Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hej, Kamila, jeśli chodzi o pleśniawki, to moje maluchy z racji antybiotyków miały ich całe buzie... okropnie dużo, smarowałam Aphtinem na smoczku po dziasłach i bokach, podawałam przeciwgrzybiczo Nystatynę, a ostatnio ich pediatra kazała zcierać pleśniawki sterylnym gazikiem na patyczku do uszu, nasączonym Cebionem. I o niebiosa... Cebion pomógł. Na gaziku wręcz zostają pleśniawkowe wykwity. Dalej jednak smaruję też Aphtinem. Byłam dzisiaj z dziećmi w przychodni przyszpitalnej, rtg, wyniki... po zapaleniu płuc zostały smugi pozapalne na płucach, ale dzieciaczki dzięko Bogu zdrowe :) Możemy znów wychodzić na spacerki, na razie na pół godziny. 21, doskonale Ciebie rozumiem... oj, jest co robić. U mnie Jaś to mały fochmistrz... wystarczy, że się położę od strony Marysi - krzyk.. nie płacz, krzyk i ani łezki... odkładam go (bo przeważnie książe usypia na rękach) i biorę Manię... krzyk... muszę go zatykać smoczkiem i pieluchą blokować, bo inaczej biedna księżniczka cały czas by tylko leżała. Dzieci uwielbiają jak je całuję serią w szyjkę... śmieją się niesamowicie :) Połączenia z ziemią... ślinią się jak małe ślimaki, więc może od jutra zacznę ostukiwać łyżeczką dziąsła na dole.... Kupiłam już szczoteczki gumowe do zębów, które się niedługo mogą pojawić :) aga25, my mamy podobne widzę problemy... związki na odległość i dylematy.. gdzie i jak??? Daleko moje kochanie nie identyfikuje się z rodziną, nie czyni planów byśmy byli już razem. Ostatnio musiałam postawić sprawy na ostrzu noża.. albo mnie sprowadzasz i zaczynasz już! szukać innego mieszkania, albo koniec, tylko płacenie zostanie. No, myślę że to mu pomogło zrozumieć w jakiej jestem desperacji i tęsknocie... ostatnio jest wiele lepiej i obiecał, że poszuka mieszkanka dla nas. Dzieci muszą mieć ojca.... na dzień ojca napisałam mu rzewną kartkę, niby od nich... że potrzebują by pozwolił im się przewrócić, ale podał ręce i pomógł wstać, by mogły trzymać się jego dłoni stawiając pierwsze kroki i by nie musiały patrzeć ciągle na zapłakaną po nocach mamę. Może zrobiło mu to na psychice... bo teraz się stara. Szczerze, to nie miałam zamiaru spełnić obietnicy... ale doprowadzał mnie go granic i czułam, że tylko to może pomóc. Życzę nam wszystkim w dalekich związkach, byśmy byli razem, my i dzieci, a przede wszystkim szczęśliwi.....🌻❤️🌻 maxi, może z Joe jakoś się ułoży, skoro martwi się o Twoje zdrowie, tłumaczył się, czyli czuje winny.... Nie usprawiedliwiam go, może jednak trochę rozumiem jak mało empatyczni są mężczyźni, no... a zwłaszcza Ci daleko. No...i kobieto, marsz do lekarzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... hop, hop... w podskokach. evanikaa, romantyczny wieczór się szykuje... fajny ten Twój facet, elegancko wyciągnął rękę by naprawić co nawydziwiały jego matka i Babcia.... Nimi ja bym się nie przejmowała, nie rozumieją, trudno, widać ściga ich niemiec.... i zapomniały jak to jest wybrać się gdzieś z dzieckiem. Moja teściowa się nie odzywa. Stara smoczyca czeka aż ja zadzwonię i będę ją zapraszać, błagać... niech spada na drzewo, nie interesuje się co u dzieci, to ja mam ją głęboko.... :P Mieszka 20 min od nas, a dzieci widziała 2x i to jak był w kraju mąż na 10 dni... heheheheh Aktualizacja dzisiejsza...... nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960........ .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100....... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/5100.............60 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/5850(14.0 6). ..60cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/5550(19.0 6)..... . ......55/68cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/4500 (03.06).. 