Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ojjj mam nadzieje, ze to nie to u mojej malej. Przegladam inne fora o skazie białkowej i jestem troszke przerazona... jak to trzeba strasznie sie pilnowac i trzymac diete. Jest tyle rzeczy, ktorych nie mozna jesc - koszmar! poki co ide zjesc rosołek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
Nie chodzi o umoralnianie ani pouczanie.Skoro rudamaxi pisze o tymna forum to chyba zdaje sobie sprawe ze to czytaja ludzie i skoro wy mozecie skomentowac jakie macie zdanie na ten temat to chyba ja takze moge wyrazic swoją opinie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
a wiadomo ze ona i tak zrobi jak uwaza za sluszne.ja tylko staram si epostawic w jej sytuacji i nie wyobrazam sobie zebym przez rodzicow mojego meza starala sie dotrzec do niego.tym bardziej jak by mial 42 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie i dzidziusie! :D Dawno mnie nie bylo, niestety nie mam neta i nie moglam wczesniej pomachac lapka. Jestem wlasnie u rodzicow i troszke Was poczytalam, rudamaxi-dzieki za pamiec. U nas wszystko dobrze. Tomcio jak narazie jest grzeczny (tfu tfu,co by nie zapeszyc ;) ). Przesypia w nocy 7 godzin, za duzo nie placze i jest kochany. Z dnia na dzien coraz wiekszy przystojniak z niego ( na dole aktualne zdjecie). Uwielbia spacery i pluskanie w wodzie. W lipcu planujemy isc na basen oj bedzie sie dzialo :) . Karmie nadal piersia, maly przybiera na wadze takze jest dobrze. Pierwsze szczepienie za nami, Tomus byl dzielny, zniosl je lepiej od mamy :) . To narazie tyle u nas, internet bede miala u siebie dopiero od sierpnia, mam nadzieje ze wtedy nadrobie zaleglosci. Trzymajcie sie cieplutko. Pozdrawiam i przesylam buziolki. PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm izawik.......Gabrysia.....20.03........3260/5500(28.05). .. 57cm Paulka123.....Marysia......09.04.........3040/4660...... ..... .51/56cm aga*25**....Bartek....20.03..............3500/5200...... .55/65cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/4500 (03.06).. ....51/57cm rudamaxi........Wiktoria.....03.04......3050/4250......5 5/ zuzanka14......Bartus........04.04...3000/4800 (21.05).....5 3/61 kar79.............Maja..........05.04...........3860/468 0...57cm kamil_a.........Wiktoria.......10.04.....3420/4320...... ...59cm flowerska......Tomuś..........19.04......3880/4400...... ..55cm Doroteczka....Weronisia....19.04......3740/4170........5 7 cm lightblue....Karolinka.......20.04......4100/4990....... ..54/? cm madziunka27....Marcel......26.04.....2950/4200.........5 3/? cm justaaaaaa......Szymon......09.04.....3200/4400......... 52/? cm 21...Kacper i Mateusz...01.03...2700/2350.../5020/4700 margolcia1...Karolinka......14.04.......3550/4400...(31. 05).... .56/64cm evanikaa.....Kamilka........30.04.......3700/4100......5 6/?? kohannah ....Antos .........20.04 ... 3256/5000( 28/05) .. 50/57 cm Aprilka.....Oskar...........02.05......3800/4800........ .59cm mika82.....Tomuś.............06.04......4300/5350..............57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohhanna ja mieszkam 15 km od wisle :) mojaiostra brala na kubalonce slub jezu az mi ciary przeszy normalnier przyjade z kwiatmai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do tabelki się dopiszę:) nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm izawik.......Gabrysia.....20.03........3260/5500(28.05). .. 