Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hej dobre, nie sadzilam, ze dzieci tak moga sie chichrac!!!! My juz po spacerku, posiedzielismy tez dlugo w parku, Maja spala, a Kuba bawil sie dzieciakami. Jedziemy niedluga na zakupy bo przyjezdza w weekend moj brat do nas z dziewczyna i znajomymi, a Geri jutro jedzie na Formule do Budapesztu i nie mialby mi kto zakupow zrobic dla 4 glodomorow. Izawik, dziekuje za zyczenia, rzeczywiscie mam dzisiaj imieniny. Prezent sama sobie wczoraj sprawilam idac na pedikir. Od razu mam lepsze morale. Moj straszy synek w koncu samodzielnie spi cala noc w swoim lozeczku i nie wola, zebym po niego przyszla. Boze jak fajnie! Ale jestem szczesliwa! Maja tez jest kochana, bo zasypia po 20 i budzi sie 2 razy na karmienie. Ciekawe czy to juz jej staly rytm, czy cos sie poprzestawia? Maly leniuch jest z niej, bo raz sie udalo przewrocic z plecow na brzuszek i koniec na tym. Nie cierpi lezenia na brzuchu, jak ja klade to jest wrzask jakby ja ze skory obdzierali. Za to w buzi laduje wszystko co jest pod reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar Twoj maz tez jest fanatykiem formuły? Moj Radek byla 2 lata temu w Budapeszcie a w zeszlym roku we wloszech i nawet dostal czapeczke od kubicy ale sie cieszyl jak dziecko :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi-ale super są te dzieciaczki.A szczególnie ich smiech. Jak niewiele trzeba by takiego brzdąca rozsmiesszyć. Wystarczy bimbać łyżeczką w miseczkę :-D kar-no to fajny prezent, ja też się wybieram do kosmetyczki ale w przyszłym tygodniu. A co z tym depilatorem? Jeszcze się nim molestujesz? No proszę, jaki dzielny Kuba, taki jak moja Wiki która od wczoraj jest u babci i w ogóle nie płacze :-) Ale dzisiaj kazałam już T zabrać ją bo nie chcę żeby było za długo jak na pierwszy raz. co do tego atopowego zapalenia,to ono się robi gdy dziecko mimo uczulenia na mleko krowie cały czas wcina nabiał. I po jakimś czasie (dłuższym) robią się normalnie takie nadżery na skórze. Córka moich znajomych to ma i to strasznie swędzi i robią się rany. Okropieństwo. Jak szybko się zareaguje i wprowadzi się odpowiednią dietę bezmleczną to można tego uniknąć. uhm..bielizna kupiona....;-) byłam dzisiaj zważyć Gabrysię i jestem przszczęśliwa bo mała przybrała przez 2 tyg 400g, a ostatnio przez miesiąc miała 300g. Może tak słabo przybrała przez poprzednie upały? Nie wiem,ale się cieszę,a za 2 tyg wprowadzam jej pierwsze dania. Dopiero zacznie się frajda. aaaa jeszcze coś sprawdzie czy u Waszych maluchów widać zarysy ząbków na dole? Bo dzisiaj jak Gabi wybudziła się z płaczem i trzeba ją było ululać to zajrzałam jej do buzi i to dolne dziąsło ma takie rozpulchnione a z przodu widać pod tym dziąsłem zarys 2 ząbków.Nie pamiętam jak to było u Wiktorki.Też miała takie coś,ale nie wiem jak długo przed wybiciem się tych zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam 2 razy tak na chwile zobaczyc jakie to jest uczucie siedziec na trybunie i powiem ci, ze niezle to wyglada! Wzielismy tez Kube jak mial 2 lata ale pomimo korkow w uszach bylo mu za glosno. Szybko ucieklam z nim na parking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabelka... nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/6400(02.08). ..63cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/5550(19.0 6)..... . ......55/68cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/5600 (30.07).. 51/62cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/4650(28.06 ) ..55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/6100 (03.07).....53/64 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/4965..............59/? moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/6660... ..........67cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/6780(04 .07)..62,5cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/5280.... .. .....51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/5300(14.0 6... 