51/57cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/4250...... .......55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/5750 (21.06).....53/64 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/4965..............59/? moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/6070... ..........65cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/5350... .... ....57cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/5130.... .. .....51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/5300(14.0 6... 52/? cm kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/4320... ... .....59cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/4400.(31 05)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia.....19.04........3740/4170...... .......57 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/4980 (31.05)....58/59 koala-79.........Julita..........19.04........4900/6630 (13.06)....62/68 lightblue.........Karolinka.....20.04........4100/5300.. ..... ......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/5350.(08/06) . 50/57 cm madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/5600 (26.06).......53/? cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/4900... ..........56/62 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/5700.. ...........54/59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello. za bardzo nie wiem, co się wydarzyło u marcówek, a nie mam czasu szukać i czytać, wiec mniej wiecej napiszcie o co chodziło, bo mnie też ciekawość zżera. Byłam z Igą dziś u laryngologa z tym katarem. Bo ma go już tydzień i nic nie przechodzi. No i okazało się, że ma obrzęki śluzówki, ale nie wiadomo od czego. Najprawdopodobniej jakaś alergia. Dostała antybiotyk i syrop. kurcze ona to się wychodzi do tyc lekarzy. Nerolog, laryngolog, okulista, ortopeda, patologia noworodka, nefrolog. Masakra. Biedne dziecko. Mam nadzieję, że jej przejdzie. evenika cieszę się, że już sytuacja z Grzesiem się normuje. Mój M mnie wykańcza psychicznie. I każdego dnia obiecuje sobie, że nie będę się do niego odzywała, że to już koniec, że się wyprowadzę, a on i tak mnie jakoś podejdzie, że mi przechodzi. Dzisiaj żeby mu zrobić na złość, schowałam mu myszkę od kompa, żeby nie mógł korzystać z netu, szlak go trafiał, a ja mialam satysfakcje. Też jak w przedszkolu. Aga, mx3 ja też coś wiem o rozstaniu, tzn. teraz już jesteśmy razem,ale wiem, że jak go nie było, to wydawał mi się najkochańszym mężem, za którym tęskniłam, a jak przyjechał to po 2 tygodniach miałam go dość. No ale teraz już są dzieci i jest inaczej. Coś miałam jeszcze napisać do zuzanki, ale zapomniałam. Mam sklerozę. dobraz zmykam. Po 1,5 roku pisania pracy mgr mojego M dziś już ją kończę. Została mi bibliografia i powstawiać rysunki. Wreszcie z tym gównem się uporałam :-) Zmykam potem jeszcze wpadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby uśpić moja Kamę trzeba mieć końskie zdrowie i nieziemsko zahartowane suteczki. Nie ma na nia sposobu. Nic nie działa. Cycek i tyle. Teraz polozyłam ją do łózeczka. Wiem jednak, że za 5 minut bedzie krzyk, że chce na raczki i cycka. Oczywiście nie odmowie mojemu aniołkowi! Własnie był moj brat i przywiozł mi koszulki, ktore wygrałam na allegro. Za chwilke bede oceniała ich stan i czy bedą sie nadawały dla mojej gwiazdeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam nadzieje,ze mam chwilkę, aby się odezwac. Dzisiaj byłam u stomatologa, leczy mi kolejnego zęba, aja z wizyty