Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

madziorek dziekuje ci. chyba wysusze bulke zmiele na proszek i dodam małej do mleka troche zeby bylo bardziej sycące. ona bulki lubi wiec jej powinno smakowac. mama mi wlasnie poradzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy o tym nie slyszalam ale zapamietam moze kiedys mi sie przyda ja do mleka swego czasu dodawalam kaszke owocowa albo z keksa tez Liwii smakowala ale teraz dorwalam gotowe kaszki specjalne na noc , nie daje duzo jedna miarke gora dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz próbowalam wszystkich kaszek i kleików i tych gotowych tez i roznych smaków i nic... nawet sinlak chcialąm dac bo kiedys chetnie go jadla... i tez nie. wszystko jej nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!! Nikogo jeszcze nie bylo??? Dziewczyny wstawac!!!! Zycze wszystkim milego dnia i czekam na Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już zaczęły się kłótnie między rodzeństwem czyli moimi dziecmi. Muszę ich rozdzielac. Maja zabiera zabawki Kuby na co Kuba reaguje krzykiem albo jak tylko Maja go pociągnie to ten przychodzi naskarżyc. Wiedziałam, że to kiedyś nastąpi ale nie sądziłam, że tak szybko :-) A tak poza tym to Mai leci z nosa. Musiałam odciągac odkurzaczem co jest nielada wyczynem bo ona już wie o co chodzi i mi ucieka a jak nawet ją złapię to się wije jak wąż. Właśnie się zastanawiam nad kupnem fotelika samochodowego dla Mai bo z nosidełka wystają jej nogi. Nie dziwię sie bo ma już 80 cm. Zastanawiam się nad dwoma modelami Bebe confort Iseos i Concord Trimax. Trochę kosztują ale my dużo jeździmy więc musimy kupic bezpieczny fotelik. Czekam właśnie na męża bo ma przyjechac na obiad. To na razie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas nic ciekawego. malą juz spi od ponad godziny. zjadla rano troche jajecznicy ale jej nie smakowala zagryzla kromka chleba z maslem :D:D jak wstanie dam jej zupke... wiecie co? dni zaczynaja mi sie zlewac w jedna szara calość... zeby juz przyszla ta wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek ja tylko na chwilke Liwia wlasnie zalatwia swoje potrzeby na nocniczku:) dzisiaj juz jest lepiej nie ma goraczki i jest radosna. Wy to macie szczescie ze wasze pociecy jedza wszystko, moja to ani zupek gotowych ani normalnych tylko mleko czasami podziamdzia parowke , ale musi miec drobno wszystko pokrojone bo zaraz sie dlawi mialyscie moze taki problem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwii katar wyleczylam kropelkami Euphorbium dawalam jej na noc jak juz spala bo w ciagu dnia niestety nie chciala. innymi sposobami nie dalo rady zwalczyc kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc… Madziorek – moja Kama nie zje niczego w czym czuje grudki. Od jutra zaczynam podawanie glutenu. Zaczne od kaszki manny bobovity. Ostatnio ugotowałam troszke kaszy manny ale nie chciala ciagnac z butli, wiec będzie kaszka jedzona lyzeczka. Wczoraj wyczytałam, ze 9-miesiecznym bobasom można podawac już cytrusy! Szok jak ten czas leci, bo przeciez niedawno martwiłam się jakie mleko podac a tu za chwile Kamcia będzie jadla wszystko! Kar – uuu wspolczuje. Ja z moim bratem (a jest tylko rok młodszy) ciagle się kłóciliśmy, biliśmy! Dla mamy było to utrapienie. Wszystko jest do przejscia!! Lece pracowac…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek - moj Tomek tak sie dlawi kazdym kawalkiem. Musze bardzo uwazac. Tyle, ze jak glodny to raczej wpyla wszystkie zupy, kanapke, ostatnio sie dosadzil do mojego obiadu i jadl ziemniaki z brokulami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika moja Maja uwielbia pomarańczka madziorek moja tez raczej wybrzydza. A