52/? cm kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/6700(19 .07)... ... .....57/67cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/5100.(27 .06)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/5220 (28.06)....55/60 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/6130 (26.07)....58/60 koala-79.........Julita..........19.04........4900/7900 (30.07)....62/70 lightblue........Karolinka.....20.04........4100/6200 (17/07).......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/5600 (26.06).......53/? cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/4900... ..........56/62 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/7200.( 02.08).....54/65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz od roku nie uzywam depilatora tylko ta czesc do golenia. Przekaz moje gratulacj Wiktorce za noc spedzona poza domem. Moj Kuba juz przez to przeszedl zanim skonczyl 2 lata. Mial przerwe wakacyjna w zlobku wiec wywiozlam go do Polski na 2 tyg. To bylo mega przezycie dla mnie. W zeszlym roku byl 3 tyg sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar0wcale się nie dziwię że to było takie przeżycie dla Ciebie. Ja wczoraj też chodziłam jak na bombie. Dzisiaj jestem już spokojna.Rozmawiałam z Wiktorką przez telefon. Powiedziała że jest królewną bo babcia zrobiła jej wianek i że mnie kocha. Ma taki słodki głosik przez telefon ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar wszystkiego naj, naj 🌼 🌼 🌼 zuzanka poszłam do tego miasta. A tak się zziajałam, bo chyba z 10 km walnęłam. wlasnie iga obudziła z wielkim płaczem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie że dokładnie tydzień temu został założony nasz topik? jak ten czas leci...z niektórymi znamy się już rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze Wam koniecznie napisac jakiego HITA walnela przed chwila MOJA TESCIOWA! A wiec jej zdaniem jest juz najwyzszy czas zebym odstawiła Bartka od piersi i przeszła na modyfikowane, swojej decyzji nie uzasadniła, była u mnie ze swoja szfagierka i razem tak sobie o tym mleku rozprawiały i dodały ze jak pofjade do Anglii to bede musiała i tak Bartka odstawic, tego tez nie uzasadniły Moze Flowerska i Kohannah wiedza czy na wyspach jest zakaz dawania cyca:-);-);-). I powiedzcie same czy ta kobieta jest madra????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga bedziesz musiala odstawic go od piersi, zeby isc do pracy. To byla aluzja, ja tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam dzisiaj znowu do sofijki zeby sie choc odezwala i napisala ze wszystko u nich ok, ale mi nie odpisala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak aga kar ma racje dala ci do zrozumienia ze przeciez Jareke nie bedzie na Was robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-Ty to masz przeboje z tą teściową :-) ale ja ostatnio też się zdenerwowałam.Byłam u teściowej, była tam też moja mama i siostra T.No i Gabi zaczęła przeraźliwie płakać (zdarza się jej ostatnio, zwłaszcza jak jest przemęczona, no i chyba te ząbki).Nie mogła usnąć do jakiegoś czasu i przez to płakała.Ale to było tylko moje zdanie.Bo ich zdaniem ona była głodna i na pewno coś jest nie tak z moim pokarmem bo przecież jadła jakieś 2h temu. Stały nade mną jak takie wrony i krakały :no idź ją nakarm, już nie bądź taka, co z Ciebei za matka itp.Ja się tylko zdenerwowałam i przez to też nie mogłam Gabrysi uspokić. Albo teść.Trzyma Gabrysię na rękach.Po jakimś czasie ona zaczyna marudzić i popłakiwać.Teść na to: coś jej na pewno jest bo płacze. Pewnei ją coś boli. Do jasnej Anielki, czy dziecko w