na wizyte jestem coraz bardziej wystraszona. Nie wiem co gorsze??? Poród czy lecznie zębów :D Kurde jak mnie boli miejsce, gdzie sadystka robiła mi znieczulenie :( Tak sobie czytam te moje wcześniejsze wypowiedzi i normalnie zastanawiam się czy ja mam równo pod sufitem. Nie wiem jak nazywa się osoba , ktora pisze bez ładu i składu, ale ja nią własnie jestem :D kohannah, śliczny twoj synek. Z resztą co ja bede pisała, nasze dzieci są najcudowniejsze , i najmądrzejsze na świecie. Hmmm, mimo,że nie śpia w nocy i w dzien tez,ze ryczą jak opętane :D evanikaa spróbuj usypiac Kamcie za pomoca włącznej suszarki. Przynajmniej na moją rozdarciuche i bekse ta metoda działa działa :P A teraz o moim męzu. W niedziele pozwolil mi i Karolci pospac do 10!! Naobierał ziemniaków na obiad. A dzisiaj jak pojechałam do dentysty, to on się zajmował małą. Od kilku dni przezywam szok. Hmmm, ale i tak prowadze obserwacje czy czegoś nie kombinuje na boku 😠 Wczoraj kupiłam na Allegro parasolke do wozka, a dzisiaj taką samą oglądałam w sklepie. I rzeczywiście pasuje ona do kazdego modelu wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane - powiedzcie mi jak wasze dzieci spią w łózeczkach.. chodzi mi o to czy na poduszeczkach, czy tak na plasko, tylko na materacyku. Od jakiegos czasu ciagle sie zastanawiam, czy nie klasc Kamy na poduszeczce. Niby jest duza nasza poduszka, ale jak ja klade na niej to tylko nozki sa na materacyku a całe ciałko na poduszcze.. ech nie ma to jak doswiadczona mamuska haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa moja Karolcia o ile spi w łóżeczku to spi na płasko, z tym,ze pod materacyk włozyłam poduszeczke, tak wiec jest on lekko podniesiony. Dobra a teraz spadam. Poczytałam marcówki2007 i lomatko swinta dziewczyny tam pisały o zabkowaniu :D Nie dawno była kolka a teraz bedą zabki :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi moj maly mezczyzna wreszcie zasnol ,dolegliwosci przeszly gdzies kolo 17 i potem chcial sie dopiero bawic bo wczesniej nie mial sily ,rano za to jak wstanie to chyba nie bedzie wiedzial co najpierw jesc bo dzisiaj tylko sucha bulka i krakersy. Dziewczyny nie lamcie sie jak jakas pomaranczka zacznie u nas szumiec to ja sie wykasuje:P co juz zreszta mialo tu miejsce. Kohannah no doslownie masz szczescie ze sie odezwalas bo juz chcialam leciec z Wrocka i sprawdzic co sie dzieje A RESZTA DZIEWCZYN CO MILKNIE NIECH SIE TU ODZYWA SZYBKO BO JA SIE MARTWIE CO SIE DZIEJE ZE SIE NIE ODZYWACIE I PRZEZ TO ZE SIE MARTWIE TO SIE SKUPIC NAD NAUKA NIE MOGE I JAK SIE NIE ODEZWIECIE TO KOLEJNE EGZAMINY OBLEJE I BEDZIECIE MIEC MNIE NA SUMIENIU :p a NO MIGIEM CHOCIAZ LAPKA POMACHAC Mamo-baczka ty juz masz wprawe to jak skonczysz pisac prace mezowi to moze moja zaczniesz pisac ,zreszta bardzo latwa bo sama ja wymyslilam:P lightblue ma racje ja coprawda mialam problem tylko raz z uspieniem Vikuni ale wlasnie suszarka pomogla ewanika moja ksiezniczka jak na ksiezniczke przystalo ma podusie ,tzn imitacje podusi bo jest taka malutka ale juz cos pod glowke ma madziunka27 dla Marcela z okazji dwumiesiecznicy duuuuuuzo zdrowka mx3 moja ty kochana bidulko widze ze u nas to jest tak jak u mnie sie cos klaruje to u ciebie znowu znak zapytania ,jak u ciebie swiatelko silniej swieci w tunelu to u mnie trzeba mocno sie natrudzic by ostatnia iskierka nie zgasla.No ale mam nadzieje ze u Ciebie wreszcie sie wszystko pouklada.Trzymam kciuki. A co do marcowek Misiolina zachowala sie tak a nie inaczej ,dziewczyny chcialy dobrze ja juz nie wchodzialm na inne forum niemowlaki ale to co czytalam na ostatnich stronach po tym jaknapisalam pare slow do Misioliny uwazam juz za przegiecie. Ale jestem tworcza hihi wena wrocila na calego nie tylko do nauki Ale chyba nie posnelyscie czytajac ruda Goske?