57cm Paulka123.....Marysia......09.04.........3040/4660...... ..... .51/56cm aga*25**....Bartek....20.03..............3500/5200...... .55/65cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/4500 (03.06).. ....51/57cm rudamaxi........Wiktoria.....03.04......3050/4250......5 5/ zuzanka14......Bartus........04.04...3000/4800 (21.05).....5 3/61 kar79.............Maja..........05.04...........3860/468 0...57cm kamil_a.........Wiktoria.......10.04.....3420/4320...... ...59cm flowerska......Tomuś..........19.04......3880/4400...... ..55cm Doroteczka....Weronisia....19.04......3740/4170........5 7 cm lightblue....Karolinka.......20.04......4100/4990....... ..54/? cm madziunka27....Marcel......26.04.....2950/4200.........5 3/? cm justaaaaaa......Szymon......09.04.....3200/4400......... 52/? cm 21...Kacper i Mateusz...01.03...2700/2350.../5020/4700 margolcia1...Karolinka......14.04.......3550/4400...(31. 05).... .56/64cm evanikaa.....Kamilka........30.04.......3700/4100......5 6/?? kohannah ....Antos .........20.04 ... 3256/5000( 28/05) .. 50/57 cm Aprilka.....Oskar...........02.05......3800/4800........ .59cm mika82.....Tomuś.............06.04......4300/5350....... .......57cm sarita........Kasia...........19.04........4150/4980 (31.05).........58/59 troszkę mało Kasia przybiera i musimy po 2 tyg zważyć ją ponownie i wtedy zobaczymy co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
czesc kwietnioweczki Wasze pociechy sa po prostu the best!! A twoj Tomus Mika jest podobny do mojej Mai wiec juz go uwielbiam. W ogole mamy piekne dzieciaczki. jest na co patrzec. Rudamaxi ty jestes taka fajna dziewczyna nie wiem czemu nie masz szczescia na facetow. Paulka, ty chociaz masz rodzine na miejscu. Jak ci zle, pomysl np o mnie. Mieszkam w bloku a na mojej klatce nie znam nikogo. Po 4 latach mieszkania poza Polska nie licze juz na wielkie przyjaznie i tez jestem sama, ale codziennie dzwonie do domu tak wiec nie jest zle. Narzekacie tak na facetow a ja wam powiem, ze u nas jest dobrze. Probowalam go wychowac i stawiac swoje warunki, a kiedy nie dawal soba kierowac na sile, wsciekalam sie i nie spalam po nocach ze zlosci. A teraz nie wymagam za wiele i dlatego ciesze sie z kazdej jego pomocy. Poza tym on czuje sie u nas w zwiazku glowa rodziny, ale ja ta glowa umiejetnie i delikatnie obracam. I dobrze na tym wychodze, wierzcie mi (tfu... zeby nie zapeszyc). A wszysko to nauczylam sie o dziwo!!! od mojej tesciowej. Z tym tylko, ze jej moj tesciu w ogole nie szanuje, a ja szacunek czuje wielki od mojego meza. A znam sie z nim od 7 lat i may juz wspolnie 2 dzieci. Po urodzeniu pierwszego wszystkim na okolo trabilam, ze ja z nim dzieci wiecej nie chce miec, ale z biegiem czasu zmienilam zdanie i nie zaluje. A to nasze dzisiejsze zdjecie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0b719e46436a5a7.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
czy ktoras moze wie, czemu wyskakuje, ze nie odnaleziono, skoro dodalam fotke do fotosika????