Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Uwielbiam niedzielę... moj G zajmuje sie Kama, a ja w tym czasie moge zrobić coś koło siebie. buhaha co ja opowiadam - koło siebie? wstawiłam pranie, kolejne przyszykowane, suche zebrane... uwielbiam niedzielę, bo nie musze gotowac obiadków... jak co niedziela idziemy do moich rodziców. Uwielbiam niedzielę, bo spimy do 11 i nie mamy wyrzutów, że leniuchujemy. POgodna jest nadal do bani.. nie wiem nawet czy wyjdziemy na spacerek.. ech zobaczymy zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koalka fluidki dla twojej mamy flowerska trzymam kciuki Moja malutka bije rekordy w spaniu wczoraj zasnela o 20 i spala do 6 potem sie najadla i fikala nozkami na moim lozku potem znowu spala potem ja nakarmilam i poszlismy do kosciola a tam znowu spala potem zrobilam jej i Konradkowi zdjecia w ogrodzie ,najadla sie i znowu spi. Wczoraj wyprawilam wujka do niemiec,ale mnie umeczyl ,bo on tak jak kazdy facet wszystko na ostatnia chwile a to chcial zeby mu jeszcze cos napisac a to przygotowac pare dokumentów,takze wczoraj mielam dosc. Przed chwila dzwonil J.i pytal jaka pogoda bo sie pakuje,boszzzz on juz niedlugo ma tu byc a ja jeszcze mam tyle do zrobienia i jeszcze sie pytal czy cos upieklam bo on sie stesknil za moim ciastem wiec nie mam wyjscia i jutro musze rano cos upiec ,no wlasnie jak macie jakis ciekawy przepis na ciasto to dawajcie bo te moje mi sie juz znudzily aaaa i zarzuccie jakims przepisem na salatke bo je uwielbiam wiec moglabym zrobic cos nowego. Duze buziaczki dla wszystkich i ucslujecie swoje dzieci od rudej cioci. Evanika moja kuzynka jest jest na mnie zla ze do Krakowa pojechalam a do niej nie wiec chyba napewno bede w sierpniu w Szczecinie bo mnie oskalpuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar ja rozmawialam z kosmetyczka na temat przekucia uszu i ona powiedziala ze 3 miesiecznemu bablowi mozna spokojnie juz przebic uszy i ona woli przebijac jak najmniejszemu bo malenstwo lepiej jest utrzymac sztywno a i jest jeszcze specjalny preparat do zmrozenia uszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda maxi moja dokladnie to samo mowila, ale nadal nie wiem. koala duzo zdrowka dla twojej mamy! A my zaliczylismy dlugi rodzinny spacer i obiadek w restauracji. Mam taki apetyt, ze szok. Ciesze sie, ze nie musialam dzis gotowac, bo nie bardzo lubie. Ja lubie miec w kuchni wysprzatane a jak gotuje to zaraz zmywam wszystko po sobie, bo ta ilosc na koniec na raz zawsze mnie dolowala. rudamaxi za to salatki lubie. Robie z kurczakiem, ryzem, kukurydza, ananas i majonez. a druga ale to trzeba lubic to tunczyk, ryz, jajko, ogorek konserwowy, papryka czerwona surowa i majonez. izawik i justaaa gdzie sie podzialyscie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar prosze o dokladny przepis obu salatek:) A co do przebicia uszu to czekam na J.niech podejmie jakas decyzje:)Bo ja jakos w tej kwesti sie wacham a Viki dostala sliczne kolczyki na chrzciny od chrzestnej. justa u mnie pogoda tez sie popsula rano bylo ladnie a teraz pada i jest zimny wiatr.Brrrr a ja zaczynam panikowac czy ze wszystkim zdaze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi moje salatki to na wyczucie woreczek ryzu, mala puszka kukurydzy, 1 piers kurczaka pokrojona w kosteczke wczesniej ugotowana w wodzie z vegeta, mala puszka ananasa i duzo majonezu. Ja lubie Winiary. Woreczek ryzu, puszka tunczyka w sosie wlasnym, 1/2 papryki czerwonej swiezej pokrojonej w kostke, 4 male ogorki konserwowe, 2 jajka i tez oczywiscie duzo majonezu, sol i pieprz. Nie moga sie nie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi to molestuj meza o przepis kar dziekuje a ta piers to ma byc cala(podwojna) czy nie? J.obiecal mi syrop klonowy bo w calych stanach wlasnie z wisconsin jest najlepszy a z goframi smakuje wysmienicie na sama mysl juz mi slinka cieknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda ja uwielbiam salatke puszka kukurydzy, zestrzec ser zółty na oko łyzka majonezu i zabek czosnku pychotka. Kar slicznie zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia akiedy dokladnie J przyjezdza? Kurde musisz koniecznie zdac nam relacje, ciesze sie strasznie ze sie spotkacie, kto wie moze Wam sie ulozy, Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka nic mnie nie obchodzi ze nie przyjechalas do pauiny to teraz chociaz przyjedz do mnie bo ja cos mam dla twojego synka.:) wiecie co strasznie mnie cos dzisiaj boli jedno z zeber:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wgole dostałam skierowanie do szpitala na malutki zabieg Bartusia, musza jednak mu przejkluc ten kanalik łzowy, caly czas mu to oczko ropieje :( kurde boje sie, niby niema to nic wspolnego z gałką oczną ale sam fakt ze Bartoszka to moze bolec 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie zabiore na jeden