Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

flowerska też miałam ten problem ale od nadmiernego noszenia Liwii problem sam znikł. Jak bawię się z moją lolką to cały czas na rękach, to podrzucanie , gilganie po brzuchu i inne , a teraz siedziałaby cały czas na rękach nie chce chodzić, raczkować po prostu nic. rano miała stan podgorączkowy i dzisiaj cały dzień śpi , aż boję się pomyśleć co będzie robić w nocy ....mam nadzieję że ząbki jej lada dzień wyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka nasze dzieci maja to samo hobby;)moja tez przez caly czas by jadla. Odnosnie zamiilowania Konradka to zaczelo sie rok temu jak dostal na mikolaja od chrzestnego spidermana i tak juz mu zostalo:D Flowerska ja to juz nie mam handry tylko chyba dola,ide sobie poryczec😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest naprawde dobre- ja mam czasmi dola, bo waze za malo:-( A najmilej mi jak ktos pyta czy mam anoreksje:-( A odzywiam sie tak jak maz Madziorka;-) Evanikaa moze razem poszukamy jakichs sposobow na przybranie na wadze? DOBRA WKURZYLAM SIE BO NAPISALAM 3 RAZY TYLE, A BARTEK MI COS PRZYCISNAL I WSZYSTKO SKASOWAL:-( MUSZE SOBIE PRZYPOMNIEC O CZYM TAM BYLO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek duzo za duzo tych kilogramów, w ciązy przytyłam mnóstwo, bo 17 kg w moim przypadku to masakrycznie duzo. Zostało mi z tego wszystkiego ok 6 kg no nawet 5 kg, zebym w koncu sie dobrze poczuła. Ech z resztą ja nigdy nie byłam filigranowa.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ oj ja to chyba zaczne od nie jedzenia slodyczy ale nie wiem jak wytrzymam bo kocham slodkosci.........ale moze od pojutrza zaczne bo jutro sie objem paczkow itp.....a potem basta.....tez mam problem z brzuchem...jem bardzo malo dzisiaj sniadanie dopiero jadlam o 14 bo mi sie wczesniej nie chcialo....ale moj blad polega na podjadaniu slodyczy......mniam...mniam... co do moich mozliwosci wyjazdu to chyba sa spore bo ja mam wize a jak ma jedno z rodzicow to dziecko TEORETYCZNIE dostaje wize.......ale nie chce zapeszac zreszta dopiero zlozylam o paszport dla corci...wiec narazie nie bede o tym pisac...... sami nie wiemy co mamy robic..bo jak pamietacie moje drogie to mam tylko cywilny slub bo czekamy z mezem na rodzicow moich zeby wziac koscielny ale juz sama nie wiem bo ile mozna czekac..... ile Bog bedzie na nas czekal a i jeszcze przeciez Werka nie ochrzczona....nie wiem .... jeju spedza mi ta sprawa sen z powiek...ale jak tyle czekalam to i jeszcze moge poczekac jak sadzicie? aj...... Lightlue super fryzurka fajne kolorki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka masz świetną figurę więc nie wiem po co się chcesz odchudzać, tak samo jak reszta dziewczyn... hmmmmm ja narazie nie myślę o odchudzaniu ;) nie wiecie ci dzieje się z justą????????? macie z nią kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze pamiętam, ale justaa pisał coś o mieszkaniu z tesciami i brakiem dostępu do netu. Jesli się pomysliła, to justaa sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva 24
hejka,mam pytanie czy bedac w drugimm tygodnniu ciazy ,lekarz na usg to wykryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba raczej napewno nie. ale jest takie badanie bhcg i ono wykryje, no u mnie wykryło na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dawaj przepisy na przytycie!! Dorcia - głowa do góry! Bede mocno trzymac kciuki zeby udal wam sie wylot i że w koncu spotkach sie ze swoimi rodzicami!!!! A teraz sie pochwale: Zrobilam faworki - 4 mieski i 1 talerz! hehe ciekawe kto to zje!?: Jeszcze dogotuje sie zupka Kamilki i klade sie nyny! Własnie Light - juz w pracy mialam napisac - sliczny kolorek ci wyszedl na twojej czuprynie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Po pierwsze to musze Wam powiedziec ze mojemu szkrabowi wyszedl kolejny zabek - lewa gorna jedynka teraz czekamy na druga i beda juz wszystkie jedyneczki ;) Jesli chodzi o prace to robie sobie prezentacje obiektow noclegowych. Fajna robotka bo w domciu przy Tomciu ;) Jak na razie kasiorki z tego nie ma ale moze juz wkrotce. Nie wiem tylko czy jest to praca na dluzsza