Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość asiuniaaa24
zuzanka czemu nie rozmawiasz ze swoja szwagierka???? nie przeszkadza ci to ze od 1,5 roku zadnego kontaktu przeparszam za wscibstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
witam serdecznie mamuski trzymajcie kciuki zeby Tygrys troche pospal ( bo wlansie zasnal ) to wam opowiem jak sie dar wczoraj po szczepionce ... u lekarza wyl z godzinke musialam mu dac w poczekalni mleczka opil sie jak bak i zasnal w wozku wiec w drodze do domciu udalo mi sie zrobic zakupy i odebrac recepty ( tu recepty sa za darmo dla matki i dziecka - znaczy dla dziecka do 16 rz. a dla matki do 1 roku po narodzinach dziecka ) takze jak u lekarza byla na 10:30 tak do 1 bylismy na dworku a potem w domciu po jedzonku usnal znow grzecznie i spal do 3 pomyslalam sobie pieknie jest Tygrys jest dzielny wiec szczepionki nie beda takie straszne ale potem sie zaczelo ohoho.... nakarmilam o 3 , i jak wzielam na ramie zeby sie beklo... sie zaczelo co ja z nim przeszlam ... do 5 darl sie non stop ... nosilam na rekach i nic , o polozeniu nie bylo mowy , o zagadaniu tez nie ... dostal goraczki i nawet nie mialam jak podac paracetamolu ( w koncu jedna noga ale dalam rade , czego to sie nie wymysli jek dziecko placze i cierpi heh ) nie moglam nawet zmienic reki na ktorej go nosilam tak wyl pieluchy nie zmienilam mu od 1 do 5 bo by sie udusil jak polozylam na przewijak chyba mam nadwrazliwe dziecko do tego na dworze skwar ... jakos udalo mi sie go rozebrac do pieluchy dzwonilam gdzie moglam po rade ale ledwo co slyszlam glos w sluchawce tak sie darl o 5 przyjechal D. z pracy i postanowilismy z ejak za godzinke si enie uspokoi to jedziemy na Emergency znaczy Ostry Dyzur do szpitala bo moze zle znosl szczepienie ale zasnal nawet go nie kapalam padl jak zabity taki byl wymeczony tym placzem jak tak bede wygladac szczepionki to ja sie wieszam bluzke musialam wywali nie dalo sie sprac krwi bo jak dostal w jedno udko go odwrocila zeby utulac i dostal wdrugie wiec tym pierwszym wtulonym we mnie ubrudzil mi bluzke ale co tam ... jakos ma dziwne wrazenie ze gdzies to juz pisalam czy ja sie aby nie powtarzam ???? ide sprawdzic ... mam nadzieje ze was nie zanudzam jesli tak - sorkkkki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
no i znalazlam powtarzam sie eh ale zakrecona jestem chyba mam za duzo czasu ... przepraszam ze takzanudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
i widze tlyko ze w Polsce dalej nieciekawie wyobrazcie sobie ze tu w Uk tabletki anty sa za darmo , tak samo jak inne sposoby antykoncepcji ( zastrzyk 3 mies , spirala itp. ) calkowicie na kase chorych do tego wszystkie recepty ( mawet te najtansze jak paracetamol czy syrop na kaszel ale i te drogie ) tak jakjuz pisalam dziecko ma do 16 roku zycia za darmo a matka do roku po narodzinach dziecka wszystkie szczepionki sa za darmo nawet ta drog o ktorej pisalyscie na pneumokoki czy jakos tak to duzo pomaga wiele wydatkow odchodzi i mozna ta kase przeznaczyc na co innego dlatego ja z wszystkim chodze tu do lekarza czasem trzeba sie wystac nie zawsze pasuje ale warto jak ma si e to za darmo szkoda ze w POlsce nie dbaja tak o zdrowie choc z drugiej strony w naszym kraju kasa idzie na co innego wazniejsze sa samochody dla poslow i inne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
