kurde fajna taa mata duet napiszcie czy spokojnie dwojkaa sie na niej zmiesci:D? mnie sie podoba tez ta rajska wyspaa alee cenaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawikk załozycielkoo naszegooo wspaniałegoo kacikaa odezwij sie co u Ciebieee? martwimyy siee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh Kama jest dzisiaj marudna. Polozylam ja na mate i za 5 minut ryk, wzielam ja na rece i po 5 rynk.. cyc 5 minut snu i ryk.. nie ma co juz niedlugo bede mistrzynia w robieniu obiadu na raty i poslugiwaniu sie jedna reka. u mnie niesmialo wychodzi sloneczko, wiec spacerek nam wypali. chcialabym wyjsc z mala tak kolo 16 bo moj g wlasnie o tej porze wraca z pracy. ale chyba ze zjem obiad bez niego i same sobie skoczymy nad jeziorko. chyba jednak poszukam na allegro chusty do noszenia dzieci, bo moje miesnie rak juz niedlugo nie wytrzymaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa ja tez planuje spacerekkk chustaa swietna sprawaa ja jednak staram sie ograniczac noszenie na rekach do minimummm w tragicznych tylko sytuacjachh hheeh sa noszenii przeciez rady bym sobie nie dala bedac samej fajnie masz mozesz wyskoczyc nad jeziorkoo a ja krazee w koloo blokowiskk echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wyda ci sie to dziwne i glupie, ale ja tesknie za spacerkiem kolo bloku, wyjsciem do miasta poogladac wystawy, wyskoczyc gdzies do znajomych. niby mam 5 km do miasta i autobusy miejskie tu jezdza, ale to nie to samo. noszenie na rekach?? no coz ja nie nosze, ale moja mala non topa chce cycka, wiec sobie siedzi i ciagnie. moja mam jak jest u mnie i Kama zaplacze przez sekunde od razu bierze ja na rece... ech no coz takie sa babcie.. w dodatku to jej pierwsza wnuczka wiec sie nie dziwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie najdalej bylam po drugiej stronie blokuu i w kołoo blokóww jezdze .. nie odwazylam siee wyjechac dalejj ale nieldugooo zrobie sobie wycieczkee dalej:) wkurza mnie jak ide ulicaaa a babsztylee zagladaja mi do wozkaa albo jak mijam jakos z wozkiemm to patrzyy najpierw na jednego pozniej na drugiegoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
witam serdecznie co ja dzisiaj przeszlam ... o boze ! bylismy zTygrysiem n apierwszej i drugiej szczepionce wlasnie wgramolilam sie do domku i maly prubuje usnac jak on plakal o omigod ! darl sie jak opetany z godzine nawet butla nie pomogla moja bluzka cala we krwi ... bo dostal jedna szepionke w jedno udko a potem musialam go odwrocic i dostal druga w drugie i tak bylam pochlonieta tulaniem go i uspokajaniem ze nie pomyslalam o sobie i bluzce ... bo co tam bluzka w obliczu takiej krzywdy jaka jest szczepionka a potem chodzilam po dworku z dwie godzinki umierajac z glodu bo tak slidko spal ze nie mialam sumienia go budzic w koncu raz go zdradzilam i dalam skrzywdzic lekarzowi wiec nie moglam mu przerwac tak zasluzonego snu a teraz lykam salatke jak etiopskie dziecko glodna dlaczego nie ma szczepionek do dodania do mleczka ??? sie pytam ? kto wpadl na pomysl meczenia takich malenstw ??? ide konczyc salatke wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
chcialam tylko zapytac ile dajecie malenstwon mleczka w butelce ( jesli karmicie tylko butla?) bo sie zastanawiam czy aby nie daje za malo 120ml w ciagu dnia i 150 na noc po kapieli choc chyba nie jest zle skoro Tygrys wazy juz 5kg w 46 dniu zycia ( 7 tydzien ) jak jedza wasze malenstwa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohannah ja podaje chlopaką 120 -130ml o 12 pozniej cyc cyc cyc cyc i po kapieli 150 wiec tak jak ty , ale tego 150 nie zawsze zjadaja zalezyyyy:) do tego oczywiscie herbatka lub woda przegotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
no to sie ciesze juz sie martwilam ze moze za malo albo za duzo ... czasem panikuje niepotrzebnie szczegolnie ze Tygrys daje popalic i juz nie wiem o co mu chodzi wiec szukam i prubuje wszyatkiego ... poza tym on tez nie zawsze az tyle wypija ... czasem marudzi i cos tam zostawia , ale chyba sam wie najlepiej ile jedzenia potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohannah na opakowaniu SMA masz dokladnie ile ma jesc. Ale ja nie wpycham wiecej niz maly chce bo to mleko strasznie tuczy. Moj zjada zazwyczaj piers, w ktorych jest nie wiecej niz 40 ml i ok 90 ml sztucznego a je 6 razy na dobe. Dzisija ma jakis dziwny dzien bo i rano i w poludnioue zjadl tylko po 40 ml i wiecej nie chcial. Osiwieje przez niego, wszystkim sie martwie. Poza tym chcialam zapytac na jakiej szczepionce bylas?? Bo rodzilam dzien przed toba i wiem, ze pierwsza szczepionke maly dostanie jak skonczy 2 miesiace. A do 19 czerwca to jeszcze troszke. Ja zaraz ide na 6 weeks check wiec okaze sie w jakiej jestem kondycji po przejciach z porodem i 6 tygodniami po. Od razu zapytam tez o malego, bo mi tak ostatnio niespokojnie w nocy sypia, ze juz sama nie wiem co sie dzieje. Prezy sie, nos mu sie przytyka chyba