Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Haj dziewuszki :) Bartolino spi, ja robie obiad dzisiaj w menu kotlety sojowe :) Nocka taka sobie, wiecie juz chyba wole wstawac w nocy niz nad ranem wtedy najlepiej sie spi :) Gosia suuuuuuuuuper zdjecia Ma ktoras z was te nosidelka? Bartek juz ciezki, nic niemoge zrobic a tak to wpakuje go do nosidelka i razem bedziem robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi dzieki za zdjecia. Rzeczywiscie masz swietne nogi, tylko pozazdroscic! mamo baczka super te zdjecia z chrztu Igi. Moze jednak my tez sie zdecydujemy na fotografa. Wiecie co ja tez plakalam jak bobr jak przeczytalam posta czerwcowki. Jak ona sie moze teraz czuc??? W glowie mi sie nie miesci taka tragedia! My juz po spacerku. Bylismy w parku a potem na obiedzie w restauracji z okazji wczorajszego dnia ojca. Wczoraj nie poszlismy bo padalo a zreszta wczoraj pojechalismy na zakupy i maz sie obkupil a ja nic nie znalazlam na siebie na chrzest. Wszystko takie wybrakowane i malo eleganckie. Przed wyjsciem nakarmilam Maje zeby jak najdluzej wytrzymala bez cycusia bo zakladalam sukienke. Wzielam tez herbetke rumiankowa w butelke na wszelki wypadek. I wiecie co tak mi plakala na koniec w parku, ze musialam udac sie w ustronne miejsce zeby ja nakarmic. Na szczescie nie musialam zdejmowac calej sukienki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Baczka, zdjecia Igi są rewelacyjne!!! Rudamaxi nie dostałam fotek od Ciebie, jesli mozesz mi podesłac to bardzo prosze: agulek_81@o2.pl Koniecznie musze zobaczyc Twoje sławne nogi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagnełam sobie jeden z tych programów co podała Magda i bawiłam sie całe przedpołudnie:-) RUDAMAXI, SORRY JEDNAK MAM ZDJECIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nóg nie ma:-( Trudno poczekam do jutra az beda na fotosiku. Za to juz dzis stwierdzam,ze Konradek jest bardzo podobny do Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga zdjęcia super. ja już po imieninach babcinych. Skusiłam się na pyszne ciasta, były pychotka. A teraz Iguśka marudzi, idę ją kąpać i ululać do snu. Może potem wpadnę. justa a co do programówm, to wszystkie mają coś fajnego w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula suuper zdjatka, jestes genialna. Kurde mam straszne doly, wszystko i wszyscy mnie wkurzaja. Kiedys bylam zla ze Radek przyjezdza pozno a teraz to sie ciesze, w weekend to sie kocimy, niewiem co sie dzieje, moze to ze siedze 24 h z malym niemam do kogp geby otworzyc ach szkoda mowic. Paulka niemartw sie zawitam w Karkowie tylko niech moj maz bedzie tam mial zalatwienia. aga jedziemy gdzies pod koniec wrzesnia juz niedlugo wybieramy sie nad morze, ciekawe jak bedzie. Jedziemy z moja siostra i jej mezem oraz z jej dzieciaczkami Wika 5 lat, Maks 9 m-cy :) AAAAAAAAAAAA zmianiam prace od wrzesnia, pracowalam z Szkole jako glowna ksiegowa, teraz przechodze do Specjanego Osrodka Szkolno - Wychowawczego tam mi zaproponowali o 1000 wiecej wiec nawet sie nie zastanawiam tym bardziej ze robota ta sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamulilam sie czytaniem nie wiem czy dam rade reszte zdjec dzisiaj umiescic na fotosiku:O aga wyslalam ci siebie z nogami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki moje Drogie. Niech Dzieciaczki śpią najlepiej do 10 rano ;-) Tak bym bardzo chciała. Ale wiem, że to nierealne. A ja zamiast spać tak jak Iga, od 20, to buszuję po necie. Ale dosyć tego dobrego. Zmykam spać. DO jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......5480........ .. ...? ....................Marysia.....14.02........5640....... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/5100.............60 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/5850(14.0 6). ..60cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/5550(19.0 6)..... . ......55/68cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/4500 (03.06).. 51/57cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/4250...... .......55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/5750 (21.06).....53/64 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/4965..............59/? moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/6070... ..........65cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/5350... .... ....57cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/5130.... .. .....51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/5300(14.0 6... 