Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

21 nic nie wkladaj, tylko czysc z zewnatrz uszko, bo tak to tylko wpychasz a to jest niedobrze. Mamo baczka fajnego smsa poslalas bratowej, smiac mi sie chce. A ja 3 godz siedzilalam u fryzjerki a moja Maja spala. Fryzjerka byla w szoku. Przyszlam przed chwila do domu, zjadlam obiad, nakarmilam i znow spi. Teraz powoli ruszamy po Kube. U nas pogoda dobra, nie ma upalu ani deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mni wlasnie leje, wozek mi zmokł bo zostawilam go w ogrodzie, bartek siedzi mi na kolanach i pisze jedna reka 21 ja kozystam z programu photo collage,a magda podawala jesze takie - FrameMaster - Corel Paint Shop Pro (PSP-inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaa
ja tez z photo collage ale dodatkowo zeby rozwietlic lub przyciemnic zdiecia to korzystam z programu picasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! :) UF u mnie pogoda w kratkę raz deszcz raz słoneczko - ale przez cały czas potworny wiatr - tak i drudi dzień nie byłąm z małym na spacerze :( co do wagi - wazę mniej niż przed ciążą - chyba przez stres - ale dziwnie wyglądam :P pupa zanikła ,rączki nóżki chude ale w pasie mam dalej za dużo mówiąc wprost wyglądam jak laska w ciąży bo mam brzuszek 12 cm za dużo - śmiesznie to wygląda u mnie nie budzi to usmiech zamierzam zapisać się na salsę - trzeba rozruszać bioderka :) rudamaxi - studiujesz dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluszek ostatnio jak odstawiam go od piersi to płacze - moze jest dalej głodny sam a już nie wiem jak daję mu smoczka wtedy , to po minucie spi czas karmienia mu wydłuzyłam badania wychodzą mu dobre nie wim czemu tak słabo mu ta waga rosnie buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze z dużym M dalej jesteśmy razem - poranilismy się wzajemnie szkoda ze tak wyszło czasami mamy dość , ale dlaczego ranimy osoby które kochamy i które to własnie potrzebyja i dają wsparcie? ehhh nie będę się rozwodzić za duzo na ten temat. aj też się zmieniłam .potrafię postawić swoje warunki i być kkonsekwentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgadałam się : maluszkowi muszę zmienić ubranak na więkze - bo jak zasika pampersika 3 - to jest mu za ciasno teraz wiec 68 jakie główki mają wasze pociechy - mój 40 cm ( 2,5 miesiąca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaaa
jak ja Wam zazdroszcze ze juz zgubilyscie wszystkie kilogramy bo ja schudlam tylko tylr co przez pierwsze 2 tyg wiec dalej mam 5kg na plusie , szkoda ze nie karmie piersia pewnie bylo by mi latwiej a tak wpierdzielam jak glupia musze sie opamietac bo niedlugo waga zamiast isc w dol to pojdzie w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaaaaaaaaaaaaaaa -- co z tego jak mi wystaje brzuszek :) jem sporo jak na siebie- więcej niz przed ciazą - zzera mnie stres a tego nie zyczę nikomu :) dodatkowo mam wyrzuty sumienia że może mój pokarm jest za mało kaloryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 3 kilo mniej niz przed ciaza ale to pewnie dlatego ze nie jem chleba, karmie piersia i wszystko jest na mojej glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja waze 42 kg, kto mi da troche swoich, bo znow mi wszystkie ciuchy wisza? nikolla, fajnie ze u was ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuufffffffffffffffff............ my już po wizycie w przychodni.......już po szczepionce....... Weronisia strasznie płakała a ja miałam łzy w oczach....... o 19 jade do gina zakładać spirale.... kar i ruda lala czy to zakladanie boli?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zmieniam dane córci w tabeleczce.....mam nadzieje ze zbnalazlam ostatniom poprawiana i ze nikogo nie wykasuje.... :-) nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/5100.............60 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/5850(14.0 6). ..60cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/5550(19.0 6)..... . ......55/68cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/4500 (03.06).. 51/57cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/5650(27.06 ) ..55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/5750 (21.06).....53/64 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/4965..............59/? moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/6070... ..........65cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/5350... .... ....57cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/5280.... .. .....51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/5300(14.0 6... 52/? cm kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/4320... ... .....59cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/5100.(27 .06)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/5220 (28.06)....55/60 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/4980 (31.05)....58/59 koala-79.........Julita..........19.04........4900/6630 (13.06)....62/68 lightblue.........Karolinka.....20.04........4100/5300.. ..... ......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/5350.(08/06) . 50/57 cm madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/5600 (26.06).......53/? cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/4900... ..........56/62 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/5700.. ...........54/59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla-mój mały ma główkę 40,5 (2 miesiące).To chyba dużo,ale już na USg w ciąży było widać,że ma dużą główkę.Lekarze nic nie mówią,więc chyba jest ok. Co do kg.Mi zostały jakieś 3 kg.I to wszystko głównie weszło w\"górę\",bo nogi i pupę mam szczuplejsze jak przed ciążą.Zostało mi troche w pasie.Te moje piersi chyba tyle ważą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze na tabelke i na wage dziec urodzonych tego samego dnia co moja córcia to kurcze dochodzę do wniosku ze mała mało przybiera na wadze......no nie? kilogram w ciągu ostatniego miesiąca to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, kilogram w ciagu miesiaca to bardzo dobrze:-) W trzech pierwszych misiacacg wg podrecznika dziecko powinno przybierac ok 800g Za to moj Bartek prawie nic nie je, dzis juz mu siciagam mleko, bo z butli predzej mu wcisne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zakladanie troche bolalo, ale calosc trwa bardzo krotko, potem boli jak przy miesiaczce i mozesz krwawic. Wez podpaske ze soba. Ja plamilam przez ponad 2 tyg a teraz juz nic a nic. Ja w ogole nie czuje zebym nosila cos w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla, a Twoj Max duzo je? Izwik,napisz mi prosze ile razy dziennie i jak długo ciagnie Twoja Gabi cyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar ale to na samolocie gin zaklada???? pewnie najpierw wziernik.......kurcze troche sie boje...ale poród przezylam to co to jest dla mnie zakladanie spirali, hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samolocie???? najpierw wziernik a potem spirala. Jaka zakladasz? ja mam ta ze zbiorniczkiem z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hihi na samolocie....to znaczy na tym fotelu hihihihihih jeszcze nie wiem jaka.....jak zaloze to napisze jaka mam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
tez zawsze myslalam o spirali ale czy moge ją zalozyc jesli nie rodzilam naturalnie????? pewnie bardziej by bolalo co nie???? dodam ze naleze to osob ktorym jak tylko lekarz wsadzi palca by zbadac to stekam z bolu , hehe jak to zabrzmialo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
a i jeszcze ciekawa jestem jak jest po spirali z ochota na sex bo przy tabletkach wogole mi sie nie chcialo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×