Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość ulka21
Mam dziecko.Kto by czytal te wszystkie opisy kupek i katarkow jak nie osoba ktorej wlasnie sie dziecko urodziło.Urodzilam 27 marca a termin mialam na 7 kwietnia stad moja mam zacezla sledzic topik o kwietniowkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
Mam corcie ma na omie Julka-miała byc Nikola ale mąz sie nie zgodził.Po urodzeniu wazyla 3180 i miała 54 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
Teraz wazy 4850 i jak juz pisalam mam stały problem z utuczeniem jej bardziej.Nie robie sie "czarna" nie wklejam zdjec bo zwyczajnie nie mam czasu grzebac w necie.Czasami nawet nie mam czasu poczytac co piszecie tylko pobierznie powtarza mi moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
co mam jeszcze napisac?podac swoje imie i nazwisko czy numer telefonu?jak sobie nie zyczycie nie musze nic wiecej pisac.Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio juz po sniadanku wlasnie przeczytalam co napisalam wczesniej jak to jest ze piszac na kompie robi sie tyle bledow bleee:P. Zycze milej soboty odezwe sie pewnie dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Jestem nawet wyspana! MOja Kama własnie sobie smacznie spi - w moim łózku - tam jest najwygodniej! Wczoraj podałam jej espumisan i nic! Dzisiaj jest czwarty dzien jak nie robi kupki. Zaczynam juz panikowac. Kurcze wycisnełabym z niej chociaz jedna malutka zeby wiedziec, ze wszystko jest dobrze. Gdzies na innym forum wyczytałam, ze dzieci karmione piersia moga robic kupki nawet co tydzien, ale mojej Kamie nigdy to sie nie zdazylo! Przesada - jak ja sie martwie. Dzisiaj zaplanowałam grilla z rodzicami, z tesciami, i z przyjaciólmi. Wszystko przygotowane, zaplanowane, maz kupil wszystko a tu pogoda pod zdechlym azorkiem, leje, zacina i burza za burza. Strasznie. Chyba przyjdzie nam zrobic kurczaka z piekarnika i usiasc w domku! Ide zjesc jakies sniadanko! Za chwilke mała bedzie sie budzila... szybkie mycie buzki, raczek i oczek, ubieranie i zabawianie. Takla pogoda deszczowa wiec bedzie dzisiaj marudny dzien dla mojej gwiazdeczki! Uciekam bo jestem strasznie glodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! Evanikaa u nas po wczorajszej burzy tez znaczne ochlodzenie. Bartek tez robi rzadko kupy, ale jak widze ze bardzo sie meczy daje mu pol czopka glicerynowego. Po wczorajszej goraczce u Bartka nie ma juz sladu. Doroteczka i justaaa,zielone kupki moga byc tez od kolek, tak powiedziala mi lekarka. Ulka co sie tyczy nagonki na rudamaxi chyba ni zaprzeczysz,ze to Ty ja zaczelas. Ni stąd ni zowąd pojawiłas sie na naszym topiku i zaczełas od wyrazania opini na temat Goski. A ruda wcale o opinie nie prosiła, poinformowała nas tylko o swoich planach. Fajnie,ze cos nam napisałas o sobie, ale moim zdaniem to od tego nalezało zaczac.Kazda z nas była tu nowa i jaoks inaczej zaczynałysmy pisanie ze soba. Moze dzieki temu zzyłysmy sie i mamy ochote pozwierzac sie sobie z codziennych problemów, nawet jesli czsami nikt tego nie skomentuje to i tak jest nam lepiej. Najpierw sie poznałysmy a dopiero potem komentowałysmy nawzajem nasze poczynania i choc niezawsze zgadzamy sie ze soba to łatwiej jest przyjac krytyke od osoby, do ktorej posty kierujemy a nie od kogos kto wyskakuje ze swoimi komentarzami jak filip z konapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohannah, zycze udanego pobytu tesciowej. Moja tez Krysia:-) Zdawaj relacje na biezaco;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo bedzie tesciowa i w koncu bede miec wiecejczasu dla siebie juz nie bede si ekapac w piec minut tylko moze uda mi sie polezec w pachnacej piana wannie moze umowie sie na kawke z dziewczynami w koncu na miasto moze spokojnie rozejrze sie za butkami i dodatkami do sukienki napewneo bede zdawac relacje bo pewnie bede czesciej na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antos jest po prostu sliczny:) Aga zgadzam sie z Toba w 100% jesli chodzi o to co napisalas do Ulki .Mocno sciskam aga a jaka pogda u ciebie bo u mnie znowu robi sie cieplo:) a ja juz chyba po prostu nie moge sie uczyc bo czytam jedna strone po kilka razy i cos sie nie moge skupic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi, moze zle sie wyraziła, przepraszam jesli Cie tym uraziłam, bo nie mialam takiego zamiaru! Dokładniej chodziło mi o to co napisałam pozniej:-) Lece na spacer, bo kisze Bartke