Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

rudamaxi pijoczko wstawaj ;-) Fajnie dziewczyny, że się spotkałyście. evenika super włoski. ladnie Ci, bo z tego co wiem, to Ty też ciągle nosiłaś związane włosy jak i ja. Bardzo ładnie Ci w rozpuszczonych no i oczywiście pasemka robią swoje. doroteczka suppper fiiillllm. zmykam zawieź Igę do mojej mamy na pół dnia, a ja biorę się za mycie okien.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no torche to dziwne, i jestem pewna na 100% ze to jedna z nas, bo przeciez musiala widziec zdjecia, no blogu tez chyba zadnego nie umieszczalam z R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga i Light biedne jesteście z tymi teściowymi. Aga Ty wyjedziesz to będziesz miała święty spokój. Light a Ty musisz biedna się dalej męczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak się uśmiałam, wczoraj będąc na forum zaciekawił mnie topik\"duże qtasy\" i tak sobie weszłam na niego, ale nawet nic nie oglądałam,ale zapomniałam zamknąć tego okna i mój M dzisiaj się mnie pyta czego jestem spragniona i czy mi w głowie duże ptaszki :-p Ale się ze mnie śmiał,a mi aż głupio się zrobiło, bo to ciągle ja robie mu wyrzuty co on na necie robi :-D Ale ja głupia. Iga mi usnęła i czekam aż wstanie, ubieram ją i zmykamy do mamy. Mój M ma tak samo jak aga i Light, że nie lubi Igi zostawiać z moją mamą,a ja się nie martwię bo jestem pewna, że nic złego jej nie zrobi. Swoja mama to swoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tak szybko. Pozniej bede na dłuzej ale chciałam tylko powiedziec,ze Zuzanka ze Twoj maz jest chyba z Bartusiem na tej stronie bartman? nie mam teraz czasu sprawdzac, ale tak mi sie zdaje? Buziole, bede pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa faktycznie aga jest tam na tej stronce, ja myslam o zdjeciach z nad morza. wiec aaa555 zwracam honor i dziekuje w imieniu meza :) oj dal mi odpoczac na wczaach chodzil na spacery z Bartkiem praktycznie zajmowal sie nim caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ten moj maz jest dupny, zostawilam wczoraj w aucie wozek jak przyjechalismy wieczorem i on dzisiaj pojechal zalatwiac piasek i beton bo stawiamy garaz i wzial mi ten wozek i jestesmy teraz uziemieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wyslalam Wam fotki...... izawik tobie wyslalam tez filmik jeszcze raz....moze dojdzie.... ciekawa jestem czy doszedl moj filmik innym laseczkom ktore maja poczte na onecie .... paulka i gosia fajnie ze sie spotkalyscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja nie wyobrazam sobie zostawic, tak jak wy, Kamy z tesciowa. W sumie nawet boje się jak ona bierze na rece moja niunke. Mam swietna mamę, która jak nikt inny potrafi zająć sie Kama, wiec mam problem z głowy! Mojemu G tez pasuje, że moja mama zajmuje sie Kama. Ostatnio jak przyjechała tesiowa, wzieła na rece moja kruszynke, a ona zaczeła taaak plakac, że szybko musiałam ja zabrac. Dzieci juz wyczuwaja osoby z najblizszego otoczenia, a tesciówka przyjezdza do nas raz w miesiacu, wiec Kami nie jest do niej przyzwyczajona. Zuzanka - współczuje uziemienia. U mnie pogoda w sam raz na spacerek, ale po przeziebieniu Kami nie bardzo wiem jak teraz ubrac.. i broń boszzze nie bede wyciagac jej z wózka, bo to tez mogło miec wplyw na przeziebieni. Dziecko bylo rozgrzane w wózku a ja ją siuuup na raczki jak plakala i przeziebionko gotowe. Zaplanowałam spacerek na godzine 14.... mam nadzieje, ze mi sie uda! Teraz Kami spi..wiec na raty robie małe porządki w szafkach!! Lece dalej