52/? cm kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/4320... ... .....59cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/4400.(31 05)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia.....19.04........3740/4170...... .......57 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/4980 (31.05)....58/59 koala-79.........Julita..........19.04........4900/6630 (13.06)....62/68 lightblue.........Karolinka.....20.04........4100/5300.. ..... ......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/5350.(08/06) . 50/57 cm madziunka27....Marcel........26.04........2950/4200..... ........53/? cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/4900... ..........56/62 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/5700.. ...........54/59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuśki Misiek właśnie pojechał w traskę, więc próbuję nadrobić zaległości. Niuńka śpi słodko, choć wcześniej miała dosyć mocny ból brzuszka. Ja już mam okres drugi raz. Pierwqszy dostałam zaraz po połogu, od piątku znowu :( Nie dała @ odpocząc od siebie. Ale co tu oczekiwać, jak się ma przerwy w karmieniu w nocy po 8-9 godzin. Biorę też tabletki anty Cezarette chyba tak się pisze. Pisałyście o kłótniach z facetami. O rany! U mnie też bywało strasznie! Ale wydaje mi się że znaszej strony to jeszcze hormony a z ich strony... przystosowywanie się do nowej sytuacji? U nas na razie zrobił się spokój. Parę kompromisów, umów, co by się nawzajem nie wkurzać. Myślę że niedługo już się wszystko unormuje i będzie ok. Przeczytałam właśnie o Kamikami na czerwcówkach. Oczywiście się poryczałam. To straszne. Nawet nie chcęmyślec o takich sytuacjach. Boże, daj siłę tym ludziom. Mamo Bączka ja nie dostałąmzdjęc poproszę ❤️ k-o-l-k-a@wp.pl Rudamaxa od Ciebie też nie mam zdjęc ❤️ Reszta zdjęć maluszków cudowna ❤️ Ależ te maluszki rosną. I są takie słodkie. No idę spać bo rano malutką trzeba się zająć i nadrobić zaległości z prasowaniem (bleee) Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia wyslalam ,koncze wgrywac wszystkie zdjecia z chrztu teraz beda w albumie na fotosiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo mamuski:) ja ostatnio mam bardzooo ale to bardzoooooo małoo czasu kacperekk strasznie marudzii , ciegle chce na rekachh slini sie okropnie , czestooo popłakujee mateusz rowniez potrzebuje czuloscii mamusi wiec latam tak od jednego do drugiegooo od przyszłego tygodnia zaczynam wprowadzac nowee jedzonkoo pewnie wprowadze to co napisala mx3 kurde musze leciec choleraa jasnaa caluje wass nawte 5 minut nie mam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki z rana... Miałam super przespana noc. Chyba czesciej ja sie budze niz moj aniolek. Wstaje zeby sprawdzic czy oddycha, czy jest... Kama spała sobie do 5 rano... pozniej cyc do 6 .... o 730 mala pobudka, bo sie prezyla i nie mogla sobie pryknac..wiec znowu uspakajacz - cyc.. i spi sobie teraz. Ja zdazylam ogarnac kuchnie i miałam zamiar zabrac sie za salonik.. ale zabraklo mi checi! Wczoraj bylysmy na dluuugim spacerku nad jeziorkiem, zjedlismy lodzika, wypilismi po piwku - ja karmi oczywiscie, bo jak Ewa karmi musi pic karmi. Pozniej sklep i zakupy do domku na tydzien, co by w tej wiosce (kurorcie) kasy nie topic i szybciciorem do domku..kapanie i dluuuugie usypianie. Jak ja zazdroszcze tym mamom, ktorych dzieciaczki zjadaja i ida spac.. kurcze moja Kama ciagnie cyca, az sie zmeczy i wtedy odplywa! Czasem trwa to nawet dwie godziny. Wczoraj tez pozwoliłam sobie na pizze. Zrobiłam sama. Moja polowka byla bardzo uboga, bez sosu pomidorowego, bez papryki i innych dodatkow.. miałam tunczyka, szynke, kukurydze i troszeczke pieczarek a na tym wszystkim ser.. mowie wam pychotka. Mam nadzieje,że moja Gwiazdeczka nie odczuje tego za bardzo i nie bedzie sie meczyc. Ona robi kupki raz na dwa dni. Nie wiem czym jest to spowodowane. Tylko w niedziele, za kazdym razem pozwalam sobie na takie powolne wprowadzanie ciezszych rzeczy..a tak calymi tygodniami jem lekkie jedzonko. A do tego wkoncu wypilam czerwone winko. Dziewczyny cala koncowke ciazy chodzilo za mna wino.. i dopiero wczoraj pozwolilam sobie na lampke.. pychota.. gdyby nie swiadomosc, ze Kama jest tylko na cycku wydoiłabym chyba cale.... za chwilke przesle wam fotki mojej Kamy.... ide wywiesic pranko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika Kama jest fajowa!!! a jaka śliczna!!! nasze dzieci rosną jak na drożdzach!!! rudziutka twoje zdjecia tez świetne... mnie wczoraj złapała @ kurcze musze dzisiaj podjac decyzje czy zalozyc spirale.......chyba zaloze ale zawsze jest jakies ale..... co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwiraaaaaaaaaaaaaaa
