Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hej, Moje dzieciaki nie będą szczepione na pneumokoki ani meningokoli ani żadne inne dodatkowe. Każde szczepienie to inwazja w układ nerwowy dziecka, na mózg.... teraz nawet podstawowymi szczepionkami nie mogę ich zaszczepić, a już się boję MMR czy MMRII jak przyjdzie ich pora a nie daj Boże będą mogły być szczepione na co zgodzi się ich neurolog. Moja pediatra jasno powiedziała, że każda szczepionka niesie ryzyko powikłań jak i choroba niesie ryzyko powikłań, jednak na te choroby zapada śladowa ilość dzieci, a szczepionki uważa za akcję zbijania kasy przez koncerny farmaceutyczne. 21, ja kupuję soczki i zupki w słoiczkach firmy Hipp. Pięknie umyte marchewki ze stoiska warzywnego przeważnie mogą być wrzucane do pralki bębnowej z płynem do naczyń, co pięknie czyści, a co powiedziała mi znajoma.. właścicielka stoiska typu warzywniak. Już większe zaufanie mam do kupnych, zasłoiczkowanych i przebadanych, zwłaszcza z atestem BIO.... co ponoć świadczy o pozyskiwaniu roślin z upraw ekologiczych. No, tak pisałam, że stara jędza się nie interesuje dziećmi, że napisałam też maila do jej córki z kórą mam fajny kontakt... chyba po mailu ona zadzwoniła do teścioweju i ją przywołała do porządku, bo dzisiaj miałam telefon i jutro teściowa chce wpaść na kawę.... szok. Ciekawe czy będzie mi zatruwać krew krytykowaniem naszych planów, wyjazdu i ogólnie męża pobytu tam. Zmykam spać, wieje okropnie, aż chłodno w sypialni. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi, poszukaj w jakiejś bibliotece albo w necie przepisu z kilku ziół na oczyszczanie nerek i jak przestaniesz karmić, to się wpomóż, podobno świetnie działa. Moja babcia coś takiego stosowała i lekarz była zdziwiona jak czysto i elegancko w nerkach i bez bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj babeczki. Wygladam jak zombi, bartek od 5 nie spi, non stop beczy juz mam dosc, chyba go udusze. Laight blue ty wariatko pewnie sobie ubzduralas ze wygladasz jak baleron, choc ja tak wygladam masakra. Moje hobby hm... internet :) lubie czytac ksiazki na ktore teraz niemam czasu Pozniej cos napisze bo normalnie padam na pysk, ide zrobic sobie kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana..... ja zaraz jade z corcia na szczepienie.....boje sie jak cholerka bo jade samochodem.....dobrze ze jedzie ze mna meza siostra.............on pojechal do gdyni.....z pracy... no to pa do potem..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja poszłam prywatnie, bo państwowo to czekałabym chyba jakiś miesiąc na wizytę. Zapłaciłam 35 zł, także i tak myślę, że nie dużo. A badanie polega na tym, że on wkłada do noska takie metalowe szpikulce, które wyglądają okropnie, ale to trwa dosłownie pare sekund. I wkładał jej to do nosa, ucha i zaglądał też w gardło. I świecił tam jej jakąś lampką. Badanie trwało może z minutkę, półtorej. Nawet nie płakała. Justaaaa co do tego pobrania, to wydaje mi się, że chyba dodatkowo jest 3 zł, ale nie jestem pewna. Już nie pamiętam. Zawsze tak wysyłałam paczki w firmie, ale czy wiązało się to z dodatkową opłatą to już sama nie wiem. Dziś przyjeżdzają do mnie koleżanki z pracy, które w tym samym mniej więcej czasie odeszły z pracy jak ja, bo też zaszły w ciąże. I dziś przyjadą z dzieciaczkami do mnie ;-) Zmykam trochę ogarnąć mieszkanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie i babelki:) Wiktoria budzila sie po tym szczepieniu w nocy cztery razy:( teraz juz chybawszystko jej przeszlo bo sie juz usmiechala z rana i gaworzyla a teraz moj skarbus maly spi a duzy oglada bajke a ja zaczynam znowu od wiadomosci na temat Unii Europejskiej i spadam do ksiazek ale glowe mam taka ciezka ze nie wiem jak to bedzie w sobote tym bardziej ze jutro jeszcze ten szpital:( Co do laryngologa ja tez bylam prywatnie a ze jest dobry laryngolog na moim osiedlu to poszlam do niego i mile po wizycie sie zdziwilam