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam powiedzieć tylko cześć. Dzis była u mnie rodzina mojego M. Mają córeczkę któa ma pół roczku i od samego początku jej się ulewa. Któaś z Was ma z tym problem. Ale to jest uciążliwe, cieszę się że moja Igula tego nie ma. Dosłownie tej ich małej co 5 minut się ulewa, ale tak bardzo. Miała specjalne mleko przeciw ulewaniu ale to nic nie dało. Lekarz powiedział im, że dopiero przejdzie jej jak skończy 6-7 miesięcy. Moja Iga dziś w nocy spała bez sensu. Co godzinkę się budziła. Rano już nie wyrobiłam i Marcin się nią zajął a ja poszłam spać. U nas też jest tak, że M nie wstaje do Iguni, a to dlatego, że ona budzi się tylko na jedzenie i zaraz idzie spać. Przynajmniej ta było do tej pory, ale od 2 dni coś się jej pomieszało. zuzanka moja Iga też ma to samo. Uparła się na 90 ml i więcej nie chce, no może nieraz wypije 120 mleczka, ale rzadko. A co do szczepionki na pneumokoki, to nam mówiła dr że podaję się ją 3, albo 4 razy i w sumie wychodzi 1000 zł, u Was też tak mówią??? ALe jak my narazie nie morzemy się zaszczepić normalnie, to nie myślę o pneumokokach. Jutro ponowne wyniki badań Igi. Trzymajcie kciuki, aby tej bakterii pieprzonej nie było. Bo jak będzie to idziemy do szpitala. Kamila trzymam kciuki za Twoje maleństwo, bo widzę, że Ty też męczysz się z tymi bakteriami. Idę na M jak Miłość. Moja Iga leży na łóżku od godziny sama, nie śpi i narazie nie protestuje. Jestem w szoku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Karolinka chwilowo spi, więc ja korzystam z tej chwili :D evanikaa 1 dawka szczepionki na pneumokoki kosztowała mnie 317 zł. Szok!! Państwo nie chce refundowac, mają to wszystko w dupie. A szczepimy małą, bo akurat w tej chwili stac nas na to(jeszcze). sarita hmmm, czy twoja corcia chetnie pije z butelek Aventu?? Moja mlekopijczyni ;) się buntuje i daje jej butelki z Canpolu, takie ze zwyklym smoczkiem. A tak wogóle , to sliczne te wasze dzieciatka :) Karolinka wypija w ciągu całego dnia ok( w przybliżeniu) 200 - 220 ml mleka bebiko + to co wyciągnie z cycka, oaraz to co ja odciągne jeszcze z tych moich cycków, to tak 120 ml, + 100 ml herbatki. Szczerze się przyznam,że to takie szacunkowe obliczenia, bo wiem w zasadzie ile zawsze robie, ale nigdy nie sumowałam. Jutro musze zostawić małą z tesciową. Koszmar. Mam do tej baby cholerny uraz. Ha!!! dzisiaj babka mojego męża stwierdziła,że Karola ma perkaty nos i powinnam jej go ściskać, zeby taki nie był. Echhh i przed kąpaniem małej powinnam przeżegnać wode!!!!!!!! Czy wy byscie nie zwariowały :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje slodkie kwietnioweczki Ja dzisiaj tak pozno bo caly dzien sleczalam z nosem w ksiazce bo ide na przedtermin z \"Polityki w zakresie stosowania i wykonywania kar i srodkow wolnosciowych w panstwach europejskich\"-wiem strasznie brzmi ale jest fajne:) i oczywiscie zajmowalam sie takze swoja ksiezniczka a potem takze jak wrocil do domciu moim facetem:) Evanika ja tez dzisiaj mialam rosolek:) Kohanah nie przejmuj sie ze zostanie jeden wolny pokoj bo jak wszystkie przyjedziemy to i tak bedzie maly i zajmiemy nawet korytarz:P Doroteczka u siedmiolatkow przynajmniej u chlopcow na topie sa samochody Hot Wheels i wszelakie drogi Hot Wheels a ostatni krzyk mody to Action Man :) Dzieciaczki sliczne:) Ja juz dzisiaj zakomunikowalam mojej mamie ze w wakacje jade z dziecmi do ciebie Paulinka:)Takze jak bys sie chciala wymigac to juz za pozno:P Dziewczyny dziekuje za to ze jestescie ze mna zawsze Ostatnie slowo do ULI21----Kochane dziecko ,jesli mam byc szczera to kierowalam swoje slowa do dziewczyn z naszego forum ,moze moglyby je jeszcze skomentowac osoby ktore wiedza wiecej niz Ty .Bo ty albo jeszcze malo wiesz wogole o zyciu a po drugie nie komentuje sie zeczy o ktorych sie wszystkiego nie wie:PI tak jak slusznie zauwazylas zrobie jak bede uwazala.I to by bylo na tyle co ci chcialam jeszcze powiedziec------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Ide wlasnie do dentysty jessoooo jak sie boje, czeka mne leczenie kanalowe :( boli to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
