Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość justaaaaaaaaaaa
no to ja dzisiaj pierwsza!!!!!!!! normalnie zyc nie umierac! maly zasnąl po 21 obudzil sie o 2:30 no i teraz ja wstalam bo cos stekal, wyciągnelam mu kciuka z buzi wsadzilam smoczka i dalej spal!!!!!!! normalnie zlote dziecko oj slysze ze cos znowu steka , ide zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaa
no i tak jak myslalam wyplul smoka i ssal kciuka ale zalozylam mu juz skarpetki i ladnie dynda smoczka, jestem w szoku ze nie placze z glodu przeciez juz 5 godzin minelo od jego posilku, dobra lece zrobic mleczko bo jeszcze zaglodze dzieciaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mam nadzieje, ze z Bartusiem bedzie wszystko ok.Kurcze takie malenstwa, a musza sie nacierpiec. No ale wiesz Agus, musisz dbac o jego ptaszka, zeby potem mógł być w pełni sił, zeby sprostac niejednej lasce ;-) ( to tak zebys sie tak nie martwiła). wiem, ze latwo mówic, a sama sie zamartwiam co wyjdzie w badaniach igi. nie zrobiłam jej jeszcze tyc badan, bo jakos sie boje i odwlekam to w czasie. cyba jutro pobiore jej mocz i zawioze, bo przeciez na wyniki bede czekac tydzien. moja cipulka znów usnela sobie u mnie na kolankach przy kołysaneczkach. dzis pewnie zapakuje malutka w wózeczek i pójdziemy do parku. jak ja sie ciesze, ze ona na spacerkach jest taka grzeczna. wystarczy włozyc ja w gondolke, zejsc z II pietra na dół po wózek i malenka juz spi. a jak jestesmy w domu, to za zadne skarby nie cce usnac. Teraz mój mały rozbójnik chce wszystko ogladac. wiec musze ja nosic, a ona sobie oglada. najbardziej podobaja jej sie drzewa. a wczoraj ponosiłam ja troche w chuscie i od razu mi usneła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to izawik i aga. w dniu kiedy nasze pocieszki kończa 3 miesiace prosze ucałowac Bartusia i Gabrysie od cioci madzi :-) ale szybko to zleciało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. wczoraj tak sie pozaliłam, ze Kama nie chce zasnać a zasneła tuz po tym jak napisałam, ze trace cierpliwosc w usypianiu.. zasneła szybciutko (porzy cycku) i spała do 4:40. Pozniej cycek i sen ze mna. Tyle tylko, ze zaznałąm szoku ... moja corcia umie przewracac sie z boczku na brzuszek i tak spała... ech coraz sprytniejsze sa nasze dzieci.. lece bo sie budzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka to ty dajesz do picia manci wode kropelkowa? napisz w jakich proporcjach mieszasz z woda? bo ja to na lyzeczce taka nie rozcienczona jej daje ale jej to bardzo smakuje.....wiec moze przedluze jej ta przyjemnosc picia.... potem jeszcze tu zajrze pa acha wczoraj byl ten drugi pierwszy raz.....było extra.....hihih :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie!!! Tygrysiatko skoczylo dzis 2 miesiace jak ten czas szybko leci oh ! jest juz taki pogodny i wesloy smieszek ... problemy tfu tfu minely jest pieknie spi ladnie je ladniej bawi sie jeszcze ladniej wprawdze nie bardzo jeszcze podnosi glowke jak lezy na brzuszku - leniuszek lapac przedmiotow tez jeszcze nie chce ale gada za to jak najety znaczy guga i piszczy i swiergoli i uwielbia slimaki z karuzeli nie zapeszam nie przechwalam bo jeszcze sie mu odmieni heh nie moge sie odczekac urlopu w POlsce a tu jeszcze czekania do 29 lipca wrrrrrrrrrrrrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wysylam wam nasze zdjecia:) a ja dzis z dzieciakami ide do lekarz mala ma chyba znow plesniawki :( a mały chyba cos z krtani bo \"szczeka\" tzn ma szczekajacy kaszel zobaczymy co powie lekarz, i do tego wszystkiego Mateusz ma dzis zakonczenie roku w przedszkolu i z tej okazji piknik z dobrych wiadomosci to Mateusz nie ma alergii na wziewy czekaja nas testy na pokarmy co do chrzcin to tez jeszcze nie mielismy planujemy 1 lub 8 lipca, no i oczywiscie tesciowa juz zaczyna sie wcinac ( mam nadzieje ze nie pokluce sie z nia przed chrzcinami) Wiktoria z dnia na dzien coraz wieksza i madrzejsza :) gada jak najeta, i uwielbia sie przygladac roznym przedmiotom ostatnio odkryla tv i nie moze oderwac od niego oczu Aga trzymam kciuki za twojego maluszka , bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Włąśnie wysłałam Wam zdjęcia moich dzieci. Moja Julitka do spania w nocy jest cudowna! Usypia około 21-22, budzi się o 6-7 na jedzenie i śpi do 9-10. Noce mam po prostu cudne i modlę się żeby się nie zmieniły :) W dzień za to śpi tylko na spacerkach. W domu uśnie, ale po 10 minutach się budzi. Jak możecie to napiszcie coś więcej o wodzie koperkowej. Podaję małej Plantex do picia, ale podobmo ta woda lepiej działa. Chociaż ja na Plantex też nie mogęnarzekać. Na pierwszym szczepieniu byliśmy tydzień temu. Malutka ważyła 6630 i mierzyła 68cm. Chyba nieźle, bo urodziła się 4900 i 62cm. Jest na cycku, czasami podaję jej herbatkę rumiankową do picia. Dwa razy dostała mleczko z butelki, jak musiałam wyjechać, a ona została z dziadkami. Szymon jest cudownym starszym bratem! Całuje malutką i zabawia. Chrzciny planujemy na wrzesień. Chcieliśmy w sierpniu, ale