bo ja tu do placenia a on mi mowi ze to w ramach sasiedzkiej pomocy:) ale oczywiscie moim sasiadem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! rudamaxi miałam identyczna sytuacje jak byłam z Bartkiem u chirurga:-) justaaa dzieki tej licytacji obejrzałysmy Cie z kazdej strony;-) Zuzanka współczuje, ale moj maluch tez od 4 robil sobie przerwy w spaniu:-( Zaraz biore go na jakis długi spacer, mam tylko nadzieje ze nie bede musiała znow taszczyc go na rekach. Dziewczyny wiem,ze juz kiedys było cos na ten temat ale napiszcie jeszcze raz czy sciagacie chlopcom skórke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx mi to samo na temat dodatkowych szczepien powiedziała połozna srodowiskowa no i teraz to juz sama nie wiem czy szczepic czy nie. Moze wroce do tematu jak Bartek pojdzie do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja konradkowi zaczelam sciagac jak mial trzy latka i robilam to chyba tylko trzy razy ale tylko podczas kapieli i jak byl w wodzie,potem jak bylam na bilansie powiedzialam zeby lekarka sprawdzila czy jest wszystko ok powiedziala ze z jednej strony napletek nie schodzi do konca wiec znowu jak byla kapiel to chcialam sciagac ale maly zaczal sie krzywic wiec dalam sobie spokoj a na bilansie 6 latka okazalo sie ze wszystko jest wporzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, właśnie wróciliśmy ze szczepienia.... Ale było krzyku !!!!! A teraz Milenka sobie smacznie śpi ze zmęczenia. Tatuś był z nami i tak się przejął, że obiecał Milence osobiście coś kupić. Powiedział, że więcej z nami nie jedzie - to nie na jego nerwy... A ja to co???? Serce z kamienia???? No tak i po spaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a wczoraj tak myslalam ze druga ruda cos zamilkla. Biedna Milenka ja wczoraj to przezywalam z Vikunia ,ale juz wiem co ma po mnie :P sile w plucach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... mowie wam w jakim ja jestem szku od samego rana. Wczoraj Kamilka zasnela mi szbciutko o 21. Spala bez przerwy do 4:30. az sie wierzyc nie chce. Moze tak spala smacznie bo przez te wichury w domku bylo zdecydowanie chlodniej, a jak jest tem ponizej 20 st. podobno dzieci lepiej spia...Traz jak co dzien troszke marudzi...moze skusimy sie na spacerek. niby mocno wieje, ale co jakis czas wychodzi sloneczko. ubiore Kamcie cieplej i po obiadku zrobimy sobie mala rundke po wiosce. Ostatnio odkrylam stary poniemiecki cmentarz, ludzi ktorzy, mieszkali tu jeszcze przed 1 wojna swiatowa...okolica przepiekna. W archiwum widzialam tez zdjecia z tego okresu... kiedys byl tu raj. moje hobby?? to przede wszystkim czytanie ksiazek. moge pochlaniac jedna za druga. w tej chwili przy Kamilce nie zaczelam jeszcze czytac bo za kazdym razem brakuje czasu, ale juz niedlgo zaczne nadrabiac zaleglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
aga25 mi lekarz kazal tylko delikatnie zsunac tak zeby tylko bylo widac dziurke, zeby sie nie skleila bo pozniej moze byc problem , no i tak robie przy kazdej kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leb mnie boli mam jakiegos dola i poczucie bezsensu i znow jestem tylko na chwilke przywitac sie i zmykac heh tesciowa siedzi mi na karku i nie moge sie doczekac kidy odfrunie ... juz w niedziele jeszcze tylko kilka dni ufff pozdrawiam wszystkie mamuski i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi ty jestes lepsza od cenzury za komuny.co sie nie podoba to wykasowac!prawniczka kurcze niezla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze jak ktos jest chamski czy uzywa wulgaryzmow ale nie jak pisze grzecznie cos z czym sie ty nie zgadzasz to zara wycinka.pieknie pieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda i Justaaa dzieki:-) Bo juz sama nie wiem co mam z tym jego siusiakiem robic;-) kapikapi, nie dziwie sie,ze masz opory przed jazda. ze mnie kierowca jest beznadziejny i dlatego po kursie nie poszłam na