Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

aga masz racje, kazdy region to co innego. smiac mi sie chce jak Paulka mowi ze idzie na pole, u nas sie mówi na podwórko. za to poznanianki mówią ciągle \"ej Ty\" i też mi sie to strasznie podoba, jak dzwonią do mnie pracownice ze sklepu i walą do mnie ej ty bo u nich to tak normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar-a nie boisz się że Maja będzie budziła Kubę albo odwrotnie? Nam też przez głowę przeszła taka myśl żeby Gabrysię przenieść do pokoju Wiktorki.Ale boję się że Wiki będzie ją budzić ,bo ona często krzyczy i gada przez sen.Albo tak jak ostatnio nie chce spać sama i wtedy przychodzi do nas. No a kochany tatuś idzie wtedy do niej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Poznaniacy lubia mowic tej A tej to po wegiersku mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow...i nowa stronka :-D ja też zaraz będę przygotowywać moje dzieciaki do snu. Na T nie będę czekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik na razie to proba. Zmobilizowali mnie do przemeblowania goscie. Chce w sypialni polozyc kumpla z dziewczyna dlatego musialam wyciagnac stamtad lozeczko. Zobacze jak to bedzie. Chce tez w koncu pobyc z mezem a nie spac z dziecmi. Sama wiesz ze do zeszlego tyg Kuba spal ze mna a maz na materacu. Nie chce, zeby sytuacja sie powtorzyla. Kuba juz rozumie, ze jego miejsce jest w jego pokoju a Maje musze przyzwyczaic poki jest malutka. bo potem bedzie tylko gorzej. i wlasnie dlatego zamowilam te nianie, zeby wybudzic sie jak tylko ktores z nich zacznie stekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
ale rudamaxi ty mnie wogole nie zrozumialas.mnie wlasne dokladnie o to chodzilo o czym pisala przed chwilka aga 25.ze powinnas wczesniej odpuscic bo sie rozczarujesz facetem.to wtedy wszystkie na mnie psy wieszalyscie.a teraz dokladnie potwierdzacie moje slowa zre facet jest swinia i ze musisz byc silna i dac sobie rade SAMA. czyli dokladnie to co ja pisalam wczesniej!uniknelabys kolejnego rozczarowania w zyciu. i tyle. wcale nie chodzi mi o satysfakcie czy rados z tego ze cos ci nie wyszlo.nie znam cie osobiscie i nie mam powodu ci zl zyczyc.wiem po sobie nie nastawiam sie w zyciu na nic super i dzieki temu moge sie najwyzej milo zaskoczyc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa , ja dałam księdzu 50 zł od razu przy zapisywaniu. U nas były nauki dzień przed chcinami i trwały godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalam kase od razu 150 zl i lyknal a jakze! Nauki mielismy dzien przed chrztem i ciesze sie bo dzieki nim bardziej duchowo przezylam ten chrzest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga bo jak twoja tesciowa zacznie znowu cos ci proponowac ze swojego kuferka madrosci to ty jej na to \"Tak,tak oczywiscie\" i zmien temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez placilam od razu, ale mi sam ksiadz bez mojego pytania wyjechał, jak w miesnym \"100 zl ta impreza kosztuje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, az sobie jeszcze raz przeczytałam moje ostatnie posty i mimo tego nigdzie nie wyczytałam,ze napisałam,ze Ruda powinna wczesniej odpuscic, bo tak nie uwazam. Wrecz przeciwnie uwazam zupełnie co innego. Jesli ktos ma siłe i motywacje do walki o swoje szczesci to poinien walczyc z całej siły. Gosia ta siłe ma i za to bardzo jej podziwiam, bo ja chwilami mam dosc mojego małzenstwa jak tesciowa mnie wkurzy a Gosia tyle przykrosci juz doznała a mimo tego nie poddaje sie. I dokładnie to chciałam napisac-Goska mam nadzieje ze tak mnie zrozumiałas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sie mowi ze idzie sie na pole, tez wlasnie jak czytalam ze izawik mowi ze nieusluchan :) fajne izawik Bartek ma napuchniete dziaselka i troszke widac ze cos tam moze sie wykluc i dzisiaj strasznie sie darl, pozniej posmarowalam mu CALGEL to odrazu sie uspokoil. rudamaxi tez mi sie wydawalo ze to nie Ty zaczynalas nowa stronke i chyba fakt ze moderatro cos wywalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nic nie komemtuje mam swoje zdanie na temat rudej bardzo ja lubie a to ze ktos tak pisze to moze zazdrosci jej sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja kolejny raz wyjde na zołze, bo mojemu ksiedzu złamanago grosza nie dalam:-) za to jak mnie potraktował w kancelarii podczas załatwiania chrzcin, no i jeszcze za to jak odprawił mi i Jarkowi nasza msze slubna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga no jakzes ogla nic nie dac na kosciol. Ja placilam 50 zeta a za slub powiedzial wolne datki ale najmniej 250 :) a we wrzesniu mam 5 rocznice slubu :) jutro Bartek konczy 4 miechy i zesmy stwierdzili z Radkiem ze kupimy sobie winko na ta okazje a Bartus dostanie butelke kaszki bananowej. Alina, Milka nie miala zatwardzenia po kaszce bananowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytanie było kiedy sie daje- u nas w parafii daje sie przed sama msza. a jak widze jakie błedy wale w moich postach to przestaje sie dziwic,ze mnie co niektorzy zrozumiec nie moga;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka PIĄTĄ??? Ja we wrzesniu mam pierwsza i chyba ostatnia;-) Ale mam dzis czarny humor:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz wiem czemu nam ksiadz tak lipnie msze slubna odprawił, my dalismy 250:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alina a Ty bedziesz jechala na slub do kaohanny? Ja sie chce wybrac. Dziewczyny poradzcie mi co mam kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka 2-go. Justaaa ja przed slubem w prost zapytałam ile pieniedzy mamy dac za msze? Odpowiedział,ze co łaska-wiec łaskawie dalismy 250 zł przed sama msza. Za to jak załatwielismy chrzciny juz o nic go nie pytałam i nic nie dalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×