Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

moja niunia śpi już prawie 3 godzinki - cud:) wczoraj spała łącznie może z 1 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanko super zdjecia - od razu widać że wypoczynek sie udał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko na chrzest niedzielny juz prawie zalatwione, teraz tylko mama bedzie przygotowywac smakolyki. Zaraz ide do sadysty z zebem ktory bolal mnie jeszcze w ciazy. A jutro nareszcie doprowadze swoje paznokcie do ladu bo od porodu nawet nie mam czasu ich wypilowac jak nalezy. Ja tez madrze jak aga kupilam ten rajd i wklady i dopiero wyczytalam ze nie wolno. Ale bede wlaczac na godzine przed spaniem jak malego nie bedzie w pokoju bo u mojej babci jak pojedziemy komary by nas zjadly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ja tez prosze o zdjecia karintje@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wynik posiewu! uffff kamien spadl mi z serca. Nic zlego sie nie dzieje, a zabarwienie moczu moze byc od jedzenia. Lekarka zapytala czy nie jem arbuzow? A ja je wrecz pochlaniam.... W zyciu bym nie myslala ze to od tego. Dobrze ze wstrzymalam sie z podaniem antybiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar poslane. Dorotka super super super, Bartek az otworzyl oczy ze zdziwienia evanika dzieki za emaila Na wczasach byla tam tez dziewczyna ktora przez zatrucie ciaze wpadla w spiaczke mozgowa, dawali jej 5 % szansy przezycia, dzisiaj ma 29 lat oddychala przez respirator, wszystko jej musieli przypominac, nawet to ze ma synka. Dorian ma dzisiaj prawie 3 latka, rudzil sie z waga 1090 tez nie dawali mu szans przezycia, kurcze ale to zycie jest kruche i wydawaloby sie ze nic tak strasznego nie moze sie przytrafic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar-kupiłaś tą matę? ja też pochłaniam arbuzy. Czy mają jeszcze jakiś niekorzystny wpływ na dziecko? Co Ci powiedziała lekarka? zuzanka-ja nie dostałam ani zdjęć, ani tego \"coś\" :-( dla przypomnienia podaję mój adres : iza.lewandowska@poczta.onet.pl Paulka i rudamaxi mogłyby znaleźć chwilkę by coś skrobnąć ,no nie? ciekawość mnie zżera co u nich ;-) Light&Blue-czekamy na fotki Twojej fryzurki Gabi coś dzisiaj marudzi. Chyba niedosypia bo śpi tylko 45min i po godzinie już płacze i ziewa. I tak w kółko. Wyszłam z dziewczynkami trochę na spacer ale niestety po 10 min wróciłam bo Gabrysia tak się darła w wózku że szok. Ostatnio wybrałam się w dalszy spacer i niestety musiałam ją nieść a wózek pchać brzuchem,więc teraz już nie chciałam przechodzić tego samego (umęczyłam się wtedy) i dlatego wróciłam. Wzięłam ją na ręce i poszłam tylko do sklepu po chleb. Tak więc nasz spacer był baaaaaaardzo krótki. Cieszę się natomiast z innego powodu. Ostatnio dobrze układa nam się z Wiktorką. Więcej je, więcej spędzamy razem czasu i nawet zaczęła też wychodzić trochę z innymi osobami. Tak więc pracujemy nadal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane u nas znow pada , koszmar z tym deszczem ... mowia ze to najgorsze lato w UK od 150 lat heh i maja racje ciagle pada juz od poczatku czerwca heh , zimno i wieje ja zalapalam katar , malego chyba boli gardelko a moj D. ma dola od tego braku slonca dobrze ze juz 29 lecimy do Polski ( wiem kochane ze te upaly tez moga byc uciazliwe ale wole sloneczko niz zimno i deszcz ) siedze teraz z mokrymi wlosami ( umylam , nie od deszczy heh ) tygrys spi a mi jakos tak smutno ... przez ten deszcz i pochmurne niebo szaro jest i ponuro a czas wlecze sie niemilosiernie i cos czuje ajkby do niedzieli byl jeszcze caly miesiac heh znikam moze kawka postawi mnei na nogi no i jeszcze sie pozale ze ja tez nie dostalam zadnych zdjec na poczte tyenka24@yahoo.co.uk ladnei prosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izwik, kohanna i rowniez evanika poslalam Wam zdjecia ale przyszla wiadomosc ze macie skrzynki zapelnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohannah=> sliczny ten Twoj maluszek! Czysciutki i zadbany, az milo popatrzec. Ogladam sobie zdjecia na fotosiku i musze przyznac, ze Ty tez bardzo ladnie wygladasz po ciazy. Poza tym w domku tak ladnie.