a ja dzis nie moglam uwierzyc bo polozylam synka na brzuszku na lozku odwrocilam sie zeby napisac sms a gdy skonczylam to synek lezal na pleckach i sie cieszyljuz myslalam ze poprostu go gostawilam na pleckachale polozylam go na macie i znow chcial sie przekrecic juz lezal na boczku. a co do mniej przyjemnych rzeczy to zaczal miec kolki czest placze i sie prezy nie wiem jak mu pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
a to zdiecia z dzisiejszej zabawy http://img178.imageshack.us/my.php?image=szymekimata009oi4.jpg http://img178.imageshack.us/my.php?image=szymekimata006os7.jpg jednak i tak bede musiala kupic mate zeby senek mogl sie spokojnie poruszac i przewracac. ktoras z was kupila na allegro z tiny love ta mate dwustronna za 149 chcial sie zapytac jak wrazenia i czy jest duza i jakie ta sa melodyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
*synek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane... PO wczorajszej wizycie u dermatologa, arelgologa jestem spokojna. Moja Kama ma rzeczywiscie tylk otradzik, dostałam jakas mas i ma po 2 dniach zejsc. Na cale szczescie. Dzisiaj tak jak zawsze spała bez zarzutu. Od 23:30 do 5 rano... tylko pozniej sie wiercila i prezyla, bo nie mogla zrobic kupala... ale po2 godzinach jak ja wzielam na raczki w pozycji do ulania walnela taaakiego, ze musialam ja przebierac! Teraz sloneczko spi - bo zasnelysmy o 8:30. Wczorajszy wieczor byl po d znakim awanturki... czasem mysle zeby rzucic wszystko i wyprowadzic sie z domu, zostawic G samego zeby zrozumial, ze nie jestem cyborgiem. Kurcze nie mozna zwrocic mu uwagi... bo kazda zwrocenie traktuje jak atak. Ale moze rzeczywiscie tak to odbierac bo o tych samych rzeczach mowie mu juz kuuuupe czasu, a on za kazdym razem mowi pozniej! Ech co ja bede sie zalic, na pewno kazda z was ma trudniejsze i lagodniejsze dni ze swoimi facetami! Dzieciaczki sa sliczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa - ja jestem baaardzo zadowolona z maty - mam wlasnie taka! moja Kama jest zachwycona jak ja tam klade. No w sumie taka mala nie wie co jest grane, ale zawsze na 20 minut mam spokojna glowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
Droga rudamaxi to forum jest tak samo twoje jak i moje wiec nie pisz "naszego fora".Każdy może na nie wejść i poczyać twoje zwierzenia.Po drugie studiując prawo (a chwalisz sie tym namiętnie) powinnas wiedziec ze słowo "rzeczy" pisze się przez "rz" a nie "ż" Co do wieku i wiedzy o życiu to wiedz, że mam 31 lat i troche o życiu i o mężczyznach już sie dowiedziałam dlatego chciałam ci dobrze doradzić i oszczędzić ci kolejnych rozczarowań.Nie rozumiem czemu się tak denerwujesz .Jestem pewna że prędzej czy później przyznasz mi racje.To tyle co ci chciałam napisać.Pozdrawiam gorąco i zycze powodzenia w życiu.Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika mam prosbe napisz co to za masc masz na te krostki bo moj synek tez takie ma wprawdzie juz mu wyschly i sie goją ale na wszelki wypadek dobrze wiedziec. Dzieki Majowka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
evanikaa a co to są za melodyjki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×