sprzątać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, juz jestem spowrotem:-) Evaniaaa, u mnie tez jest takie tłumaczenie ze tescie Bartka rzadko widza i dlatego on płacze jak biora go na rece, tylko ze w tym przypadku to bzdura. Co jaks czas wpadaja do mnie znajomi, ktorych Bartek wczesniej na oczy nie widział i on sie do kazdego cieszy:-) Flowerska cos Ty taka oszczedna w słowach;-)? Pisz jak Ci pobyt w Polsce mija. Doroteczka ja nie moge otworzyc tego czegoś co wysłałas:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie stronke z ktorej mozna sciagnac darmowego photo collage albo cos innego fajnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej! A mój Marcelek kończy dziś 3 miesiace.Pamiętam,że jak wróciłam ze szpitala to pomyslałam sobie \"żeby miał juz chociaż 3 miesiące\".A dzis sobie pomyslałam,żeby miał juz pół roku. Ruda i Paulka-fajnie macie z tym spotkaniem. Zuzanka-dzięki za zdjęcia.Zazdroszczę wypoczynku. Doroteczka-musze sciągnąć odpowiedni program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka i gosia!!!!! lepiej jak jestescie osobno!!!! bo wiecej piszecie!!!! caluski!!! ide do mojej laleczki bo kupalka zrobila!! i wesola jest teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka fajne te zdjecia, w ogole twoja fryzura bardzo mi sie podoba, nietuzinkowa program sciagniesz ze strony http://www.download.net.pl/3242/Photo-Collage/ Niestety poki co nie za bardzo mi wychodzi ta obrobka zdjec. Moze jestem za malo cierpliwa. Tego plikuod ciebie tez nie moge otworzyc, chyba potrzebuje tego programu Quick Time. zuzanka i mamo baczka jak moglyscie pomyslec ze to ktoras z nas???? izawik tez tak mi sie wydaje ze to ta sama mata. Ja za swoja dalam ok 170 zl bo z kuponem z gazety mialam ponad 100 zl znizki w sieci sklepow ala polski Smyk. Juz tak myslalam, ze mopze kupic z 5 i sprzedac drozej na allegro, bo ty chyba za 240 kupilas, co? zuzanka taka jestes opalona na tych zdjeciach pewnie mialas dobra pogode. aga a ty mlodziej wygladasz na zdjeciach z Bartkiem niz na tym za czasow poznania sie z Jarkiem. Od wczoraj nic innego nie robie tylko zbijam Kubie temperature. Walczylam z mokrymi recznikami do polnocy, bo czopek nie zadzialal, poczym sie skapnelam ze dalam za mala dawke i podalam Nurofen. Nie minely 24 h a ja juz dalam wiecej tego leku. Ma ponad 38 i pewnie to migdaly. Po poludniu ide do lekarza. We wt bylam z Maja a teraz z Kuba. Mai nic nie dolega, poki co pilnuje, zeby sie za mocno do nie nie tulil, ale ciezko mu to wytlumaczyc. Mysle ze zarazenie jest w tym przypadku nie do unikniecia. Czy powinnam sobie zrobic jakies badania i maz tez?? Za czesto ma problemy z gardlem moze ktores z nas go zaraza? Czy wiecie cos na ten temat? Jakie badanie powinnam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelek wszystkiego naj. Madziunka jak sie sprawuje Peg Perego? Jestes zadowolona? paulka i ruda maxi jak tam pogaduchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelek wszystkiego naj, naj 🌼 kar bo ja okropna jestem i strasznie podejżliwa. a fuj ,nie ładnie. Wiem. Ja zawiozłam Igę do mamy, a sama umyłam okna, wyprałam firanki, które już zawiesiłam i jestem padnięta. A teraz biorę się trochę za robotę bo w tym tygodniu jeszcze nic nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar-powiem Ci,że jestem bardzo zadowolona.przede wszystkim dlatego,że jest lekki i swietnie sie prowadzi.jak ide do sklepu to nie ma problemu,żeby trzymać w jednej rece koszyk a druga prowadzić wózek.Kosz na zakupy pojemy i wytrzymały.Typowy wózek do miasta,bo po wertepach byłyby problemy.Z