Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

kohannah nie dołuj sie jeszcze troszke i bedziesz w Polsce! Tu jest ładna pogoda to i humor Ci sie poprawi. A ja Wam powiem,ze chyba na maxa zdziadziałam, bo mi sie nigdzie wychodzic nie chce ze znajomymi. Alkohol jaki toleruje to Karmi, ktore pije raz na jakis czas ogladajac film wieczorem:-) To moj ulubiony relaks. Do szczescia brakuje mi tylko Jarka, ale to juz niedługo. Sto lat dla Marcelke i Ani! Izawik dzis ja wracałam do domu na sygnale i z Bartkiem na rekach, ale to chyba dlatego ze był głodny. Za to pozniej wziełam go do nosidełka i poszłam odprowadzic babcie na przystanek, a ten dziadyga mi zasnał i tak wisiał cała powrotna droge. Ludzie patrzyli na mnie z pogarda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, wczoraj byłam u fryzjera i nie sciełąm włosów az tak krotko, chyba mi odwagi zabrakło. Jak bede miała chwile to wkleje zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny ale szalejecie z tymi fryzurami. Aga ślicznie Ci. Zresztą ładnemu we wszystkim ładnie :-) A Ty śliczna kobietka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, moim zdaniem ten gosc trafił w dziesiatke! Ja jak usłyszałam ile nasz rzad zamierza przeznaczyc na wsparcie dla ofiar wypadku to doznałam szoku, bo przyrównałam to z kwota ktora dostana ludzie na odbudowy domów po przejsciu churaganu! To sie w głowie nie miesci! Ja jak najabrdziej uwazam ze rodzinom ofiar wyp[adku nalezy sie wsparcie psychologów, przeloty do Francji, zakwaterowanie i opieka na miejscu, ale takie pieniadze to dla mnie przegiecie. Sama znam kilka osób, ktore przezyły wypadki samochodowe a dwoch moich kolegów zgineło 5 lat temu w wypadku. Mieli po 20 lat. Nie było nawt mowy o jakiejkolwiek pomocy ani dla poszkodowanych ani dla ofiar:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez przylaczam sie do pochwal ... komplementow nigdy za duzo ladna fryzurka ja tez si ezastanawiam co zrobic z moimi nudnymi poldlugimi wlosami chcialabym obciac ( jak Victoria Beckham ... mam nadzijee ze wiecie jak ) ale boje si ebo zapuszczalam dluuuuuuuuugo i szkoda by bylo to teraz zniweczyc mam tez ochote na grzywke ale zawsze sie przy grzywce denerwowalam wiec nie wiem co robic a tak wogole to chcialabym cos ... AGRESYWNEGO i NIEGRZECZNEGO dosc mam juz byci agrzeczna dziweczynka heh ale pomyslow brak moze ktoras z was ma jakis fajny pomysl chetnie popatrze na jakies zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga zgadzam się z Tobą w 100%. Dla mnie też jest to niesprawiedliwe, że przy takich głośnych tragediach ludzie dostają taką kasę, a jak zginie ktoś bez rozgłosu, to nie ma na co liczyć. U nas w zeszłym roku zginęło małżeństwo i osierociło 2 dziewczyny 16 i 18 letnią i takie dziewczyny nie dostały żadnej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohannah moze wstrzymaj sie z eksperymentami do slubu, bo ladnie beda wygladac twoje wlosy do eleganckiej sukienki. aga mi tez sie podoba twoja grzywka. zawsze chcialam taka miec i raz sie skusilam ale G sie nie podobala i teraz przed kazdym wyjsciem do fryzjera prosi zebym nie przyszla z krotka grzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohannah moze wstrzymaj sie z eksperymentami do slubu, bo ladnie beda wygladac twoje wlosy do eleganckiej sukienki. aga mi tez sie podoba twoja grzywka. zawsze chcialam taka miec i raz sie skusilam ale G sie nie podobala i teraz przed kazdym wyjsciem do fryzjera prosi zebym nie przyszla z krotka grzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka-dostałam ten film ale nie mogę go otworzyć, za zdjęcia bardzo dziękuję :-) aga-ja też przyłączam się do pochwał. Naprawdę ładnie wyglądasz. Fajnie od czasu do czasu coś sobie zafundować ;-) Karina-kiedy teraz odwiedzisz mamę? Mam nadzieję że z to Kubusiem to nic poważnego. Dobrze że idziesz do lekarza,bo ta gorączka trochę się już ciągnie,co? (Fajnie to brzmi, nie ma co). ja teraz pakuję się i wyjeżdżamy do teściów. Ja nie mogę narzekać na swoją teściową. Wiadomo że każdy ma swoje za uszami ale nie jest źle :-) odezwę się stamtąd jak znajdę chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pobralam program ale nie moge otworzyc zalacznika z tym filmem od doroteczki Kuba ma zapalenie migdalow. Jak goraczka do jutra nie przejdzie mam podac mu antybiotyk. Izawik na razie nie planuje przyjazdu do Polski. Za mies mamy wesele ale to w okolicach Kielc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za życzonka imieninowe 🌼 Stawiam wszystkim wirtualne winko. Nie piszę ostatnio zbyt często, ale za to czytam was w miarę możliwości systematycznie. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar, współczuje. Mam nadzieje,ze do rana Kubuś bedzie sie czuł duzo lepiej! Dzieki za miłe słowa dziewczyny. Kohannah, mi tez podoba sie wryzura Viktorii ale ja mam za papulastą buzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehemmmmmm
Dobry wieczór kobitki! My dzisiaj zaliczyłyśmy pierwszy spacerek po chorobie. Był nadzwyczaj udany. Kami troche pojeczala w wózku, ale tylko pojęczała. Obserwowała wszystko i była pogodna i radosna. Dzisiaj nas strasznie zaskoczyła. Leżała na lezaczku i siuuup usiadła.. noprawei. Sama sie z całej siły podciągneła i na chwilke usiadła. Wystraszyłam sie, przeciez ona ma dopiero 3 miesiace i takie fikoły mi tu robi. Doroteczka - idac za twoim przykładem tez zrobiłam krótki filmik mojej Kami. Jak bedziecie chciały pochwale sie wam moja dzielna rybka. Madziunka - daj wielkiego buziaka Marcelkowi Kar - wiem bidulko co przezywasz, ja sobote i niedziele zbijałam temperaturke mojej Kami... okłady, czopki...ech koszmar, że takie maleństwa muszą przechodzic przez takie męki! Maja i Kuba jak to rodzeńswto na pewno jedno drugiego zaraza! tak juz jest. u mnie njaprawdopodobniej Kamę zaraził Grzesiek...ale kto tam wie?! kohanah - spakowałaś sie juz?? Ja też zawsze marzyłam żeby zrobić sobiena głowie jakaś odważną fryzurę, ale zawsze brakowało mi odwagi . Może kiedyś pojde do jakiegos stylisty i powiem zeby zrobił mi co chce na mojej głowie.. wyjde łysa buhahaha Ania dużo zdrówka iszczescia w dniu imienin!! A wracajac do sprawy odszkodowan po wypadku pod grenoble.. Znajomy mojego taty - ten który wrócił jako pierwszy do polski, dziany gość ma dostać 100 tys. ot tak sobie a ludzie na poludniu polski tylko 6 tys na remonty domów po nawałnicach.. przeciez za 6 tys nawet kawałka dachu nie połozą.. i to jest ta sprawiedliwosc.. Ciekawe czy rzad zareagowałby tak samo gdyby wypadek wydarzył sie np. Koło Czestochowy.. wątpie! nad decyzjami naszego rządu mozna rozprawiac i rozprawiac.... Ide w końcu zjesc kolacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja.... wyżej tylko.. miałam zakończym ta wypowiedz długim westchnieniem.. i jakos mi przeskoczyło echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz wykapana i gotowa do spanka. Mam tylko nadzieje, że Kami pozwoli mi dzisiaj dłużej pospac! kapikapi - zamawiam u ciebie ze dwa słoiki z kiszonymi ogórkami - jak juz nie bede karmic cycuszkiem, pierwsze co zrobie wciagne ogóry..hehe ;) DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 25 slicznie wygladasz na tych zdjeciach ale jak juz ktoras napisala ladnemu we wszystkim ładnie kohannah nie radez ci fryzury na Victorie Beckham -jestes za pyzata.jak troszke schudniesz to moze bedzie to jakos wygladalo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!! no gdzie sie podziewacie!!!!! moja niunia o 6 zrobila pobudke .....myslalam ze jest glodna ale nie!!! chciala troszke pogadac :-) potem zaczelam sprzatac no to zaczela marudzic.....potem PLAKAC.....no to jej drugie mleko zrobilam....ale okazalo sie ze ona spiaca i zjadla tylko 25!!! ile moge trzymac mleczko w podgrzewaczu??? ma ktoras z was podgrzewacz philipsa? izawik no to nie wiem czemu nie mozesz otworzyc....widze ze niektore z was pomimo ze maja ten program quick time nie moga tego filmiku otworzyc....no trudno....:-( zobaczcie to http://www.funner.pl/smieszne-filmiki/blondynka-za-kierownica/ ja pikole!!!! to ja jestem mistrzem kierownicy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa555 co sie tak czepilas kohannah??? moze pokaz nam swoje zdjecie?????? a nie tylko dogryzasz?!!!! bawi cie to? kohannah jest bardzo ladna kobietka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa555 kim Ty jestes? masz dzieciatko? Ja juz tez od 6 na nogach, Bartek dostal sprezynki w dupke i musialam wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja nie twierdze ze jest nie ladna kobieta?twierdze tylko ze powinna troszke zrzucic....moim zdaniem.a moje zdjecia juz nie raz widzialyscie tylko nie wiedzialyscie ze ja to ja.