Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Haha Light Blue dobry sms:-) Ja dzis tez dostalam lancuszek na naszej klasie i chyba umre za 9 dni;-) A zupa byla pyszna!!!! Tzn. feee nie dobra Light byla ta zupa, dziwie sie,ze chce Ci sie ja jesc. Ja jak o niej pomysle to tez wolalabym byc na djecie :-):-):-) A co do diet to bylam jeszcze w liceum na kapuscianej ale takiej zupie i wytrzymalam 3 dni, bo poszlam do kolezanki a jej mama upiekla pysznego torta a z tego co pamietam to chyba 7 dni trwala. Do dzis mam uraz jak czuje gotowana kapuste;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska Bartek ma swoja myszke, ale i tak woli ta, ktorej ja uzywam... Moj maly lobuz nic nie chce dzis jesc. Rano wcisnelam w niego kaszke, pozniej jogurcik i kiwi a obiadku zjadl pol sloiczka i zaczelo sie plucie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ta moja zupa na szczęscie nie smierdzi :P Kapsulki to jednak super sprawa.:D Ale wąchałam zupe kapuścianą :O Karolcia nie ma niestety własnej klawiatury :D Za to ma pilota do tv x 2 Jeden jest kompletny a zdrugiego ostała się tylko tylnia obudowa, bo latał po mieszkaniu i niechcący się rozwalił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light zaraz Ci wysle to nie umre;-) Zartowalam, nie chce mi sie. Takie smieszne lancuszki sa fajne-mozna sie pozmiac, ale takie gdzie pisze, ze umre, alebo spotka mnie cos strasznego to juz porazka:-( A zabawy z wszeslikimi pilotami tez juz przerabialismy:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light ja sie przynam bez bicia,ze wchodze na bloga jak napiszesz, ze wkleilas zdjecia, albo jak mi sie przypomni:-( Dominis slodziutki, az trudno uwierzyc,ze nie tak dwno nasze dzieci tak wygladaly. A Karolcia to ma ten lobuzerski blysk w oku:-) Moj lobuz wlasnie zasnal:-) Ide zrobic sobie kawe Aha i jeszcze cos o naszej klasie;-): http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3656014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue- Karola ma taki sam śliniak jak Gabrysia. Wesoła z niej dziewczyna :-) dziekuję dziewczyny w imieniu Wiktorki. Przekazałam jej to co napisałyście. Ucieszyła się i kazała Wam podziękować. Mówi że na balu było fajnie, że były same księżniczki i czarownice. Jedna dziewczynka (ta co stoi po jej lewej stronie na zdjęciu) śmiała się z niej a Wiki robiła jej za to psikusy (mówiłam jej wcześniej że klowny robią psikusy ;-))powiedziała że wszystkim podobał się jej strój i kolezanki na początku jej nie poznały, ale następnym razem chciałaby być przebrana za księżniczkę ;-) Wyglądała generalnie na zadowoloną, bo wytańczyła się i wyskakała i nauczyła się nowej piosenki. Niewiarygodne jaką dzieciaki mają pamięć :-) aga-Bartek ma taki fajny łobuzerski wygląd :-) chyba nie ma miejsca gdzie by nie wszedł? flowerska rozsyłała jakieś zdjęcia? weronika -wysłałam Ci tego sms-a ale lightblue chyba szybciej zamieściła go na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga mi nie chodziło o Polskę jako kraj, kocham go, ale o tę gazetę \"Polska\" (dlatego napisałam w cudzysłowie). aga fotka szczególnie ta trzecia mi się podoba. Light przystojniak Twój siostrzeniec a Twoja córcia to taka ładna dziewczynka, ma coś takiego w sobie... taką delikatność... nie wiem jak to nazwać :) dzięki izawik za smsa ale w łańcuszki to juz dawno nie wierzę. ;) fajnie że Wiktorka dobrze się bawiła i że zrobiła psikusa koleżance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześlij tę wiadomosc dalej - to dotyczy stronki nasza klasa : jezeli ktos o niku genesis gallardo poprosi cie o dodanie do kontaktow nie dodawaj bo to wirus i jezeli ktos z twoich kontaktow go doda to ty tez go zlapiesz dlatego wyslij ta wiadomosc do wszystkich twoich kontaktow Już wam to wysłałam na gg, ale powtórze i tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Light to bylas ty...a ja myslalam, ze ktos robi sobie jakies zarty...dodam cie do moich znajomych na GG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika no to teraz wszystko jasne:-) Ale i tak sobie inaczej zinterpretowalam Twoja wypowiedz- ja myslalam,ze wkurwia Cie zawisc wsrod Polakow;-) Izawik fajnie,ze Wiktorce podobalo sie na balu! I fakt,ze dzieci maja bardzo chlonne umysly! Mowisz,ze jednak stroj ksiezniczki wygral? A pomyslec,ze za pare lat Wiki moze miec cala imprezke rozwlona, bo jakas kolezamka bedzie miala podobna bluzke;-):-) A co do Bartka to czasami rece opadaja, wlasnie wyciaga garnki z szafki i idzie z durszlakiem do pokoju:-) Maly gospos:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa tez nie masz wszystkich kontaktow na gg;-) U mnie co druga rozmowa zaczyna sie "a kto Ty jestes?