gondoli mały juz wyrasta,niedługo przejdziemy do spacerówki,bo rozkłada sie prawie zupełnie na płasko. dziekujemy cioteczki za życzonka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pewnie sklada sie jak parasolka? Duzo miejsca zajmuje w bagazniku? My mamy kombi wiec bez problemu jadac do Polski wzielismy nawet gondole, ale teraz jestem na etapie szukania samochodu dla siebie i dzieci a moj wozek Jane Nomad nie wszedzie wchodzi. Maja tez poowoli wyrasta z gondoli, ale przynajmniej do wrzesnia- pazdziernika bede ja w niej wozila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my dzis z Tygrysiem zaliczylismy druga szczepionke znaczy trzecia z koleji ale druga powtrokowa ta sama co ta pierwsza ( i powtorzymy ja jeszcze raz ) powiem wam ze calkiem to niezle znosl plakal tylko przy uklucui i chwlike pozniej DZIELNY MOJ CHLOPAK !!! a teraz dostal paracetamol dla dzieci mleczko i spi mam nadzieje ze dlugo pospi i da mi sie zrelaksowac bo stresa miaal takiego ze az mnie glowa rozbolala heh gdybym mogla to wzielabym ta szczepionke na siebie milion razy zeby tylko nie cierpial ... ale tak sie nie da u nas podgoda nadal do kitu wieje strasznie ze az boje sie okna otworzyc mysllaam ze pojde na spacer zaraz po szczepionce ( bo przychodnie mam w moim bloku tuz pod mieszkaniem ) ale musialam uciekac do odmu bo znow deszcz sie rozpladal koszmar wrrrrrrrrrrrrrrrr jeszcze tylko 2 dni i lece do slonecznej POlski mam nadzijee ze do tego czasu pogoda si enei zmieni najgorsze co by moglo byc to deszcz przez caly moj urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar-tak składa sie jak parasolka i po złozeniu sam stoi (musisz zablokować przednie koła).Ma skrętne przednie koła,ale mozna je też zablokować.Po złozeniu w najszerszym pkt. ma 35 cm,długość ok.115 cm.Składa sie go jedna ręką. Gondola jest plastikowa,sztywna,ale w środku nieduża.Dlatego góra miesiąc jeszcze w niej pojeździmy.Jak bierzemy wózek to bez gondoli,bo zajęłaby cały tył.Wtedy uzywamy nosidełka,które jest fotelikiem samochodowym. Zrobiłam Ci zdjęcia,żebyś orientacyjnie widziała jak to wyglada.(spacerówka) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25d6cad3bc746a4c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dc684bac3599baa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4c96007c9abcc17.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem wam jeszcze ze przed chwila zajrzalam na naszego bloga ... i przeczytalam kawalek o Majii Wegirece i jakos mi sie tak plakac zachcialo ... boze jak ten cza szybko leci ... niedawno wbolach ( nie wiem jak wy ale ja w wielkich bolach !!!!!) rodzilysmy nasze skarby nie wiedzac jakie beda , czy beda zdrowe i cale , czy sliczne czy raczej nie balysmy sie ale z drugiej strony nie moglysmy si ejuz doczekac kiedy wyjda z tej waskiej dziurki ( heh wtedy to nei takiej waskiej ) a teraz czasme przylapuje si ena tym ze mam dosc i wiem ze to wcal enei znaczy ze jestem zla matka kiedy mam dosc i plakac sie chce i chce troche czasu tylko dla mnei i chce wyjsc potanczyc i napic si eporzadnie z dziewczynami w klubie ale czasm enie mam juz sily wstawac w nocy i szurajac nogami robic to cholerne mleko ktorego i tak zje tylko polowe bo ... nie jest az tak bardzo glodny i tak czytajac ten kawalek o Majii mysle sobie ze to nie fair bo sama chcialam dzidziusia wiec powinnam cieszyc sie kazda chiwlka ta spokojan i ta wypelniona placzem czy to ma jakis sens ? piepsze trzy po trzy ta pogod amnei juz dobija mam dola i ide beczec do kibla ... ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×