bo furczy mu cos tam caly czas. Juz mu zakraplalam sola fizjologiczna i to nic nie daje. Pospi pol godziny i znow jazda i stekanie. ie ma to na pewno zwiazku z kupka bo sa regularnie i bez wysilku. Niestety, mimo moich staran i nieskazitelnej codziennej higieny Tomus dostal ciemieniuche. Paskudztwo jedno. Poprosze o jakis lek na to bo smarowanie oliwka i wyczesywanie daje marne rezultaty. Moze wiecie co jeszcze mozna zrobic zanim dostane masc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki justaaa udana odsłona :) ładna z was para :) A my byłyśmy dziś na zakupach z moją siostrą, która będzie chrzestną Karolinki. Dokupiłyśmy resztę potrzebnych rzeczy do chrztu. Oczywiście ja sobie też poszalałam i kupiłam buty i farbę do włosów. Właśnie sobie ją nałożyłam i za jzkieś 10 minut muszę ją zmyć. Mam nadzieję że kolorek wyjdzie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska ja slyszalam ze na ciemeniuchee bardzo dobrze jest posmarowac dziecku glowke masłem i pozniej wymyc czestoo czesac wloski na wszytskie stronyy i natluszczac chyba nici ze spacerkuu pewnie zaraz bedzie padaloooo jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoze olejuszek czy jak to sie nazywaa firma w kazdym razie ,, skarb matki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
ja wlasnie dzis bylam na moim 6 weeks check up i dali malemu szczepionki te dwie pierwsze : DTaP/IPV?Hib i Pneumococcal conjugate vaccine a nastepne szczepienie mam w St.Ann's Hospital 18 czerwca na BCG COKOLWIEK TO ZNACZY skoro moj Gp dal te szczepionki dzis to ja sie nie bede klocic , wydaje mi sie ze wie co robic heh choc tu w Uk to raczej sprawa watpliwa a powiem ci Flowerska jeszcze jedno ze ten check up to do kitu byl ... pomacal mi brzuch , zadal kilka pytan jak sie czuje , jak psychika i czy mam juuz okres , zmierzyl cisnienie itp i odeslal do domciu z recepta na tabletki anty i cos na goracze dla Tygrysia tfu tfu gdyby cos po tej szczepionce dzis mu bylo ... a ja sie pytam a co z badaniem wewnetrznym ... moze by jednak ktos zechcial zajrzec mi w dziurke i powiedziec czy wszystko tam ok ? dlaczego oni tu nie badaja ginekologicznie ... prosic sie mam ? co za kraj !!!! czekam na twoje wrazenia po tym spotkaniu z twoim GP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
moj Tygrys tez sie prezy zasypia czasem i 3 godz. z wielkim placzem ma problemy z kupka choc i tak juz robi jedna dziennie ma zatkany nosek ale nidaj emu soli fizjolog. bo to wysusza sluzowke sciagam gruszka ( choc baaaardzo tego nie lubi ) a najlepiej jest jak sie drze i placze to tak fuka ze te bebole okropne same mu wyskakuja z noska i sztuka tylko w tym zeby je szybko zlapac heh zabawa i ubaw po pachy maly fuka i placze a my z D. stoimy w gotowosci z plauchami i jak tylko babol wyskoczy to my akcja i babol zlapany Tygrys nie lubi tej zabawy ale innego sposobu na te babole nie ma heh a jelsi chodzi o mleczko to jade zgodnie z rozkladem na puszce wiec powinno byc dobrze tylko czasem mam stresa ze cos zle robie bo Tygrys wazy juz 5 kg heh teraz pewnei i wiecej wszyscy mowia wow jak duzo ... i nie iwiem czy sie martwic czy nie ?! a ostatnio prze zte duchoty to tez je jak chce po 20 , 30 , 70 i 120 ml ... tak mysle ze to prze ta pogode , wiec nie martwilabym sie ... tylk oto bardzo meczace bo czuje ze karmie co chwilke i mysle tylko o tym zeby nie utuczyc malego Michellinka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polozeniaa dzieciaczka na brzusio tez ulatwiaaa wydalanie hehe koziczek zawsze jak mojee kruszynki sie siłujaaa na brzuskuu to pozniej na pieluszcee ktora miały pod glowkaa znajdujee kozice:D ogolnie chwale sobie fridee i wode morska dobraa lece bo u mateuszaa wlasnie wojna sie skonczylaa bylooo ogromne bobmardowanie a pozniejj strzal osttatecznyyyy wielkaaaa kupaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) Kohannah moja lekarka, Jak agata miał katar, powiedziała, że przed czyszczeniem noska trzeba dziecku zakroplić sól fizjologiczną, żeby nie było w środku noska sucho, ponieważ śluzówka jest cieniutka i może pęknąć i krwawić. poza tym bez soli jest to dla dziecka mniej przyjemne. Ja terz jak widzę że Agunia ma coś w nosku, zakraplam jej sól i wyciągam kozuchy patyczkiem do czyszczenia uszu. agata chyba to lubi bo zawsze się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za błędy. Moja polonistka złapałaby się za głowę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoooo jakos przezylam dentyste masakra czyscila mi kanaly doszla do tego zgorzel straszne to bylo, w piatek czeka mnie powtorka z rozrywki. 21 juz prawie koplam teg dentyste, ale nawet nie kwekalam bo obok na fotelu lezal zajebiscie przystojny facet i niechcialm zrobic sobie obciachu :) Izawik no wlasnie a Ty gdzie sie pojawiasz, zgubila nam sie zalozycielka topiku :) kohanna powiedzi mi o ktorej masz ten slub bo mam zamiar przyjechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×