Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ja jestem maniaczka tego forum, ledwo wstaje to juz zalaczam kompa. Bartek zasnal standardowo pewnie bedzie spal 20 min a ja wcinam kukurydze przed kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka niezła historia. Biedna dziewczyna. Takie wstrętne choróbsko. Doroteczk Wasza Weronika tęskniła za Wami. A uśmiałam się jak napisałaś, że to dziecko mieszka w klatce obok Was. Moja chora wyobraźnia zapracowała i wyobraziłam sobie dziecko zamknięte w klatce. hehehe ja to jestem psychiczna :-) ruda chyba spakowała manele i wyjechałą w siną dal, aby ją J nie znalazł ;-) A może jedzie do mnie a ja nic nie wiem??? Jak tak to kurna biorę się za sprzątanie, bo to przecież największy czyścioch jakiego znam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju skaza bialkowa???? a po czym jeszcze sie skaze poznaje? a jak sie objawia np to ze dziecko nietoleruje jakiegos produktu? wysypka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja poprawię tabelkę nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/6150(28.0 6). ..60cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/5550(19.0 6)..... . ......55/68cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/5600 (30.07).. 51/62cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/4650(28.06 ) ..55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/6100 (03.07).....53/64 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/4965..............59/? moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/6660... ..........67cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/6780(04 .07)..62,5cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/5280.... .. .....51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/5300(14.0 6... 52/? cm kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/6700(19 .07)... ... .....57/67cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/5100.(27 .06)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/5220 (28.06)....55/60 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/6130 (26.07)....58/60 koala-79.........Julita..........19.04........4900/7900 (30.07)....62/70 lightblue........Karolinka.....20.04........4100/6200 (17/07).......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/5600 (26.06).......53/? cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/4900... ..........56/62 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/7200.( 02.08).....54/65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie czytam sobie te pierwsze strony naszego topiku, fajnie było, bo teraz to na szybkiego wszystko trzeba pisac;-) Zuzanka, ja sie z tego smieje ile razy pomysle, ale Jarek twardo sie nie odzywa:-):-):-) A czare goryczy chyba przepełnił fakt,ze nie poleciałam jak na skrzydłach złozyc zyczen urodzinowych jego mausce. A od kiedy to sie w takim wieku urodziny ochodzi, poza tym ona na moje tez mi nie złozyła wiec jestesmy kwita:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi niezłego masz klocuszka! Ja sie dopiero w piatek dowiem ile wazy Bartek i mam nadzieje,ze jednak podwoił juz swoja urodzeniowa wage, ale chyba wszystko mu w buzie poszło, bo jest az kwadratowy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ostatnio czytalam poprzednie stronki, jak sobie przypomne jak caly dzien siedzialam przed kompem i tylko odswiezalam strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Baczka ja tez kocham swoja mame, ale nie jestem rozbieszczona jedynaczka (nie obrazajac jedynakow oczywiscie) i nie mam takich schiz na jej punkcie. A mamusia w Jaruniu tez zakochana jakby 5 lat miał;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka- starszna ta historia z Twoją kolezanką. Ja też nieraz mam nerwy,ale nigdy bym nie skrzywdziłam moich maluszków. mamabączka-na pewno uściskam moją wiktorkę bo jest naprawdę dzielna :-D Nie musiałam po nią jechać. Dzisiaj dzwoniła siostra i powiedziała że Wiktorka przespała spokojnie całą noc. Zastanawiają się czy czasami nie będzie chciała jeszcze trochę tam zostać. Cieszę się bo to znaczy że ten problem mamy już chyba za sobą. Jestem już spokojniejsza,bo wczoraj trochę się denerwowałam. Wczoraj też trochę posprzątałam, dzisiaj piorę i parsuję od rana. Przed chwilą Gabrysia też wybyła na spacer z Dominiką a ja zaraz lecę do miasta na zakupy. Chcę dzisiaj kupić sobie tą bieliznę. Jakby córcia nie wróciła jeszcze dzisiaj to zafunduję mężowi gorący wieczór ;-) chyba że wróci baaaaaaardzo zmęczony... 