Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

buuuuuuuuuuu a ja nadal nie mam żadnych zdjęć... ani od zuzanki ani od doroteczki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika slicznie wygladasz A tetaz zmykam. Dobranoc :) Rudamaxii i Paulka na kaca najlepszy jest klin(kolejne winko ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza.lewandowska@poczta.onet.pl doroteczka też próbuje mi wysłać cały czas czekam :-) ruda i paulka-no, no, ładnie balujecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka i Ruda
Zuzanka nie udawaj ze nas nie widzisz!! Czekamy na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widze widze, pomaranczki to zdaleka widac :) Do kiedy ruda jestes u Pauliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - nie wiem co masz ze skrzynka, ale ciagle maile wracaja!! Aaaaa wy ciotki chluśnijcie za moje zdrówko...ech ja ide sie napić karmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem od wczoraj,czekamy na ciebie jujtro @.Ja pisze ,a Paulka je bo ona na diecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na pomysł... Iza masz skype?? jak tak moge ci przesłac za pomoca skypa.. jezeli masz ochotke... heheh ide po karmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zdjęcia zuzanki już mam-doroteczka mi przesłała w 2 częściach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika gdzies polazla po to karmi bo my z lampkami przy monitorze siedzimy by sie stuknac i niemilosiernie sie grzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.. zamiast pojsc pokarmi zawedrowalam do łazienki i nie mogłam sie oprzec i wskoczyłam do wanienki..i wziełam romantyczny prysznic przy swiecach...sama! bez karmi, bez G...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem po Lechu (bezalkoholowym ;-) oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie chciałam polozyc sie do wyrka, a moja Kami jak nigdy do tej pory obudziła sie.. Przesadziła! Jeszcze nigdy nie wywinęła mi takiego numeru! Jestem w szoku... lece do niej. Chyba poloze sie z nia w lozku i dam cyca - i zasniemy sobie razem. A juz myslalam, ze pospie sobie sama z mezusiem! dobranoc kochane! Oblizałam sie smakiem na karmi..ech moze jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mężuś przed chwilą wyjechał w trasę (był w domu raptem 2h) i zostałam sama z dziewczynkami. Nie lubię być z nimi sama w nocy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietny jest ten dialog Zuzanki, Rudej i Pauli:-) Light ja Ci odpowiem z przyjemnoscia. 1)Moja tesciowa kompletnie nie potrafi sie zajac dzieckiem. Cały czas by go tarmosiła a jego potrzeby sa dla niej kompletnie niewazne i niezauwazalne:-( Jak mały chce spac to ona to olewa:-( Jak zaczyna marudzic to ona idzie z nim w najdalszy kąt domu, czt ogrodu zebym ja tylko nie usłyszala i niedajboze nie położyła go spac! 2)Poza tym nie potrafi go nawet trzymac na rekach, chwilami mam wrazenie,ze Baryka udusi, bojak nosi go plecami do siebie, to reka trzyma go praktycznie za szyje. No i ogólnie jest nawiedzona i nigdy jej dziecka nie zostawie, bo jej dziecko wychowywała matka to skad ona moze miec pojecie jak sie takim mluchem zajać? No a Jarkek ma juz prawie trzydzieche na karku, wiec pewnie juz zapomniała jesli nawet cos tam przy wychowaniu Jarka podpatrzyła u matki. 3) Nie liczy sie dla nij co Bartek lubi a czego nie. Np. Bartek nie cierpi jak go sie nosi poziomo. Ona to oczywiscie olewa, bo musi na niego popatrzec. tak samo z przekładaniem raczki w wozku, jak słonce prazy na Bartka to ona i tak raczki by najchetniej nie przełożyła, bo CHCE na niego patrzeć. Ogolnie liczy sie tylko to co ona CHCE!!!! I takie przykłady mogłabym cała noc podawać ale mysle ze to wystarcz;-) evanikaa, moj Barti takie numery mi od kilku wieczorów robi;-( dobrej nocki mamuski i dzieciaczki! Wczasowiczki nie chlac mi za duzo!!!!:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już idę spać właśnie ,właśnie wczasowiczki- nie chlać,nie chlać ;-) bo rano nie wstaniecie co ja mówię rano, pewnie w nocy też-do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Bartek znowu zaczał szalec, budzi sie w nocy, piszczy wrzeszczy oh a juz myslalam ze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.... ja tez miałam przechlapana nocke. Kami fakt spała w swoim łózeczku do 3.. pozniej juz z nami, z tym że ciagle chciała cycka..to go brała, to go wypluwała, to z nim w buzi zasypiała. jak jej zabierałam (bo to nie smoczek) to sie budziła. nie wiem co jej sie tak poprzestawiało... Paula widze, ze masz twardsza glowe od rudej! ja pije sobie kawke a Kami lezy mi na raczkach.. skubana wystarczy ja tak polozyc i juz łapie za koszulke zeby dac jej pociagnac co nieco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka też mnie to zaciekawiło skąd aaa555 zna Twojego męża, skoro fotki nie zamieściłaś jeszcze na blogu tylko wysyłałaś nam pocztą. Dziwna sprawa. Niedługo okaże się, że aaa555 zna wszystkich. Pewnie to ona wypisywała wtedy, że mój mąż poszedł w siną dal a ja nie wiem co robi, a on biedny był ze mną ;-) Coraz bardziej mnie ciekawi postać o nicku aaa555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mnie to troche zdziwilo, bo przeciez zdjecia poslalam na skrzynki hmmmm a moze to jedna z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×