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo matko i córko... Przepraszam Kapikapi.. i szybko wklejam, by ktoś mojego błędu nie powielił... no i wyszło by że jeszcze nie urodziłaś :D Wołali mnie na winko i chyba już je czułam zanim zeszłam na dół, przepraszam, przepraszam... 🌻 hihi nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960........ .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100....... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/5100.............60 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/5850(14.0 6). ..60cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/5550(19.0 6)..... . ......55/68cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/4500 (03.06).. 51/57cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/4250...... .......55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/5750 (21.06).....53/64 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/4965..............59/? moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/6070... ..........65cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/5350... .... ....57cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/5130.... .. .....51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/5300(14.0 6... 52/? cm kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/4320... ... .....59cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/4400.(31 05)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia.....19.04........3740/4170...... .......57 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/4980 (31.05)....58/59 koala-79.........Julita..........19.04........4900/6630 (13.06)....62/68 lightblue.........Karolinka.....20.04........4100/5300.. ..... ......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/5350.(08/06) . 50/57 cm madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/5600 (26.06).......53/? cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/4900... ..........56/62 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/5700.. ...........54/59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohannah ty masz prawdziwego tygrysa ktory sie smieje do ciotek ktore go ogladaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no widze ze oprocz kapikapi i mx3 wszystkie ululusialam swoimi wywodami chociaz z mx3 to gdyby nie winko to nie wiadomo jak by bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam sobie winko choć zapodać... moja mama wyjeżdża na wakacje do Ojca, który tez w NO... i sama zostaję :( Nawet do mycia jak pójdę, to nie ma kto do nich looknąć... chyba nerwosol jak landrynki będę brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 jestes dzielna kobietka, wierze w Ciebie Ty to chyba nawet z tuzinem dzieci sobie byc dala rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie chce mi się czytać tych marcówek, zaczęłam, ale srele dupele. Ja myślę, że czasami nawet na forum dobrze jest coś komuś uświadomić, może nie w ten sposób, ale można. Rudamaxi sorki, ale mam już dość pisania wszelkich prac mgr, licencjackich, dyplomowyc itp. Mam dość szkoły i cieszę się, ze już ją skończyłam. Tzn. chciałabym iść jeszcze na podyplomowe na rachunkowość, ale mnie nie stać bo kosztują 6 tys :-( Idę spać. Skończyłam pisać pracę więc zmykam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie pomyslalam moglam cie poprosic mamobaczka zanim urodzilam ,bo ciezarnym sie nie odmawia:P A z praca zartowalam :P a tak apropo ja wymyslilam taki temat ze moj promotor dopiero jak powiedzialam ze ja stanowczo sie upieram nad tematem pracy ktory juz wczesniej dwa razy mowilam to sie zgodzil a na kolejnym spotkaniu powiedzial ze on sie bedzie na ten temat uczyl ode mnie bo on prawie nic nie wie na ten temat tylko male fakty ktorzy wszyscy wiedza,takze musze sie wykazac wiedza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, fajnie masz... zmykasz sobie... Ja teraz prasowanko, a później paznokcie zrobić sztuk 20.... Z tuzinem?