ogóle nie może płakać??? a jak już płacze to tylko z głodu lugdy je coś boli???ona po prostu była już chyba znudzona u niego na rękach.Jak ją wzięłam od razu się uspokoiła. Rany... albo to,że jestem za dobra dla Wiktorki,że powinnam jej dawać lanie,bo jest nieusłuchana.A ona po prostu zrobiła się ostatnio niegrzeczna bo chce tym zwrócić na siebie uwagę.Chyba normalne jak pojawia się nowy członek w rodzinie.i z tego powodu od razu mam ją bić??? ludzie....mój brat wydziera się na swoje dzieciaki, często je uderzy a itak go nie słuchają.No to chyba jednak nie o to chodzi,no nie? ale się rozpisałam... rzadko mnie ostatnio denerwowali ale teraz to już przegięli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa zrob zdjecie z boku zeby cala spacerowke bylo widac, bo jestem ciekawa jak wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa-w jakiej pozycji sadzasz Szymonka? takiej półleżącej czy bardziej na siedząco,bo za bardzo nie widać tego na zdjęciu. aga-Ty chyba też pisałaś że sadzasz Bartusia w spacerówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha dziewczyny ale ja jej powiedzialam, ze zanim pojade to zaczne dawac Bartkowi juz dania i nie trzeba go bedzie tyle do cyca przystawiac, a jakpojde do pracy to bede pokarm odciagac. Jaj chodzi o to zeby mogła go sobie sama karmic i brac na całe dnie zreszta sama mi to kiedys powiedziała a Jarka ciotce chodzi o to zebym ja poszła do pracy a jaj córka przyjechała bawic Bartka. A co do pracy to nawet jesli pojde to tylko na kilka godzin dziennie, o Boze jeszcze troche i nie bede musiała tego babola ogladac! Izawik Bartek tez zaczyna płakac ilekroc tesc lub tesciowa biora go na rece, dzis tez:-) Justaaa zazdroszcze Ci tych zakupów, ja nawet jak pojde to i tak nic nie ma ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaraz pojde na dol po wozek i zrobie z niego spacerowke bo umre z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-dzięki za zdjęcie. A przypinasz go pasami? bo Gabrysia jak się ją posadzi to zaraz wychyla się do przodu.Musi przecież wszystko widzieć ;-) I zawsze boję się że wypadnie. Też muszę coś pokombinować z tym wózkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym zdjeciu bylismy tylko w ogrodzie, ale jak idziemy na spacer to go zapinam bo tez sie strasznie wierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, żeście się rozpisały.... od godziny Was czytam. Milena też już jeździ w spacerówce na pół leżąco - tak jak Bartuś Agi. Dzisiaj byliśmy z moim A. na rowerach a Milenka została dwie godziny z teściową. Jak wróciliśmy to od razu mi powiedziała, że pooglądała Milenkę z każdej strony (czy nie jest zaniedbana chyba) i stwierdziła, że mała ma jedno uszko większe !!!!! no, nie wiem ja tam nic nie widzę...a ona chyba z linjijką chodziła.... A dupsko mnie boli po tych rowerach!!!! Zuzanka ja nie siedzę na GG, tylko Was czytałam a GG mam załączone cały czas jak chodzi komputer. kar79, mój Kamilek też jest maniakiem formuły. Zazdroszczę ci pedicuru no przede wszystkim wszystkiego naj, naj, naj... z okazji imienin 🌻 🌻 🌻. Izawik a Tobie życzę upojnej nocy. Aga, Ty masz teściową... nie zazdroszczę...i natychmiast zabierz tego cycka!!! ;) rudamaxi, jestem pewnie upierdliwa ale jak tam joe? jest już? zżera mnie ciekawość... Aaaaa i super filmiki i ten z blondyną (ryliśmy razem z moim A.) a te dzieciaczki niesamowite... Nawet założyłam Milence słuchawki na moment i też się zaczęła śmiać... justaaaa, świetne fotki. Fajnie, że Ci się zakupy udały. Wiecie co, wczoraj sama ugotowałam Milence ziemniaczek z marchewką i zmieliłam w blenderze na papkę. Wcinała, aż miło popatrzeć. Te zupki ze słoiczka średnio jej smakują. Chyba bedę jej gotować.Soczków wręcz nie cierpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×