Czesc dziewczyny ;-) pisze do was poniewaz jestescie juz doswiadczonmi mamusiami :-) ja jestem 2-3 tygodnie przed rozwiazaniem. Chcialam was zapytac jak to jest z odciaaniem pokarmu i karmienie odcianietym mleczkiem. Taki pokram mozna przechowywac w temperaturze pokojowej do 4 godzin? a w lodowce do 12-stu? pozniej nalezy taki pokarm podgrzac? a gdy wychodzicie zabieracie z sobą odcianiety pokarm? i jak go przechowujecie podczas wyjscia? z góry serdecznie dzekuje za odpowiedzi ;-) pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka juz dostalas @? karmisz tylko pirersia? Ja mam spirale i jestem za. elwiraaaa Co do pokarmu odciagnietego to nalezy go przechowywac w lodowce od razu po sciagnieciu do 24 godz, a potem w zamrazalce. Najlepiej przechowywac mleko porcjami np po 100-125 ml, bo podgrzany nie moze byc zamrozony raz jeszcze. Ja karmie tylko piersia i nie zabieram ze soba butli z mlekiem. Jak trzeba wyciagam i podaje jej cycusia, W takie upaly to jest ryzyko chodzic z mlekiem bo moze sie poprostu zepsuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar ja karmie niestety albo stety butlą... oddalam Werke na spacer babci a ja lece na zakupki!!!!!! hehehe ale juz za moja ksiezniczka tesknie ........ papa potem wpadne pa kar to i ja sie zdecyduje...zaraz zadzwonie do gina.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi i evenika dzieciaczki Boskie. Ruda Ty masz chociaż zdjęcia z chrztu, a ja wzięłam sobie takiego szwagra- chrzestnej Igi mąż, który miał robić fotki w kościele i w domu i na przyjęciu. CHciałam mu dać nasz aparat (mamy dość dobrą cyfrówkę), ale moja siostra skomentowała to tak, że oni mają lepszy aparat niż my, bo z USA przywieźli i ich aparatem będą robić. No i napierdzielił 200 zdjęć, z których można może wybrać 10-15 sztuk takiej dobrej jakosci. Wszystkie inne są niewyraźne, a z kościoła to już w ogóle masakra. Także niezły fotograf z niezłym sprzętem ;-) DObrze, że chociaż od fotografa są. Mój M zabrał Igusie do parku na spacerek, więc ja wysprzątałam mieszkanko, przygotowałam obiadek i teraz delektuje się necikiem ;-) A i sprzedałam taką tunikę ciążową na necie. Już dają za nią 45 zł, a do końca aukcji jeszcze 7 godz. :-) Fajowo. Muszę wystawić kolejną aukcję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki... jaka ta moja Gabrysia jest zmienna... jeszcze tydzień emu zasypiała bez problemu i spała a teraz znowu jakiś problem :-( trudno ją uspać,śpi po 45min, a teraz nawet 30 min. Potem jest niewyspana i marudna. Na spacerze też płacze, trzeba ją wyciągać z wózka. Zastanawiam się po co mi wózek. Noszę Gabrysię na rękach a brzuchem pcham wózek. Jakaś paranoja.... Mam też cały czas problem z Wiktorką. Nie chce jeść. Stwierdziłam że od dzisiaj nie będę jej powtarzać co chwilę że ma jeść i w ogóle nie będę jej zmuszała. No i obiad stoi na stole od godz. 14:30. A moja Wiki nie dostaje słodyczy, nic nie je i wcale nawet nie woła o jedzenie. Czy to jest normalne? Zaczynam się niepokoić. Nie wiem czy robić jej jakieś badania? W ogóle zrobiła się inna. Ciągle chce być ze mną,nie chce wychodzić na spacery z tą dziewczyną co zawsze. A jak poszłam z nią na plac zabaw to bała się zjeżdżać z tej zjeżdżalni co zawsze. Weszła do góry i wyła że nie może zejść. Nawet jak ja weszłam po nią to nie chciała zejść bo krzyczała że się boi. Wydzierała się niesamowicie. A tymczasem Gabrysia ocknęła się w wózku (spała 5min) i też się wydzierała. Ufff....zrobiły mi obie taką jazdę że na pewno tam się nie pokazę przez najbliższy miesiąc. Chyba będę siedzieć w domu do moemntu aż Gabrysia będzie mogła być noszonaw nosidełku (sierpień-wrzesień) i dopeiro wtedy wyjdę na spcery. Nacieszyłam się spokojem przez 3 tyg a teraz znowu się zaczyna...Jak często i jak długo Wasze maluszki śpią w dzień? A w ogóle w ciągu doby? rudamaxi-ja też chcę zdjęcie z nogami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko robie przeciag🖐️ Dziekuje ,i do kapikapi i izawik wyslalam fotki,ale sa juz albumiki na fotosiku,ze wszystkimi zdjeciami jakie mialam z Viki po egzaminach utworze albumy ze zdjeciami jak Konradek byl berbeciem:)hmmm kiedy to bylo,tak czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×