chrzesny jedzie na wakacje :) My zresztą też jedziemy 12 sierpnia na tydzień do Władysławowa nad morze. Na jod :) Lecę rozwiesić pranie, zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziłam z Kama na rekach i kruszyna mi zasnela! dzisiaj jest taki skwar, ze na spacer wyjde dopiero po 16, zeby nie narazac mojej gwiazdeczki. Kamila- nie dostalam twoich fotek... ja w odroznieniu od ciebie nie mam jeszcze nawet daty chrzcin...wiemy, ze chcielibysmy zrobic w sierpniu.. moze w przyszlym tygodniu zawiatmy na plebani i dowiemy sie wszystkiego. niestety u mnie na wiosce nie mozemy zrobic chrzcin bo jak ksiadz chodzac po koledzie dowiedzial sie ze nie mamy slubu koscielnego i ze dziecko mamy w drodze powiedzial, zebysmy zapomnieli o chrzcinach w jego kosciele! a byl wtedy pijany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa no to ładnie! Ja też nie mam z Miśkiem ślubu kościelnego. Ciekawe, jak u nas to będzie. Ksiądz po kolędzie jak był u nas, to namawiał mnie, żebym postarala sie o uniewaznienie małżeństwa. Mam nadzieję, że nie będzie nam robił problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i znowu moja mała od trzech dni nie robiła kupala... ma tylko gazy. nie chce jej za kazdym razem podawac espumisanu, bo mi sier jeszcze bidulka uzalezni.. niby sie nie meczy, czasem jak chce puscic błakajacego sue boczka napina cale cialko, ale tylko czasem. aa wasze dzieciaczki jak czesto sie wyprozniaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj dziewczynki. Koala i doroteczka ja podaje wode koperkowa Bartkowi on ja uwielbia i bardzo mu pomaga na 100 ml daje 2 lyzeczki. Bylismy u lekarza bo Bartus ma skurcze nozek i raz mu zsiniala, pobrali mu krew i skubaniec nawet nie pisknal bo przed pobraniem zasnal :) agula trzymam kciuki za Bartusia. aga, izawik, madzia caluski na 3 miesiecznice dla waszych dzieciaczkow. Koala-79 no witamy Pania wkoncu sie odezwalas, zaraz sprawdze poczte i poogladam wasze dzieciaczki. Uwielbiam je ogladac. zaraz zmienie tabelke bo Bartek wazy juz 5750 ło matko robi sie z niego chlop Pisalam do sofijki smsa ale nic nie odpisala mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje. Bylam teraz na ogrodzie ale bartek za chiny tam nie mogl zasnac za cieplo, ledwo polozylam go w domu to spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tabelka nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......5480........ .. ...? ....................Marysia.....14.02........5640....... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/5100.............60 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/5850(14.0 6). ..60cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/5550..... . ......55/68cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/4500 (03.06).. 51/57cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/4250...... .......55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/5750 (20.06).....53/64 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/4700..............59/? moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/5770... ..........62cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/5350... .... ....57cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/5130.... .. .....51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/5300(14.0 6... 52/? cm kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/4320... ... .....59cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/4400.(31 . 05)..56/64cm flowerska......Tomuś..........19.04........3880/5520.... .. ......55cm Doroteczka....Weronisia.....19.04........3740/4170...... .......57 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/4980 (31.05)....58/59 lightblue.........Karolinka.....20.04........4100/5300.. ..... ......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/5350.(08/06) . 50/57 cm madziunka27....Marcel........26.04........2950/4200..... ........53/? cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/4900... ..........56/62 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/5700.. ...........54/59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik Gaba podobna jest do ciebie, ale z niej bedzie rozrabiara :) koala slczne dzieciaczki, widac ze szymus szaleje za siostrzyczka folwerska Tomcio kochany :) A wiecie ze juz niedlugo powstanie kolejny temat KWIETNIÓWKI 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - twoja corcia w tak mlodym wieku juz piwem czestuje... ja poprosze duze z soczkiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mambączka-to masz dobrze na spacerach. Moja Gabi jak zaśnie w wózku to tylko na 45min. Wczoraj byłyśmy na spacerze. po 45 min spania rozpłakała się bo była chyba nie wyspana. Przyszłyśmy do domu i zasnęła znowu na 1h. Ona w domu śpi nawet 2,5h. Po prostu na dworze się chyba nie wysypia. No ale za to mam krótkie spacery. Zauważyłam też że bardziej marudzi jak jest tak gorąco,chociaż staram się nie wychodzić z dziewczynkami w południe. koala-ale masz dobrze ze swoim brzdącem .Bardzo ładnie śpi w nocy. Moja