/ boshhhhhhhhh w życiu............. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 nie lam sie ja mam jeszcze 800 stron do przerobienia do soboty a jutro szczepienie malej w piatek szpital.Damy rade:)Winko wypilas to juz widze te wzorki na paznokciach:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi jak znajdziesz cos fajnego to daj mi znac bo mi juz pomysly sie skonczyly a tatus tez niech cos kupi wiec moge nagle stwierdzic ze Vikuni to i to jest potrzebne to kupi i przywiezie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki... super nocka...nawet jestem wyspana. Mała obudziła sie o 1,30 bo zrobiła kupalka (a robi jednego dziennie). pozniej nad ranem. Moj aniołek lezy sobie w lozeczku i energicznie macha raczkami. Dzsiaj strach wychodzic z domu. Strasznie wieje wiatr. Drzewo kolo mojego dnou ugina sie tak jakby chciało za chwilke sie przewrocic. Moj pies bał sie wyjsc na dworek. Nici z dzisiejszego spacerku. Zimno niemilosiernie. W domu tez.... chyba bede musiała napalic w kominku bo nie wiem czy wytrzymam taki chłód. W sumie ja to ja ale moja mała Kama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Wczoraj laryngolog powiedział, że Iga po tych lekach może być senna, ale nie przypuszczałam, że aż tak ;-) Spała calutką noc do 7 rano. Potem zjadła, zrobiła kupalka, pobrałam jej mocz do tych badań na bakterie, bo stwierdzili, że mogą mi przyjać mimo strajku, a prywatnie posiewu nigdzie nie zrobie w moim zajefajnym mieście. I bączek, znów poszedł spać, co nigdy jej się nie zdaża tak rano. Wtedy ma najwięcej energii na zabawy, gadanie i płakanie ;-) A teraz śpi, więc mamusia cmyk na necik. Kurcze mam trochę sprzątania w domu, a nie chce mi się. Może jak Iga pospi jeszcze z godzinę, to posprzątam. Wymyśliłam też na co może Iga mieć alergię. Ja śpię z nią pod taką kołdrą z puchu (taką pierzynkową) i być może na puch, bo podobno dzieci to uczula. Od dziś wywalam tą kołderkę i będzie spała pod swoją. No i zobaczymy. Kurde też muszę zrobić sobie paznokcie, bo w sobotę mam to wesele. Zawsze każdego lata chodziłam taka opalona, że każdy mi zazdrościł,. a w tym roku jestem taka blada jak dupa. I jak iść na to wesele. W ogóle oduczyłam się chodzić w obcasach i nie wiem, jak ja wytańczę tą noc. Zresztą pewnie cały czas będę myślała o Idze, jak sobie radzi beze mnie. Ale z drugiej strony wreszcie się odprężę, potańczę, Mam nadzieję, że bedzie fajnie. To wesele jest od marcina strony, a lubię chodzić na takie imprezy z nimi bo to nieźli kabareciarze ;-) Mam nadzieję, ze będzie fajnie. Aga i justaaa, ja zamierzam wywołać te zdjęcia zdobione ramkami, ale przy moim próżniactwie nie wiem, kiedy je zaniose do wywołania. Wiecie jaka moja Iga jest zachłanna na soczki jabłkowe i marchwiowe. Wczoraj wypiła mi 180 ml za jednym razem, aż się bałam, ale jak jej zabierałam to tak się darła. Kurde teraz kasy mi braknie na te soczki, zupki, deserki, bo to takie gówno małe a takie drogie. No ale dla mojej niunki to sama przyjemność kupować. A wiecie co, tak mówimy nieraz, że najlepiej wyjechać z naszego kraju. Mam siostrę