Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Paulaaaaa pomocy Konad ma smutna minke i mowi ze teskni za ciocia i wujkiem. Chyba bede mniej pisac bo przebrnelam wlasnie dokladnie przez wszystkie posty od poniedzialku i wyczytalam ze zal mnie czytać:P A ze nawet dziewczyny z innego topiku odkryly i wiedza ze jedna z nas pisze pod dwoma nickami wiec dalej bede pisac tak jak pisalam.I wiecej juz nie bede sie wypowiadac na ten temat by nie karmic trolla jak ktos tu juz stwiedzil nie karmiony sam zdechnie:P Wyrazam zgode co do zdjec:) No to teraz kolejna do odwiedzin jest evanika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM dziewczynyy pelna pracy , w ciaglym bieguu , ciagle brak mi czasu kacperek wkoncu zasnał , mateusz zaczyna sie budzic upal........... ja dwa paznokcie pomalowane na reszte od wczoraj zabrakło mi czasu:( nie przeczytalam jeszcze wczesniejszyc postow wiec zabardzo nie wiem co biegaa przelecialam tylko okiemm zuzanka dziekujee za pamiec milo ze ktos jeszcze pamieta 21 :) wielkaaaaaaaaaaaaaaa buzkaa dla ciebiee sprzedalismy samochodd i wybieramy sie wlasnie do tatyy kacperkowi smaruje dziaselka calzelem widac ze przynoci mu to ulgee kar piekne zdjeciaa z wegierr paulka i rudamaxi siwetnie ze spotkanie sie udałooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 pamietamy o tobie oczywiscie. Jedziecie do taty do Niemiec? nie jestem w temacie, najwyrazniej czegos nie doczytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 na długo jedziecie? Jakim zelem smarujesz Kacperkowi dziasełka? Oczywiscie ze pamietamy o Tobie i o chłopakach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 to jak wrocisz to natychmias masz zdac elacje z pobytu juz widze jak tatus sie cieszy tym bardziej po takich przezyciach. Bardzo sie ciesze ze jedziesz. A chrzest kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko !!! A co tu dziś za śmietnik... Ale jak to powiedziała któraś \"pomarańczka\" nie będę karmić trola... Dziewczyny - śliczne zdjęcia. Zuzanka...ech, ale Ci zazdroszczę... i Rudej maxii i Paulce też...Kar79 - wspaniałe fotki. Aga25* - jesteś poprostu piękna kobieta. Zuzanka, ty masz 28 lat? \"stara babo\"... a co ja mam powiedzieć??? Powiem Wam zdaję sobie sprawę z tego, że jestem tu jedną z najstarszych ale jakoś tego nigdy nie odczułam. Jak miałam 20-22 lata to o trzydziestolatkach myślałam sobie, że są stare i jak to będzie jak ja będę tyle miała. Mam tyle ale moje odczucia nie są adekwatne do tych sprzed kilku lat... Moja Mileczka już wyzdrowiała. Ufff - teraz to całkiem inne dziecko. kohannah - jesteś piękną kobietą i bardzo sexi. Najważniejsze, że podobasz się sobie, że się akceptujesz...zdanie innych jest najmniej ważne...całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ruda lala jestem stara dupa i dopiero mam dziecko wczesniej to bylam wygodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno kohannah pisała o tym, że ma doła i nie wyrabia z Tygryskiem itd. Tak sobie myślę, że czasami też tęsknię za czasem jak byłam w ciąży. Ale tylko czasem. I też tak mam, że chcę ciągle żeby Milenka już była trochę starsza. I tak pewnie będzie do końca życia, bo Kamil ma 7 lat jest w miarę samodzielny i też czasem myślę, żeby był je3szcze starszy. Ale tylko czasem. Kamil zaczyna wchodzić w taki okres, że nie chce już chodzić ze mną za rączkę. Na dobranoc tylko buzi i idzie spać ( a zawsze były przytulanki, wygłupy...) Zaczyna się wstydzić, zamyka się w łazience i toalecie. Ech...faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F34
Ja tam tez nie lubie tej calej kohannej...Gwiazde z siebie robi, a tak naprawde to zwykly pieprzony sprzedawczyk. Teraz jest Angielka pelna geba, nawet synusia nazwala Anthony, zamiast Antoni-Glupia baba! Poza tym zadna bogaczka z niej nie jest. Mieszka w zasyfialej, tureckiej dzielnicy. Slub marzen....pfff-jeszcze w bialej sukni!buahahahahahaahha Najpierw dziecko, pozniej slub-dobre! Pierdoli wszystkim glupoty i uwaza sie za miss Londynu, a tak naprawde to wiesniara przez duze W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wypada tylko powtorzyc za ruda lala - ło matko. Poddalam sie w czytaniu na samym poczatku tego cyrku. Aga juz pisze wiecej, ale czasem naprawde brak czasu. Jak jestem w Polsce to zyje zawsze w zdwojonym tempie. Wlasnie wrocilam od dentysty i niestety ten zab, ktorego nie chceili mi zrobic w anglii w ciazy nadawal sie juz tylko do wyrwania. NIc przyjemnego. Siedze teraz i zwisa mi pol twarzy od znieczulenia. Tomus nadal tryska dobrym humorem, jest duuuzo lepiej odkad sie ochlodzilo i juz nie jest tak duszno jak na poczatku. Jak juz pisalam w niedziele robiy chrzest, maly wystapi w koszuli i krawacie bo na marynarke za goraco. Oczywiscie zapodam wam fotki w przyszlym tygodniu. Sobie tez cos wreszcie kupilam do ubrania. Ciezko bylo na moje wielkie dupsko cos