jak już zje to jestem szczęśliwa. Wczoraj dałam jej ziemniaczki z masłem to pluła więc dpdałam do nich parówkę i zjadła. Tylko, że ile można podawac tych parówek, licho wie co w nich jest.. niby kupuję najdroższe ale pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ! Postanowiłam sobie przez tydzień nie korzystać z komputera - w ogóle, nawet na pocztę nie zajrzę. Więc jeśli by coś bardzo ważnego się działo to izawik proszę wyślij mi sms-ka. zamówiłam sobie dwie nowe książki więc wieczorami będę miała co robić. mam nadzieję że potem nadrobię zaległości w czytaniu na kafe :) pozdrawiam i życzę pogodnych dni!!! buziaki dla Waszych pociech 👄 do następnego piątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos mi sie stalo z klawiatura i literki mam poprzesawiane. Flowerska u nas takie podjadanie obiadu to standatrd. Bartek mimo.ze 5 sek wczesniej jadl swoj obiad, ktorym plul jak widzi,ze mamz cos na talerzu przychodzi i nam wzjada. Kombinatorzy mali. Madziorek Liwia siusia do nocniczka? Moj za nic nawet nie chce na nim siedziec, nie mowiac o zalatwieniu sie. Wczoraj probowalam zrobic mu zdjecie na nocniku i okazalo sie to niewykonalne. A y jedzeniem tez roznie, Bartek np. nie chce pic mleke, wzpija tzlko w nocy przez sen. Kar mz tez sie z Bratem tluklisy. MaMani rowniez marze o wiosnie! Poki co mam jeden wielki dzien swistaka, mam nadzieje,ze wiosna bedziemz wiecej na dworze i zycie nabierze troche barw. Natka super,ze pracujesz! I ze Ksawek juz biega! Tez bzm chciala jakies weekendowe sprzatanko, ale narazie nie mam wenz zebz zabrac sie za szukanie, czekam kiedz samo mnie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wypróbujcie warzywka po meksykansku z ryzem z bobovity po 9 miesiacu ja mojej dalam dzis i jadla jak szalona :) naprawde pyszne. sama spróbowałam i mi bardzo smakowaly. jest tam duzo dziwnych rzeczy typu pieczarki papryka i fasola ale moja juz to wszystko kiedys tam jadła wiec nic jej pewnie nie bedzie co najwyzej bedzie baki puszczac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani te warzzwka takie czerwone sa? I czerwona fasolka w srodku? jesli tak to wczoraj Bartek to jadl, bo tu jest odpowiednik Bobo Vita tylko inaczej sie nazwa, ale poznaje po nakretkach. I jesli o to chodzi to Bartek wyplul polowe, ale mi smakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga tak takie ciemno czerwone i w srodku papryka plywa i ryz rozgotowany :D:D Kurcze moja sie tak zajadala ze hej :D:D Moich to tak zolza nie zjada :D:D tzn zjada bo ona wszystko zerna jest jesli chodzi o miesko i zupki i tego typu rzeczy ale nie z takim apetytem :) za to nie chce jesc kaszek :( dlaczego? nie rozumiem! nie pozwoli dac sobie nawet łyzeczki :( juz kupilam z czekolada i malinowa i z bananami ... i nic... a te w sloiczkach to juz mialąm wszystkie jakie istnieja... nic zadna nie jest dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola juz po obiedzie, dzisiaj wcinała brokułową z jajem :) Ona mi na razie z talerza nie podjada...na razie :D weronika miłego czytania...ciekawe co bedziesz czytała? madziorek cieszę się ,że Liwii już lepiej. O matko Karola też ma nocnik i teoretycznie mogła by tam robić siusiu, ale nie ma mowy, bo trasznie się napina jak ją posadzę na nocniku i lepiej wychodzi jej grzebanie we wnętrzu owego cuda do siku :D kar foteliki firmy bebe konfort pomimo dosyc wysokiej ceny sa godne polecenia. My tez zastanawiamy się nad kupnem http://www.allegro.pl/item300843878_bebe_confort_axiss_oxygen_red_organizer_gratis_.html szkoda tylko ,że jest on od 9-18 kg :( i jeszcze ten jest superrr http://www.allegro.pl/item296261466_recaro_young_sport_2008_9_36_kg_akcesoria_wys_0.html aga na