no i do tego dochodza uslugi jak dentysta czy inni lekarze spacjalisci tez sa za darmo choc ja robie zeby w POlsce duzo ludzi jezdzi do POlski robic zeby nawet angole bo dla nich tam tanio jest co to sie dzieje z tym swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
ja nie dostalam a tez bym chciala zerknac moge poprosic ? tyenka24@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
czesc kwietnioweczki Bylismy na szczepieniu i myslalam, ze bedzie gorzej. Oprocz tego, ze zaplakala jak jej wbijali igle w posladek dobrze to zniosla. Lepiej niz jej mama. Za 2 tyg ide ja zaszczepic na pneumokoki. I Kube tez przy okazji. Szczepionka jest droga jak w Polsce, ale nie bede na dziecku oszczedzala. Czy wiecie moze jaka nazwe ma ta szczepionka w Polsce? Czy nie jest to czasami Prevenar? Musi byc podana 3 krotnie. Chcialam jeszcze zaszczepic na zapalenie opon mozgowych szczepionka Neis Vac c ale lekarka mi poradzila, zeby zaszczepic po 1 roku zycia. Zeby nie obciazac organizmu dziecka. A w ogole to troche sie czulam jak nadopiekuncza matka, ze wymyslam niepotrzebnie te dodatkowe szczepienia. Ale to moje dziecko i ja decyduje... Maja teraz spi spokojnie. Mam nadzieje, ze nie dostanie goraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm izawik.......Gabrysia.....20.03........3260/5500(28.05). .. 57cm Paulka123.....Marysia......09.04.........3040/4660...... ..... .51/56cm aga*25**....Bartek....20.03..............3500/5200...... .55/65cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/4500 (03.06).. ....51/57cm rudamaxi........Wiktoria.....03.04......3050/4250......5 5/ zuzanka14......Bartus........04.04...3000/4800 (21.05).....5 3/61 kar79.............Maja..........05.04...........3860/5770...62cm kamil_a.........Wiktoria.......10.04.....3420/4320...... ...59cm flowerska......Tomuś..........19.04......3880/4400...... ..55cm Doroteczka....Weronisia....19.04......3740/4170........5 7 cm lightblue....Karolinka.......20.04......4100/5300....... ..54/? cm madziunka27....Marcel......26.04.....2950/4200.........5 3/? cm justaaaaaa......Szymon......09.04.....3200/4400......... 52/? cm 21...Kacper i Mateusz...01.03...2700/2350.../5020/4700 margolcia1...Karolinka......14.04.......3550/4400...(31. 05).... .56/64cm evanikaa.....Kamilka........30.04.......3700/4100......5 6/?? kohannah ....Antos .........20.04 ... 3256/5000( 28/05) .. 50/57 cm Aprilka.....Oskar...........02.05......3800/4800........ .59cm mika82.....Tomuś.............06.04......4300/5350....... .......57cm sarita........Kasia...........19.04........4150/4980 (31.05).........58/59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia wydarzyly sie pewne rzeczy w rodzinie... nie mowie spotykamy sie na kazdej imprezie i jest ok. Oj widze ze nas podgladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikkapik dzieki za pocieszenie :) kohanna poslalam fotki i moze wkoncu mi odpowiesz na pytanie o ktorej masz ten slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
slub o 13 jak sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam nieco porządku w skrzynce.Jak możesz zuzanka to spróbuj podeslać jeszcze raz...Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka i lightblue dziekuje za zdjecia ,i przestancie z tymi figurami jeszcze mamy czas zrzucic to i owo ,przeciez od porodu minely nam dopiero dwa miesiace a niektorym troszke wiecej .Mi te kilogramy co teraz mam moglyby juz zostac byleby tali wrocila i biodra wrocily do dawnego stanu:P U mnie jest ladna pogoda wiec ja siedze z Vikunia na tarasie. Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny... no tak, po tygodniu nieobecności tylko 21 i zuzanka o mnie pamiętały :-( nawet nie było mnie w wymienianych listach tych nieobecnych :-( a ja po prostu najpierw nie miałam internetu bo gdzieś kabel się przerwał i trzeba było wymieniać a potem byłam zajęta (wykończona) moimi córeczkami. Gabrysia cały czas dawała mi do wiwatu z Wiktorką na zmianę. Byłam załamana bo nawert na spacery nie mogłam wychodzić bo Gabrysia na nich płakała, a ludzie patrzyli na mnie jak na wyrodną matkę bo nie mogłam jej uspokoić. Przerobiłam już wszystkie warianty przyczyn jej zachowania (malo snu, częsty płacz, potrzeba ciągłego noszenia, ciągłe pierdzenie) i nic. A tu nagle przez przypadek dowiedziałam się ciekawej rzeczy. Była u mnie w sobotę koleżanka i widząc jak Gabi się zachowuje zapytała tylko czy piję sok jabłkowy i w jakich ilościach. Faktycznie tego soku to piłam sporo. Ona też miała to samo ze swoją Igą. NIc nie szkodziło spróbować, no i od soboty przestałam pić sok jabłkowy. No i po prostu szok...!!!!! Zupełna odmiana!!! Nie to samo dziecko. Zasypia bez problemu, używa nawet smoczka !, śpi w dzień kilka razy, nieraz po 45 min, nieraz po 1,5h, a dzisiaj spała 2,15h. Po 5 min usypianiu! Była na spacerze z babcią i tylko trochę zapłakała. Wciągnęła smovczek i spokój. A jak nie śpi to cały czas leży na macie, bimba sobie w grzechotki, albo w łóżeczku i patrzy na karuzelę. Byłam na imprezie w niedzielę (już w niedzielę była poprawa) i wszyscy stwierdzili że wzorowe dziecko. Nawet teściowie byli zaskoczeni zmianą bo widzieli co ona potrafiła wyczyniać w ostatnich dniach. Tak więc jeśli macie podobne problemy i pijecie taki sok to spróbujcie go odstawić. Gabrysia zaczęła też robić kupki. Ma przerwy ale 2-dniowe a nie jak poprzednio tygodniowe. Pruta so bie od czasu do czasu i generalnie jest taka jak w pierwszym miesiącu życia. Tylko poskracała sobie godziny snu w nocy. Budzi się co ok. 3h, czasami co 4-5. To tyle. A ja w końcu odżyłam :-) Dzisiaj wyjeżdżamy na długi weekend do teściów. Jak będę miała okazję to coś skrobnę stamtąd. Muszę jeszcze poczytać Wasze wypowiedzi bo trochę się tego namnożyło. Ale to bardzo dobrze,bo przynajmniej topik nie umrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięuję za zdjęcia :) Mam wielllki problem. Mój pies zaatakował 4letnią siostrzenicę. Mała ma poszarpany policzek - od pół cm od oka w dół ... Teraz pies ma kwarantannę 15 dni i do uśpienia albo pilnowania gdzieś, gdzie nie ma dzieci. Biedne dziecko.... wyć mi się chce... Odbiło mu, podszedł jak gdyby nigdy nic i nagle doskoczył jej z zębami do twarzy. Nie wyobrażam sobie trzymać go jak zaczną chodzić moje bąble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 too faktycznie nie wesoloo ja tez mam pieskaa tzn suczke ktoraaa ale pozwalam mu obcowac z dzieciakami aby wiedziala ze sa kims waznym jak i ona ja tez sie tulii chwali ale tez miewaa karee wczorajj polizala kacperkaa w gowke a dziss wchodzac do pokojuu zastalam w lozku z mateuszkiem heeheh ale nigdy nic nie wiadomoo co pieskowii odpijee trzeba byc bacznymm kacper daje mi dzis ladniee popalicc echh przez to mateuszz jest odstawiony troszeczke na bokk zbiera sie chybaa burzaa izawik sprobuje z tym sokiem mozee wlasnie kacperrr zrobii sie grzeczniutki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jestem z czerwcowek wielkie pozdrowienia dla wszystkich. rudamaxi wiem ze szukalas mnie na naszym czerwcowkowym forum wyslalam ci e-mail z nr mojego gg ale nie wiem czy