Gabi budzi się ok.1 raz po 5 h i potem znowu zasypia na 4-5h i koniec nocki. zuzanka-ale u mnie przyplusiłaś tym stwierdzeniem że Gabrysia jest podobna do mnie :-D Tak bardzo bym chciała żeby chociaż jedna z dziewczynek była do mnie podobna bo ta starsza podobna jest raczej do tatusia. mamabączka, aga-wszystkiego naj,naj... dla naszych brzdąców z okazji 3- miesięcznicy i to samo dla kohananh- dla jej 2-miesięcznego Antosia. Rosną dzieciaczki, rosną... Będą już KWIETNIÓWKI 2008????? rany, jak ten czas leci... ja sobie właśnie dzisiaj myślałam,że 9 lipca stuknie rok jak poczęliśmy naszą Gabi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam,jeszcze dzieciątko LightBlue kończy dzisiaj 2 m-ce. Wszystkiego naj,naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my bylismy dzisiaj na szczepieniu na pneumokoki. Zaszczepilam przy okazji straszego. Już w nocy spac jakos nie moglam bo sie denerwowalam jak to zniosa. I wiecie co najpierw kluli Kube a potem Maje i najpierw lekarka nie mogla odkleic numeru seryjnego a potem zdazyla ukluc Maje i w jakis sposob ta czesc w ktorej jest szczepionka oderwala sie od igly. Po prostu sie zagotowalam. Maja miala juz slad od uklucia i plakala a lekarka szybko przelala szczepionke do innej strzykawki. Cala sie jescze trzese.... nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......5480........ .. ...? ....................Marysia.....14.02........5640....... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/5100.............60 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/5850(14.0 6). ..60cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/5200..... . ......55/65cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/4500 (03.06).. 51/57cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/4250...... .......55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/4800 (21.05).....53/61 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/4700..............59/? moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/6070... ..........65cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/5350... .... ....57cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/5130.... .. .....51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/5300(14.0 6... 52/? cm kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/4320... ... .....59cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/4400.(31 . 05)..56/64cm flowerska......Tomuś..........19.04........3880/5520.... .. ......55cm Doroteczka....Weronisia.....19.04........3740/4170...... .......57 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/4980 (31.05)....58/59 lightblue.........Karolinka.....20.04........4100/5300.. ..... ......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/5350.(08/06) . 50/57 cm madziunka27....Marcel........26.04........2950/4200..... ........53/? cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/4900... ..........56/62 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/5700.. ...........54/59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Dziekujemy z Bartusiem za zyczenia i wszystkie słowa pocieszenia. My tez skaladamy zyczonka pieknym damom Gabi, Iguni i Karolce oraz przystojniakowi Antosiowi! Dzis moj humor bylby znacznie lepszy gdyby oczywiscie nie kto??? Rodzinka mojego meza. Od rana mam telefony z \"dobrymi radami\" na temat zabiegu, wyboru lekarza etc. Az sie cala trzese za słosci, bo niedosyc ze martwie sie tym wszystkim to jeszcze bede debilom tlumaczyc dlaczego nie chce isc do lekarza, ktorego oni mi proponuja. Lekarka, ktora wciska mi rodzinka meza dwa razy diagnozowala mojego bratanka i 2 razy(w pierwszym i szóstym miesiacu) kierowala go na zabieg, ze znieczuleniem ogolnym! Za kazdym razem problem powracał, w koncu pojechali do innego miasta do lekarza i tam wyleczyli go bez jakichkolwie ciec! No ale oni nie potrafia przeciez tego zrozumiec. Oni mysla chyba,ze ja chce jak najgozej dla wlasnego dziecka, a sami wszystko wiedza najlepej! U nas tez goraco potwornie! Siedze dzis z Bartkiem w domu przynajmniej do 16tej, bo przez te upały znow nie bedzie chciał jesc:-( Dziewczyny dzieki za fotki, zaraz sprobuje je zobaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila ale Twoja corcia to wielka pannica, no i piwo macie tanie:-) koala, sliczne masz dzieciaczki! izawik, ale cudna jest Gabrysia! flowerska, a Twoj Tomus jak zwykle robi swietne miny-chyba bedzie komikiem! Wiecie co patrze na zdjecia waszych dzieci z tatusiami i Wam zazdroszcze,ze macie normale rodziny i normalnych mezow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa zdjecia poszly Ide po Szymona do szkoly i po zakupki. A moze do dziadkow na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne fotki... hehe to znaczy dzieciaczki!! Chyba jest juz odpowiednia pora na spacerek. Z nieba leje sie zar, ale musze wkoncu z Kama wyjsc, bo bidulka sie ugotuje mi w domku. Pojde z nia nad jeziorko tam jest chlodniej i przyjemniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×