mete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ja na Twoim miejscu poczekalabym jeszcze troszke i zrobila slub koscielny i chrzciny razem :) Zobaczysz bedzie super :) Glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek2 tu masz kilka innych fotek mojego malego mena :) http://konkurszdjec.upclive.pl/seo/uczestnik/34323/mika82.html przy okazji mozna zaglosowac ;) LightBlue gratuluje zabka, wreszcie sie doczekalas :) evanikaa ja zjem wszystkie faworki ktore Ci zostana ;) w niedziele znow idziemy na basen, tym razem wieksza ekipa bo z moim bratem i jego przyszlą zoną (slub w sierpniu a ja juz sie zastanawiam co na siebie wloze ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki madziorek witaj 🌼 mika świetne zdjęcia :) i jaka frajda :) light gratuluję ząbka 🌼 wiem jaka to radocha :) co do kapsułek kapuścianych to darowałam je sobie, bo faktycznie jakiś mizerny efekt, ale od wczoraj jestem na gotowanej zupie kapuścianej :) zobaczymy jak szybko coś zgubię. Wprawdze dużo mi do szczęścia nie potrzeba, bo jakieś 4 kg, ale je najtrudniej zgubić. Co do tłustego czwartku to mam szczęście bo nie przepadam za pączkami :) Wczoraj mój mąż zabrał mnie do kina :) fajnie było, bo od urodzenia Karoliny nie byliśmy nigdzie we dwoje. Udało nam się zgrać moją siostrę by posiedziała z małą. Niestety tak na codzień nie mamy jej komu \"sprzedać\" nawet na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) Twoja corcia tez jest slodka z reszta wszystkie nasze dzieciaczki sa slodkie. Glowkowalam do kogo jest podobna i wyszlo mi ze tak troche do Ciebie i troche jednak do tatusia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 dzieki jako jedna powiedzialas ze do mnie corcia jest podobna , wszyscy mowia ze to kopia mojego meza . nie wiem do kogo podobny jest twoj smyk bo nie widzialam ani ciebie ani twojego meza, pewnie tak jak moje troche do jednego troche do drugiego z rodzicow. margolcia1 tez witam ciebie, moja siostra i mama byly na tej diecie wytrzymaly tydzien i nic nie schudly zreszta nie wytrzymaly by dluzej bo u nas faceci robia sobie (jak jestes na diecie ) smakolyki na obiad i kolacje a tobie slinka cieknie po nogach. :)ale zycze tobie powodzenia i szybkich efektow 🌼 daj znac od czasu do czasu jak tam idzie dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj czeka mnie nie przespana nocka Liwia caly czas placze nie moge jej nawet mascia na zabki posmarowac do tego stan podgoraczkowy. pomalu dola zalapuje ze nie moge nic zrobic i jej pomoc tak sie meczy bidunia macie jakies sposoby oprocz gryzakow i masci i srodkow przeciwbolowych?????? mi sie juz pomysly skonczyly ide wziasc szybki prysznic i bede walczyc dobranoc Wam wszystkim caluski dla waszych pociech spijcie dobrze papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek ja niestety nie wiem jak pomóc przy ząbkach :( moja Karolina ma dopiero dolne jedynki i one wyszły bez dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja nie wiem jak mozna ulzyc dzieciatku przy bolesnym zabkowaniu. Karola ma na razie 1 szt. Doroteczka 🌻, wiesz za co :D Dziewczyny dziekuje za komplementy, czuje sie podbudowana.:classic_cool:;):D A tak na serio to byłam zarośnięta jak rabarbar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to śpiochy jedne :D Zastanawiam się co u mx3 i u Marysi i Jasia? Tak dawno z nami nie pisała a tu jej maluchy nie długo skończą roczek... Nie objadac sie pączkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek moj synek to klon mojego meza chociaz juz sie troche zmienia i niektorzy mowia ze tez troche do mnie jest podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w nocy bylo ciezko Liwia miala 38,5 do tego cala buzia spuchnieta pomogl jej ibufen ... nurofen jest nic nie wart. teraz od goraczki ma zatwardzenie jednym slowem masakra. dzieki za zdjecia mika82 jak tylko bede miala chwile to zagladne idziemy z Liwia nasniadanko dzisiaj mamy serek bialy i paroweczki milego dzionka a jak u was pogoda u mnie pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Łodzi troche tez troche popadalo wspolczuje takiego zabkowania, Tomi na szczescie przechodzi wyrzynanie zeboli bez problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×