znalezc ale nie jest zle, zreszta zauwazylam ze chudne juz od samych upalow wiec jestem pelna optymizmu. Fajnie, ze ruda i paulka mogly sie spotkac. Moze jak wroce do domu i sie juz przeprowadze to i my w Londynie jakies spotkanko skrecimy. Swoja droga sofijka z irlandii juz dawno dawno sie nie odzywala. No dobra ide pomoc mamie bo juz zaczyna piochcic na niedziele, a tomek oczywiscie rozbawiony urzeduje z dziadkiem. Swoja droga moi rodzice sa przykladem na to ze stajac sie dziadkami dostali lekkiej glupawki. Nie pamietam, zeby az tak bawili sie z moim mlodszym 12 lat bratem. Wnuk jest dla nich calym swiatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska - w ciąży zasypywałaś nas zdjęciami a teraz...??? Mam nadzieję, że z chrztu chć będzie ich dużo. Twój mąż robi świetne fotki - zawsze z przyjemnością je oglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala dostałas ode mnie fotki z nad morza? moglabys je rzucic do albumiku, kurde niewiem jak to zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka - nie ma sprawy... flowerska jak będę miała jakieś Twoje fotki na kompie to też je dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alina dziekuje dziekuje dziekuje. Aaa i mam pytanie do Ciebie Twoj maz pracuje na basenie z dzieciaczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski kolejny dzien zaliczony paszport odebrany wszystko juz gotowe i przygotowane do wyjazdu pozdrawiam was z tureckiej zasyfialej dzielnicy ja miss londynu najpiekniejsza i najzgrabniejsza wsiowa gwiazda pa kochane milego wieczorku zmykam kapac Tygrysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzien zaliczony paszport odebrany walizki prawie spakowane padam ze zmeczenia pozdrawiam was kochane z zasyfialej tureckiej dzielnicy ja miss londynu najpiekniejsza i najzgrabniejksza wsiowa gwiazda pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dwa napisalam bo wystapil jakis blad i myslalam ze pierwszy post sie nie dodal heh ale co sie bede tlumaczy zaraz i tak ktos spoza forum sie doczepi jaka to ja inteligentna jestem zmykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohannah super,ze macie juz paszport, teraz tylko fruuuu do Polski! A tymi pierdołam naprawde sie nie przejmuj bo \"jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził\" Flowerska, wiem jak szybko mijaja takie sympatyczne pobyty! Szkoda tylko,ze w tym wszystkim musiałas zaliczyc dentyste:-( A gdzie chcecie sie przeprowadzic? Bo ja nadal nie wiem gdzie bedziemy mieszkac, wszystko zalezy od tego gdzie Jarek dostanie budowe, ale raczej nadal na południu. Narazie pojechał nad morze, ale w połowie tygodnia musi wrócic tam gdzie był. Mam nadzieje,ze jak juz bede w Londynie to uda nam sie spotkac w trojeczke z chłopakami. No i z Zuzanka oczywiscie! Ruda lala Ty to sie masz z synkiem, pomyslec ze za pare lat czeka mnie to samo;-) A czas szybko leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie powiem łooo matko... haha Ruda lala baaardzo sie cieszę, że córcia już jest zdrowa! Wiem jaka to ulga. Ja do tej pory sprawdzam mojej kamie temp. zeby czegos nie przegapic! Dzisiaj przyjechał do mnie moj starszy brat z dziewczyna... a Kami tak sie przy nich rozgadała, ze musialam nagrac króciutki filmik... jak bedziecie chciały to wam podesle! Spacerek tez nam sie udał. Dzien minal nam rewelacyjnie! 21 - ciebie, mx3 (która tez sie długo nie odzywa) podziwiam. To nie lada wyczyn mlodej mamy przy 2 taaak absorbujących dzieciaczkach. ojjj ja sobie nie wyobrazam gdybym miala dwie takie kochane Kamilki w domu.... flowerska - no no no nie opuszczaj sie z wysyłaniem fotek. Ruda, Paula swietnie, że udało wam sie to spotkanie!! Jutro jade do ksiedza zawieść zaswiadczenia przysazlych chrzestnych Kami. Wiem, że czeka mnie trudna przeprawa z proboszczem, bo według niego opętał mnie szatan i dlatego nie mamy slubu koscielnego! echhhh zobacze jak mi jutro rano pojdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa pewnie,ze wysyłaj! Trzymam kciuki za jutrzejsza rozmowe z ksiedzem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziunka - sliczny ten twoj Marcel!!! Mega duze zdjecie na blogu - a za to jakie wyrazne hahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika oby:-) Fajnie,ze masz z stopce link do naszego bloga, bo nie musze szukac, a sama mam lenia zeby dac do swojej stopki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziunka zgadzam sie z Evanikaa, Przynajmniej na tak wielki zdjeciu widac piekne oczka Marcelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja przelotem. Zyczę udanego weekendu, ucałujcie ode mnie swoje szkraby. Ja jutro bawie się na weselu mojej siostry. Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light bue Ty to jak przeciag wpada wypada, napisz cos wiecej :) Udanej zabawy :) a nie upij sie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×