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam Was na gg , tylko niektóre aga-Bartek idzie z dyrszlakiem do pokoju...jak on to robi? na czworakach czy już chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wiecie co rozesłałam :D I nie był to zart Moja siostra napisała mi,że ma chyba mało pokarmu, bo mały ssie cyca juz 2 godziny, ale jak powiedziałam jej ze on sobie tak lezy bo mu dobrze to była zaskoczona i sie uspokoiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik na czworaka:-) Wszystko tak taszczy ze soba;-) A jak zacznie chodzic no na pewno wszem i wobec oznajmie:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam nie widze poprawy w dzialaniu naszej klasy... co robicie? ja pije herbe i jem takie paszteciki z kapustka bo tesciowka robila hihihi Weronisi spi ale budzi sie czesto....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - aaa kostuim bys sliczny! Przynajmniej córcia wyrozniala sie! Kamcia zjadla dzisiaj zupke z brukselka i nie zaobserowalam jakis nietypowych objawow. Brzuszek je nie bolal, wiec kojene warzywo zaliczam do sprawdzonych. Aga - ja do tej pory nie odpowiadam na zaczepki na gg. Jak nie wiem z kim rozmawiam, nie podejmuje dialogu - hehe...a bo ja wiem na kogo trafie. dzisiaj zrobilismy pierwszy krok w sprawie \"budowy\".... Dostalismy dyspozycje z naszego banku co musimy dostarczyc, bo przezucamy kredyt ktory mamy na rzecz budowy... Jutro zaplanowalam spacer z Kamcia...po 2 tygodniach siedzenia w domu w koncu dziewczyna zaczerpnie swiezego powietrza... na 11 umowilam sie na paznokietki, wiec jak nie ja to mezulek przewietrzy mi córcie.... Light - Faktycznie Karolcia ma cos w oczach - figielek! hehe Aga - a Bartek - jest slodki! ...twoj gospos a moja gosposia...uwielbia wszystko co jest w kuchni..zaczynajac od rozsypywania makaronow, maki po walenie garnkami i miskami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka - podejrzewam, ze babeczki, ktore sie nie odzywaly juz sie nie odezwa.... ale jest tylko jedno rozwiazanie....napisac do nich maila...a tak czysto kurtuazyjnego! Ja pije winko i rozmyslam nad swoim leniem! Mialam tyle rzeczy zrobic jak Kamcia pojdzie spac i znowu nic nie zrobilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciekawa co u Sofijki i MX3. Czy Sifijka doszla juz do pelnej sprawnosci i jak ma sie Zosia? No i oczywiscie jak czuja sie blizniaki Ani? Czy z Marysinym bioderkiem jest juz dobrze? Mx odezwij sie jak znajdziesz chwile,prosimy!!!! Jarek usypia Bartka ale musze wkroczyc do akcji...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzisiaj wrocilam od rodzicow dlatego wczesniej nie pisalam. Zaraz wysle Wam zdjecia Tomcia w basenie no i to moje z krotkimi wlosami :) , teraz juz sa dluzsze. Light - scinalam w maju,zrobilam sobie prezent imieninowy. Troche sie balam bo nigdy nie mialam az takich krotkich. Teraz probuje je zapuscic bo w sierpniu moj braciszek sie zeni i chyba wole miec z powrotem dlugie wlosy. Moj Tomcio jest chyba najbardziej leniwy z kwietniowkowych chlopaczkow, w ogole nie mysli o raczkowaniu. Ja cierpliwie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika nie zapomnij mi również wysłać zdjęć :) honoratam1@o2.pl lub honoratamazurek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - nie tylko ty masz leniuszka w domu! ide sie popluskac... aaa i czekam na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam, mam nadzieje ze nikogo nie pominelam :) wysle Wam pozniej cos jeszcze, tylko mi sie nie wygadajcie na forum bo moja mamcia nas podczytuje. Mamusiu pozdrawiam :) W mailu wyjasnie o co mi sie rozchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×