dzien, bo jak wiesz moj maz to jezdzi po polsce do klientow ktorym sprzedaja solaria. Krakow bedzie chyba w przyszlym tygodniu ale jeszcze do konca sam niewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ucaluj Bartusia ode mnie. No moja krolewna sie obudzila musze sie z nia troszke pobawic bo nie moglam jej dzisiaj nawet pozadnie wycalowac bo dzisiaj tylko spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zuzanka14 wspolczuje.moje dziecko mialo prztykany kanalik i wiecej bym tego nie chciala w zyciu przezywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa555 mozesz cos wiecej na ten temat napisac? justaaaa fajny temat na forum zapodalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi ja lubię sałatkę 1p. ananasa (pokroić w kostkę) 1p. czerwonej fasolki 1 por pokrojony w półplasterki ok. 20dag. startego żółtego sera 1p. kukurydzy ok.2ł. majonezu wszystko wymieszać PYCHA!!! Trzymam kciuki za spotkanie z J. Musisz nam później wszystko opowiedzieć ze szczegółami ;) !!! Kar ślicznie wyglądacie. justaaa- moja Milka lubi trzymać (czyt. lizać) taką najzwyklejszą gumową krówkę. kohannach - jak tam, jesteś już w tropikalnej Polsce??? ;) Flowerska, jak się udały chrzciny??? Niestety wypad na rower się nie udał, bo strasznie się zachmurzyło. Pojechaliśmy na zakupy z moim A. i kupiliśmy Milce mnóstwo słoiczków Hippa bo była promocja, kupiliśmy zapas mleczka i smoczek trójprzepływowy do kaszek. Mój A. kupił sobie T-shirt na wyprzedaży we Wranglerze a spódniczkę jeansową. Dziś rozpoczęłam radykalne odchudzanie. Daję sobie dwa m-ce na zrzucenie 5 kg. Kupa czasu, mam nadzieję...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala przepis przepisalam tylko ze ja nie lubie fasolki a chcialam wam powiedziec ze ak jechalam do Pauliny to moja Viki pierwszy raz w pociagu smiala sie w glos a przed chwila dalam jej pierwszy raz troszke banana najpierw nie wiedziala co ma z tym czyms na jezyczku zrobic a jak polknela to bylo pelne zdziwienie a potem usmiech od ucha do ucha a teraz smieje sie w glos bo zalozylam oklulary:)moja slodka kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Ruda ja nie mam żadnego pysznego przepisu na sałatke... a może.. taak. ... seler ze słoiczka, fasola czerwona z puszki (której nie lubisz), kukurydz z puszki, szynka pokrojona w kostkę, wszystko wymieszane z majonezem, lekko doprawić solą i pieprzem. Pychota Moja Kama jak zwykle ma problem z zasnieciem, słyszę że postękuje, wiec musze dalej ja kołysać. Ojj Ruda i jestem ciekawa jak bedzie wygladało wasze spotkanie po tak długim okresie niewidzenia się.. ale ciekawska jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika ja sama jestem ciekawa:) a strach i jakies obawy jakie mialam do niedawna przerodzily sie w jakis motorek napedowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Melduję się,ze weselnicy wrócili do domu cali i zdrowi. Postaram się o kilka fotek na forum. Wesele było zaje*iste. I oczywiście poryczałam się na błogosławieństwie :P Echhh spadam się wykąpać i spaaaaaaaaaaaać. Karolcia była z nami dzisiaj na poprawinach , miała w dup*e głośną muzykę i praktycznie cały czas spała :D To ci baba jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ja też coś słyszałam na temat przepychania kanalików łzowych. Moja sąsiadka ma córcie i jej robili to 3 razy. Dziecko podobno to tak bardzo bolało, że tak krzyczała, że było ją na piętrze niżej słychać. Więc współczuję, bo to bardzo bolesny zabieg dla takiego brzdąca. Rudamaxi jejku ale zleciało. Już przyjeżdża Joe. Jednak okazał się dobrym facetem, skoro przyjeżdża. Ja też życzę Wam dużo szczęścia. Mam nadzieję, że się Wam ułoży. I zrób mu coś pysznego do jedzonka, najlepiej pierogi bo one działają na każdego obcokrajowca niesamowicie :-) Kurcze posiedzi u Ciebie mieisąc i wyjedzie stąd o 10 kg grubszy jak tak mu będziesz dogadzać ;-) U mnie też po weselu w rodzinie. Rodzinka z Malborka właśnie się zapakowała i pojechali. Ja nażarłam się dzisiaj tyle ciasta, sałatek, lecza,że zaraz pęknę. Masakra :-( kar śliczne zdjęcia. kapikapi napisz o Twoim powrocie do domciu, jak ma być śmiesznie to się pośmiejemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka ucaluj Marysie od nas:) mamo-baczka pierogi juz zrobilam przed wyjazdem do Pauli i sa w zamrazalniku,jutro tylko farba na wlosy:) zrobie porzadek z kwiatami w salonie bo juz wolaja znowu o ponowna porzadna kapiel(a to troche potrwa) wytre kurze z gory na dol i bede gotowa ,no oczywiscie musze cos upiec,na zyczenie J.:)Dobrze ze jutro mama ma wolne to zajmie sie troche moimi baczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi - weszłam na tą stronę ale nie wiem gdzie to znaleźć. Pomóż mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudalala jak chcesz obejrzec to tak jak mowi kapikapi musisz sie zarejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×