dzis w domu a pogoda juz sie troche poprawiło. No i lewa reka mnie swedzi wiec przy okazji puszcze totka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem troche zla. Bo nic na siebie nie dostalam, jakies wszystko bylo wybrakowane. Czeka mnie maraton po sklepach w przyszlym tygodniu z towarzystwem mojej coreczki. Jesli moge wtracic swoje 3 grosze to uwazam ze Ulka nie miala zlych intencji, chciala dobrze, ale jej nie wyszlo i efekt jest taki, jaki jest. Mysle, ze uzewnetrzniajac sie na forum musimy zdawac sobie sprawe, ze nas czytaja bo takie prawo maja i nie brac do siebie wszystkiego, chyba, ze nas zaczna obrazac tak jak to mialo miejce niedawno. A tak poza tym to stanelam dzisiaj na wadze i schudlam 1,5 kg i jestem w lekkim szoku. Nie omieszkalam pochwalic sie mezowi a on na to, ze i tak nadal jestem ciezka :-( Nigdy mi nie dokuczal ani nie komentowal mojej wagi wiec nie wiem o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar79, pewnie maz nie mial nic złego na mysli. Moze zartował? Nie przejmuj sie, bo moze tylko tobie przeszkadza waga i doszukujesz sie tego u meza. Widzialam Twoje zdjecia i wygladasz bardzo ladnie! Kohannah sliczne fotki Antosia:-) Ja tez wklejam dzisiejsze Bartka-mojego słonecznego chlopczyka:-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f69d5fb414b53bc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/878beac8098e4038.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43596eda38245203.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ebc7a842bd6b0123.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesiedzielismy dzisiaj w domu, bo pogoda okropna, ciemne chmury i deszcz co chwile. W dodatku mielismy lenia i jakos tak szybko zlecialo, ze porzadki bedziemy robic jutro. Tomus coraz bardziej zauwaza swoje raczki, pcha je do buzi i lapie jedna za druga. I tak jakby zaczynalo mu sie coraz bardziej slinic, my z mezem mielismy wczesnie zeby to moze u niego sie juz za miesiac pokaza. Ruda nie boj sie, bedziemy kciuki trzymac za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki-mamuśki.. przede wszystkim rudamaxi trzymaj się na zaliczeniu. Na pewno sobie poradzisz bo jesteś ambitną dziewczyną. Jestem przekonana że zdasz przynajmniej dobrze :-) co do Ulki to dajcie już dziewczynie spokój. Faktycznie, zaczęła może znajmość z nami dość niefortunnie,ale co prawda to prawda że każdy ma wgląd na nasze forum i może napisać co chce.Widać że dziewczyna chyba chce należeć do naszej paki,bo inaczej by nas nie czytała systematyycznie. Jesteśmy cool laski więc dajmy Ulce jeszcze jedną szansę,ok? Ale ostatnio urosłam ;-) Wszyscy mi mówią że macierzyństwo mi służy i że wyglądam świetnie. Zmieniłam trochę fryzurę,opaliłam się, kupiłam sobie kilka nowych ciuchów i faktycznie czuję się dobrze :-) (zwłaszcza z moim większym biustem;-)Nawet mąż patrzy na mnie jakimś innym wzrokiem ;-) Oby tak dalej :-D Właśnie sączę piwo bezalkoholowe i oglądam Opole. Nic ciekawego chyba nie ma więcej w TV. Wybrałabym się do kina,ale karmię tylko piersią więc jest problem.. Gabrysia wczoraj marudziła po szczepieniu,ale tak podobno po szczepionce na polio. Dzisiaj znowu jest moim Aniołkiem ;-) ( z małymi różkami) Tak sobie myślę, że jeszcze niedawno pisałyśmy o ciąży i naszym głównym tematem były objawy zbliżającego się porodu. A teraz? Nasze dzieciaczki rosną jak na drożdżach. Moja Gabi w środę skończy 3 m-ce. Robi się coraz fajniejsza. Dzisiaj znowu śmiała się w głos, potrząsając przy tym ramionkami. A wczoraj po śmiechu dostała czkawki. Ładuje piąstki do buzi i leci jej ciągle ślina. Chyba niedługo zacznę zakładać jej sliniki (śliniaki?) Znalazłam swoje zdjęcie jak miałam 9-10 m-cy i porównuję z Gabrysią. Jest duże podobieństwo. Poczekamy jak podrośnie i wtedy zobaczymy... Za to Doroteczka Twoja córeczka to wykapana TY. Nie muszę nawet czytać od kogo jest zdjęcie bo od razu wiem że od Ciebie. Synek Agi chyba też jest podobny do mamusi,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki po polnocy! Jednak udal sie grill, super! Ja zjadłam skrzydełka z grilla (hehe zawiniete w foli bez przypraw). Wypiłam sobie dwa karmi i jestem happpy. Moja Kama bidulka siedziła ze mna dzielnie do 22. To znaczy siedziła sobei w domku u mojej mamy a ja co chwilke dawałam jej cyca. Wczoraj dałam jej 5 kropelek espumisanu i dzisiaj znowu 5 i o 19 poleciła brzydko pachnaca kupka. Cieszyłam sie jak dziecko z resorówki. U