21- najlepiej idź do lekarza,bo kiedyś pisałaś że dzieciaki mają skazę białkoweą, a z tego może rozwinąć się atopowe zapalenie skóry. A to jest po prostu dziadostwo. Ze swej strony mogę polecić krem Exomega A-derma. Stosowałam ją przy Wiktorce bo ona ma delikatną alergię na mleko krowie. Miała takie suche liszaje na łydkach i ramionach. Smarowałam ją tym kremem i pschodziło. Ja też czasami smarowałam się nią bo mam suchą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuu wogole rodzina mojego Jarka jest nawiedzona i po naszym slubia a juz szczególnie po narodzinach Bartka im sie to objawiło:-( Odliczam dni do wyjazdu, choc sie go boje z drugiej strony. Magda a Twoj M z Twoja mama juz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar-czy Ty masz dzisiaj imeniny? Jeżeli tak to wszystkiego naj,naj,naj...zdrowia dla Ciebie i Twojej rodzinki, dużo miłości i jeszcze raz miłości, zadowolenia i samych radosnych, spokojnych dni w życiu. 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, spadam bo inaczej w ogłoe nie wyjdę z domu... czytam Was i czytam i nie mogę się oderwać. normalnie działacie jak narkotyk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik super, teraz bedziesz mogła miec troche czasu dla siebie! No i goracy wieczór...ale Ci dobrze:-)! A tymi liszajami to mnie przestraszyłas, bo moja mama mówi,ze własnie to ca Bartek ma na szyjce wyglada jak liszaj:-( Jeszcze kilka dni i idziemy na szczepienie to sie okaze co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka moj spi, ma taka stała pore ok 9-tej, ale dzis długosc jego snu mnie zaskakuje:-) Zazwyczaj spi max 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga wlasnie takie liszaje to skaza i moj Bartek to ma pewnie od Bebiko mu to wyszlo, ale nie wiedzialam ze moze po tym byc atopowe zapalenie skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga mój M teraz bardzo rzadko jeździ ze mną do mojej mamy. A jak mama przyjeżdża do nas to zamieni z nią kilka zdań i koniec. Kiedyś było inaczej. Marcin lubił moją mamę, ale teraz mu się odwróciło o 180 stopni. Może i lepiej że ze mną nie jeździ bo ja się nie denerwuję tym, że on jej dogryza albo ona jemu. dobra moja Iga już wstała, a też zawsze usypia mi tak ok 9-10. Fajnie tak. A pamiętam jak się urodziła to spała w cały świat, a teraz mniej więcej ma już stałe pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda pewnie,ze lepiej. Ty pojedziesz sobie do amy i mozesz spokojnie pogdac i nie musisz sie denerwowac. Nic na siłe, bedzie chciał to sam pojedzie. A takie zmuszanie jak stosuje moj Jarek działa na mnie jak płachta na byka i ma odwrotne skutki. Bartek jeszcze spi a ja juz gotowa do spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w domu bo moja krolewna mnie zatrzymala po obudzeniu sie szybko sie ubieralam i malutka i szybko szlam z nia do lekarza. Ooo no to sie napisalam nie mowiac o przeczytaniu tego co napisalyscie bo malutka juz sie obudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku... dziewczyny jak wy sie rozpisałyście. Wyszłam tylko na 1,5 godziny na spacer a tu dwie strony. Zaczełyście wspominać stare czasy i tak niechcący w tak krótkim czasie naskrobałyscie sporo... Poszłam z Kami nad jeziorko - kurcze jak było przyjemnie nad wodą można tam siedzieć i siedzieć...ale oczywiścei po 1,5 godziny sie obudziła i prawie biegiem gnałam do domu, bo krzyczała niemiłosiernie! kapikapi - u mnie nad jeziorem specjalnie nie ma ośrodków wczasowych. Sa może dwa jeden to: Camping HANIA – nr b. 17 Morzyczyn – tel 561 07 77, ale to sa tylko domki capmingowe...i nie wiem jak jest w środku. Jest też bardzo przyjemny dom do wynajecia..podobno rewelacja.. Miedwiańska Ostoja, Zieleniewo Ul. Długa 8 tel: 091-561-0485 tel:509-987-087..aa cena to 30-50 zł za dobę... Inna opcją są miedzyzdroje, dziwnówek lub mielno..ale tu musiałabym zadzwonić do teściowej i podpytac sie o ceny i czy mają wole miejsca w terminie ciebie interesujacym... Rudamaxi - to J jeszcze nie dojechał..ojjj ale bym mu dupsko skopała.... aga 25 ... a weź kobito sie nie przejmuj, weź dwa głebokie wdechy i bedzie po wszystkim. Nie ma co patrzeć sie na zachcianki Jarka. Ty wiesz co jest najlepsze i jak nie masz na coś ochoty, to znaczy ze nie masz i tyle! Fakt, kto obchodzi urodziny w takim wielku!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak szybko w skrocie Moja malutka obudzila sie o 6 do karmienia chcialam ja wziasc a niunia ma komara na czole i patrze a ona oprucz tego ukaszenia na czole ma jeszcze ukaszenie na nosku na glowce i na lewym policzku 6 czyli w sumie az 9 coprawda byla usmiechnieta jak sie nad nia nachylilam ale ze ja jestem alergikiem i mi wystarczy jedno ukaszenie by zaczely sie kłpoty wiec szybko sie ubralam i do lekarza ale na szczescie wezly chlonne wporzadku.UFFFF co za ulga mam nadzieje ze nie odziedziczyla po mnie tego chorego uczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×