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja nie śpię też już dawno. Ale za to moja Iga teraz przycina komarka ;-) A ja buszuję po necie. Na 11.30 idę na szczepienie z misą,mam nadzieję, ze zniesie je lepiej niż za pierwszym razem. Bo wtedy było koszmarnie. Wczoraj przez moją córkę zawału bym dostała. Ona tak 21-22 idzie spać, ja zanoszę ją do sypialni, kładę na łóżku i ona już sobie śpi bez budzenia, a ja siedzę tak do 24 w drugim pokoju. No i tak o 12 wchodzę do niunki a ona oczy otwarte i leży tak nieruchomo. DOsłownie jakby umarła. Aż mi nogi zdrętwiały. A ten brzdąc spał z otwartymi oczami. Pierwszy raz coś takiego zrobiła. Oczywiście od razu sprawdziłam czy oddycha i czy nie ziemna. Ale ze mnie psychol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobrek no wlasnie tez sie zastanawiam kto sie wprasza na nasze forum nie proszony , nawet sie nie przedstawiajac ... poza tym to forum kwietniowek a nie jakiejs aaa555 dowidzenia pani juz dziekujemy najpierw pojawia sie , obraza kazda po koleji a potem dobre rady daje ... kogo obchodzi twoje zdanie ? bo mnie nie !!! a tak do wiadomosci kochanych ciotek jade dzis , zaraz ... po paszport do konsulatu ... trzymajcie kciuki zeby Tygrys dobrze zniosl jazde metrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa555 czyli jesteś jedna z nas i nie chcesz ujawnić kim??? Ja też jestem pyzolem i co z tego? Mam przez to nie pokazać żadnego zdjęcia bo takie panienki jak Ty zaraz będą komentować to w wstrętny sposób???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohanah trzymam kciuki, Tygrys będzie na pewno grzeczny. a jeszcze coś do aaa555---> Ty chyba masz kompleks przez Kohanah, prawda??? Boli Cię, ze ona jest taką super laską. A jakbyś była mądra to wiedziałabyś że rodziłyśmy dzieci 3-4 miesiące temu, a kobieta 9 miesięcy tyje a potem 9 miesięcy chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym powiem wam moje kochane cioteczki nie denerwujcie si etak ta jakas aaa555 ja mam gdzies jej komentarze nie mam 15 lat ( nie obrazajac mlodych dziewczyn , kazdy wiek rzadzi sie swoimi prawami ) ja juz dawno przestalam si eprzejmowac opiniami ludzi gdybym sie przejmowala to siedzialabym w domu przed kompem na jakims obcym forum i pisala jakies glupie komenty szczesliwym dziewczynom , ze grube ze to i tamto ... jak zwykle spotykam na swojej drodze kolejna osobe ( mam na mysli aaa555) ktorz zazdrosc zrzera ... bo po co ktos pisalby takie komenty ? pewnei nie ma faceta a ja planuje wlasnie slub marzen pewnie nie ma dziecka a my wszystki urodzilysmy niedawno nasze skaarby mieszkam w Londynie a ona pewniw w jakiejs wiosce polskiej ( ni eobrazajac wsi polskiej , bo wiele bym dala za spokoj cisze i oboowanei z przyroda a nie tlok i halas wielkiej metropolii) moze chcialaby ale nei ma odwagi wyjechac? pewnei siedzi sama przed kompem i rzuca bluzgami bo powiem wam ze sliczne i szczesliwe dziewczyny z poukladanym zyciem nie robia takich numerow bo szkoda im czasu i dobrej energii moze jest gruba i wydaje je sie ze jak kogos obrazi to sie lepiej poczuje BLAD !!! nikt jeszcze nei poczul sie szczesliwy przez nieszczescie innych JAK DLA MNIE JEST PO PROSTU TCHORZEM !!! ot co bo jesli chcesz mnie obrazac , to chociaz udowodnij ze jestes lepsza ode mnei a nei ukrywaj sie pod zaslona nicku!!! pokaz zdjecie swoje , swojego faceta , dziecka !!! wtedy pogadamy byc moze bede musiala przyznac ci racje i przeprosic! do tej jednak pory ... FUCK OFF !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×