ten co masz na kafe jest aktualny wiec pozwalam sobie tutaj na twoim forum wpisac jeszcze raz wiec jesli masz jakies pytania to pytaj nr gg to3763581 pozdrawiam wszystkie kwietniowki i wasze malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik moja wina staralam sie wszystkie wymienic ale oczywiscie mi sie nie udalo ,ale chcialam dobrze ,dlatego w ramach przeprosin dla ciebie mocne usciski i 😘 oraz ogromny bukiet 🌼 mx3 wspolczuje ,nie wiem co ja bym czula w takiej sytuacji pewnie bym obwiniala siebie jak pewnie ty to teraz robisz bo mowisz ze chce ci sie wyc ,ja pewnie bym w takim przypadku go uspila. a ja dzisiaj bylam z Konradkiem u fryzjera ,i mam teraz takiego przystojniache ze szok ,a potem polazilismy po sklepach i Konradek jest bogatszy o jeden komplet letni(bluzeczka i spodenki z kaczorem donaldem )plus jeszcze bialo-niebieska koszulka ,kask do roweru,malutkiej kupilam czerwone spodenki w kwiatki z kokardkami na nogawkach z tylu, a sobie kupilam loda:Pto tak przy okazji bo Konradek mial pieniadze od babci na loda. To slodkie buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to kawal z innego topiku ale dobry:P Blondynka i prawnik siedzą obok siebie w samolocie. Prawnik pyta blondynkę, czy nie zechciałaby zagrać z nim w ciekawą grę. Blondynka mówi, że jest zmęczona, odwraca się do okna i próbuje zasnąć. Ten jednak nalega i wyjaśnia, że \"gra\" jest bardzo prosta i wesoła. Mianowicie, będą zadawać sobie pytania i jeśli któreś nie zna odpowiedzi - płaci 5$. Blondynka ponownie odmawia i znów próbuje zasnąć, ale prawnik nie daje jej spokoju i proponuje inny układ - jeśli ona nie będzie znała odpowiedzi - płaci 5$, jeśli natomiast on nie będzie znał odpowiedzi - płaci 5000$. To przykuwa jej uwagę, poza tym i tak zdaje sobie sprawę, że on nie da jej spokoju, dopóki nie zagrają w tą grę, więc zgadza się. Prawnik zadaje pierwsze pytanie: - Jaka jest odległość pomiędzy Ziemią a Księżycem? Blondynka bez słowa sięga do portfela i wyjmuje banknot 5$. - Ok - mówi prawnik. - Twoja kolej... - Co to jest, wchodzi na górę na dwóch nogach, a schodzi na trzech? Prawnik jest zaskoczony, wytęża umysł i nic, dzwoni do znajomych, wysyła maile, przeszukuje internet i nic. Po godzinie poddaje się i wypisuje czek na 5000$, ona przyjmuje, odwraca się i próbuje zasnąć. Prawnik jest jednak ciekaw odpowiedzi i pyta: - Co to jest, co wchodzi na górę na dwóch nogach, a schodzi na trzech? Blondynka odwraca się i wyciąga banknot 5$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxii too zaszalalass :) zakupyy udanee i to najwazniejszee !! a lodzik smakował? mam ochoteee na babkee piaskowaaaa albo jakisss pysznyy deesrekkk takii pysznyy:D taki sama nie wiem jaki marudzeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 smakowal i to bardzo bo od paru dni chodzi za mna kawa a ze teraz nie pije to loda sobie pozwolilam kupic kawowego:)Tylko tak szybko sie skonczyl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, my juz po USG bioderek-wszystko jest ok,Bartek bez przeciwwskazan moze grac w piłke:-) Light i Zuzanka, dzieki za fotki. Naprawde bardzo ładnie wygladacie:-) Ja tam Ci Zuzanka zazdroszcze, ze nie gadasz ze szwagierka, przynajmniej masz spokoj, och gdyby tak moj tesc i tesciowa przestali sie do mnie odzywac:-) Rozmarzyłam sie.... :-) Mx wspolczuje, faktycznie nie ciekawie:-( A do dziewczyn ktore nnarzekaja na swoja wage, zuzanka do Ciebie przedewszystkim, kochana nie przejmuj sie. Ja mam inny problem, bo nie moge przytyc,nie wiem ile waze teraz ale na pewno mniej niz przed ciaza, a wtedy wazylam 44kg. Wszyskie ciuchy ze mnie leca, juz wczesniej najłatwiej spodnie bylo mi kupic w sklepach z ciuchami dla dzici, a teraz to nie wiem co mi zostało:-( Jem normalnie, a wlasciwie to takie same porcje jak Jarek i lipa:-( Kohannah u nas reakcja na szczepione byla taka sama, ale w ulotce bylo napisane,ze moga byc takie skutki uboczne. Magda, a Ty dzis bylas u lekarza z Iga? Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki - tu majówka - rudamaxi poradziła mi żebym przyszła do was po pomoc to przychodzę ;) chcę brać tabletki chormonalne- czy muszę z nimi czekać do pierwszego okresu?? czy możliwe jest branie ich teraz - właśnie kończę krwawić po porodzie - jak któraś z was wie- bardzo bym była wdzieczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_a chyba masz przepełnioną skrzynke :( a ja ci fotki posłałam Wiecie, ja to z chrztu mojej niuni nie mam praktyczni zdjęć, ta osoba, ktora miała nam porobic fotki, nie umiała obsługiwac aparatu i szystkie są jakieś nie ostre :( Mam nadzieje,ze jednak coś się znajdzie, i też bede mogła wam pokazac . zuzanka co ty chcesz od swojej figury??Bardzo ładnie wygladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike jeśli karmisz piersią i masz przepisane Cerazette, to mozesz zaczac brac w każdej chwili. Ja osobiscie tak zaczełam brac. I zyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
tak widze ze sobie rozmawiacie o deserkach i lodach a ja na diecie wprawdzie nie jakiejs tam konkretnej bo nie znalazlam nic ciekawego ( a przeszperalam chyba caly internet ) po prostu jem malo , nie tlusto , nie jem slodyczy a jedyna przyjemnosc na jaka sobie pozwalam to kawa + mleczko skondensowane + 3 lyzeczki cukru ...bo inaczej ni emoge a od kawy to jestem uzalezniona chyba ... i powiem wam ze nawet odpowiada mi taka asceza , taka czystosc organizmu heh mam jeszcze czas do sierpnia ( kiedy pojde do krawcowej szyc sukienke slubna ) no i koniecznie musialabym zaczac cos cwiczyc na brzuszek i uda bo reszta jest calkiem ok tylko nie wiem co heh nie znosze cwiczyc i pocic sie a do tego nei mam warunkow moze jak tesciowa przyleci to jakos zorganizuje sobie chwilke a teraz znikam jeszcze tylko balsam wsmaruje cialko trzeba doprowadzic do ladu heh slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie moglam sie dzisiaj oprzec i zjadlam chyba z 10 truskawek mam nadzieje ze mojej ksiezniczce nic nie bedzie. Moja mala dama strasznie lubi sie kapac i strasznie sie zali kiedy ja wyciagam z wody ale to co dzisiaj odstawila to byl juz szok ,normalnie urzadzila mi awanture na calego tak na mnie krzyczala:)dopiero jak ja bralam na rece i przytulalam policzkiem do policzka to sie uspakajala.i jak ja wysuszylam po kapieli to szczybko na rece jak sie uspokoila to na przewijak i szybko zakladalam pieluche potem znowu na rece i znowu przewijak i kaftank i znowu rece i potem walka z pajacykiem,ona byla mokra i ja tez:O Ale pare w plucach to ona ma ,hmmmm ciekawe po kim:)? a ja cos spac nie moge wszyscy spia a mnie cos nosi ale sprzatac po nocy domu nie bede bo wszystkich obudze jakby ksiezyc mocno swiecil to moglabym isc poplewic ogrodek a tak z latarka raczej bedzie niewygodnie:Pno to siedze przed kompem i szkoda ze was nie ma ale spijcie sobie smacznie i wstawajcie wyspane,byscie mialy duzo sily dla waszych skarbow. 🌼D🌼O🌼B🌼R🌼A🌼N🌼O🌼C🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×