cioteczną, która pół roku temu wyjechała do szwecji z mężem i córcią (1 rok) i oni po pół roku dostali od państwa mieszkanie. Wyobrażacie sobie u nas dostać mieszkanie od państwa. Chyba 30 lat trzebaby było czekać. Cała moja rodzina ucieka z Polski, albo anglia, albo szwecja, albo USA> A ja ciepła klucha trzymam się mamy kiecki i boję się wyjechać :-( I tak mam jak mam, że nie można sobie na wiele rzeczy pozwolić, bo brakuje kasy. Dobra ale się rozpisałam. Zmykam. A i powiem Wam, że ostatnio allegro mnie tak pociąga, że mogę na nim siedzieć pół dnia. Jakaś choroba, tak jak i to forum. Ale już w tym miesiacu zarobiłam na nim 200 zł także muszę dalej pracować ;-) W końcu wyprzedam pół chałupy ;-) OStatnio pozbywam się mojej odzieży ciążowej ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! kapikapi ja tez sie boje jezdzic autem...ale nie wiem czemu, chyba boje sie ze komus zrobie krzywde i kogos przejade!!! hihi teraz jednak musze sie przemoc bo bede miala samochod do swoje dyspozcji bo kupujemy drugi wiekszy.....no zobaczymy....fajnie by bylo gdybym sie odwazyla...trzymajcie kciuki... evanika moja córcia od niedawna spi na plaskiej poduszeczce.....wygodniej jej i dluzej wtedy spi.... moja niunia własnie usypia na lewej mojej rece.... ja to juz mam tak zacisniety zoladek ze wystarczy mi ze 2 kawy rozpuszczalne i kanapka na prawie caly dzien....wczoraj to mi sie slabo zrobilo, nie czulam glodu ale cos tam zjadlam i przeszlo.... jak pomaga Wam suszarka w usypianiu dzieci? po prostu włączacie? mx jak bedziesz sie kapac to dzieciaczki beda sie nawzajem pilnowac.... szczepicie dzieci przeciw rota wirusm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo.. tu mama marudnej Kamilki. Pogoda jest do d... masakra. Moj Aniolek spi w dzien tylko na dworku a tak nie chce nawet zmruzyc oka..no chyba ze na 15 minut. mam pytanko... jakie rozmiary pieluch zakładacie juz swoim malenstwom?? lece do mojej terrorystki najkochanszej na swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika ja od poczatku zakladam pampersy nr 2 ponawiam pytanko: czy ta chusta do noszenia dzieciaczkow sie sprawdza? wiem ze ktoras z was ma takowa......hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka ja mam chuste. na poczatku iga nie chciała w niej siedziec, a teraz nieraz ja w nia wrzuce i usnie. ale czy to jest jakies super rozwiazanie, to nie wiem, chyba lepsze wydaje mi sie nosidło, ale ja go nie mam. evenika moja iga to jak twoja kama, w domu spac nie chce, tylko na dworzu, a u nas pogoda tez kiepska. co do pieluch, to ja uzywam huggies\'ów \"3\", bp pampersy 3 sa jeszcze troche za duze. ja zreszta wole huggiesy zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro, albo pojutrze musze jechac do radomia odebrac dyplom do szkoly, bo jak sie obroniłam w listopadzie tak do tej pory nie odebrałam no i musze ige z kims zostawic, bo w jedna strone jes 2 godziny drogi. moja ciocia sie oferuje, ale ona nie ma wnuków i nie miała doczynienia z takim maleństwem i troche sie boje, ale chyba bede zmuszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Doroteczka ja wlaczalam suszarke i strumien cieplego powietrza kierowalam na brzuszek ,tak jak przy suszeniu wlosow:) Ja nie spie dzis od 5 bo o tej godzinie wstal Konradek i juz byl wyspany:)Dobrze ze po wczorajszych sensacjach nie ma sladu. Dzisiaj idziemy z Vikunia na szczepienia i juz sie boje jak przypomne sobie jak bylo sotatnim razem:O mx3 jak tam wzorki na paznokciach?:P Co do pogody to u mnie tez wieje i to niezle:( Dobrze ze osrodek zdrowia mam bliziutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×