kafeterii był temat(nawet widziałam ;) ) własnie o tym,że nie działa klawiatura,ze przestawiają się literki itd. jak znajde, to podam ci link, bo czytałam ,ze trzeba cos zmienic w ustawieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa ja daję Karolci kasze manne bobo vity i moja dziewucha się nią zajada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a maniula sika na nocnik jak sie ja posadzi tylko zeby tam siedziala to musze z nia siedziec i jej poazywac kaczuszki... z raz dziennie ja sadzam bo wiecej mi sie nie chce... nie ma to narazie sensu bo ona nie wie kiedy jej sie chce siku. poczekam do wakacji i dopiero bede ja uczyc juz jej nawet nakupilam majteczek :) Narazie ja sadzam zeby sie tylko oswajala ale to nie nauka sikania... Pare razy zdarylo jej sie nawet kupke do nocnika zrobic. jak ja pierwszy raz posadzilam to sie darla jak diabeł i wyginala ale malpka odtrazu wiedziala o co chodzi i "czym to sie je" bo mimo darcia to nasikala pieknie :D:D to juz dano bylo... chyba ze 4 czy 5 miesiecy wtedy miala bo jej chcialam do badania mocz pobrac. od tego czasu ja sadzam raz dziennie, raz na dwa dni... i zawsze cos tam zrobi no i juz sie nie łupi tak strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light dzieki!!! Ona mi sie zazwyczaj sama naprawia jak zresetuje komputer a psuje sie jak Bartek sie do niej dobierze. MaMani jako ciekawostke powiem Ci,ze tutaj to danie jest po 7 miesiacu.Bartek kaszek tez nie je raczej, czasami uda mi sie podac mu manna z tartm jablkiem, no i w nocy pije mleko zageszczone kaszka ryzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia na nocnik jest sadzana odkad zaczela dobrze siedziec z poczatku asekurowana a teraz to siedzi i sie bawi zabawkami albo bajki na minimini oglada.:) jak tylko wastaje z rana i po kazdej drzemce idzie na nocnik tak mi babcia powiedziala zeby robic i dziala :) a co do jedzenia to wezmie kes do buzi ziemniaczkow czy innego dania i zaraz tony soku czy herbaty wypija :) a na parowki i ser bialy to az sie trzesie ale faktycznie nie wiadomo co tam w tych parowkach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani-a próbowałaś kaszek do picia nestle? Takie w kartonikach pakowane po 2X250ml. Mojemu najbardziej smakują.Maja konsystencje mleka.Może te jej podpasują?Są z herbatnikami,pszenne z bananami. marcel obiadki lubi wszystkie,najbardziej te gotowane przeze mnie.I koniecznie z mięskiem.Mam taki fajny sklepik,gdzie bez problemu moge dostac cielecinkę ,indyka itp.Uwielbia ziemniaki i płatki ryzowe.Z owoców tylko jabłka,banany i mandarynki(daję mu 1-2 kawałki) .A i woli nawet jak sa kawałeczki mieska i warzywek a nie papki.Nie mamy problemu z przełykaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Light to ja mam taki sam zapal z nocnikiem jak Ty tzle,ze u nas kloski, pilki i inne historie nawet nie pomagaja. 5 sekund nie posiedzi! Siku ani kupy nigdy jeszcze w nocniku nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek na mandarznki sie trzesie i kiwi uwielbia, tez daje mu w kawalkach, bo len ze mnie, ale to nie nowosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaczynam wysadzać Marcelka na nocnik,tylko przy jego ruchliwości schodzi mi z niego 15 razy.Moja mama mówi że jak miałam roczek to już załatwiałam się na nocnik i nie potrzebowała pieluch w ogóle także musimy próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga poszukaj panel sterowania -> ustawienia klawiatury, nie pamietam czy w ustwieniach lokalnych, czy ikonka klawiatury jest -> uklad klawiatury ustwic na polski programisty i restart to skopiowałam, ale powiem ci,że ja najczesciej restartuje laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×