🌼 Mieszkalam w Londynie 2 lata i wiem, ze malo jest tutaj zadbanych dzieci i Mam. Dzielna jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka-już ją przeczyściłam, spróbuj proszę jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik Tobie tez wyslalam to cos ale masz chyba przepelniona skrzynke.......fajnie ze z Wiktorka juz jest lepiej...apetyt i wogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę,już zrobiłam taką czystkę w skrzynce jak nigdy i nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka - 17 fotek do mnie doszło.... Jak wysyłasz jeszcze jakies, to juz bez przeszkód, bo oczysciłam skrzykę! Izawik - a widzisz, może Vika musiała przyzwyczaić sie do nowej roli - siostry! Moja Kama w końcu jest soba - marudzi cały dzień! ufff a już myślałam, że przez ten antybiotyk coś jej się poprzestawiało hahha lece bo znowu krzyczy - przy niej trzeba siedzieć, wtedy jest spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dlugo sie nie cieszylam. Dotknelam Kuby glowy i co? goraczka. jak nie jedno to drugie. Izawik kupilismy taka mate http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f3974cd247eb0bd5 Lekarka nic nie mowila ze arbuz mialby dziecku szkodzic. Dzisiaj sobie juz odpuszczam zimnego pysznego arbuza. A maz kupil jeszcze w poludnie polowe i wlozyl do lodowki. Ale musze sie sama przekonac ze to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Zuzanka fajnie,ze juz jestes! Dzieki za rewelacyjne fotki, widze ze Twoj Bartek wychyla sie z wózka jak moj:-) kar super ze wyniki Mai sa ok! Izawik (odpukac) ale nasze spacery sie troszke poprawiły, moze dzieki temu,ze sadzam Bartka i moze sobie swiat poogladac, bop wczesniej szarpał sie w wozku niemiłosiernie. Justaa na tych zdjeciach,ktore były na blogu Bartek siedział tylko w ogrodzie jak wózek stał, bo jak gdzies szlam i probowałam go sadzac to sie złoscił. Od kilku dni sadzam go juz i w trasie, bo tak jak napisałam wyzej mam troche spokoju:-) Doroteczka ja nic nie dostałam:-( Ruda i Paulka nie badzcie swinie, odezwijcie sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka i Ruda
czesc ciotki Wytrzeźwiałyśny więc piszemy :P Wczoraj nie pisalyśmy bo pilyśmy ale z uwagą śledzilyśmy wasze posty- szczegolnie Zuzanki :P Dzis wybrałysmy sie na wycieczke po Krakowie. Pogoda nas troszke "oszukała" bo zamiast słońca byl deszczyk ale dalysmy rade :) Ruda zrobila droooogie zakupy :P Nie były zbyt duze ale za to 200 zeta poszlooo :P- Piniazek gdzies sie zapodział i chyba już nie da sie go odzyskac :( pewnie gdzies wypadły :( Wiec pijemy teraz - z braku kasy- tanie wino z kartonów. Laski sprawują sie calkiem całkiem :) ( Wiktorka lepiej bo Mancia strasznie sie wydziera aż uszy wiedną ) a Konradek zaprzyjaźnil sie z pekinczykiem :) No i to chyba wszystko... Buziaki dla was 🌼 aaa Zuzanka Ruda mówi ze na Bartusia czeka prezencik a ty @ nie przyjechalaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika a ja nie doslalam zadnych zdjec od ciebie w nowej fryzyrze!!!!!!!!!! Paula i ruda kurcze wczasy nam sie przesuneły o 2 dni. Wypijcie tam moje i Bartusia zdrowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka i Ruda
zuzanka to dlaczego sie nie zbierzesz i nie przyjedziesz do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka właśnie ściągam sobie program z neta, aby uruchomić to co dostałam od ciebie na poczte. Jestem ciekawa co to ;) zuzanka dzięki za fotki, właśnie je sobie zaczełam glądac. Kochane zdjęcia mojeg new fryzu wyśle do was po tej sobocie. W tej chwili nie mam aparatu, gdyż oddaliśmy z moim G kartę do Fotojokera, aby wywołali foty Karolci. Izawk pytałaś mnie jak mi się układa z męzem. Powiem tyle,ze neutralnie, ale jest lepiej niz było jakiś czas temu. Zaczełam nie zwracać uwagi na pewne rzeczy i jest mi lżej. Może to dobra taka metoda lekkiego olewania ? ;) Aga jesoooo powiedz mi co w tym jest ,że boimy się zostawiac dzieci z tesciami ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×