egzamin, teraz załuje,bo prawko by sie przydało. Obiecałam sobie,ze jak juz sie wyklaruje sytuacja z naszym mieszkaniem w Polsce na dobre to wtedy pojde. Hobby, nie bede oryginalna-ksiazki, no i teraz zabawy ze zdjeciami. Wczoraj dałam do wywołania, wiec napisze Wam jakie sa efekty \"na zywo\". Musze napisac Jarkowi maila poki Bartek spi, ale zamiast pisac do niego piez sobie do Was. Chyba to Wy jestescie moja prawdziwa miłoscia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze jedno pytanie, od kiedy mozna podniesc dziecku oparcie w wozku, bo moj Bartek juz sam siebie przechodzi. Dzis zaczał mi sie w wózku podnosic i skonczyło sie na tym,ze znow go niosłam a wózek pchałam noga:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga... co za wyznanie 👄 ... prawdziwa miłosc powiadasz... aaa555 aaa siooo, po co sie udzielasz i prowokujesz tu jakies sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkoncu zmeczyłam tego maila. Mam nadzieje,ze milosc odwajemniona. I dziewczyny, nie zwracajmy juz na te posty uwagi bo zaraz nam sie strona znow pomaranczowa zrobi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mam fatalny humor. moja bratowa mnie dzis juz tak wkurwila, ze wyjechalam jej z taka wiazanka przeklenstw, ze sama az siebie nie poznaje. jest tak wredna, ze gorszej malpy nie ma. nie dosc, ze monci w mojej rodzinie, to zaczela moncic w rodzinie mojego marcina i dowiedzialam sie, ze na chrzcinach poszla do marcina brata zony i powiedziala jej, ze ja obgaduje ja, no i tamta teraz ma pretensje zajebiste do mnie, a w sobote idziemy razem na wesele i juz czuje jaka bedzie jazda. i teraz wyzwalam ta moja bratowa od najgorszych, a chcialam wyslac smsa mamie o takiej tresci\" prosze cie nie mow nic tej malej szmacie na temat moj, igi i marcina, bo ta kunda tylko dupe umie obrobic. nie chce jej znac wcale\" i przez pomylke wyslalam go nie do mamy, tylko do tej bratowej. ale chust z tym. mam juz dosc tych matactw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mój brat znalazł sobie takiego debila, kunde, przymuła i nic wiecej?????????????? i przy niej zrobił sie taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo baczka przynajmnie bratowa bedzie wiedziala co o niej myslisz. A tak swoja droga to prawda,ze z rodzina to sie dobrze na zdjeciu wychodzi:-( Ja tez mialam rozne jazdy z bratowa i bardzo z bratem sie oodalilismy od siebie przez nia, ale teraz jest juz wzglednie. Wzajemnie kochamy swoje dzieci i przez to sie akceptujemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, dobrze Madolinko. Nie ma co sie martwic, glowa do gory, cycki do przodu! A nie Kunegunda wie co o niej myslisz.... Robie chyba 3 podejscie do wyjscia na dwor ale co chwilke zachodzi slonce i zapowiada sie deszcz.. jejku ja nie chce skazywac mojej Kamy na siedzenie w domu, bo to dla niej jak areszt domowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspalam kacperka ugotowalam zupke , obudzil sie mateuszke wpakowalam do do leazaczka , teraz bacznie przyglada klawiaturzeeee zaraz bede go karmic i szykowac do lekarza moj Ł zabiera go skonczylo sie mleko dla niego nutrmigen i lekarz ma stwierdzic czy przepisac nastepene , musze zrobic mu jeszcze kartke pytan jakie ma zadac pani doktor:) osttanio chodze po domku jak zombiiii musze wyjsc do ludzi inaczejj zbdziczenie calkiem zamienie mowee w guganie gruchanie .... ja rowniez mam w planach dzisiaj spacer wczoraj tez mialam niestetyy nic ztego nie wyszłoooo mateuszka kapie w balneum herman jest rownie rewelacyjny jak oliatum dziewczyny jak czyscicie uszka swoim babelką bo kurcze ja jak wkladam patyczek to caly ten brud pcham glebiej w uszkaa moze patyczek namoczyc albo natłuscic w oliwece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie podeslac ten program do obrudki zdjec moze i ja znajde kiedysssssssssssssssssssssssss czass na zabaweeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×