mnie nad jeziorem jest przeglad piosenki i mlodych talentów, wiec po grillu wysłałam wszystkich na pokaz sztucznych ogni. Ech a ja zostałam z Mała.. my tez sobe to odbijemy Własnie zaczał sie pokaz - slysze tylko huk a nie widze.. moj biedny pies, który nigdy nie wchodzi na pietro ze strachu wszedl pod drzwi sypialni i bidulek chciał sie ukryc - nie ma co mam psa obronnego (owczarek niemiecki a taki tchurzliwy). Rudamaxi - trzymam kciuki. Wiem, ze i tak ci sie uda - nie pamietam zeby ci sie nie udalo!! ;) chyba czas sie polozyc... korzystac z tego ze Kama spi. Za chwilke zjawi sie moj mezulek i znajomi, ktorzy u nas spia...zapewne poloza sie i beda dogorywac do poludnia - bo sobie troszke potrinkowali! Ech klade sie spac...bo juz troszke pozno.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! No to dzis ja jestem pierwsza! Izawik Ty tu jestes szefowa:-) Ruda tez trzymam kciuki, melduj szybko jak poszło. Evanikaa, fajnie ze impreza sie jednak udała. Ja mam dzis kinder bal:-) A ja słucham wlasnie piosenek S Krajewskiego. Musze byc gotowa na spiewanie wieczorem przed telewizorem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj. Bartus byl dzisiaj pierwsza nocke i mojej mamy, bylismy wczoraj z Radkiem na koncercie bo w Cieszynie teraz jest duzo imprez :) Czytalam na necie z w 3 miesiacu to jest normalne ze dzieci wkladaja piastki i robia banki ze sliny (strone kiedys podeslala mama baczka) Co do Ulki, Izawik ma racej dajmy luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaa
paulka123 jak dobrxze pamietam masz karuzele z projektorem. potrzebuje twojej pomocy bo za cholere nie wiem do czego sluzy takie pokretlo ze strzalka przy projektorze bo w instrukcji oczywiscie zabraklo j,polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaa
a czemu????? ja mam ją dwa tygodnie na początku zalowalam bo te piosneki wydawaly mi sie takie do dupy ale synkowi sie podoba wiec jest ok tylko i tak nie uzywam tego projektora :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ktore juz chrzcily swoje dzieci na mszy sw: czy trzymalyscie swoje pociechy przez cala msze na rekach? Czy moze mialyscie cos w co by je wlozyc? Prosze podpowiedzcie, bo nie dam rady trzymac Mai przez godz na rekach. My bylismy dzisiaj w zoo, a teraz cala moja trojeczka odsypia. Tylko ja nie moge zasnac, za to wieczorem padam z nog razem z moim synkiem. U nas tez goraco. Wiatrak chodzi przed kompuretem jak nie ma ze mna Mai, bo balabym sie ze ja przewieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ja mam taka karuzelke fisher pice z projektorem i maż ją przerobił w ten sposob ze nie jest ładowana przez baterie tylko ma na stałe zasilacz właczony do prądu.Takze mozna ją puszcza na okragło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar ja trzymałam cala msze Bartka w wózku, na rekach to by byla meczarnia i dla mnie i dla niego, bo strasznie goraco bylo wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar ja troche trzymalam na rekach a troszke we wozku BUUUUU OBLALAM zabraklo mi 2 pkt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi niestety tym razem nie zartuje ale nie miej wyrzutow ,bo to i tak zalicze tyle ze w poprawce chociaz przed chwila zadzwonila do mnie kolezanka i wlala we mnie nadzieje bo jakis koles poszedl sprawdzic test bo dostal 14 pkt i oczywiscie ndst bo dst bylo od 20 pkt i jak zaczeli sprawdzac recznie a nie przez czytnik to nagle sie zrobilo z 14 pkt az 29 i dostal +dst .Wiec ja tez pojade sprawdzic,a noz sie tez cos zle sprawdzilo:) Przynajmniej moge pomarzyc sobie:P Ale juz z dwojga zlego moge oblac wszystkie egzaminy teraz byleby Badanie sluchu u Vikuni bylo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam nadzieje ze mnie jeszcze pamiętacie :) melduje ze zyje i przepraszam ze sie nie odzywalam, czytam wam sukcesywnie ale nadrobienie zaleglosci troche mi zajmnie:) ze szpitala wyszlam z Wiktorią 9 po poludniu nie miala bakterii (zobaczymy za 3 tyg po badaniu kontrolnym) a nie odzywalam sie bo mam taki nawal pracy - jeszcze 2 tyg i koniec kursu wiec musialam sie rozliczyc z praktyk, tydzian jezdzenia w ta i z powrotem do tego te upaly:( dziekuje dziewczyny za zdjecia - dzieci rosna w oczach jutro przesle wam nasze ostatnie aaaaaaaaaa dziewczyny w 5 - 10-15 maja super promocje na ubranka dla dzieci 2 w cenie 1 no i zaczeli juz sezon przecen 30 i 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×